XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://thealbanianprofile.com/550-vjet-me-pare-8-komandantet-qe-u-rropen-te-gjalle-nga-turku/20%Monthly2020-06-30 12:10
https://thealbanianprofile.com/pema-e-piperit-e-mbjelle-nga-naim-frasheri-kur-ishte-doganier-ne-sarande-e-harruar-nga-autoritetet/20%Monthly2020-06-30 12:09
https://thealbanianprofile.com/irani-leshon-fletarresti-per-trumpin-rreth-vrasjes-se-soleimanit/20%Monthly2020-06-30 11:30
https://thealbanianprofile.com/kina-miraton-ligjin-e-sigurise-per-hong-kongun/20%Monthly2020-06-30 11:26
https://thealbanianprofile.com/venezuela-debon-ambasadoren-e-be-se/20%Monthly2020-06-30 11:23
https://thealbanianprofile.com/komisioni-i-venecias-mbi-shqiperine-nuk-ka-vend-per-interpretime/20%Monthly2020-06-30 10:54
https://thealbanianprofile.com/dw-ardhur-per-te-vuajtur-shqiptare-ilegale-ne-gjermani/20%Monthly2020-06-30 10:48
https://thealbanianprofile.com/thaci-do-te-jap-doreheqje-nese-konfirmohen-akuzat/20%Monthly2020-06-30 10:45
https://thealbanianprofile.com/okb-mbush-75-vjet-ne-nje-bote-krejt-te-ndryshme/20%Monthly2020-07-20 12:04
https://thealbanianprofile.com/nga-ardian-civici-te-pellumb-xhufi-akademia-e-shkencave-zgjedh-12-anetaret-e-rinj/20%Monthly2020-06-30 10:21
https://thealbanianprofile.com/covid-19-rporti-ditor-kujdes-mbi-1000-raste-aktive-ne-vend-3-viktima-ne-24-oret-e-fundit-69-raste-te-rinj/20%Monthly2020-06-30 17:43
https://thealbanianprofile.com/dehumanizimi-si-tipar-i-normalitetit-te-ri-pas-korones/20%Monthly2020-07-01 12:09
https://thealbanianprofile.com/i-veshur-me-bluze-kuq-e-zi-alvin-berisha-mberrin-ne-durres/20%Monthly2020-06-30 10:29
https://thealbanianprofile.com/pashko-vasa-shkoder-17-shtator-1825-bejrut-29-qershor-1892/20%Monthly2020-06-29 12:43
https://thealbanianprofile.com/be-ende-pa-vendim-per-rihapjen-e-kufijve-amerikanet-pritet-te-perjashtohen/20%Monthly2020-06-29 12:29
https://thealbanianprofile.com/shqiptaro-amerikanet-dhe-protestat-kunder-diskriminimit-ne-shba/20%Monthly2020-06-29 12:25
https://thealbanianprofile.com/djalli-ne-stemen-mbreterore-pezullohet-perdorimi-i-saj/20%Monthly2020-06-29 12:11
https://thealbanianprofile.com/ambasadorja-yuri-kim-klima-e-biznesit-ne-renie-shqiptaret-te-lodhur-nga-politika-duan-zgjidhje/20%Monthly2020-06-29 12:07
https://thealbanianprofile.com/greqia-rihap-kufijte-me-shqiperine-me-1-korrik/20%Monthly2020-06-29 12:03
https://thealbanianprofile.com/refugjatet-ne-shqiperi-gati-ngritja-e-kampeve-ne-qytetet-e-jugut/20%Monthly2020-06-29 11:52
https://thealbanianprofile.com/koronavirusi-nuk-kursen-jetet-2-te-vdekur-ne-24-oret-e-fundit-970-persona-aktive/20%Monthly2020-06-29 11:26
https://thealbanianprofile.com/76-vjet-nga-masakrat-ndaj-popullsise-came/20%Monthly2020-06-27 16:24
https://thealbanianprofile.com/pyjet-klsh-jep-alarmin-prerjet-e-paligjshme-e-kane-pakesuar-fondin-me-35-krahasuar-me-vitin-1985/20%Monthly2020-06-27 10:46
https://thealbanianprofile.com/studimet-perse-vdesin-me-shume-burra-nga-covid-19/20%Monthly2020-06-27 10:27
