XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://thealbanianprofile.com/te-riatdhesuarit-me-banim-ne-zonat-e-kuqe-do-te-vetekarantinohen-ne-banese/20%Monthly2020-04-30 18:50
https://thealbanianprofile.com/helikopteri-i-nato-s-zhduket-ne-detin-jon-me-6-anetare-ne-bord/20%Monthly2020-04-30 18:43
https://thealbanianprofile.com/terrorizem-arrestohet-ne-i-riu-nga-taxhikistani/20%Monthly2020-04-30 18:39
https://thealbanianprofile.com/ambasadorja-kim-thirrje-per-mbeshtetje-te-gjere-nga-politika-e-publiku-per-spak/20%Monthly2020-04-30 18:28
https://thealbanianprofile.com/mbi-32-milion-te-infektuar-ne-bote-228-mije-viktima-e-1-milion-te-sheruar/20%Monthly2020-04-30 18:15
https://thealbanianprofile.com/kryeministri-i-rusise-rezulton-pozitiv-me-koronavirus/20%Monthly2020-05-01 22:02
https://thealbanianprofile.com/zbulimi-i-shba-virusi-nuk-eshte-krijuar-ne-nje-laborator-kinez/20%Monthly2020-04-30 18:07
https://thealbanianprofile.com/karantina-godet-me-te-varfrit-ne-shqiperi-e-kosove/20%Monthly2020-05-01 17:09
https://thealbanianprofile.com/kosove-presidenti-thaci-dekretoi-hotin-per-postin-e-kryeministrit/20%Monthly2020-04-30 17:37
https://thealbanianprofile.com/kosove-arrihet-marreveshje-koalicioni-per-qeverine-e-re/20%Monthly2020-04-30 17:33
https://thealbanianprofile.com/raporti-ditor-per-koronavirusin-7-raste-te-reja-36-paciente-te-shtruar-7-ne-terapi-intesive/20%Monthly2020-04-30 17:25
https://thealbanianprofile.com/%e2%80%8bsllovenia-hap-kufijte-e-komunave/20%Monthly2020-04-30 18:46
https://thealbanianprofile.com/skemat-pese-menyrat-si-u-pastruan-para-ne-2019-nga-ndertimi-e-bizneset-fiktive-tek-call-center/20%Monthly2020-04-29 21:46
https://thealbanianprofile.com/bb-shqiperia-ne-recesion-5-ne-rast-se-ekonomia-nuk-do-te-rihapet-ne-vere-tkurrja-ne-6-9/20%Monthly2020-04-29 21:26
https://thealbanianprofile.com/cmimet-oscar-do-te-pranojne-filmat-e-transmetuar-ne-platformat-online/20%Monthly2020-04-29 21:21
https://thealbanianprofile.com/gjumi-nje-domosdoshmeri-fiziologjike/20%Monthly2020-04-29 21:17
https://thealbanianprofile.com/rusia-mohon-perfshirjen-ne-komplotin-e-atentatit-kunder-kryetarit-te-bashkise-se-prages/20%Monthly2020-04-29 21:11
https://thealbanianprofile.com/koronavirusi-merr-nje-tjeter-jete-vdes-pacienti-71-vjecar-ne-spitalin-covid-2-shefqet-ndroqi/20%Monthly2020-04-29 21:02
https://thealbanianprofile.com/raporti-me-shume-se-5-mije-persona-u-pergjuan-gjate-2019-ne-shqiperi/20%Monthly2020-04-29 20:40
https://thealbanianprofile.com/nga-nje-baze-ushtarake-e-fortifikuar-gjate-periudhes-se-komunizmit-ne-parkun-e-pare-dhe-te-vetem-kombetar-detar-ne-shqiperi/20%Monthly2020-04-29 20:34
https://thealbanianprofile.com/shtohen-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-nje-fasoneri-ne-tirane/20%Monthly2020-04-29 19:43
https://thealbanianprofile.com/72-vjetori-i-pavaresise-se-izraelit/20%Monthly2020-04-29 19:33
https://thealbanianprofile.com/qeveria-e-re-e-kosoves-ldk-dhe-aak-nenshkruajne-marreveshjen-e-koalicionit/20%Monthly2020-04-29 11:55
https://thealbanianprofile.com/korona-ka-ashpersuar-krizen-e-refugjateve-ne-mesdhe/20%Monthly2020-04-29 11:46
https://thealbanianprofile.com/lamtumire-pushime-vere-2020/20%Monthly2020-04-29 11:41
https://thealbanianprofile.com/lituania-kthehet-ne-kafene-gjigande-na-mbani-qytetin-gjalle/20%Monthly2020-04-29 11:28
https://thealbanianprofile.com/mbyllet-viti-shkollor-ja-si-do-veprohet-me-maturantet/20%Monthly2020-04-29 11:22
https://thealbanianprofile.com/perurohet-ura-e-re-ne-xhenova-pas-shembjes-fatale-qe-mori-43-jete/20%Monthly2020-04-29 11:16
https://thealbanianprofile.com/raporti-ditor-per-koronavirusin-shenohet-viktima-e-30-raste-te-reja-14-paciente-te-shtruar-32/20%Monthly2020-04-29 11:07
https://thealbanianprofile.com/diskriminimi-ne-pune-prej-bindjeve-politike-dominon-numrin-e-ankesave-tek-komisioneri/20%Monthly2020-04-29 21:47
https://thealbanianprofile.com/ne-portin-e-durresit-vijon-pa-nderprerje-procesi-i-perpunimit-te-mallrave/20%Monthly2020-04-28 13:29
https://thealbanianprofile.com/frankfurt-bqe-perdorimi-i-kartmonedhave-nuk-perben-rrezik-per-perhapjen-e-covid-19/20%Monthly2020-04-28 13:25
https://thealbanianprofile.com/velipoje-dallget-nxjerrin-ne-breg-peshkaqenin-udhetar/20%Monthly2020-04-28 13:21
https://thealbanianprofile.com/28-prilli-dita-boterore-e-sigurise-dhe-shendetit-ne-pune/20%Monthly2020-04-28 13:11
https://thealbanianprofile.com/folezimi-i-pelikanit-kacurrel-ne-divjake-karavasta-regjistrohen-85-cifte-shifra-me-e-larte-ne-40-vite/20%Monthly2020-04-28 13:05
https://thealbanianprofile.com/pregatitjet-per-sezonin-turistik-propozohet-distancim-1-5-metra-nga-karriket-ne-restorante-dhe-3-5-m-largesi-nga-shezlonget/20%Monthly2020-04-28 12:52
https://thealbanianprofile.com/be-i-dhuron-shqiperise-20-000-komplete-testimi-per-covid-19/20%Monthly2020-04-28 12:25
https://thealbanianprofile.com/obsh-fundi-i-pandemise-se-koronavirusit-ende-i-larget/20%Monthly2020-04-28 12:20
https://thealbanianprofile.com/raporti-ditor-per-koronavirusin-14-raste-te-reja-32-paciente-te-shtruar-8-ne-terapi-intesive/20%Monthly2020-04-28 12:10
https://thealbanianprofile.com/national-geographic-shkruan-per-flamingot-e-lagunes-se-nartes/20%Monthly2020-04-27 21:01
https://thealbanianprofile.com/koronavirusi-shenon-viktimen-e-29-nderron-jete-pacienti-73-vjecar-ne-spitalin-covid-2-shefqet-ndroqi/20%Monthly2020-04-27 20:41
https://thealbanianprofile.com/rinis-mesimi-ne-kine-nxenesit-me-kapele-nje-meter-te-gjata-te-frymezuar-nga-legjenda/20%Monthly2020-04-27 20:27
https://thealbanianprofile.com/emigrantet-ne-nje-hotel-ne-pogradec-proteste-pa-distance-dhe-pa-maska-na-futen-ketu-si-derra/20%Monthly2020-04-27 20:10
https://thealbanianprofile.com/sot-kemi-pare-nje-katrahure-forcat-e-imt-se-shembin-murin-rrethues-te-kryesise-se-teqeve-halvetiane/20%Monthly2020-04-27 19:52
https://thealbanianprofile.com/vizito-shqiperine-liqeni-i-komanit-i-shnderruar-ne-nje-destinacion-turistik/20%Monthly2020-04-27 17:02
https://thealbanianprofile.com/plakja-a-konsiderohet-ajo-nje-semundje/20%Monthly2020-04-27 16:52
