XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://thealbanianprofile.com/serbet-nuk-e-pranojne-per-feste-diten-e-pavaresise-se-bosnjes/20%Monthly2020-03-23 18:27
https://thealbanianprofile.com/150-vjet-nga-themelimi-i-ekzarkise-bullgare/20%Monthly2020-03-23 19:27
https://thealbanianprofile.com/3113-2/20%Monthly2020-03-23 18:27
https://thealbanianprofile.com/8-lumenjte-kryesore-te-shqiperise/20%Monthly2020-02-28 13:01
https://thealbanianprofile.com/presidenca-jep-detajet-e-manifestimit-te-2-marsit-shmangni-incidentet-dhe-provokimet/20%Monthly2020-02-28 12:55
https://thealbanianprofile.com/be-mirepret-njoftimin-e-kurtit-per-heqjen-e-tarifes-me-serbine/20%Monthly2020-02-28 11:18
https://thealbanianprofile.com/u-vrane-33-ushtare-turq-ne-siri-nato-mbledhje-te-jashtezakonshme/20%Monthly2020-02-28 11:15
https://thealbanianprofile.com/gjermani-gjykata-pro-ndalimit-te-shamise-per-praktikantet-ligjore/20%Monthly2020-02-28 11:06
https://thealbanianprofile.com/shqiperi-barometri-i-sigurise-mosbesim-ndaj-luftes-kunder-krimit/20%Monthly2020-02-28 11:05
https://thealbanianprofile.com/grenell-nuk-i-mbeshtesim-masat-gjysmake-te-kurtit/20%Monthly2020-02-28 10:53
https://thealbanianprofile.com/rindertimi-pas-termetit-ahmetaj-programet-jane-te-detajuara-kushte-optimale-per-strehim/20%Monthly2020-02-28 10:45
https://thealbanianprofile.com/reforma-zgjedhore-zbardhen-propozimet-e-pd-nga-identifikimi-te-votimi-dhe-numerimi-i-elektronik/20%Monthly2020-02-28 10:41
https://thealbanianprofile.com/ikje-masive-gjate-2019-es-zyra-europiane-e-azilanteve-23-mije-shqiptare-aplikuan-per-azil/20%Monthly2020-02-28 10:18
https://thealbanianprofile.com/pacientet-covid-19-permiresohen-pas-trajtimit-me-mjekesi-tradicionale-kineze/20%Monthly2020-03-16 16:24
https://thealbanianprofile.com/muaji-kujteses-biblioteka-kombetare-ekspozite-libra-te-ndaluar-ne-komunizem/20%Monthly2020-03-16 15:46
https://thealbanianprofile.com/kurti-heq-tarifen-per-lenden-e-pare-qe-vjen-nga-serbia/20%Monthly2020-02-28 11:21
https://thealbanianprofile.com/mijera-qytetare-ne-vit-heqin-dore-nga-nenshtetesia-e-kosoves/20%Monthly2020-02-27 10:58
https://thealbanianprofile.com/shtohen-protestat-per-drejtesi-ne-prag-te-zgjedhjeve-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2020-02-27 10:55
https://thealbanianprofile.com/historia-e-nje-adoleshenti-cyborg-organizem-kibernetik/20%Monthly2020-02-27 10:52
https://thealbanianprofile.com/bezos-10-miliarde-dollare-per-klimen/20%Monthly2020-02-27 10:50
https://thealbanianprofile.com/shba-dhe-india-ne-bisedime-per-nje-marreveshje-te-re-tregtare/20%Monthly2020-02-27 10:44
https://thealbanianprofile.com/be-i-kerkon-fb-ti-pershtatet-standarteve-evropiane/20%Monthly2020-02-27 10:42
https://thealbanianprofile.com/obsh-perhapja-e-koronavirusit-tejet-shqetesuese-por-jo-pandemi/20%Monthly2020-02-27 10:40
https://thealbanianprofile.com/pas-shfajesimit-nga-senati-presidenti-trump-e-kthen-vemendjen-tek-rizgjedhja/20%Monthly2020-02-27 10:32
https://thealbanianprofile.com/sekretari-i-shtetit-michael-pompeo-i-ben-thirrje-kosoves-te-heqe-tarifat-ndaj-mallrave-serbe/20%Monthly2020-02-27 10:29
https://thealbanianprofile.com/goditje-ne-tregun-e-veres-kritere-te-reja-per-prodhimin-dhe-tregtimin-shmangen-abuzimet/20%Monthly2020-02-27 10:22
https://thealbanianprofile.com/deshton-ndertimi-i-teatrit-me-ppp-qeveria-e-kishte-mbrojtur-me-kembengulje/20%Monthly2020-02-27 10:20
https://thealbanianprofile.com/rihapet-procesi-i-privatizimit-per-pallatet-e-para-viteve-90-procesi-zgjat-2-vite-tarifat/20%Monthly2020-02-27 10:08
https://thealbanianprofile.com/thaci-me-palmerin-bisedon-per-marreveshjen-finale-me-serbine/20%Monthly2020-02-26 12:46
https://thealbanianprofile.com/shefi-i-inteligjences-ne-australi-paralajmeron-per-kercenimin-neo-nazist/20%Monthly2020-02-26 12:44
https://thealbanianprofile.com/be-serbia-te-harmonizoje-politiken-e-jashtme-me-ate-evropiane/20%Monthly2020-02-26 12:38
https://thealbanianprofile.com/1552/20%Monthly2020-02-26 12:36
https://thealbanianprofile.com/mire-mbecbe-migracioni-ne-europen-lindore-nderron-kahun/20%Monthly2020-02-26 12:30
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-cudit-me-lirine-ekonomike-barometri-i-lirise-te-paret-ne-rajon-me-mire-edhe-se-gjermania-franca-italia/20%Monthly2020-02-26 12:24
https://thealbanianprofile.com/korrupsioni-ne-administraten-publike-zbardhet-raporti-i-2019-auditi-i-brendshem-con-ne-prokurori-62-punonjes-43-te-arrestuar/20%Monthly2020-02-26 12:22
https://thealbanianprofile.com/rekord-shqiptaresh-ne-mal-te-zi-rritje-me-15-6-gjate-dhjetorit-grupimi-me-i-madh-i-turisteve-ne-vend/20%Monthly2020-03-09 11:59
https://thealbanianprofile.com/europa-nuk-pranon-te-mbylle-kufijte-ndersa-rastet-e-koronavirusit-ne-itali-rriten/20%Monthly2020-02-26 12:18