https://thealbanianprofile.com/be-synon-te-frenoje-blerjen-e-firmave-strategjike-evropiane-nga-investitoret-kineze/20%Monthly2020-06-27 10:23
https://thealbanianprofile.com/covid-19-rporti-ditor-2-viktima-61-raste-te-rinj-12-paciente-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2020-06-30 17:44
https://thealbanianprofile.com/ambasadori-i-rusise-mikhail-afanasiev-dekoron-24-veterane-te-lanc-ne-75-vjetorin-e-fitores-mbi-nazifashizmin/20%Monthly2020-06-26 12:40
https://thealbanianprofile.com/aktakuzat-hahim-thaci-mberrin-ne-tirane-te-dielen-i-drejtohet-popullit/20%Monthly2020-06-26 12:16
https://thealbanianprofile.com/irritoi-shqiptaret-kur-tha-se-bylis-eshte-qytet-grek-vittorio-sgarbi-nxirret-me-force-jashte-parlamentit-italian/20%Monthly2020-06-26 11:54
https://thealbanianprofile.com/thaci-perze-eulex-in-nuk-ka-pse-rri-me-ne-kosove/20%Monthly2020-06-26 11:46
https://thealbanianprofile.com/64-e-shqiptareve-nuk-bejne-dot-pushime/20%Monthly2020-06-26 11:42
https://thealbanianprofile.com/covid-19-rporti-ditor-shkon-ne-51-numri-i-viktimave-17-paciente-ne-gjendje-te-rende-77-raste-te-rinj/20%Monthly2020-06-26 11:21
https://thealbanianprofile.com/dash-ngritja-e-akuzave-nga-prokurori-i-specializuar-hap-perpara-per-drejtesine-ne-kosove/20%Monthly2020-06-25 13:00
https://thealbanianprofile.com/shijaksi-bente-thirrje-per-te-vrare-hebrenjte-prangoset-nga-antiterrori/20%Monthly2020-06-25 12:52
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-78-raste-te-rinj-82-paciente-te-shtruar/20%Monthly2020-06-25 12:31
https://thealbanianprofile.com/maqedoni-fillon-fushata-per-zgjedhjet-e-parakohshme-parlamentare/20%Monthly2020-06-25 13:03
https://thealbanianprofile.com/deshton-takimi-kosove-serbi-ne-shba/20%Monthly2020-06-25 13:08
https://thealbanianprofile.com/prioritetet-e-presidences-gjermane-me-be/20%Monthly2020-06-24 18:12
https://thealbanianprofile.com/dash-nxjerr-raportin-per-terrorizmin-ne-bote-e-rrezikuar-edhe-shqiperia/20%Monthly2020-06-24 18:02
https://thealbanianprofile.com/hashim-thaci-dhe-kadri-veseli-akuzohen-per-rreth-100-vrasje-ndaj-shqiptareve-serbeve-dhe-romeve-te-kosoves-dhe-kundershtareve-politike/20%Monthly2020-06-24 17:36
https://thealbanianprofile.com/bullgaria-vazhdon-gjendjen-e-jashtezakonshme-deri-ne-mes-te-korrikut/20%Monthly2020-06-24 17:40
https://thealbanianprofile.com/koronavirusi-i-merr-jeten-nje-vajze-34-vjece-viktima-me-e-re-ne-vend-67-te-infektuar-ne-24-ore/20%Monthly2020-06-24 09:44
https://thealbanianprofile.com/arumunet-e-shqiperise-thirrje-ministrit-te-brendshem-rishiko-ligjin-te-na-njihen-te-drejtat/20%Monthly2020-06-23 20:16
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-nderon-me-memorial-hebrenjte-e-rene-dhe-shqiptaret-qe-i-strehuan/20%Monthly2020-06-23 20:01
https://thealbanianprofile.com/integrimi-europian-pe-perfshin-15-kushtet-e-be-se-per-shqiperine-ne-rezoluten-per-hapjen-e-negociatave/20%Monthly2020-06-23 10:09
https://thealbanianprofile.com/cfare-e-dallon-kafshen-nga-njeriu-ne-elbasan-vrasin-e-balsamosin-speciet-e-rralla-te-ballkanit/20%Monthly2020-06-23 10:01