https://thealbanianprofile.com/dita-kombetare-e-te-zhdukurve-thaci-nuk-ka-amnisti-per-gjenocidin-e-kryer-nga-shteti-serb-ne-kosove/20%Monthly2020-04-27 16:33
https://thealbanianprofile.com/spitalet-e-wuhanit-nuk-kane-asnje-pacient-me-koronavirus/20%Monthly2020-04-27 16:08
https://thealbanianprofile.com/turizmi-do-te-nise-me-shpejt-se-rajoni-vera-shenon-rihapjen-e-plote-te-vendit/20%Monthly2020-04-27 15:27
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-dhe-bullgaria-jane-me-vdekshmerine-me-te-ulet-nga-koronavirusi-ne-europe/20%Monthly2020-04-27 15:16
https://thealbanianprofile.com/turqia-filloi-projektin-humanitar-ramazan-2020/20%Monthly2020-04-27 15:10
https://thealbanianprofile.com/turqia-evakuoi-marinaret-greke-te-bllokuar-ne-xhibuti/20%Monthly2020-04-27 14:42
https://thealbanianprofile.com/mbajtja-e-maskes-me-detyrim-ne-gjermani/20%Monthly2020-04-27 14:38
https://thealbanianprofile.com/75-vjetori-i-takimit-ne-lumin-e-elbes-putin-dhe-trump-me-deklarate-te-perbashket/20%Monthly2020-04-27 14:24
https://thealbanianprofile.com/rusia-tejkalon-kinen-ne-rastet-me-koronavirus/20%Monthly2020-04-27 13:11
https://thealbanianprofile.com/raporti-ditor-per-koronavirusin-10-raste-te-reja-34-paciente-te-shtruar-12-ne-terapi-intesive/20%Monthly2020-04-27 13:05
https://thealbanianprofile.com/plazh-ne-mes-te-pandemise/20%Monthly2020-04-26 12:36
https://thealbanianprofile.com/lehtesimi-i-masave-nga-e-hena-zgjerohet-fasha-e-levizjes/20%Monthly2020-04-26 12:31
https://thealbanianprofile.com/kina-refuzon-thirrjet-per-nje-hetim-nderkombetar-per-origjinen-e-virusit/20%Monthly2020-04-26 12:26
https://thealbanianprofile.com/vezhguesit-e-be-se-paralajmerojne-per-dezinformim-mbi-koronavirusin-nga-irani-rusia-dhe-kina/20%Monthly2020-04-26 12:18
https://thealbanianprofile.com/raporti-ditor-per-koronavirusin-shnohet-viktima-e-28-raste-te-reja-14-paciente-te-shtruar-36/20%Monthly2020-04-26 12:09
https://thealbanianprofile.com/nisma-per-te-riaktivizuar-parlamentin-e-shperbere-te-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2020-04-26 12:15
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-ne-rrugen-e-mposhtjes-se-covid-19/20%Monthly2020-04-26 12:13
https://thealbanianprofile.com/koronavirusi-sfide-per-shendetin-mendor/20%Monthly2020-04-26 12:09
https://thealbanianprofile.com/izraeli-lejon-rihapjen-e-disa-bizneseve/20%Monthly2020-04-26 11:59
https://thealbanianprofile.com/52-e-bullgareve-jane-kunder-mbylljes-se-parqeve/20%Monthly2020-04-26 11:39
https://thealbanianprofile.com/historia-dhe-e-verteta-mbi-shpikjen-e-antibiotikeve/20%Monthly2020-04-26 11:27
https://thealbanianprofile.com/itali-shkollat-do-te-rihapen-ne-shtator/20%Monthly2020-04-26 12:24
https://thealbanianprofile.com/arabia-saudite-lehteson-masat-kufizuese/20%Monthly2020-04-26 12:03
https://thealbanianprofile.com/mali-i-zi-nis-lehtesimi-i-masave-ndaj-covid-19/20%Monthly2020-04-25 18:09
https://thealbanianprofile.com/raporti-ditor-per-koronavirusin-24-raste-te-reja-40-paciente-te-shtruar/20%Monthly2020-04-25 18:06
https://thealbanianprofile.com/75-vjetori-i-takimit-te-ushtrise-ruse-dhe-amerikane-ne-lumin-e-elbes/20%Monthly2020-04-27 14:26
https://thealbanianprofile.com/dacic-heqja-e-te-gjitha-tarifave-kusht-per-rifillimin-e-dialogut/20%Monthly2020-04-24 19:01
https://thealbanianprofile.com/breshka-gjigante-del-e-ngordhur-ne-malin-e-robit/20%Monthly2020-04-24 18:54
https://thealbanianprofile.com/rasti-i-pare-me-covid-19-ne-qarkun-e-gjirokastres/20%Monthly2020-04-25 10:17
https://thealbanianprofile.com/lista-e-zonave-qe-do-te-kene-lehtesim-te-masave-kufizuese-nga-java-tjeter/20%Monthly2020-04-24 18:39
https://thealbanianprofile.com/5095-2/20%Monthly2020-04-24 18:56
https://thealbanianprofile.com/burimet-e-brendshme-natyrore-te-shqiperise-instat-tregon-sa-u-perdoren/20%Monthly2020-04-24 10:23
https://thealbanianprofile.com/covid-19-trump-sugjeron-nje-kure-me-baze-injeksione-me-detergjente-dhe-dezinfektante/20%Monthly2020-04-24 09:58
https://thealbanianprofile.com/dhembja-e-kokes-nje-dukuri-kaq-e-perhapur/20%Monthly2020-04-24 09:55
https://thealbanianprofile.com/raporti-ditor-per-koronavirusin-15-raste-te-reja-38-paciente-te-shtruar-58-e-te-prekurve-jane-sheruar/20%Monthly2020-04-24 09:32
https://thealbanianprofile.com/reportazh-flamingot-gjejne-parajsen-ne-shqiperi/20%Monthly2020-04-23 19:12
https://thealbanianprofile.com/kolla-kronike-dhe-shkaktaret-e-saj/20%Monthly2020-04-23 19:07
https://thealbanianprofile.com/kryesia-shqiptare-mblidhet-online-keshilli-i-osbe-se-cdo-perpjekje-per-te-permbushur-misionin/20%Monthly2020-04-23 18:58
https://thealbanianprofile.com/100-vjetori-i-themelimit-te-parlamentit-turk-nje-avion-i-turkish-airlines-vizaton-flamurin-e-turqise/20%Monthly2020-04-23 18:51
https://thealbanianprofile.com/be-udhetimi-ajror-do-te-kete-distancim-fizik/20%Monthly2020-04-23 18:32
https://thealbanianprofile.com/interkonjeksioni-me-kosoven-miratohet-njohja-e-operatorit-te-kosoves-hapet-rruga-e-operimit-te-linjes-400-kv/20%Monthly2020-04-23 18:28
https://thealbanianprofile.com/gjendja-e-fatkeqesise-natyrore-zgjatet-deri-me-23-qershor-kuvendi-miraton-propozimin-e-qeverise/20%Monthly2020-04-23 18:17
https://thealbanianprofile.com/raporti-ditor-per-koronavirusin-29-raste-te-reja-34-paciente-te-shtruar/20%Monthly2020-04-23 19:18
https://thealbanianprofile.com/23-prilli-dita-boterore-e-librit/20%Monthly2020-04-23 17:58
https://thealbanianprofile.com/efektiviteti-i-moratoriumit-te-pyjeve-me-pak-siperfaqe-pyjore-te-prera-por-prerje-me-intensive-ne-parcela-me-te-vogla/20%Monthly2020-04-22 16:08
https://thealbanianprofile.com/milano-si-new-york-varreze-masive-per-viktimat-e-koronavirusit/20%Monthly2020-04-22 18:04
https://thealbanianprofile.com/rikthehet-ofl-sekuestron-9-automjete-dhe-bllokon-nje-pasaporte/20%Monthly2020-04-22 18:03
https://thealbanianprofile.com/gjykatat-rifillojne-punen-me-27-prill/20%Monthly2020-04-22 17:59
https://thealbanianprofile.com/turizmi-i-aventures-ne-shqiperi-zgjidhja-e-duhur-pas-pandemise/20%Monthly2020-04-22 17:50