https://thealbanianprofile.com/vjedhja-e-energjise-usaid-po-ndihmon-oshee-per-zhvendosjen-e-matesave/20%Monthly2020-02-26 12:15
https://thealbanianprofile.com/zelenskiy-26-shkurti-dita-perkujtimore-per-krimene/20%Monthly2020-02-27 10:47
https://thealbanianprofile.com/ligjvenesit-kritikojne-pentagonin-lidhur-me-buxhetin-per-mbrotjen/20%Monthly2020-02-27 10:33
https://thealbanianprofile.com/ndahet-nga-jeta-nexhmije-hoxha-e-veja-e-ish-diktatorit/20%Monthly2020-02-27 10:38
https://thealbanianprofile.com/konsullata-shqiptare-ne-struge-cakaj-rol-ne-nxitjen-e-marredhenieve-ekonomike-shoqerore-e-kulturore-mes-shqiptareve/20%Monthly2020-02-25 17:11
https://thealbanianprofile.com/ishp-asnje-rast-me-koronavirus-8-rastet-e-dyshuara-dolen-negative/20%Monthly2020-02-25 17:01
https://thealbanianprofile.com/yuri-kim-bashkohet-me-grenell-reeker-per-te-zgjidhur-krizat-ne-ballkan/20%Monthly2020-02-26 12:04
https://thealbanianprofile.com/maqedonasit-e-bullgarizuar-ne-shqiperi/20%Monthly2020-02-25 17:17
https://thealbanianprofile.com/ne-janar-2020-kane-hyre-53-1-me-shume-te-huaj-per-biznes-ne-shqiperi/20%Monthly2020-02-24 14:02
https://thealbanianprofile.com/koronavirus-shenohet-viktima-e-katert-ne-itali/20%Monthly2020-02-24 09:49
https://thealbanianprofile.com/vuciq-serbia-para-ultimatumit/20%Monthly2020-02-24 09:38
https://thealbanianprofile.com/shkolla-u-mbyll-sot-nga-frika-e-koronavirusit-ministria-i-heq-licencen/20%Monthly2020-02-24 09:34
https://thealbanianprofile.com/frika-nga-koronavirusi-mbyllet-shkolla-e-pare-ne-tirane/20%Monthly2020-02-24 09:32
https://thealbanianprofile.com/numri-i-viktimave-nga-vrasjet-u-rrit-me-15-ne-shqiperi/20%Monthly2020-02-24 09:26
https://thealbanianprofile.com/koronavirusi-masat-e-marra-ne-shqiperi/20%Monthly2020-02-22 11:57
https://thealbanianprofile.com/2-viktima-nga-coronavirusi-ne-itali-shqiperia-perforcon-masat-e-sigurise-2-fish-mjeke-e-kontrolle-ne-kufi/20%Monthly2020-02-22 11:52
https://thealbanianprofile.com/udhetime-me-hidroplane-nga-porti-i-vlores/20%Monthly2020-02-22 11:18
https://thealbanianprofile.com/porti-i-vlores/20%Monthly2020-02-22 11:15
https://thealbanianprofile.com/porti-i-sarandes/20%Monthly2020-02-22 11:01
https://thealbanianprofile.com/apd-sezoni-turistik-2020-ne-durres-prenotohen-20-krociera-18-02-2020/20%Monthly2020-02-21 13:43
https://thealbanianprofile.com/porti-i-durresit-i-lidhur-me-autostradat/20%Monthly2020-02-21 13:22
https://thealbanianprofile.com/nga-aeroporti-i-rinasit-per-ne-portin-e-durresit/20%Monthly2020-02-21 13:15
https://thealbanianprofile.com/apd-muzeu-arkeologjik-kombetar-i-durresit-mirepret-dhjetra-objekte-nga-zbulimet-nenujore/20%Monthly2020-02-21 13:07
https://thealbanianprofile.com/porti-i-durresit-ne-rrjedhen-e-viteve-krijimi-i-akuatoriumit-dhe-thellimi-i-basenit1928-1934/20%Monthly2020-02-21 13:02
https://thealbanianprofile.com/porti-i-durresit/20%Monthly2020-02-21 13:34
https://thealbanianprofile.com/transporti-detar/20%Monthly2020-02-21 12:41
https://thealbanianprofile.com/historia-e-hekurudhes/20%Monthly2020-02-21 12:24
https://thealbanianprofile.com/transporti-hekurudhor-ne-shqiperi/20%Monthly2020-02-21 12:27
https://thealbanianprofile.com/zhvillimi-premtues-per-hekurudhen-ne-vend-projektet-qe-do-te-lidhen-me-rajonin-dhe-europen/20%Monthly2020-02-21 12:27
https://thealbanianprofile.com/shoqata-e-komunitetit-malazez-ne-shqiperi-perkujton-104-vjetorin-e-tragjedise-se-shengjinit/20%Monthly2020-02-22 11:33
https://thealbanianprofile.com/ministri-i-turizmit-per-vitin-2020-shpresoj-qe-ti-kalojme-7-milione-turiste-te-huaj/20%Monthly2020-02-21 11:31
https://thealbanianprofile.com/hekurudhat-nje-histori-mbijetese-dikur-trenat-transportonin-deri-11-milione-pasagjere-ne-vit/20%Monthly2020-02-21 11:30
https://thealbanianprofile.com/kapet-lenda-e-rrezikshme-per-shendetin-e-qytetareve-ne-vlore-6-ne-pranga/20%Monthly2020-02-21 11:24
https://thealbanianprofile.com/biznesi-pas-termetit-turizmi-dhe-prodhimi-2020-vit-kritik/20%Monthly2020-02-21 11:08
https://thealbanianprofile.com/panairi-i-ndertimit-dhe-arkitektures-veliaj-tirana-nuk-ka-krize-strehimi-industria-e-ndertimit-punedhenesja-me-e-madhe-pas-termetit/20%Monthly2020-02-21 10:55
https://thealbanianprofile.com/eksportet-shqiptare-kreu-i-kash-jane-rritur-ska-ngarkesa-me-pesticide-kompanite-te-kujdesshme-per-vetekontroll/20%Monthly2020-02-21 10:50
https://thealbanianprofile.com/pd-ne-buxhet-mungojne-260-milione-dollare/20%Monthly2020-02-21 10:40
https://thealbanianprofile.com/porti-i-shengjinit-se-shpejti-me-karakter-turistik/20%Monthly2020-02-22 11:36
https://thealbanianprofile.com/rikthehet-ne-portin-e-shengjinit-anija-tanker-seaven-joy/20%Monthly2020-02-22 11:28
https://thealbanianprofile.com/presidenti-i-serbeve-te-bosnje-hercegovines-kriza-zhduket-kur-te-zhduket-bosnja/20%Monthly2020-03-23 18:34