https://thealbanianprofile.com/bb-mjekesia-shqiptare-me-infrastrukturen-me-te-dobet-ne-ballkan/20%Monthly2020-06-23 09:50
https://thealbanianprofile.com/i-moshuari-vdiq-ne-lokalin-e-saj-duke-bere-seks-arrestohet-pronarja/20%Monthly2020-06-23 09:45
https://thealbanianprofile.com/perfundon-sot-gjendja-e-fatkeqesise-natyrore-por-masat-do-te-ngelen-ne-fuqi-hapet-transporti-publik/20%Monthly2020-06-23 09:42
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-52-raste-te-rinj-82-paciente-te-shtruar/20%Monthly2020-06-23 09:37
https://thealbanianprofile.com/fillimi-i-regjistrimit-te-pronave-ne-bregdetin-shqiptar-ngjall-reagime/20%Monthly2020-06-23 09:23
https://thealbanianprofile.com/te-vertetat-e-tmerrshme-te-serialeve-turke-qe-askush-nuk-do-tua-thote/20%Monthly2020-06-23 09:15
https://thealbanianprofile.com/shba-senatori-shumer-diaspora-duhet-te-kete-te-drejten-e-votes-ne-shqiperi/20%Monthly2020-06-23 09:18
https://thealbanianprofile.com/75-vjet-nga-vulosja-e-kartemonedhave-dhe-cek-monedhave-shqiptare/20%Monthly2020-06-22 13:18
https://thealbanianprofile.com/vjene-nisin-bisedimet-per-ruajtjen-e-traktatit-berthamor-mes-shba-se-dhe-rusise/20%Monthly2020-06-22 13:05
https://thealbanianprofile.com/per-here-te-pare-4-shqiptare-nga-lugina-e-presheves-futen-ne-parlamentin-e-serbise/20%Monthly2020-06-22 13:04
https://thealbanianprofile.com/obsh-pandemia-e-virusit-corona-ne-nje-faze-te-rrezikshme/20%Monthly2020-06-22 12:15
https://thealbanianprofile.com/partia-e-presidentit-serb-vucic-fituese-e-zgjedhjeve-ne-serbi/20%Monthly2020-06-22 12:10
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-rriten-shtrimet-ne-spitalin-infektiv-11-paciente-ne-gjendje-te-rende-33-raste-te-rinj-790-raste-aktive/20%Monthly2020-06-22 11:46
https://thealbanianprofile.com/rrjetet-celulare-mbulimi-i-zonave-te-veshtira-ka-deshtuar/20%Monthly2020-06-21 16:59
https://thealbanianprofile.com/investimet-me-te-ultat-ne-4-vjet-pandemia-ngadaleson-ritmin-ne-5-muaj-u-disbursuan-165-milione-euro/20%Monthly2020-06-21 17:02
https://thealbanianprofile.com/mali-i-zi-mbyll-kufirin-ve-kushte-per-hyrjen-e-vizitoreve/20%Monthly2020-06-21 16:55
https://thealbanianprofile.com/zgjedhjet-ne-serbi-konservatoret-ne-pushtet-pritet-te-fitojne-lehte/20%Monthly2020-06-21 16:53
https://thealbanianprofile.com/21-qershor-festa-nderkombetare-e-muzikes/20%Monthly2020-06-21 16:46
https://thealbanianprofile.com/a-mund-tia-dale-europa-pa-ameriken/20%Monthly2020-06-21 16:41
https://thealbanianprofile.com/nga-e-hena-rifillojne-linjat-e-transportit-detar/20%Monthly2020-06-21 16:38
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-rriten-ndjeshem-te-infektuarit-nuk-ndalen-viktimat/20%Monthly2020-06-21 16:34
https://thealbanianprofile.com/blegtoria-pesoi-renie-ne-2019-me-pak-krere-bageti-me-pak-prodhim-qumeshti-dhe-mishi/20%Monthly2020-06-21 17:00
https://thealbanianprofile.com/shkencetaret-izraelite-krijojne-nje-maske-fytyre-vete-dezinfektuese/20%Monthly2020-06-19 17:51
https://thealbanianprofile.com/venecia-rrezon-ligjin-antishpifje-pikat-qe-duhen-ndryshuar/20%Monthly2020-06-19 17:45