https://thealbanianprofile.com/kine-94-e-pacienteve-me-covid-19-jane-sheruar/20%Monthly2020-04-22 17:40
https://thealbanianprofile.com/obsh-koronavirusi-i-ri-nuk-eshte-i-manipuluar-ne-laborator/20%Monthly2020-04-22 17:38
https://thealbanianprofile.com/100-vjetori-i-kuvendit-turk/20%Monthly2020-04-22 17:24
https://thealbanianprofile.com/thaci-do-ti-jap-mandatin-per-qeverine-e-re-kujtdo-qe-deshmon-se-ka-shumicen-parlamentare/20%Monthly2020-04-22 16:48
https://thealbanianprofile.com/koronavirusi-shtyhen-me-nje-vit-dy-ngjarje-te-medha-te-kishes-katolike/20%Monthly2020-04-22 16:41
https://thealbanianprofile.com/shkup-lsdm-kerkon-mbledhjen-e-parlamentit-te-shperndare/20%Monthly2020-04-22 16:36
https://thealbanianprofile.com/presidenti-trump-pershendet-shtetet-qe-do-te-nisin-rihapjen/20%Monthly2020-04-22 16:31
https://thealbanianprofile.com/humori-ne-rrjetet-sociale-sfidon-covid-19/20%Monthly2020-04-22 16:29
https://thealbanianprofile.com/ura-e-mostarit-ndricohet-me-ngjyrat-e-flamurit-turk/20%Monthly2020-04-22 17:33
https://thealbanianprofile.com/mali-i-krujes-kalaja-madheshtore-natyrore-perballe-adriatikut/20%Monthly2020-04-22 15:54
https://thealbanianprofile.com/covid-19-nis-aplikimi-i-ndihmes-financiare-nr-2-perfitojne-4-kategori/20%Monthly2020-04-22 15:38
https://thealbanianprofile.com/raporti-ditor-per-koronavirusin-25-raste-te-reja-shkon-ne-634-numri-i-te-prekurve-327-te-sheruar-44-paciente-te-shtruar/20%Monthly2020-04-22 16:14
https://thealbanianprofile.com/muaji-shenjte-i-ramazanit-kmsh-anulohen-namazet-ne-xhami-dhe-iftaret-flajet-do-te-kryhen-nga-shtepite-ezani-do-te-thirret-ne-menyre-te-rregullt-ne-te-gjitha-xhamite/20%Monthly2020-04-22 15:16
https://thealbanianprofile.com/mare-tv-bregdeti-shqiptar-e-fshehta-e-bukur-e-europes/20%Monthly2020-04-22 14:22
https://thealbanianprofile.com/50-vjetori-i-dites-boterore-te-tokes/20%Monthly2020-04-22 16:16
https://thealbanianprofile.com/avni-rustemi-22-shtator-1895-22-prill-1924/20%Monthly2020-04-22 15:47
https://thealbanianprofile.com/nis-funksionimi-i-plote-i-qendres-se-studimeve-per-arbereshet/20%Monthly2020-04-22 18:07
https://thealbanianprofile.com/raporti-ditor-per-koronavirusin-25-raste-te-reja-shkon-ne-609-numri-i-te-prekurve-327-te-sheruar-44-paciente-te-shtruar/20%Monthly2020-04-21 18:23
https://thealbanianprofile.com/indeksi-i-lirise-se-medias-ne-bote-shqiperia-renditet-e-84-2-vende-me-poshte-se-ne-2019/20%Monthly2020-04-21 18:09
https://thealbanianprofile.com/dita-perkujtimore-e-holokaustit-presidenti-krenar-per-kombin-shqiptar-qe-ne-periudhen-me-te-erret-te-njerezimit-mikepriti-dhe-mbrojti-hebrenjte/20%Monthly2020-04-21 18:03
https://thealbanianprofile.com/holokausti-e-verteta-e-genocidit-me-te-madh-ne-historine-njerezore/20%Monthly2020-04-21 17:36
https://thealbanianprofile.com/pandemite-kohe-e-arte-per-autokratet/20%Monthly2020-04-21 17:17
https://thealbanianprofile.com/dita-e-pare-qe-mali-i-zi-nuk-ka-raste-te-reja-me-covid-19/20%Monthly2020-04-22 17:00
https://thealbanianprofile.com/zgjatja-e-fatkeqesise-deri-ne-24-qershor-bylykbashi-kushtetuta-e-lejon-deri-ne-30-dite/20%Monthly2020-04-21 19:03
https://thealbanianprofile.com/prezantohet-aministia-fiskale-kush-perjashtohet-prej-saj/20%Monthly2020-04-20 12:17
https://thealbanianprofile.com/drejtori-i-laboratorit-kinez-hedh-poshte-pretendimet-se-virusi-e-ka-origjinen-ne-ambjentet-e-tij/20%Monthly2020-04-20 11:04
https://thealbanianprofile.com/aktivizohet-vullkani-etna-rrjedhe-llave-dhe-tym-nga-krateri/20%Monthly2020-04-20 10:51
https://thealbanianprofile.com/per-te-shpetuar-demokracine-izraelitet-proteste-ne-distance-prej-masave-te-covid-19/20%Monthly2020-04-20 10:34
https://thealbanianprofile.com/raporti-ditor-per-koronavirusin-22-raste-te-reja-shkon-ne-584-numri-i-te-prekurve-327-te-sheruar-44-paciente-te-shtruar/20%Monthly2020-04-21 18:17
https://thealbanianprofile.com/covid-19-1-qershori-i-parakohshem/20%Monthly2020-04-19 10:26
https://thealbanianprofile.com/shqiptari-niset-me-biciklete-nga-italia-kapet-ne-autostrade-dua-te-kthehem-ne-shqiperi/20%Monthly2020-04-19 10:17
https://thealbanianprofile.com/virologu-i-shtepise-se-bardhe-fauci-koronavirusi-nuk-doli-nga-laboratori/20%Monthly2020-04-19 10:13
https://thealbanianprofile.com/besimtaret-orthodhokse-festojne-pashket-e-medha/20%Monthly2020-04-19 10:02
https://thealbanianprofile.com/dalin-pamjet-e-laboratorit-ne-wuhan-aty-ku-dyshohet-se-doli-koronavirusi/20%Monthly2020-04-19 10:07
https://thealbanianprofile.com/covid-19-ministria-e-shendetesise-14-raste-te-reja-shkon-ne-562-numri-i-te-prekurve/20%Monthly2020-04-20 10:43
https://thealbanianprofile.com/dita-nderkombetare-e-monumenteve-dhe-siteve-kulture-e-perbashket-trashegimi-e-perbashket-pergjegjesi-e-perbashket/20%Monthly2020-04-22 14:12
https://thealbanianprofile.com/izrael-avionet-pa-pasagjer-shperndane-zjarrin-e-shenjte-nga-kisha-e-jeruzalemit-ne-10-vende-te-botes/20%Monthly2020-04-19 11:33
https://thealbanianprofile.com/zgjatet-me-30-dite-gjendja-e-jashtezakonshme-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2020-04-18 11:27
https://thealbanianprofile.com/pashket-ortodokse/20%Monthly2020-04-19 09:45
https://thealbanianprofile.com/2020-ramazan-pa-iftar/20%Monthly2020-04-18 11:14
https://thealbanianprofile.com/kufijte-ngrihen-brenda-nates-ne-europe/20%Monthly2020-04-18 11:09
https://thealbanianprofile.com/simbol-gjermania-pranon-refugjate-minorene-nga-greqia/20%Monthly2020-04-18 11:05
https://thealbanianprofile.com/koronavirusi-rindez-debatin-per-votimin-me-poste-ne-shtetet-e-bashkuara/20%Monthly2020-04-18 11:01
https://thealbanianprofile.com/pd-denoncojme-skandalin-me-tenderin-3-5-milione-dollare-qeveria-bleu-materiale-mbrojtese-mjekesore-me-dyfishin-e-cmimit/20%Monthly2020-04-18 10:52
https://thealbanianprofile.com/covid-19-falen-gjobat-e-vendosura-deri-tani-dhe-kthehen-patentat/20%Monthly2020-04-18 10:31
https://thealbanianprofile.com/covid-19-del-lista-e-aktiviteteve-qe-lejohen-te-hapen-prej-dites-se-hene/20%Monthly2020-04-18 10:31
https://thealbanianprofile.com/rritet-cmimi-i-mishit-te-qenve-dhe-maceve-njerezit-mendojne-se-lufton-koronavirusin-cfare-thote-veterinerja/20%Monthly2020-04-18 10:15