https://thealbanianprofile.com/samuraji-i-fundit-i-brazilit/20%Monthly2020-02-20 12:04
https://thealbanianprofile.com/brexit-shtohet-numri-i-kompanive-qe-lene-britanine-per-holanden/20%Monthly2020-02-20 11:58
https://thealbanianprofile.com/mbi-800-te-prekur-nga-kanceri-i-mushkerive-ne-nje-vit/20%Monthly2020-02-20 11:55
https://thealbanianprofile.com/ne-5-vite-1000-mjeke-te-larguar-qeveria-ben-perpjeke-per-ti-rikthyer/20%Monthly2020-02-20 13:36
https://thealbanianprofile.com/air-albania-stadium-kandidati-per-cmimin-stadiumi-i-vitit/20%Monthly2020-02-20 11:46
https://thealbanianprofile.com/nderron-jete-njeriu-qe-shpiku-copy-paste/20%Monthly2020-02-20 11:44
https://thealbanianprofile.com/peshku-i-rralle-kapet-ne-gjirin-e-vlores-shkaku-ngrohja-globale/20%Monthly2020-02-20 11:41
https://thealbanianprofile.com/takimi-me-meten-ramen-dhe-bashen-ambasadorja-yuri-kim-tregon-pikat-qe-u-diskutuan/20%Monthly2020-02-20 11:39
https://thealbanianprofile.com/kamioni-me-1-3-ton-kokaine-u-prit-me-nderime-ne-shkoder-dhe-u-percoll-me-respekte-ne-pogradec/20%Monthly2020-02-20 11:35
https://thealbanianprofile.com/speciale-20-shkurti-pamje-te-paharrueshme-si-u-terhoq-zvarre-busti-i-diktatorit-ne-rruget-e-tiranes/20%Monthly2020-02-23 19:44
https://thealbanianprofile.com/u-bllokua-anija-per-shkak-te-koronavirusit-vdesin-2-pasagjere/20%Monthly2020-02-20 11:23
https://thealbanianprofile.com/ferrari-merr-flake-ne-mes-te-rruges-menyra-e-papare-si-tenton-te-shuaje-zjarrin/20%Monthly2020-02-20 11:21
https://thealbanianprofile.com/propozimi-i-opozites-ne-tryezen-e-reformes-moratorium-4-vjecar-nga-vetingu-per-gjyqtaret-e-zgjedhjeve/20%Monthly2020-02-20 11:18
https://thealbanianprofile.com/naftetaret-greviste-paralajmerojne-ngujim-ne-uzine/20%Monthly2020-02-20 11:16
https://thealbanianprofile.com/qeveria-britanike-planifikon-sistem-imigracioni-per-vitin-2021/20%Monthly2020-02-20 11:08
https://thealbanianprofile.com/hop-ne-karriere-per-richard-grenell/20%Monthly2020-02-20 11:09
https://thealbanianprofile.com/vrasjet-dyshim-per-terror-te-ekstremizmit-te-djathte-ne-gjermani/20%Monthly2020-02-20 11:06
https://thealbanianprofile.com/kurti-kemi-nevoje-per-nje-mini-plan-marshall/20%Monthly2020-02-20 11:05
https://thealbanianprofile.com/a-po-largohet-cdu-ja-nga-qendra/20%Monthly2020-02-20 11:04
https://thealbanianprofile.com/ndotja-nuk-njeh-kufi-mes-kosoves-dhe-shqiperise/20%Monthly2020-02-20 11:01
https://thealbanianprofile.com/kater-vjet-pas-reformes-energjetike-oshee-mbyll-vitin-me-64-milione-euro-humbje/20%Monthly2020-02-20 10:59
https://thealbanianprofile.com/thyerje-e-embargos-se-armeve-me-libine-goditet-me-kundertank-anija-shqiptare/20%Monthly2020-02-20 10:50
https://thealbanianprofile.com/te-ndare-dhe-te-pabarabarte-segregimi-i-femijeve-rome-dhe-egjiptiane-ne-shkollat-shqiptare/20%Monthly2020-02-20 10:44
https://thealbanianprofile.com/hapet-qendra-per-njohjen-e-diplomave-per-punetoret-e-huaj/20%Monthly2020-02-20 11:10
https://thealbanianprofile.com/si-do-lehtesohen-nga-taksa-makinat-e-luksit-kush-perfiton/20%Monthly2020-02-20 11:24
https://thealbanianprofile.com/parkimi-ne-tia/20%Monthly2020-02-21 10:29
https://thealbanianprofile.com/si-shkohet-ne-aeroportin-nderkombetar-nene-tereza/20%Monthly2020-02-21 10:32
https://thealbanianprofile.com/aeroporti-nderkombetar-i-tiranes-nene-tereza-tia/20%Monthly2020-02-21 10:29
https://thealbanianprofile.com/te-drejtat-e-pasagjereve-ne-tia/20%Monthly2020-02-21 10:30
https://thealbanianprofile.com/kerkesa-te-vecanta-ne-tia/20%Monthly2020-02-21 10:30
https://thealbanianprofile.com/djali-qe-eksploron-ballkanin-me-biciklete-numeron-mbi-20-mije-kilometra-te-bera/20%Monthly2020-02-19 14:02
https://thealbanianprofile.com/ohri-ne-rrezik-qyteti-i-vjeter-mund-te-humbase-mbrojtjen-e-unesco/20%Monthly2020-02-19 13:56
https://thealbanianprofile.com/nentoka-e-durresit-vazhdon-te-befasoje-me-zbulimet-arkeologjike/20%Monthly2020-02-19 13:31
https://thealbanianprofile.com/kriza-presidence-qeveri-presidenti-do-te-nxjerre-popullin-ne-proteste-me-2-mars/20%Monthly2020-02-19 17:11
https://thealbanianprofile.com/ora-e-apokalipsit-shkencetaret-ndajne-vetem-100-sekonda-nga-fundi-i-botes/20%Monthly2020-02-19 12:52
https://thealbanianprofile.com/ligj-i-ri-per-te-rregulluar-turizmin-detar-cfare-ndryshon-per-jahtet-krocerat-dhe-motoret-e-ujit/20%Monthly2020-02-21 10:28
https://thealbanianprofile.com/gjyshja-83-vjecare-shpenzon-parate-e-pensionit-per-te-udhetuar-neper-bote/20%Monthly2020-02-19 11:11
https://thealbanianprofile.com/anti-kck-kalon-ne-komisionin-e-sigurise-merr-ok-akti-normativ-i-qeverise/20%Monthly2020-02-19 11:10
https://thealbanianprofile.com/maqedoni-e-veriut-flamuri-i-nato-ngrihet-para-parlamentit/20%Monthly2020-02-19 11:04