https://thealbanianprofile.com/nje-vit-ne-sirtaret-e-kuvendit-nis-shqyrtimi-i-ligjit-te-ri-per-shtetesine-lehtesi-per-shqiptaret-me-banim-jashte-vendit/20%Monthly2020-06-19 17:09
https://thealbanianprofile.com/wuhan-asnje-rast-asimptomatik-i-covid-19/20%Monthly2020-06-19 17:09
https://thealbanianprofile.com/lajcak-nje-marreveshje-e-mire-kosove-serbi-smund-te-arrihet-pa-be/20%Monthly2020-06-19 10:49
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-shenohet-viktima-e-42-50-raste-te-rinj/20%Monthly2020-06-19 10:39
https://thealbanianprofile.com/2-raste-me-covid-19-ne-durres-burri-dhe-komshia-pozitive-gruaja-negative/20%Monthly2020-06-18 15:10
https://thealbanianprofile.com/fatmira-hajdari-nuk-kalon-vettingun/20%Monthly2020-06-18 10:25
https://thealbanianprofile.com/pasojat-e-koronavirusit-ne-ekonomi-220-milione-euro-renie-ne-buxhetin-e-shtetit/20%Monthly2020-06-18 10:04
https://thealbanianprofile.com/vlora-dhe-pronat-e-saje-dorehiqet-drejtori-i-7-te-i-kadastres-pas-14-ditesh-ne-detyre/20%Monthly2020-06-18 09:54
https://thealbanianprofile.com/koronavirusi-nuk-i-ndal-turistet-pas-hapjes-se-kufijve-dynden-drejt-italise/20%Monthly2020-06-18 09:46
https://thealbanianprofile.com/17-25-qershor-festivali-nderkombetar-i-akuarelit-bashkon-artistet-vendas-dhe-te-huaj-ne-kohe-pandemie/20%Monthly2020-06-18 09:43
https://thealbanianprofile.com/pikepamje-te-ndryshme-ne-kosove-dhe-serbi-rreth-takimit-ne-washington/20%Monthly2020-06-18 09:13
https://thealbanianprofile.com/raporti-ditor-covid-19-merr-nje-tjeter-jete-66-raste-te-reja-ne-24-oret-e-fundit/20%Monthly2020-06-18 09:02
https://thealbanianprofile.com/ska-me-leje-ndertimi-ne-breg-te-detit-pervecse-per-ppp-dhe-investime-strategjike/20%Monthly2020-06-18 10:29
https://thealbanianprofile.com/koronavirusi-ne-cerdhe-drejtuesja-e-inspektoriatit-shendetesor-femijet-te-karantinohen/20%Monthly2020-06-16 17:02
https://thealbanianprofile.com/shish-parate-e-pista-po-pastrohen-ne-biznese-te-ligjshme-te-ndertimit-dhe-turizmit/20%Monthly2020-06-16 17:00
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-shenohet-viktima-e-37-82-raste-te-rinj/20%Monthly2020-06-16 16:40
https://thealbanianprofile.com/propozimi-i-cuditshem-i-deputetit-80-vjecar-te-kuvendit-eshte-koha-e-te-rinjve/20%Monthly2020-06-15 17:53
https://thealbanianprofile.com/grenell-takimi-kosove-serbi-me-27-qershor-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2020-06-15 17:46
https://thealbanianprofile.com/pasurite-dhe-viza-e-revokuar-drejt-shba-rrezikojne-karrieren-e-gjyqtares-fatmira-hajdari/20%Monthly2020-06-15 17:38
https://thealbanianprofile.com/demtohen-kolonat-e-fasades-se-fontanes-monumentale-te-apolonise/20%Monthly2020-06-15 17:28
https://thealbanianprofile.com/raporti-i-prof-calmes-mbi-gjendjen-ekonomike-dhe-financiare-te-shqiperise-ne-vitin-1922/20%Monthly2020-06-15 17:20
https://thealbanianprofile.com/ndryshojne-prokurimet-publike-app-strategji-te-re-duhet-nderhyrje-per-ppp-te-dhe-korrupsionin/20%Monthly2020-06-15 17:13
https://thealbanianprofile.com/shtimi-i-rasteve-me-covid-19-policia-rikthehet-ne-aksion/20%Monthly2020-06-15 17:10