https://thealbanianprofile.com/e-shtuna-e-pensionisteve/20%Monthly2020-04-18 10:12
https://thealbanianprofile.com/4756-2/20%Monthly2020-04-18 09:40
https://thealbanianprofile.com/mbreteria-e-shqiperise/20%Monthly2020-04-18 09:16
https://thealbanianprofile.com/dallimi-midis-shtetit-dhe-qeverise/20%Monthly2020-04-18 09:29
https://thealbanianprofile.com/4875-2/20%Monthly2020-04-20 12:05
https://thealbanianprofile.com/covid-19-turqia-ua-ndalon-kompanive-largimin-e-punetoreve-nga-puna/20%Monthly2020-04-16 19:01
https://thealbanianprofile.com/tajvan-asnje-rast-i-ri-me-koronavirus/20%Monthly2020-04-16 18:50
https://thealbanianprofile.com/be-i-ofron-kerkim-falje-te-thelle-italise/20%Monthly2020-04-16 18:48
https://thealbanianprofile.com/kryetari-i-kumanoves-infektohet-me-koronavirus/20%Monthly2020-04-16 18:45
https://thealbanianprofile.com/gjermanet-kane-te-drejte-te-protestojne-gjate-kohes-se-pandemise/20%Monthly2020-04-16 18:41
https://thealbanianprofile.com/ministria-e-bujqesise-financon-60-te-vleres-se-kontratave-ne-agroperpunim/20%Monthly2020-04-16 18:36
https://thealbanianprofile.com/eksodi-i-shqiptareve-te-kosoves-gjate-viteve-1998-1999/20%Monthly2020-04-16 18:42
https://thealbanianprofile.com/muzeu-kombetar-i-fotografise-marubi-doktor-basri-qalliu/20%Monthly2020-04-16 18:42
https://thealbanianprofile.com/video-vlore-kishte-dale-anes-detit-gruas-i-bie-te-fiket-nga-frika-e-policeve-berisha-publikon-momentin-e-rende/20%Monthly2020-04-16 18:42
https://thealbanianprofile.com/kuvendi-seance-ne-kushte-te-jashtezakonshme-ndryshon-kodi-penal-ja-denimet-qe-parashikohen/20%Monthly2020-04-16 18:43
https://thealbanianprofile.com/mamaja-e-rita-ores-rikthehet-si-mjeke-per-te-ndihmuar-te-prekurit-me-covid-19/20%Monthly2020-04-16 18:42
https://thealbanianprofile.com/gazment-bardhi-bota-ofron-testime-rama-gjoba-dhe-burg-per-qytetaret/20%Monthly2020-04-16 18:42
https://thealbanianprofile.com/raporti-ditor-per-koronavirusin-shenohet-viktima-e-26-raste-te-reja-24-paciente-te-shtruar-43/20%Monthly2020-04-16 16:21
https://thealbanianprofile.com/turqia-dhe-rusia-zhvillojne-patrullimin-e-katert-te-perbashket-ne-siri/20%Monthly2020-04-16 19:04
https://thealbanianprofile.com/gjermani-mberrin-treni-i-pare-i-mallrave-kine-evrope-nga-wuhan-i-qe-prej-fillimit-te-epidemise/20%Monthly2020-04-15 21:40
https://thealbanianprofile.com/wuhan-mbyllet-spitali-leishenshan/20%Monthly2020-04-15 21:38
https://thealbanianprofile.com/punimet-ne-carshine-e-vjeter-te-shkupit-ganiu-qellimi-eshte-te-ruhet-pamja-e-lashte/20%Monthly2020-04-15 21:33
https://thealbanianprofile.com/4670-2/20%Monthly2020-04-15 21:13
https://thealbanianprofile.com/4665-2/20%Monthly2020-04-15 21:04
https://thealbanianprofile.com/ministeriali-i-mbrojtjes-te-nato-per-here-te-pare-ne-historine-e-tij-online-xhacka-unitet-politik-dhe-solidaritet-mesazhi-qe-aleanca-duhet-te-tregoje-tani/20%Monthly2020-04-15 20:56
https://thealbanianprofile.com/covid-19-mblidhet-keshilli-i-sigurise-meta-falenderon-ramen-bashen-e-rucin-per-bashkepunimin/20%Monthly2020-04-15 20:40
https://thealbanianprofile.com/nis-programi-be-per-shkollat-15-milion-euro-per-rindertimin-e-22-objekte-arsimore/20%Monthly2020-04-15 20:18
https://thealbanianprofile.com/mesazhi-i-kryepiskopit-anastas-pashke-2020-pa-frike/20%Monthly2020-04-15 20:17
https://thealbanianprofile.com/pashket-orthodhokse-sherbesat-e-javes-se-madhe-me-dyer-te-mbyllura-do-trasmetohen-ne-rtsh-dhe-radio-ngjallja/20%Monthly2020-04-15 20:00
https://thealbanianprofile.com/palmer-shba-prane-ballkanit-edhe-ne-koherat-e-pandemise-fonde-shqiperise-per-shendetesine-qeveria-tiu-pergjigjet-nevojave-te-qytetareve/20%Monthly2020-04-15 19:45
https://thealbanianprofile.com/trump-i-nderpret-fondet-obsh-deshtoi-me-koronavirusin/20%Monthly2020-04-15 10:41
https://thealbanianprofile.com/dw-artan-fuga-eshte-me-e-lehte-te-sillesh-si-kapter-zbori-me-qytetaret-sesa-si-pushtetar-ne-sherbim-te-tyre/20%Monthly2020-04-15 10:33
https://thealbanianprofile.com/raporti-ditor-per-koronavirusin-19-raste-te-reja-46-paciente-te-shtruar-12-prej-tyre-jane-ne-terapi-intensive/20%Monthly2020-04-15 10:26
https://thealbanianprofile.com/maqedoni-e-veriut-komunat-diber-dhe-qender-zhupe-heqin-izolimin/20%Monthly2020-04-15 21:23
https://thealbanianprofile.com/kufiri-me-korsi-preferenciale-tregti-pa-vonesa-me-vendet-e-rajonit-24-7-vetem-per-ushqime-dhe-medikamente/20%Monthly2020-04-14 18:23
https://thealbanianprofile.com/4615-2/20%Monthly2020-04-14 18:58
https://thealbanianprofile.com/vendoset-gurethemeli-per-ndertimin-e-kopshtit-te-femijeve-ne-tuz/20%Monthly2020-04-14 18:37
https://thealbanianprofile.com/sherohen-46-paciente-nga-koronavirusi-ne-mal-te-zi/20%Monthly2020-04-14 18:35
https://thealbanianprofile.com/bullgaret-hane-gjithnje-e-me-pak-buke/20%Monthly2020-04-14 18:32
https://thealbanianprofile.com/mbi-90-prej-bullgareve-jetojne-ne-banesa-te-veta/20%Monthly2020-04-14 18:30
https://thealbanianprofile.com/4598-2/20%Monthly2020-04-14 18:29
https://thealbanianprofile.com/4594-2/20%Monthly2020-04-14 18:22
https://thealbanianprofile.com/te-shtunen-nis-kthimi-i-shqiptareve-te-mbetur-jashte-balluku-karantinim-te-detyrueshem-ne-durres/20%Monthly2020-04-14 18:06
https://thealbanianprofile.com/covid-19-fmn-shqiperia-do-te-kete-nje-renie-ekonomike-me-5/20%Monthly2020-04-14 17:43
https://thealbanianprofile.com/instat-inflacioni-per-muajin-mars-u-rrit-ne-2-1/20%Monthly2020-04-14 17:34
https://thealbanianprofile.com/sherohen-4-mjeke-dhe-infermiere-te-prekur-nga-covid-19-mes-tyre-drejtori-dhe-nje-anetare-i-task-forces/20%Monthly2020-04-14 13:23
https://thealbanianprofile.com/anulohet-tenderi-i-rindertimit-shtepite-nuk-do-te-jene-me-parafabrikate/20%Monthly2020-04-14 09:58
https://thealbanianprofile.com/raporti-ditor-per-koronavirusin-8-raste-te-reja-46-paciente-te-shtruar-12-prej-tyre-jane-ne-terapi-intensive/20%Monthly2020-04-14 09:37
https://thealbanianprofile.com/covid-19-maqedonia-ne-izolim-nga-e-premtja-deri-diten-e-marte/20%Monthly2020-04-13 18:28