https://thealbanianprofile.com/opsionet-e-turqise-pakesohen-ne-siri-rusia-mbeshtet-levizjen-e-asadit/20%Monthly2020-02-19 10:59
https://thealbanianprofile.com/marr%d1%91dh%d1%91nia-transatlantike-miq-apo-armiq/20%Monthly2020-02-19 11:02
https://thealbanianprofile.com/strasburg-debat-per-debime-te-jashteligjshme-te-migranteve/20%Monthly2020-02-19 11:03
https://thealbanianprofile.com/koronavirus-me-ne-fund-te-dhena-te-detajuara-nga-kina/20%Monthly2020-02-19 10:46
https://thealbanianprofile.com/gjermani-myslimanet-kerkojne-mbrojtje-me-te-mire-te-xhamive-nga-shteti/20%Monthly2020-02-19 10:09
https://thealbanianprofile.com/ha%d2%abkaj-qe-zgjerimi-i-be-ne-ballkanin-perendimor-te-mos-rezultoje-alla-turka/20%Monthly2020-02-19 10:07
https://thealbanianprofile.com/e-djathta-populiste-nje-tendence-europiane-ne-forcim/20%Monthly2020-02-19 10:04
https://thealbanianprofile.com/mediat-rreth-60-islamiste-nga-gjermania-ne-idlib/20%Monthly2020-02-19 10:00
https://thealbanianprofile.com/25-vite-pas-luftes-ne-bosnje-mostari-mbetet-i-ndare-ne-baze-etnike/20%Monthly2020-03-23 18:29
https://thealbanianprofile.com/macron-jep-sinjal-per-celjen-e-negociatave-me-shqiperine/20%Monthly2020-02-19 11:02
https://thealbanianprofile.com/open-data-albania-minoritetet-etnike-ne-shqiperi/20%Monthly2020-02-18 10:01
https://thealbanianprofile.com/forca-e-punes-ne-tkurrje-cfare-ndodh-me-shitjet-e-biznesit/20%Monthly2020-02-18 09:44
https://thealbanianprofile.com/korrupsioni-nuk-do-tolerohet-komisioneri-i-be-do-jemi-shume-te-perfshire-ne-implementimin-e-fondeve/20%Monthly2020-02-18 09:39
https://thealbanianprofile.com/115-miliarde-eurot-e-rindertimit-ministri-400-milione-euro-jane-grante-te-tjerat-huamarrje/20%Monthly2020-02-18 09:38
https://thealbanianprofile.com/2500-bullgaret-e-trebishtit/20%Monthly2020-02-18 09:29
https://thealbanianprofile.com/pas-miratimit-te-ligjit-per-njohjen-e-pakices-bullgare-ne-shqiperi/20%Monthly2020-02-18 09:21
https://thealbanianprofile.com/bullgaret-ne-shqiperi-pershpejtim-i-procedurave-per-marrjen-e-pasaportes/20%Monthly2020-02-18 09:15
https://thealbanianprofile.com/letra-e-pe-presioni-shqiperia-shton-bullgaret-dhe-njeh-me-ligj-9-pakica-kombetare/20%Monthly2020-02-18 09:13
https://thealbanianprofile.com/asgjesohen-mijera-pata-pas-shperthimit-te-nje-virusi/20%Monthly2020-02-18 09:09
https://thealbanianprofile.com/rindertimi-pas-termetit-konferenca-e-donatoreve-kalon-pritshmerite-mblidhen-1-15-mld-e/20%Monthly2020-02-17 17:55
https://thealbanianprofile.com/konferenca-e-donatoreve-ke-jep-115-milione-euro-per-rindertimin/20%Monthly2020-02-17 17:18
https://thealbanianprofile.com/berzh-financon-rrugen-e-bregdetit-nga-shengjini-ne-velipoje-dhe-dy-segmente-te-tjera/20%Monthly2020-02-17 17:14
https://thealbanianprofile.com/ujesjellesat-rriten-kostot-dhe-perkeqesuan-eficensen-ne-2019/20%Monthly2020-02-17 17:11
https://thealbanianprofile.com/organizatat-e-shoqerise-civile-kritikojne-ndryshimet-ne-ligjin-e-policise-se-shtetit/20%Monthly2020-02-17 17:10
https://thealbanianprofile.com/partite-e-medha-lene-ne-hije-kerkesat-per-nje-sistem-te-ri-zgjedhor-ne-shqiperi/20%Monthly2020-02-17 17:07
https://thealbanianprofile.com/autoriteti-i-konkurences-hap-hetim-ndaj-kompanive-celulare-pezullon-rritjen-e-cmimeve/20%Monthly2020-02-17 17:03
https://thealbanianprofile.com/qeveria-shqiptare-behet-me-avion-zyrtar-nga-turqia/20%Monthly2020-02-17 16:59
https://thealbanianprofile.com/me-dyer-te-hapura-durrsaket-rikthehen-ne-shtepite-e-rrenuara-nga-termeti/20%Monthly2020-02-17 16:56
https://thealbanianprofile.com/shkencetaret-peticion-kunder-hidrocentralit-ne-lumin-vjosa/20%Monthly2020-02-17 17:03
https://thealbanianprofile.com/presidenti-nuk-do-lejoj-instalimin-e-nje-grushti-shteti-ne-shqiperi/20%Monthly2020-02-17 14:58
https://thealbanianprofile.com/konventa-kuader-per-mbrojtjen-e-pakicave-kombetare/20%Monthly2020-02-17 17:29
https://thealbanianprofile.com/minoriteti-maqedonas-ne-shqiperi/20%Monthly2020-02-17 10:03
https://thealbanianprofile.com/minoriteti-vllah-arumun-ne-shqiperi/20%Monthly2020-02-17 09:59
https://thealbanianprofile.com/minoriteti-rom-ne-shqiperi/20%Monthly2020-02-17 09:51
https://thealbanianprofile.com/minoriteti-serbo-malazez-ne-shqiperi/20%Monthly2020-02-17 09:48
https://thealbanianprofile.com/minoriteti-grek-ne-shqiperi/20%Monthly2020-02-17 09:51
https://thealbanianprofile.com/trafiqet-ne-vlore-gjenden-tre-makina-ne-det/20%Monthly2020-02-17 09:36
https://thealbanianprofile.com/shkup-shperndahet-parlamenti-maqedonia-e-veriut-ne-zgjedhje-te-parakoheshme/20%Monthly2020-02-17 09:28
https://thealbanianprofile.com/korrupsioni-ne-shqiperi-ne-rritje-zyrtaret-njoftojne-masa-te-reja/20%Monthly2020-02-17 09:12
https://thealbanianprofile.com/kosova-nje-pervjetor-i-ri-me-pritje-te-reja/20%Monthly2020-02-17 15:40