https://thealbanianprofile.com/frontex-po-shtohet-numri-i-refugjateve-drejt-evropes/20%Monthly2020-06-15 16:59
https://thealbanianprofile.com/pas-muajsh-izolimi-bota-fillon-te-rihapet/20%Monthly2020-06-15 16:54
https://thealbanianprofile.com/trashegimia-kulturore-ndjen-pasojat-e-pandemise/20%Monthly2020-06-15 16:48
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-69-raste-te-rinj-vetem-javen-e-fundit-20-e-totalit-te-te-infektuarve/20%Monthly2020-06-15 16:44
https://thealbanianprofile.com/opozita-parlamentare-kerkon-shkarkimin-e-rudina-hajdarit-si-bashkekryetare-per-zgjedhoren/20%Monthly2020-06-12 18:30
https://thealbanianprofile.com/bashkite-shpenzuan-250-euro-per-fryme-fluturojne-shpenzimet-e-personelit-vetem-1-3-shkon-per-investime/20%Monthly2020-06-12 18:22
https://thealbanianprofile.com/shkeljet-me-ndertimet-pa-leje-klsh-vijojne-legalizimet-ne-zonat-arkeologjike-prane-brigjeve-rrugeve-e-linjave-te-tensionit/20%Monthly2020-06-12 18:25
https://thealbanianprofile.com/greqia-ndryshon-mendje-shtyn-me-dy-jave-hapjen-e-pikave-kufitare/20%Monthly2020-06-12 18:12
https://thealbanianprofile.com/3-muaj-nga-izolimi-mberrijne-turistet-e-pare/20%Monthly2020-06-12 18:08
https://thealbanianprofile.com/perkujtohet-21-vjetori-i-hyrjes-se-trupave-te-nato-s-ne-kosove/20%Monthly2020-06-12 17:56
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-31-raste-te-rinj/20%Monthly2020-06-12 17:49
https://thealbanianprofile.com/raporti-i-dash-it-mbi-lirine-fetare-ne-shqiperi/20%Monthly2020-06-11 13:21
https://thealbanianprofile.com/koronavirusi-be-kina-dhe-rusia-te-angazhuara-per-dezinformim/20%Monthly2020-06-11 13:08
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-shenohet-viktima-e-35-44-raste-te-rinj/20%Monthly2020-06-11 12:55
https://thealbanianprofile.com/europe-si-do-te-rimekembesh-ti-pas-krizes/20%Monthly2020-06-10 09:29
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-msh-perkeqesohet-situata-42-raste-te-rinj-shmangni-grumbullimet-masive/20%Monthly2020-06-10 12:43
https://thealbanianprofile.com/kryemadhi-me-ramen-ne-zgjedhje/20%Monthly2020-06-10 08:54
https://thealbanianprofile.com/ishp-deklaron-se-te-infektuarit-e-fundit-moren-pjese-ne-protestat-per-teatrin/20%Monthly2020-06-10 08:43
https://thealbanianprofile.com/142-vjetori-i-lidhjes-shqiptare-te-prizrenit-1878-1881/20%Monthly2020-06-10 12:51
https://thealbanianprofile.com/historike-ulet-ne-izrael-avioni-i-pare-nga-emiratet-e-bashkuara-arabe-me-respiratore-per-palestinen/20%Monthly2020-06-10 08:14
https://thealbanianprofile.com/vendi-ne-izolim-nga-pnademia-110-deputete-u-trajtuan-me-dieta-dhe-para-per-karburantin/20%Monthly2020-06-10 07:24
https://thealbanianprofile.com/pd-qsut-vatra-me-e-madhe-e-infeksionit-ne-vend/20%Monthly2020-06-09 17:24
https://thealbanianprofile.com/komisioni-europian-70-e-plazheve-shqiptare-te-paster/20%Monthly2020-06-09 11:06
https://thealbanianprofile.com/vittorio-sgarbi-ben-gafen-e-madhe-ne-bylis-shperthen-i-revoltuar-historiani-ceka-nuk-mjaftoi-qe-bene-grek-butrintin-tani-edhe-bylisi/20%Monthly2020-06-09 16:32