https://thealbanianprofile.com/termet-4-5-balle-ne-durres/20%Monthly2020-04-13 18:14
https://thealbanianprofile.com/sinjalet-e-injoruara-vonuan-reagimin-e-shba-ndaj-koronavirusit/20%Monthly2020-04-13 17:18
https://thealbanianprofile.com/102-mjeke-nga-serbia-ne-ndihme-te-komunitetit-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2020-04-13 17:03
https://thealbanianprofile.com/dhe-e-shtuna-izolim/20%Monthly2020-04-13 16:24
https://thealbanianprofile.com/presidentja-e-ke-leyen-anuloni-planet-per-pushime-verore-te-moshuarit-te-mbyllur-deri-ne-fund-te-vitit/20%Monthly2020-04-13 16:10
https://thealbanianprofile.com/obsh-koronavirusi-nuk-do-te-zhduket-mbajtja-e-maskave-do-te-kthehet-ne-norme/20%Monthly2020-04-13 15:48
https://thealbanianprofile.com/raporti-ditor-per-koronavirusin-21-raste-te-reja-60-paciente-te-shtruar-11-prej-tyre-jane-ne-terapi-intensive/20%Monthly2020-04-13 16:23
https://thealbanianprofile.com/presidentja-e-zvicres-nuk-do-te-kufizohet-levizja-per-te-moshuarit/20%Monthly2020-04-13 16:39
https://thealbanianprofile.com/pashket-katolike-mesha-e-franceskut-ne-baziliken-e-zbrazet/20%Monthly2020-04-12 17:50
https://thealbanianprofile.com/momente-emocionuese-si-i-festojne-pashket-te-semuret-me-covid-19-dhe-infermieret/20%Monthly2020-04-12 17:31
https://thealbanianprofile.com/pashket-katolike-pandemia-e-koronavirusit-boshatis-kishat/20%Monthly2020-04-12 17:22
https://thealbanianprofile.com/raporti-ditor-per-koronavirusin-13-raste-te-reja-60-paciente-te-shtruar-11-prej-tyre-jane-ne-terapi-intensive/20%Monthly2020-04-13 15:37
https://thealbanianprofile.com/kisha-katolike-lutja-ne-familje-naten-e-pashkeve/20%Monthly2020-04-11 17:44
https://thealbanianprofile.com/mesazhi-i-pashkeve-i-imzot-gjergj-metes-nuk-eshte-ketu-u-ngjall/20%Monthly2020-04-11 17:37
https://thealbanianprofile.com/the-guardian-koronavirusi-deshtimi-me-i-madh-i-shkencetareve/20%Monthly2020-04-11 16:56
https://thealbanianprofile.com/akademia-e-shkencave-shqiperia-mbyll-nje-jave-sipas-pritshmerive-sheshim-te-kurbes-dhe-fillimin-e-uljes-se-te-semureve-faktike/20%Monthly2020-04-11 16:46
https://thealbanianprofile.com/zeri-i-amerikes-koronavirusi-ashpersimet-e-denimeve-shqetesojne-shoqerine-civile-ne-shqiperi/20%Monthly2020-04-11 12:26
https://thealbanianprofile.com/%e2%80%8bperkrahje-ne-luftimin-e-covid-19-simboli-i-zemres-ne-qiellin-e-kosoves/20%Monthly2020-04-11 12:17
https://thealbanianprofile.com/%e2%80%8bfsk-per-here-te-pare-dergon-kadetet-ne-akademine-e-forcave-ajrore-te-shba/20%Monthly2020-04-11 12:14
https://thealbanianprofile.com/presidenti-telefonon-kryekomunaret-dhe-interesohet-per-shqiptaret-e-presheves/20%Monthly2020-04-11 12:08
https://thealbanianprofile.com/jeta-triumfon-1470-bebe-vijne-ne-jete-gjate-periudhes-se-pandemise/20%Monthly2020-04-11 11:50
https://thealbanianprofile.com/150-vjet-me-pare-filluan-germimet-e-trojes-antike/20%Monthly2020-04-11 11:40
https://thealbanianprofile.com/beteja-e-pare-e-fituar-ne-luften-kunder-pandemise/20%Monthly2020-04-11 11:36
https://thealbanianprofile.com/raporti-ditor-per-koronavirusin-17-raste-te-reja-60-paciente-te-shtruar-11-prej-tyre-jane-ne-terapi-intensive/20%Monthly2020-04-11 14:18
https://thealbanianprofile.com/covid-19-fmn-i-akordon-shqiperise-174-milione-euro/20%Monthly2020-04-11 10:49
https://thealbanianprofile.com/kokaine-me-anijen-qe-u-kthye-ne-itali-pasi-solli-ne-durres-shqiptaret-e-vdekur-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-04-11 10:39
https://thealbanianprofile.com/covid-19-trump-firmos-memorandumin-itali-te-ndihmojme-ne/20%Monthly2020-04-11 10:34
https://thealbanianprofile.com/mashtrimi-i-madh-qe-kina-i-beri-botes-covid-19-kishte-ekzistuar-kohe-me-pare/20%Monthly2020-04-11 10:30
https://thealbanianprofile.com/vdes-nga-koronavirusi-nje-djale-15-vjec-i-fisit-te-larget-tribu-ne-amazone/20%Monthly2020-04-11 10:21
https://thealbanianprofile.com/41-vjet-nga-fluturimi-i-kozmonautit-te-pare-bullgar-georgi-ivanov/20%Monthly2020-04-11 10:10
https://thealbanianprofile.com/nje-vit-e-gjysem-jashte-funksionit-gjykata-e-larte-nis-punen-ne-dhomat-e-keshillimit-po-diskutohet-si-do-te-zhvillohen-seancat/20%Monthly2020-04-11 11:23
https://thealbanianprofile.com/25-per-qind-e-te-infektuarve-ne-rumani-jane-punonjes-shendetesore/20%Monthly2020-04-11 10:13
https://thealbanianprofile.com/pashket-katolike-kremtimi-i-mundimit-te-zotit-e-premtja-e-madhe/20%Monthly2020-04-11 17:49
https://thealbanianprofile.com/shefi-i-okb-covid-19-po-kercenon-paqen-dhe-sigurine-globale/20%Monthly2020-04-10 17:25
https://thealbanianprofile.com/varr-masiv-per-viktimat-e-koronavirusit-ne-shba/20%Monthly2020-04-10 17:19
https://thealbanianprofile.com/ministrat-e-be-500-miliarde-euro-per-vendet-e-prekura/20%Monthly2020-04-10 17:12
https://thealbanianprofile.com/komisioni-sugjeron-kthim-gradual-drejt-normalitetit/20%Monthly2020-04-10 17:07
https://thealbanianprofile.com/pashket-katolike-arqipeshkvi-angelo-massafra-triditeshi-i-pashkes-rreth-tryezes-ne-familje/20%Monthly2020-04-10 16:52
https://thealbanianprofile.com/pashket-katolike-programi-per-javen-e-madhe-ne-kishen-katedralja-e-shen-palit-tirane/20%Monthly2020-04-10 16:54
https://thealbanianprofile.com/coronavirus-e-ndryshon-javen-e-madhe-te-pashkeve-ne-vatikan/20%Monthly2020-04-10 16:13
https://thealbanianprofile.com/papa-francesku-ka-emeruar-nje-ipeshkev-ndihmes-per-arkidioqezen-tirane-durres/20%Monthly2020-04-10 16:11
https://thealbanianprofile.com/mesazh-i-perbashket-i-kishave-te-krishtera-te-evropes-per-pashke-kremtojme-fitoren-e-jetes/20%Monthly2020-04-10 16:04
https://thealbanianprofile.com/raporti-ditor-per-koronavirusin-7-raste-te-reja-56-paciente-te-shtruar-12-prej-tyre-jane-ne-terapi-intensive/20%Monthly2020-04-10 13:56
https://thealbanianprofile.com/momentet-me-te-rendesishme-te-diaspores-shqiptare/20%Monthly2020-04-10 12:54
https://thealbanianprofile.com/covid-19-lazim-destani-dhoma-e-biznesit-te-diaspores-te-behet-advokues-i-investitoreve/20%Monthly2020-04-10 12:37
https://thealbanianprofile.com/kkd-covid-19-te-gatshem-te-ndihmojme-per-kthimin-e-shqiptareve-te-bllokuar/20%Monthly2020-04-10 12:26