https://thealbanianprofile.com/%e2%80%8bkurti-prekazi-kryeqytet-i-qendreses-se-popullit-shqiptar/20%Monthly2020-02-17 17:26
https://thealbanianprofile.com/termeti-be-organizon-konferencen-e-donatoreve-per-shqiperine/20%Monthly2020-02-17 09:39
https://thealbanianprofile.com/be-ja-dhe-ballkani-perendimor-shpresa-per-nje-qasje-te-re-ndaj-zgjerimit/20%Monthly2020-02-17 09:40
https://thealbanianprofile.com/rusi-bie-besimi-tek-presidenti-putin/20%Monthly2020-02-15 18:51
https://thealbanianprofile.com/shpopullimi-alarmon-udheheqesit-e-evropes-qendrore/20%Monthly2020-02-14 18:29
https://thealbanianprofile.com/macron-njofton-masa-per-mbrojtjen-e-mjedisit/20%Monthly2020-02-14 18:23
https://thealbanianprofile.com/bie-numri-i-bizneseve-aktive-mbyllen-848-mikrondermarrje-2/20%Monthly2020-02-14 18:19
https://thealbanianprofile.com/bie-numri-i-bizneseve-aktive-mbyllen-848-mikrondermarrje/20%Monthly2020-02-14 18:17
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-ne-emergjence-demografike-lindjet-shenojne-renie-edhe-gjate-vitit-2019/20%Monthly2020-02-14 18:09
https://thealbanianprofile.com/perplasja-per-kushtetuesen-ne-tirane-ekspertet-e-venecias/20%Monthly2020-02-14 17:53
https://thealbanianprofile.com/undp-pajtimi-mes-shqiptareve-dhe-serbeve-i-veshtire-por-i-domosdoshem/20%Monthly2020-02-14 17:50
https://thealbanianprofile.com/kina-konfirmon-mbi-13-mije-raste-shtese-te-koronavirusit/20%Monthly2020-02-14 17:48
https://thealbanianprofile.com/kosova-dhe-serbia-nenshkruajne-marreveshje-per-hekurudhen-dhe-autostraden/20%Monthly2020-02-14 17:43
https://thealbanianprofile.com/kushtetuta-e-republikes-se-shqiperise/20%Monthly2020-03-09 11:58
https://thealbanianprofile.com/shpallja-e-pavaresise-se-shqiperise-dhe-formimi-i-shtetit-shqiptar/20%Monthly2020-02-14 08:35
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-e-madhe-dhe-shqiperia-etnike-keto-2-terminologji-te-gabuara/20%Monthly2020-02-14 08:24
https://thealbanianprofile.com/891/20%Monthly2020-02-14 08:04
https://thealbanianprofile.com/shqiptaret-dhe-kuptimi-i-konceptit-komb/20%Monthly2020-02-14 07:52
https://thealbanianprofile.com/udheheqesit-boterore-mblidhen-ne-mynih-ne-klimen-e-krizave-te-shumta/20%Monthly2020-02-14 07:37
https://thealbanianprofile.com/gjergj-kastrioti-skenderbeu-heroi-kombetar-dhe-personaliteti-me-i-njohur-i-shqiperise/20%Monthly2020-02-13 10:33
https://thealbanianprofile.com/gjykata-kushtetuese-shmanget-betimi-te-presidenti/20%Monthly2020-02-13 10:08
https://thealbanianprofile.com/ismail-qemal-vlora/20%Monthly2020-02-14 07:35
https://thealbanianprofile.com/dekorimet-ne-republiken-e-shqiperise/20%Monthly2020-02-12 12:29
https://thealbanianprofile.com/nje-historik-i-shkurter-i-institucionit-te-presidentit-te-republikes/20%Monthly2020-02-12 12:24
https://thealbanianprofile.com/historiku-i-shkurter-i-parlamentit-shqipetar/20%Monthly2020-02-12 12:05
https://thealbanianprofile.com/vlora/20%Monthly2020-04-10 08:01
https://thealbanianprofile.com/tirana/20%Monthly2020-04-10 08:02
https://thealbanianprofile.com/shkodra/20%Monthly2020-04-10 07:59
https://thealbanianprofile.com/korca/20%Monthly2020-04-10 08:01
https://thealbanianprofile.com/gjirokastra/20%Monthly2020-04-10 08:00
https://thealbanianprofile.com/durresi/20%Monthly2020-04-10 08:00
https://thealbanianprofile.com/himni-kombetar-i-republikes-se-shqiperise/20%Monthly2020-02-12 11:46
https://thealbanianprofile.com/emblema/20%Monthly2020-02-12 11:41
https://thealbanianprofile.com/gjuha-zyrtare-shqipja/20%Monthly2020-02-12 11:37
https://thealbanianprofile.com/berati/20%Monthly2020-02-12 11:30
https://thealbanianprofile.com/ngjarje-te-rendesishme-historike/20%Monthly2020-02-12 11:23
https://thealbanianprofile.com/popullsia-e-shqiperise/20%Monthly2020-02-12 11:18
https://thealbanianprofile.com/pozita-gjeografike/20%Monthly2020-02-12 11:10
https://thealbanianprofile.com/vellezerit-frasheri-naimi-samiu-abdyli/20%Monthly2020-02-13 11:04
https://thealbanianprofile.com/abyl-frasheri/20%Monthly2020-03-17 08:31
https://thealbanianprofile.com/arti-shqiptar/20%Monthly2020-02-12 10:48
https://thealbanianprofile.com/100-vjet-shtet-1912-2012/20%Monthly2020-02-12 10:17
https://thealbanianprofile.com/gjuha-shqipe/20%Monthly2020-02-12 10:48
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-100-vjet-shtet-datat-histroike/20%Monthly2020-02-12 10:40
https://thealbanianprofile.com/besimet-fetare-ne-shqiperi/20%Monthly2020-02-12 08:58
https://thealbanianprofile.com/28-nentori-festa-e-pavaresise-se-shqiperise-ose-dita-e-flamurit/20%Monthly2021-11-28 10:40
https://thealbanianprofile.com/lamtumire-ppp-tani-rruget-do-te-ndertohen-me-formulen-bot/20%Monthly2020-02-20 12:15
https://thealbanianprofile.com/dialektet-e-gjuhes-shqipe/20%Monthly2020-02-12 09:46
https://thealbanianprofile.com/meshari-i-gjon-buzukut-i-vitit-1555/20%Monthly2020-02-12 09:34