https://thealbanianprofile.com/bb-bankat-shqiptare-te-shendetshme-te-dytet-ne-rajon-pas-serbise/20%Monthly2020-06-09 10:44
https://thealbanianprofile.com/kartemonedha-10-mije-lekeshe-do-te-hidhet-ne-treg-ne-fund-te-vitit/20%Monthly2020-06-09 10:39
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-shkundet-nga-termeti-lekundjet-vijuan-gjate/20%Monthly2020-06-09 10:05
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-perkeqesohet-situata-36-raste-te-rinj-shifra-me-larte-qe-nga-fillimi-i-pandemise/20%Monthly2020-06-09 09:26
https://thealbanianprofile.com/shqiptaret-ne-luginen-e-presheves-bashkohen-per-here-te-pare-synojne-tri-vende-ne-parlament/20%Monthly2020-06-09 08:53
https://thealbanianprofile.com/nga-nentori-3-mije-pastermete-mbi-1-mije-goditje-jane-ndjere-nga-njerezit/20%Monthly2020-06-09 17:09
https://thealbanianprofile.com/sezoni-turistik-28-qendra-shendetesore-verore-24-oreshe/20%Monthly2020-06-08 12:58
https://thealbanianprofile.com/nis-procesi-i-regjistrimit-te-pronave-ne-bregdetin-e-jugut/20%Monthly2020-06-09 10:56
https://thealbanianprofile.com/kina-publikon-per-here-te-pare-dokumentet-si-e-luftoi-koronavirusin/20%Monthly2020-06-08 10:15
https://thealbanianprofile.com/rregulla-te-reja-per-te-hyre-ne-kosove/20%Monthly2020-06-08 10:04
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-17-raste-te-rinj-tirana-shkodra-dhe-kruja-kane-numrin-me-te-larte-te-rasteve-aktive/20%Monthly2020-06-08 09:45
https://thealbanianprofile.com/ceremoni-ne-france-ne-perkujtim-te-zbarkimit-ne-normandi/20%Monthly2020-06-08 10:05
https://thealbanianprofile.com/covid-19-kina-i-dorezon-shqiperise-paketen-e-trete-te-materialeve-te-ndihmese/20%Monthly2020-06-08 10:20
https://thealbanianprofile.com/obsh-kerkon-perdorimin-e-maskes-ne-hapesira-publike/20%Monthly2020-06-06 13:27
https://thealbanianprofile.com/dita-boterore-e-mjedisit-ne-tirane-lumejnte-dhe-rruget-te-mbushura-me-plehra-dhe-inerte/20%Monthly2020-06-06 13:23
https://thealbanianprofile.com/komisioni-i-venecias-paketa-shqiptare-e-anti-shpifjes-cenon-lirine-e-shprehjes/20%Monthly2020-06-06 12:59
https://thealbanianprofile.com/arrihet-marreveshja-per-reformen-zgjedhore/20%Monthly2020-06-06 12:57
https://thealbanianprofile.com/kosova-heq-reciprocitetin-ndaj-serbise/20%Monthly2020-06-06 12:49
https://thealbanianprofile.com/qeveria-e-kosoves-miratoi-programin-qeverises-2020-2023/20%Monthly2020-06-06 12:46
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-13-raste-te-rinj-3-prej-tyre-jane-personel-shendetesor-2/20%Monthly2020-06-06 12:35
https://thealbanianprofile.com/peticion-kunder-kengeve-te-dua-lipas-pas-postimit-anti-izraelit/20%Monthly2020-06-06 13:08
https://thealbanianprofile.com/ambasadorja-amerikane-yuri-kim-miku-im-luli-topi-ne-anen-tende/20%Monthly2020-06-04 10:26
https://thealbanianprofile.com/me-pajme-nga-deti-terapi-e-re-per-pacientet-me-koronavirus-ne-spanje/20%Monthly2020-06-04 09:41
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-13-raste-te-rinj-3-prej-tyre-jane-personel-shendetesor/20%Monthly2020-06-04 10:23