https://thealbanianprofile.com/diaspora-shqiptare/20%Monthly2020-04-10 13:06
https://thealbanianprofile.com/masat-per-covid-19-rezistence-dhe-ne-40-ditet-e-ardhshme/20%Monthly2020-04-10 09:49
https://thealbanianprofile.com/fmn-paralajmeron-depresionin-me-te-thelle-qe-nga-vitet-30/20%Monthly2020-04-10 09:05
https://thealbanianprofile.com/100-dite-qe-nga-shperthimi-i-covid-19/20%Monthly2020-04-10 08:58
https://thealbanianprofile.com/riviera-shqiptare/20%Monthly2020-04-10 08:26
https://thealbanianprofile.com/butrinti/20%Monthly2020-04-10 08:09
https://thealbanianprofile.com/turizmi-kulturor-nder-me-te-preferuarit-per-turistet-ne-shqiperi/20%Monthly2020-04-10 07:57
https://thealbanianprofile.com/pashket-e-gjejne-romen-te-boshatisur/20%Monthly2020-04-10 08:48
https://thealbanianprofile.com/mali-i-zi-takim-gjukanovic-gjeloshaj-per-masat-ndaj-covid-19-ne-tuz/20%Monthly2020-04-09 20:51
https://thealbanianprofile.com/dr-fauci-nuk-eshte-e-sigurt-se-koha-e-ngrohte-do-ta-dobesoje-koronavirusin/20%Monthly2020-04-09 20:45
https://thealbanianprofile.com/ndihma-e-shba-yuri-kim-krenare-qe-mbikqyra-dhurimin-e-pajisjeve-mbrojtese-per-aleaten-tone-shqiperine/20%Monthly2020-04-09 20:38
https://thealbanianprofile.com/doktor-selaudin-bekteshi-1917-2003-mjek-pediater-profesor-akademik-themelues-i-hematologjise-pediatrike-ne-shqiperi/20%Monthly2020-04-09 20:19
https://thealbanianprofile.com/kumanova-qyteti-me-i-goditur-nga-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2020-04-09 20:55
https://thealbanianprofile.com/mon-blani-embelsira-karakteristike-e-beratit/20%Monthly2020-04-09 19:16
https://thealbanianprofile.com/konfirmohet-kala-festival-shtator-2020-ne-nje-nga-vendet-me-mahnitese-te-rivieres-shqiptare/20%Monthly2020-04-10 08:29
https://thealbanianprofile.com/teatri-i-operes-dhe-baletit-sezon-artistik-online/20%Monthly2020-04-09 18:12
https://thealbanianprofile.com/pas-6-dekadash-teatri-i-operas-dhe-baletit-me-pamje-te-re/20%Monthly2020-04-09 18:07
https://thealbanianprofile.com/itali-makina-me-viktimat-e-koronavirusit-ne-radhe-drejt-shqiperise/20%Monthly2020-04-09 17:37
https://thealbanianprofile.com/mbreti-zog-8-tetor-1895-9-prill-1961/20%Monthly2020-04-11 17:20
https://thealbanianprofile.com/banka-boterore-shqiperia-do-te-humbase-14-te-gdp/20%Monthly2020-04-09 17:18
https://thealbanianprofile.com/kruja-respekton-izolimin-te-mbyllura-te-gjithe-dyqanet-e-kalase-mungojne-turistet/20%Monthly2020-04-09 16:55
https://thealbanianprofile.com/ndotja-e-ajrit-shkak-sektori-i-industrise-dhe-vete-natyra/20%Monthly2020-04-09 16:46
https://thealbanianprofile.com/tjeter-dite-e-zeze-ne-shba-rreth-2-mije-viktima-ne-24-ore/20%Monthly2020-04-09 16:41
https://thealbanianprofile.com/prespa-destinacion-qe-nuk-duhet-humbur-sapo-te-kemi-mundur-koronavirusin/20%Monthly2020-04-09 16:25
https://thealbanianprofile.com/covid-19-universiteti-turk-modifikon-maskat-e-zhytjes-ne-respiratore/20%Monthly2020-04-09 16:17
https://thealbanianprofile.com/draft-propozimet-15-vite-burg-kush-shkel-karantinen/20%Monthly2020-04-09 13:25
https://thealbanianprofile.com/raporti-ditor-per-koronavirusin-9-raste-te-reja-58-paciente-te-shtruar-10-prej-tyre-jane-ne-terapi-intensive/20%Monthly2020-04-09 13:07
https://thealbanianprofile.com/kanionet-e-osumit/20%Monthly2020-04-10 08:12
https://thealbanianprofile.com/dhoma-amerikane-e-tregtise-thirrje-qeverise-konsultohuni-perpara-se-te-merrni-vendime-me-pasoja/20%Monthly2020-04-08 19:16
https://thealbanianprofile.com/10-keshilla-sesi-te-jeni-nje-kundrues-i-mire-shpendesh/20%Monthly2020-04-08 19:10
https://thealbanianprofile.com/lidhja-e-forte-midis-kalit-te-qyqes-dhe-lumit-te-fundit-te-eger-ne-evrope-vjosa/20%Monthly2020-04-08 18:56
https://thealbanianprofile.com/kali-i-qyqes-dhe-lejleku-u-kthyen-ne-shtepi/20%Monthly2020-04-08 18:14
https://thealbanianprofile.com/kamerat-kurth-zbulojne-nje-tjeter-familje-rreqebujsh-shprese-per-mbijetesen-e-ketij-lloji-ne-vendin-tone/20%Monthly2020-04-08 18:06
https://thealbanianprofile.com/njerezit-mbyllen-ne-shtepi-arinjte-zbresin-ne-fshat-pamje-mahnitese-nga-korca/20%Monthly2020-04-08 17:47
https://thealbanianprofile.com/8-prilli-dita-boterore-e-romeve/20%Monthly2020-04-08 15:01
https://thealbanianprofile.com/kurti-bisedimet-me-serbine-pa-harta-ne-tryeze/20%Monthly2020-04-08 14:42
https://thealbanianprofile.com/shba-mbi-13-mije-te-vdekur-qe-nga-fillimi-i-pandemise/20%Monthly2020-04-08 14:37
https://thealbanianprofile.com/anulohet-takimi-i-majit-midis-be-dhe-ballkanit-perendimor/20%Monthly2020-04-08 14:32
https://thealbanianprofile.com/raportuesja-e-pe-liberalizimi-i-vizave-per-kosoven-mund-te-ndodhe-ne-korrik/20%Monthly2020-04-08 14:28
https://thealbanianprofile.com/raporti-ditor-per-koronavirusin-17-raste-te-reja-58-paciente-te-shtruar-10-prej-tyre-jane-ne-terapi-intensive/20%Monthly2020-04-08 14:17
https://thealbanianprofile.com/alpet-shqiptare/20%Monthly2020-04-10 08:16
https://thealbanianprofile.com/tatimet-afatet-e-deklarimit-dhe-pageses-se-detyrimeve-tatimore-nuk-kane-ndryshuar/20%Monthly2020-04-07 22:03
https://thealbanianprofile.com/rusia-shenon-mbi-1-mije-raste-te-koronavirusit-per-nje-dite/20%Monthly2020-04-07 21:01
https://thealbanianprofile.com/selia-e-parlamentit-europian-kthehet-ne-qender-testimi-per-koronavirusin/20%Monthly2020-04-07 20:53
https://thealbanianprofile.com/veriun-e-kosoves-e-karantinuan-strukturat-paralele-keshilltari-i-presidentit-thaci-nxjerre-dokumentin/20%Monthly2020-04-07 20:39
https://thealbanianprofile.com/rusia-e-quan-manipulim-heqjen-e-tarifes-per-mallrat-serbe-i-kerkon-be-te-reagoje/20%Monthly2020-04-07 20:32
https://thealbanianprofile.com/shkencetare-bullgare-kane-perpunuar-filter-kunder-covid-19/20%Monthly2020-04-07 18:50
https://thealbanianprofile.com/vace-zela-legjenda-e-kenges-shqiptare/20%Monthly2020-04-09 18:55
https://thealbanianprofile.com/pasojat-e-braktisjes-se-kerkimit-shkencor/20%Monthly2020-04-07 18:23
https://thealbanianprofile.com/covid-19-politika-perplaset-per-testet-pro-dhe-kundra/20%Monthly2020-04-07 18:15