https://thealbanianprofile.com/intervista-zv-ministri-i-brendshem-politikane-dhe-biznesmene-te-gjithe-nen-shenjestren-e-operacionit-forca-e-ligjit/20%Monthly2020-02-17 17:22
https://thealbanianprofile.com/iu-afrua-bregut-lindor-marina-amerikane-vihet-ne-kerkim-te-nendeteses-ruse/20%Monthly2020-02-09 20:59
https://thealbanianprofile.com/incident-diplomatik-ne-beograd-dacic-sulmon-komisionierin-varhelyi-per-kosoven/20%Monthly2020-02-07 11:12
https://thealbanianprofile.com/trump-feston-shfajesimin-nga-senati/20%Monthly2020-02-07 11:05
https://thealbanianprofile.com/astronautja-e-nasa-s-christina-koch-kthehet-me-sukses-nga-hapesira/20%Monthly2020-02-07 11:03
https://thealbanianprofile.com/rriten-perplasjet-izraelito-palestineze-pas-planit-trump-per-paqe-ne-lindjen-mesme/20%Monthly2020-02-07 11:02
https://thealbanianprofile.com/krijohet-sindikata-e-infermiereve/20%Monthly2020-02-07 10:55
https://thealbanianprofile.com/asd-takim-me-bankat-per-sigurimin-e-depozitave/20%Monthly2020-02-07 10:49
https://thealbanianprofile.com/ndryshon-serish-ligji-i-ri-per-sponsorizimet-percaktohen-kufijte-dhe-kriteret-per-sportin/20%Monthly2020-02-07 10:41
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-dhe-maqedonia-e-veriut-me-nje-pike-te-perbashket-doganore-ne-qafe-thane/20%Monthly2020-02-07 10:34
https://thealbanianprofile.com/viti-i-sfidave-te-euros-mund-te-vendos-nje-mur-fiskal-ne-gjermani/20%Monthly2020-02-07 10:22
https://thealbanianprofile.com/shpeton-jete-mjeku-izraelit-shpik-softwerin-qe-nuk-lejon-gabime-ne-recetat-e-ilaceve/20%Monthly2020-02-07 10:17
https://thealbanianprofile.com/kina-ul-tarifat-per-made-in-usa-fillon-zbatimi-i-marreveshjes-tregtare/20%Monthly2020-02-07 10:06
https://thealbanianprofile.com/hungaria-mbylli-nje-pike-kufitare-me-serbine-per-shkak-te-migranteve/20%Monthly2020-02-07 10:01
https://thealbanianprofile.com/lideri-i-al-kaides-ne-gadishullin-arabik-vritet-nga-shba/20%Monthly2020-02-07 09:58
https://thealbanianprofile.com/keshilli-i-ambasadoreve-shqiptare-pershendet-votimin-e-qeverise-se-kosoves-republika-e-kosoves-eshte-shtylle-e-forte-e-paqes-dhe-stabilitetit-ne-rajon/20%Monthly2020-02-07 09:54
https://thealbanianprofile.com/banka-qendrore-europiane-koronavirusi-rrit-pasigurine-per-rritjen-ekonomike/20%Monthly2020-02-07 10:25
https://thealbanianprofile.com/nisma-e-3-deteve-a-mund-te-perfitoje-ballkani-perendimor/20%Monthly2020-02-06 17:35
https://thealbanianprofile.com/rrefim-i-rralle-i-shqiptarit-te-11-rekordeve-gines-veprat-e-mia-te-lena-ne-magazina/20%Monthly2020-02-06 17:28
https://thealbanianprofile.com/anti-semitizmi-dhe-goditja-e-shfaqjeve-te-tij-moderne/20%Monthly2020-02-06 12:11
https://thealbanianprofile.com/fluturimet-ku-ikin-shqiptaret-kryeson-roma-me-300-350-mije-pasagjere-stambolli-ne-vend-te-dyte-viena-ne-vend-te-trete-por-pritet-te-ndryshoje/20%Monthly2020-02-06 11:59
https://thealbanianprofile.com/ikmt-kalon-ne-varesi-te-ministrise-se-brendshme-transferohen-220-punonjes-sebashku-me-buxhetin/20%Monthly2020-02-06 11:54
https://thealbanianprofile.com/guvernatori-sejkopasojat-e-termetit-efekt-ngadalesues-per-ekonomine-por-te-perkohshem/20%Monthly2020-02-06 11:50
https://thealbanianprofile.com/the-guardian-si-u-ndertua-kukesi-nentokesor-i-enver-hoxhes/20%Monthly2020-02-06 11:33
https://thealbanianprofile.com/turqia-i-kerkon-be-se-te-mos-e-ndaje-nga-ballkani-perendimor/20%Monthly2020-02-06 11:21
https://thealbanianprofile.com/putin-rusia-ben-shume-per-stabilitetin-ne-ballkan/20%Monthly2020-02-06 11:18
https://thealbanianprofile.com/shkup-pushteti-mbeshtet-nismen-per-ndalimin-e-importit-te-mbeturinave/20%Monthly2020-02-06 11:11
https://thealbanianprofile.com/bisedimet-per-anetaresim-ke-prezanton-metodologjine-e-re/20%Monthly2020-02-06 11:02
https://thealbanianprofile.com/shtetasit-e-ballkanit-perendimor-mund-te-punojne-ne-shqiperi-pa-pasur-nevoje-per-leje/20%Monthly2020-02-06 10:49
https://thealbanianprofile.com/presidenti-i-shba-ve-donald-trump-shpallet-i-pafajshem/20%Monthly2020-02-06 10:42
https://thealbanianprofile.com/procesionaria-prek-50-te-pyjeve-halore-ne-shqiperi-ne-rrezik-edhe-zonat-e-mbrojtura/20%Monthly2020-02-06 10:38
https://thealbanianprofile.com/haradinaj-i-shkruan-kurtit-mos-e-hjek-taksen-albin/20%Monthly2020-02-06 10:32
https://thealbanianprofile.com/leksionet-e-termetit-te-vitit-1926-per-rindertimin-e-durresit/20%Monthly2020-02-17 17:06
https://thealbanianprofile.com/makina-e-se-vertetes-per-kandidatet-per-ne-bkh/20%Monthly2020-02-05 12:01
https://thealbanianprofile.com/grenell-kosova-te-heqe-menjehere-tarifat-ndaj-mallrave-serbe/20%Monthly2020-02-05 11:46
https://thealbanianprofile.com/thirrje-per-pjesemarrje-ne-programin-onebeat-balkans-2020/20%Monthly2020-02-05 11:41
https://thealbanianprofile.com/maqedonia-e-veriut-pret-qe-ne-mars-te-ratifikohet-pranimi-i-saj-ne-nato/20%Monthly2020-02-05 11:37