https://thealbanianprofile.com/kosova-ne-6-muaj-me-dy-qeveri/20%Monthly2020-06-04 09:09
https://thealbanianprofile.com/rusia-dergon-grupin-e-dyte-te-aeroplaneve-luftarake-ne-siri/20%Monthly2020-06-04 08:56
https://thealbanianprofile.com/be-dhe-shba-presin-rinisje-te-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2020-06-04 09:27
https://thealbanianprofile.com/rikthehet-fuqishem-koronavirusi-ne-maqedonine-e-veriut-izolohen-disa-qytete/20%Monthly2020-06-04 09:24
https://thealbanianprofile.com/kufiri-me-kosoven-ministria-e-jashtme-sqaron-kush-duhet-te-izolohet-per-7-dite/20%Monthly2020-06-03 10:39
https://thealbanianprofile.com/qendra-europiane-e-drogave-prodhimi-i-kanabisit-ne-shqiperi-do-te-rritet-ne-muajt-e-ardhshem/20%Monthly2020-06-03 10:30
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-20-raste-te-rinj-6-prej-tyre-personel-shendetesor/20%Monthly2020-06-03 10:15
https://thealbanianprofile.com/diaspora-shqiptare-2/20%Monthly2020-06-03 10:59
https://thealbanianprofile.com/kanceri-i-gjirit/20%Monthly2020-06-02 10:23
https://thealbanianprofile.com/shoqeria-civile-kerkese-per-ndryshim-sistemi-me-referendum-kqz-ska-kuorum-per-vendim/20%Monthly2020-06-02 10:08
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-21-raste-te-rinj-6-prej-tyre-personel-shendetesor/20%Monthly2020-06-02 09:57
https://thealbanianprofile.com/parashqevi-qiriazi-1880-1970-veprimtare-e-levizjes-kombetare-dhe-per-emancipimin-e-gruas-shqiptare-mesuese-e-popullit/20%Monthly2020-06-02 08:14
https://thealbanianprofile.com/grenell-jep-zyrtarisht-doreheqjen-nga-dash/20%Monthly2020-06-02 08:03
https://thealbanianprofile.com/kosova-takson-kamionet-qe-futen-nga-shqiperia/20%Monthly2020-06-01 19:01
https://thealbanianprofile.com/thaci-kurti-i-heq-taksen-serbise-dhe-ia-ve-shqiperise/20%Monthly2020-06-01 19:04
https://thealbanianprofile.com/sami-frasheri/20%Monthly2020-06-01 18:55
https://thealbanianprofile.com/hapet-turizmi-sezoni-turistik-deri-me-15-nentor-plazhet-ndahen-80-per-publikun-dhe-20-per-privatin/20%Monthly2020-06-01 10:12
https://thealbanianprofile.com/covid-19-kthen-shqiperine-vite-mbrapa-te-varfrit-do-te-rriten-deri-ne-200-mije-do-tkurret-shtresa-e-mesme/20%Monthly2020-06-01 09:27
https://thealbanianprofile.com/nuk-ka-marreveshje-per-reformen-zgjedhore/20%Monthly2020-06-01 09:17
https://thealbanianprofile.com/nga-korabi-ne-gryken-e-kelcyres-10-destinacionet-per-te-mos-u-humbur/20%Monthly2020-06-01 10:46
https://thealbanianprofile.com/partia-demokratike-i-kerkon-llogari-kryeministrit-se-pse-ishte-ne-paris-me-charter-privat/20%Monthly2020-06-01 08:16
https://thealbanianprofile.com/shba-protesta-trazira-dhe-sulme-me-arme-ndaj-gazetareve/20%Monthly2020-06-01 08:01
https://thealbanianprofile.com/be-hapje-kufijsh-me-kufizime/20%Monthly2020-06-01 07:55
https://thealbanianprofile.com/1-qershori-politika-uron-gezuar-tiu-sigurojme-femijeve-nje-te-ardhme-te-sigurt/20%Monthly2020-06-02 07:15
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-6-raste-te-rinj-nis-lehtesimi-me-i-madh-i-masave-qe-nga-fillimi-i-pandemise/20%Monthly2020-06-01 09:37