https://thealbanianprofile.com/covid-19-jemi-ne-lufte-dom-gjergj-meta-metafora-e-gabuar/20%Monthly2020-04-07 18:00
https://thealbanianprofile.com/mjeku-pipero-mbyllja-merr-fund-ne-qershor-tregon-kur-mund-te-kemi-rikthim-te-koronavirusit/20%Monthly2020-04-07 17:39
https://thealbanianprofile.com/mujo-ulqinaku-deshmori-i-7-prillit-qendrestar-ndaj-pushtuesit/20%Monthly2020-04-07 17:35
https://thealbanianprofile.com/81-vjetori-i-pushtimit-italian-te-shqiperise/20%Monthly2020-04-07 17:24
https://thealbanianprofile.com/per-here-te-pare-nga-janari-kina-nuk-shenon-asnje-vdekje-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-04-07 17:04
https://thealbanianprofile.com/dita-boterore-e-shendetit-ambasadorja-yuri-kim-mirenjohes-per-punen-e-heronjve-te-shendetit-ne-shqiperi/20%Monthly2020-04-07 16:52
https://thealbanianprofile.com/koronavirusi-godet-turizmin-arben-cipa-duhen-marre-masa-urgjente-qe-mos-te-kthehemi-ne-fillimet-tona/20%Monthly2020-04-07 16:52
https://thealbanianprofile.com/dalin-per-here-te-pare-pamje-nga-pacientet-nen-terapi-intensive-tek-infektivi-ne-qsut/20%Monthly2020-04-07 16:52
https://thealbanianprofile.com/debati-mbi-testet-per-covid-19-komiteti-teknik-i-eksperteve-strategjia-e-testimit-sipas-rekomandimeve-te-obsh/20%Monthly2020-04-07 16:51
https://thealbanianprofile.com/dita-boterore-e-shendetit-perfaqesuesi-i-obsh-se-ne-shqiperi-mirenjohje-dhe-vleresim-i-thelle-per-infermieret-dhe-mamite/20%Monthly2020-04-07 16:51
https://thealbanianprofile.com/raporti-ditor-per-koronavirusin-6-raste-te-reja-74-paciente-te-shtruar-11-prej-tyre-jane-ne-terapi-intensive/20%Monthly2020-04-07 15:49
https://thealbanianprofile.com/dhjete-foshnja-ne-nje-spital-te-rumanise-infektohen-me-koronavirus/20%Monthly2020-04-07 20:41
https://thealbanianprofile.com/te-pakten-50-prej-produkteve-ne-zinxhiret-e-shitesve-me-pakice-te-jene-bullgare/20%Monthly2020-04-07 18:46
https://thealbanianprofile.com/mberrijne-6-autoambulancat-e-para-nga-turqia-per-forcat-e-armatosura/20%Monthly2020-04-07 22:11
https://thealbanianprofile.com/thethi-parajsa-mes-alpesh/20%Monthly2020-04-10 08:46
https://thealbanianprofile.com/4310-2/20%Monthly2020-04-10 08:47
https://thealbanianprofile.com/nga-1-prilli-1-7-milione-euro-mallra-serbe-dhe-boshnjake-hyne-ne-kosove/20%Monthly2020-04-06 18:48
https://thealbanianprofile.com/hapja-e-negociatave-per-shqiperine-nje-drite-jeshile-edhe-per-mbrojtjen-e-llojeve-dhe-habitateve-te-kercenuara/20%Monthly2020-04-08 18:29
https://thealbanianprofile.com/3981-2/20%Monthly2020-04-06 18:29
https://thealbanianprofile.com/okb-ngre-alarmin-izolimi-ne-shtepi-rrit-dhunen-ne-familje/20%Monthly2020-04-06 18:14
https://thealbanianprofile.com/austria-do-te-hape-dyqanet-nga-java-e-ardhshme/20%Monthly2020-04-06 18:11
https://thealbanianprofile.com/ekspertet-pergenjeshtrojne-5g-nuk-ka-lidhje-me-koronavirusin/20%Monthly2020-04-06 17:57
https://thealbanianprofile.com/fillojne-aplikimet-per-pagesen-e-papunesise-gjate-epidemise-ja-procedura/20%Monthly2020-04-06 17:22
https://thealbanianprofile.com/raporti-ditor-per-koronavirusin-16-raste-te-reja-73-paciente-te-shtruar-11-prej-tyre-jane-ne-terapi-intensive/20%Monthly2020-04-06 17:02
https://thealbanianprofile.com/cfare-po-ben-obsh/20%Monthly2020-04-06 16:47
https://thealbanianprofile.com/kriza-e-korones-prove-ekzistenciale-per-be/20%Monthly2020-04-06 16:47
https://thealbanianprofile.com/institucionet-fetare-mbyllin-dyert-per-shkak-te-koronavirusit/20%Monthly2020-04-06 16:47
https://thealbanianprofile.com/5-prilli-ditelindja-e-princit-leka-zogu/20%Monthly2020-04-07 21:53
https://thealbanianprofile.com/raporti-ditor-per-koronavirusin-29-raste-te-reja-12-paciente-ne-terapi-intesive/20%Monthly2020-04-05 18:38
https://thealbanianprofile.com/cfare-jane-korridoret-sanitare-qe-do-te-krijohen-ne-tregjet-e-shqiperise-duke-nisur-nga-e-hena-tunele-per-dezinfektimin-e-bleresve-dhe-sinjalistike/20%Monthly2020-04-04 19:29
https://thealbanianprofile.com/covid-19-hotelet-falenderim-zemre-per-mjeket-ne-izrael/20%Monthly2020-04-04 19:21
https://thealbanianprofile.com/covid-19-ndihmat-ruse-ndaj-shba-nje-mister-i-mbeshtjelle-me-enigme/20%Monthly2020-04-04 19:06
https://thealbanianprofile.com/be-riatdheson-350-mije-europiane-te-bllokuar-jashte-mbeten-250-mije-te-tjere/20%Monthly2020-04-04 18:48
https://thealbanianprofile.com/veriu-ne-karantine-thaci-te-zbatohet-ligji-edhe-ne-pjesen-veriore-te-kosoves/20%Monthly2020-04-04 18:45
https://thealbanianprofile.com/veriu-i-kosoves-hyn-ne-karantine-me-urdher-te-serbise/20%Monthly2020-04-04 18:49
https://thealbanianprofile.com/11-vjetori-i-shqiperise-ne-nato-ambasadorja-yuri-kim-se-shpejti-baze-ne-kucove/20%Monthly2020-04-04 18:49
https://thealbanianprofile.com/misionarja-e-paqes-ne-shkoder-dhuron-maska-mbrojtese-per-policine-e-beratit/20%Monthly2020-04-04 18:23
https://thealbanianprofile.com/akademia-e-shkencave-covid-19-arrin-pikun-brenda-dy-javesh/20%Monthly2020-04-04 18:49
https://thealbanianprofile.com/11-vjet-nga-dita-e-anetaresimit-te-shqiperise-ne-nato/20%Monthly2020-04-04 18:04
https://thealbanianprofile.com/raporti-ditor-per-koronavirusin-29-raste-te-reja-71-paciente-te-shtruar-6-prej-tyre-jane-ne-terapi-intensive/20%Monthly2020-04-04 17:53
https://thealbanianprofile.com/gazetaret-e-luftes-kerkojne-ndihme-po-perballemi-me-shkurtime-pagash-dhe-shkurtime-stafi/20%Monthly2020-04-03 18:22
https://thealbanianprofile.com/covid-19-be-4-milion-euro-ndihma-shqiperise/20%Monthly2020-04-03 18:13
https://thealbanianprofile.com/turqia-aplikoi-per-regjistrimin-e-4-elementeve-ne-listen-e-trashegimise-kulturore-te-unesco-s/20%Monthly2020-04-03 18:03
https://thealbanianprofile.com/kosova-anetaresohet-ne-fondin-e-keshillit-te-europes-eurimages/20%Monthly2020-04-03 17:58
https://thealbanianprofile.com/be-emeron-zyrtarisht-te-derguarin-e-posacem-per-bisedimet-kosove-serbi/20%Monthly2020-04-03 17:52
https://thealbanianprofile.com/kosove-kryetaret-e-mitrovices-bashke-kunder-covid-19/20%Monthly2020-04-03 17:47
https://thealbanianprofile.com/komuna-e-tuzit-e-izoluar-si-pasoje-e-koronavirusit/20%Monthly2020-04-03 17:46