https://thealbanianprofile.com/athine-greqia-ka-per-here-te-pare-nje-grua-si-presidente/20%Monthly2020-02-05 11:31
https://thealbanianprofile.com/strategjia-e-re-e-komisionit-europian-per-ballkanin/20%Monthly2020-02-05 11:24
https://thealbanianprofile.com/nje-teori-konspirative-po-qarkullon-ne-internet-coronavirusi-mund-te-kete-origjinen-ne-nje-laborator-te-kines/20%Monthly2020-02-05 11:22
https://thealbanianprofile.com/deshton-testimi-i-vaksines-per-hiv-in-ne-afriken-jugore/20%Monthly2020-02-05 11:18
https://thealbanianprofile.com/metodologjia-e-re-e-be-se-do-te-mundesoje-pezullimin-e-negociatave/20%Monthly2020-02-05 11:16
https://thealbanianprofile.com/senati-amerikan-pritet-ta-shfajesoje-trumpin/20%Monthly2020-02-05 11:15
https://thealbanianprofile.com/arrin-ne-490-numri-i-te-vdekurve-nga-koronavirusi-i-ri/20%Monthly2020-02-05 11:15
https://thealbanianprofile.com/trump-perserit-synimin-per-ti-dhene-fund-luftes-ne-afganistan/20%Monthly2020-02-05 11:13
https://thealbanianprofile.com/rusia-do-te-nise-dergimin-e-sistemit-raketor-s-400-ne-indi/20%Monthly2020-02-05 11:12
https://thealbanianprofile.com/portali-mesues-per-shqiperine-puneson-1955-mesues-kete-vit-shkollor/20%Monthly2020-02-05 11:43
https://thealbanianprofile.com/hartimi-i-strategjise-kombetare-te-arsimit-2021-2026-zhvillohet-takimi-i-pare-i-grupit-te-koordinimit/20%Monthly2020-02-05 10:52
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-merr-kryesimin-e-organizates-per-siguri-dhe-bashkepunim-ne-evrope-osbe/20%Monthly2020-02-05 10:44
https://thealbanianprofile.com/del-vleresimi-zyrtar-demet-nga-termeti-958-milione-euro/20%Monthly2020-02-05 09:23
https://thealbanianprofile.com/juncaj-spak-u-do-tua-beje-te-veshtire-zyrtareve-te-perfshihen-ne-korrupsion/20%Monthly2020-02-05 09:19
https://thealbanianprofile.com/lushnja-perjeteson-ikonen-e-muzikes-vace-zela/20%Monthly2020-02-05 09:16
https://thealbanianprofile.com/presidenti-i-pe-nuk-ka-asnje-plan-b-per-shqiperine-ne-do-te-vazhdojme-udhetimin-qe-ju-filluat-se-bashku/20%Monthly2020-02-05 09:11
https://thealbanianprofile.com/rusi-elefanti-iku-nga-cirku-per-te-luajtur-ne-debore/20%Monthly2020-02-05 08:50
https://thealbanianprofile.com/mberrin-i-ftohti-polar-ulen-ndjeshem-temperaturat/20%Monthly2020-02-05 08:45
https://thealbanianprofile.com/trump-nuk-i-jep-doren-kryetarja-e-dhomes-se-perfaqesuesve-i-gris-fjalimin/20%Monthly2020-02-05 08:39
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-therret-oferta-e-aida-per-investitoret-ja-sektoret-me-potencial/20%Monthly2020-02-05 08:21
https://thealbanianprofile.com/une-jam-une-do-tia-dal-dita-boterore-e-luftes-kunder-kancerit/20%Monthly2020-02-04 12:43
https://thealbanianprofile.com/shba-mbyll-kufijte-per-6-vende-te-tjera-kufizohet-hyrja-e-emigranteve/20%Monthly2020-02-04 12:34
https://thealbanianprofile.com/deshton-impianti-diellor-termodinamik-projekti-300-milione-euro-humb-luften-me-burokracine/20%Monthly2020-02-04 12:31
https://thealbanianprofile.com/kujt-dhe-si-do-ti-sekuestrohet-pasuria-gjithcka-duhet-te-dini-per-operacionin-forca-e-ligjit/20%Monthly2020-02-04 12:23
https://thealbanianprofile.com/flija-e-shijshme-nga-prushi-i-tradites-shqiptare/20%Monthly2020-02-04 12:13
https://thealbanianprofile.com/qumesht-shqiptar-apo-serb-blegtoria-drejt-shterimit/20%Monthly2020-02-04 12:09
https://thealbanianprofile.com/ligjvenesit-ruse-u-japin-mbeshtetje-reformave-te-putinit/20%Monthly2020-02-04 12:04
https://thealbanianprofile.com/lancohet-per-here-te-pare-ne-hapesire-nje-satelit-nga-etiopia-per-mbledhjen-e-te-dhenave-rreth-agrikultures/20%Monthly2020-02-04 12:01
https://thealbanianprofile.com/marreveshja-e-shekullit-perse-palestinezet-po-e-humbasin-perseri-mundesine-e-arte/20%Monthly2020-02-04 11:57
https://thealbanianprofile.com/greqia-perforcon-kontrollet-kufitare/20%Monthly2020-02-04 11:43
https://thealbanianprofile.com/lindja-e-afert-be-kerkon-rruge-per-kapercimin-e-krizes/20%Monthly2020-02-04 11:41
https://thealbanianprofile.com/shtohen-forcat-ushtarake-amerikane-te-mbreterine-saudite/20%Monthly2020-02-04 11:37
https://thealbanianprofile.com/shba-ne-prag-te-fillimit-te-zgjedhjeve-paraprake/20%Monthly2020-02-04 11:31
https://thealbanianprofile.com/albin-kurti-njeriu-kundershtues/20%Monthly2020-02-04 11:28
https://thealbanianprofile.com/pse-ajoa-eshte-e-rendesishme-ne-garen-per-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2020-02-04 11:25
https://thealbanianprofile.com/e-ardhmja-e-britanise-pas-largimit-nga-be-ja/20%Monthly2020-02-04 12:10
https://thealbanianprofile.com/be-ja-mirepret-formimin-e-qeverise-se-kosoves/20%Monthly2020-02-04 11:16
https://thealbanianprofile.com/kosova-me-qeveri-te-re/20%Monthly2020-02-04 11:14
https://thealbanianprofile.com/16-vjet-me-pare-lindi-facebook-rrjeti-social-i-themeluar-nga-hebreu-mark-zuckerbeg/20%Monthly2020-02-05 10:27
https://thealbanianprofile.com/oficer-i-madh-i-legjionit-te-nderit-franca-i-jep-titullin-e-larte-shteteror-shkrimtarit-ismail-kadare/20%Monthly2020-04-03 16:40
https://thealbanianprofile.com/nis-investimi-per-realizimin-e-transplantit-te-pare-te-palces-se-kuqe-ne-qsut/20%Monthly2020-02-03 11:38
https://thealbanianprofile.com/buxheti-i-shendetesise-dhe-mbrojtjes-sociale-per-vitin-2020-26-milion-dollare-investimet-ne-shendetesi/20%Monthly2020-02-03 11:36
https://thealbanianprofile.com/inaugurohet-spitali-i-ri-kirurgjikal-frederik-shiroka-ne-qsut-shtate-salla-moderne-operacioni/20%Monthly2020-02-03 11:35
https://thealbanianprofile.com/sherbimet-online-manastirliu-41-sherbime-online-nga-1-janari-fund-rradheve-te-pritjes-dhe-rryshfetit/20%Monthly2020-02-03 11:31
https://thealbanianprofile.com/482711-qytetare-kryen-kontrollin-mjekesor-baze-kapercehet-pragu-vjetor/20%Monthly2020-02-03 11:30
https://thealbanianprofile.com/forcat-e-armatosura-mundesi-per-tu-dhene-te-rinjve-nje-profesion/20%Monthly2020-02-03 11:25
https://thealbanianprofile.com/lejet-e-qendrimit-per-shqiptaret-nga-gjermania-arrijne-ne-nje-rekord-prej-10-mije-personash-ne-2018/20%Monthly2020-02-03 11:20
https://thealbanianprofile.com/nis-puna-per-bazen-e-nato-ne-kucove-shqiperia-promovuese-e-zgjerimit-te-gjurmes-se-stabilitetit-dhe-sigurise-kolektive/20%Monthly2020-02-03 11:14
https://thealbanianprofile.com/historiku-i-marredhenieve-nato-shqiperi/20%Monthly2020-02-03 11:13
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-publikon-indeksin-e-barazise-gjinore/20%Monthly2020-08-11 09:33
https://thealbanianprofile.com/presidenti-sassoli-do-te-vizitoje-tiranen-le-ta-kthejme-zhgenjimin-ne-energji-te-re-per-te-ardhmen/20%Monthly2020-02-03 11:02
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-ne-shifra-2015/20%Monthly2020-02-06 14:12
https://thealbanianprofile.com/konsultim-publik-per-draft-ligjin-cens-2020/20%Monthly2020-02-03 10:34
https://thealbanianprofile.com/indeksi-i-barazise-gjinore-per-republiken-e-shqiperise-2020/20%Monthly2020-02-03 10:27
https://thealbanianprofile.com/%e2%80%8b97-vite-nga-marreveshja-turko-greke-per-shkembimin-e-popullates/20%Monthly2020-02-04 13:15
https://thealbanianprofile.com/para-95-viteve-hyn-ne-fuqi-sistemi-republikan-i-qeverisjes/20%Monthly2020-02-06 14:17
https://thealbanianprofile.com/kosova-ka-mbi-dy-milione-perdorues-te-telefonise-mobile/20%Monthly2020-02-04 13:16
https://thealbanianprofile.com/ndotja-e-ajrit-vazhdon-te-jete-shqetesuese/20%Monthly2020-02-04 13:16
https://thealbanianprofile.com/kosove-30-vjetori-i-nismes-per-pajtimin-e-gjaqeve/20%Monthly2020-02-03 09:56
https://thealbanianprofile.com/lirim-gula-kosovari-i-pare-qe-kalon-atlantikun-me-varke-te-vogel/20%Monthly2020-02-04 13:17
https://thealbanianprofile.com/20-vjet-nga-nata-e-tmerrit-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2020-02-04 13:18
https://thealbanianprofile.com/thirrje-nderkombetare-bosnjes-qe-ti-ktheje-femijet-nga-siria-dhe-iraku/20%Monthly2020-03-23 18:31
https://thealbanianprofile.com/nenshkruhet-memorandumi-i-bashkepunimit-mbi-qeverisjen-korporative-te-bankave/20%Monthly2020-03-23 18:15
https://thealbanianprofile.com/njesia-shendetesore-24-ore-forcim-masash-per-parandalimin-e-koronavirusit/20%Monthly2020-02-08 09:21
https://thealbanianprofile.com/termeti-programi-i-rindertimit-18-zona-te-reja-ne-7-bashki/20%Monthly2020-02-08 09:34
https://thealbanianprofile.com/naimi-nis-fluturimet-me-veronen-bergamon-e-pizen/20%Monthly2020-02-01 13:00
https://thealbanianprofile.com/fundjava-e-vendimeve-per-vv-ldk/20%Monthly2020-02-04 13:18
https://thealbanianprofile.com/kosovaret-ne-vendin-e-trete-per-pajisje-me-pasaporten-gjermane/20%Monthly2020-02-04 13:19
https://thealbanianprofile.com/kryesia-e-ldk-se-diskuton-per-marreveshjen-me-lvv-ne/20%Monthly2020-02-01 12:49
https://thealbanianprofile.com/pajtimi-i-gjaqeve-bashkoi-popullin-per-lufte-clirimtare/20%Monthly2020-02-04 13:20
https://thealbanianprofile.com/kine-shtohet-numri-i-rasteve-te-sherimit-nga-pneumonia-e-koronavirusit/20%Monthly2020-02-01 12:44
https://thealbanianprofile.com/kina-10000-raste-te-konfirmuara-te-koronavirusit-te-ri/20%Monthly2020-02-01 12:42
https://thealbanianprofile.com/233/20%Monthly2020-02-01 12:41
https://thealbanianprofile.com/parlamenti-evropian-miraton-marreveshjen-e-brexit-it/20%Monthly2020-02-01 12:25
https://thealbanianprofile.com/krijohet-prokuroria-e-posacme-spak-me-betimin-e-8-anetareve-prokurore/20%Monthly2020-02-01 12:19
https://thealbanianprofile.com/ambasadorja-yuri-kim-drejtesi-per-te-gjithe/20%Monthly2020-02-01 12:05
https://thealbanianprofile.com/shba-be-nuk-e-kemi-pare-ende-paketen-anti-kck/20%Monthly2020-02-01 11:59