https://thealbanianprofile.com/cfare-tu-themi-femijeve-per-koronavirusin/20%Monthly2020-04-03 18:22
https://thealbanianprofile.com/shba-rreth-260-mije-me-covid-19-mese-6500-mije-te-vdekur/20%Monthly2020-04-03 17:39
https://thealbanianprofile.com/kina-e-mban-sekret-masen-e-shperthimit-te-virusit-corona/20%Monthly2020-04-03 17:36
https://thealbanianprofile.com/pse-i-kundershton-veriu-i-europes-corona-bondet/20%Monthly2020-04-03 17:30
https://thealbanianprofile.com/ushtaret-turq-e-ruse-kryejne-patrullimin-38-ne-idlib-nen-masat-kunder-covid-19/20%Monthly2020-04-03 17:30
https://thealbanianprofile.com/banka-boterore-do-te-jape-160-miliarde-dollare-vendeve-ne-zhvillim-ne-luften-kunder-covid-19/20%Monthly2020-04-03 17:30
https://thealbanianprofile.com/kinemate-jane-te-mbyllura-por-filmi-mbi-koronavirusin-eshte-gati/20%Monthly2020-04-03 16:43
https://thealbanianprofile.com/si-te-mos-mjaftonin-gjobat-kryeministri-paralajmeron-burg-per-shkelesit-e-orareve/20%Monthly2020-04-03 17:31
https://thealbanianprofile.com/drejtori-artistik-i-dokufest-per-shkak-te-situates-se-krijuar-nga-pandemia-e-covid-19-filmat-do-jepen-online/20%Monthly2020-04-03 16:29
https://thealbanianprofile.com/50-artiste-shqiptare-bashkohen-ne-kor-solidariteti-me-mjeket-qe-po-luftojne-covid-19/20%Monthly2020-04-03 16:15
https://thealbanianprofile.com/kulture-ne-kushtet-e-izolimit-si-mund-te-vizitoni-muzete-boterore-nga-shtepia-juaj/20%Monthly2020-04-03 16:06
https://thealbanianprofile.com/raporti-ditor-per-koronavirusin-27-raste-te-reja-73-paciente-te-shtruar-7-prej-tyre-jane-ne-terapi-intensive/20%Monthly2020-04-06 17:02
https://thealbanianprofile.com/obsh-dhe-viber-ne-luften-kunder-keqinformimit-rreth-covid-19/20%Monthly2020-04-02 19:53
https://thealbanianprofile.com/kryepiskopi-anastas-janullatos-le-te-trasmetojme-driten-e-shpreses-nga-njera-zemer-ne-tjetren/20%Monthly2020-04-02 19:40
https://thealbanianprofile.com/institucionet-shqiptare-vishen-blu-ne-diten-boterore-te-autizmit/20%Monthly2020-04-02 19:29
https://thealbanianprofile.com/dita-boterore-e-autizmit-2-prill-2020/20%Monthly2020-04-02 19:08
https://thealbanianprofile.com/3797-2/20%Monthly2020-04-02 13:26
https://thealbanianprofile.com/raporti-ditor-per-koronavirusin-16-viktima-81-paciente-te-shtruar-8-prej-tyre-jane-ne-terapi-intensive/20%Monthly2020-04-02 13:31
https://thealbanianprofile.com/covid-19-sa-te-vlefshme-jane-maskat/20%Monthly2020-04-02 13:07
https://thealbanianprofile.com/dr-silva-bino-shqiperia-e-arriti-pikun-nga-koronavirusi-te-nise-heqja-e-karantines/20%Monthly2020-04-01 21:43
https://thealbanianprofile.com/kina-i-dhuron-shqiperise-teste-per-covid-19/20%Monthly2020-04-01 21:05
https://thealbanianprofile.com/policia-340-mije-euro-gjoba-ne-14-dite/20%Monthly2020-04-01 20:52
https://thealbanianprofile.com/covid-19-ambasada-e-shba-qeveria-amerikane-dhe-obsh-laboratore-me-pajisje-testimi-per-shqiperine/20%Monthly2020-04-01 21:23
https://thealbanianprofile.com/masat-kufizuese-do-hiqen-kur-te-perfundoje-pandemia/20%Monthly2020-04-01 18:12
https://thealbanianprofile.com/rakia-apo-alkooli-vret-koronavirusin-epidemiologu-shqiptar-eshte-budallik-ve-ne-rrezik-jeten/20%Monthly2020-04-01 13:29
https://thealbanianprofile.com/kryegjyshata-boterore-e-bektashinjve-i-dhuron-policise-se-tiranes-maska-dhe-dezinfektante-baba-mondi-jane-ne-vijen-e-pare-te-frontit/20%Monthly2020-04-01 13:21
https://thealbanianprofile.com/koronavirusi-basha-planet-ne-leter-nuk-hahen-te-anulohen-tenderat-dhe-koncensionet/20%Monthly2020-04-01 13:11
https://thealbanianprofile.com/cfare-po-ndodh-me-sistemin-gjyqesor-avokatja-gjithcka-e-bllokuar/20%Monthly2020-04-01 12:53
https://thealbanianprofile.com/presidenti-i-kosoves-hapi-keshillimet-per-tejkalimin-e-situates-politike/20%Monthly2020-04-01 12:46
https://thealbanianprofile.com/shtepia-e-bardhe-30-ditet-e-ardhshme-vendimtare-per-te-zbutur-goditjen-e-epidemise/20%Monthly2020-04-01 12:41
https://thealbanianprofile.com/deputetet-e-grupit-parlamentar-te-partise-socialiste/20%Monthly2020-04-01 12:38
https://thealbanianprofile.com/arme-dhune-keqtrajtime-kontrollet-me-ekstreme-te-izolimit-nga-covid-19-ne-te-gjithe-boten/20%Monthly2020-04-01 12:34
https://thealbanianprofile.com/shtetet-e-bashkuara-kunder-vendimit-te-qeverise-se-kosoves-per-reciprocitet-ndaj-serbise/20%Monthly2020-04-01 12:30
https://thealbanianprofile.com/pezullohen-tenderet-app-prokurime-vetem-per-mbulimin-e-nevojave-te-covid-19/20%Monthly2020-04-01 12:23
https://thealbanianprofile.com/investimet-me-te-ultat-ne-10-vjet-per-dy-muaj-u-shpenzuan-vetem-15-6-milione-euro/20%Monthly2020-04-01 12:15
https://thealbanianprofile.com/okb-kriza-me-e-madhe-qe-pas-luftes-se-dyte-boterore/20%Monthly2020-04-01 12:12
https://thealbanianprofile.com/policia-britanike-arrestoi-650-kriminele-ne-nje-jave-ishin-ne-shtepi-nga-frika-e-koronavirusit/20%Monthly2020-04-01 12:08
https://thealbanianprofile.com/nuk-deklaron-raste-fjala-koronavirus-ndalohet-rreptesisht-regjimi-aziatik-injoron-pandemine/20%Monthly2020-04-01 12:06
https://thealbanianprofile.com/art-ne-karantine-puthja-e-klimt-vishet-me-kostum-tradicional-shqiptar-nga-shkodrania-nermin-shurdha/20%Monthly2020-04-01 12:02
https://thealbanianprofile.com/a-do-te-shkaktoje-virusi-corona-nje-vale-te-nacionalizmit-ushqimor/20%Monthly2020-04-01 11:41
https://thealbanianprofile.com/fsdksh-ne-24-oret-e-fundit-2715-pensioniste-te-vetmuar-kane-marre-barnat-me-rimbursim-ne-banese/20%Monthly2020-04-01 11:24
https://thealbanianprofile.com/raporti-ditor-per-koronavirusin-shkon-ne-15-numri-i-viktimave-80-paciente-te-shtruar/20%Monthly2020-04-01 11:11
https://thealbanianprofile.com/1-prilli-ne-kohe-koronavirusi-genjeshtrat-denohen-me-gjobe-deri-ne-5-vite-burg/20%Monthly2020-04-01 09:57
https://thealbanianprofile.com/shperndaresi-i-droges-dhuron-200-maska-ime-bije-me-tha-se-infermieret-nuk-kane/20%Monthly2020-04-01 09:49
https://thealbanianprofile.com/kurti-po-e-fillojme-zbatimin-gradual-te-reciprocitetit-si-zevendesim-per-tarifen/20%Monthly2020-04-01 09:32