XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://thealbanianprofile.com/bisedimet-kosove-serbi-ne-nivel-ekspertesh-vazhdojne-ne-fund-te-gushtit/20%Monthly2020-07-31 09:42
https://thealbanianprofile.com/besimtaret-myslimane-festojne-kurban-bajramin/20%Monthly2020-07-31 08:51
https://thealbanianprofile.com/ndryshimi-i-kushtetutes-ambasada-amerikane-keqardhje-per-mungesen-e-konsensusit/20%Monthly2020-07-30 16:12
https://thealbanianprofile.com/kurban-bajrami-kmsh-falja-e-namazit-neper-xhami-nga-maska-personale-te-distanca/20%Monthly2020-07-30 11:42
https://thealbanianprofile.com/tren-i-shpejte-nga-shqiperia-be-merr-rekomandimin-per-rrjetin-e-trenave-perfshihet-edhe-kosova/20%Monthly2020-07-30 11:39
https://thealbanianprofile.com/listat-e-hapura-dhe-koalicionet-miratohen-me-106-vota-ndryshimet-kushtetuese/20%Monthly2020-07-30 11:29
https://thealbanianprofile.com/poezia-e-pare-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2020-07-30 11:18
https://thealbanianprofile.com/mali-i-zi-partite-shqiptare-garojne-te-ndara-ne-zgjedhjet-parlamentare/20%Monthly2020-07-30 11:11
https://thealbanianprofile.com/ky-eshte-shperblimi-qe-marrin-bluzat-e-bardha-denoncimi-kane-hequr-nga-puna-73-mjeke-ne-qsut/20%Monthly2020-07-30 11:08
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-92-raste-te-reja-4-humbje-jete-shtohen-pacientet-ne-terapi-intesive/20%Monthly2020-07-30 16:18
https://thealbanianprofile.com/parlamenti-turk-miraton-ligjin-e-diskutueshem-per-mediat-sociale/20%Monthly2020-07-30 11:24
https://thealbanianprofile.com/ndryshimet-kushtetuese-per-sistemin-zgjedhor-lv-ne-shqiperi-deformojne-vullnetin-e-qytetareve/20%Monthly2020-07-30 11:02
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-108-raste-te-rinj-2-humbje-jete-17-paciente-ne-terapi-intensive/20%Monthly2020-07-30 16:17
https://thealbanianprofile.com/ke-rrezon-amnistine-fiskale-raporti-mundesi-per-evazoret-fiskale-dhe-pastrim-parash/20%Monthly2020-07-29 10:11
https://thealbanianprofile.com/107-vjet-nga-konferenca-e-londres-ne-te-cilen-u-vendos-pergjysmimi-i-trojeve-shqiptare-dhe-fati-i-saj/20%Monthly2020-07-29 10:06
https://thealbanianprofile.com/shqiptaret-e-maqedonise-se-veriut-mbeten-te-percare/20%Monthly2020-07-29 10:00
https://thealbanianprofile.com/zgjerohen-menyrat-e-fitimit-te-shtetesise-mundesi-per-shqiptaret-jashte-kufijve/20%Monthly2020-07-29 10:00
https://thealbanianprofile.com/shipkja-me-e-re-per-turizmin-detar-mbytin-qellimisht-nje-anije-te-vjeter-luftarake-per-tu-bere-atraksioni-i-ri-ne-dhermi/20%Monthly2020-07-29 09:42
https://thealbanianprofile.com/rajoni-i-puglias-rrezikon-thatesiren-hedh-syte-nga-shqiperia-per-marrjen-e-ujit/20%Monthly2020-07-29 09:16
https://thealbanianprofile.com/punonjes-sezonal-ne-gjermani-kurre-me/20%Monthly2020-07-29 09:15
https://thealbanianprofile.com/platforma-e-re-demokrate/20%Monthly2020-07-29 08:48
https://thealbanianprofile.com/syri-i-kalter-parajsa-natyrore-e-shqiperise-destinacioni-i-7700-turisteve-vendas-e-te-huaj-ne-qershor-korrik/20%Monthly2020-07-29 09:50
https://thealbanianprofile.com/lideri-palestinez-pershendet-rikthimin-e-kishes-se-shen-sofise-ne-xhami/20%Monthly2020-07-29 09:01
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-117-raste-te-rinj-4-humbje-jete-dhe-44-te-sheruar-ne-24-oret-e-fundit/20%Monthly2020-07-29 08:39
https://thealbanianprofile.com/italia-zgjat-deri-me-15-tetor-gjendjen-e-emergjences/20%Monthly2020-07-29 10:15
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-dhe-lufta-e-pare-boterore/20%Monthly2020-07-28 14:51
https://thealbanianprofile.com/arshi-pipa-shkoder-28-korrik-1920-washington-20-korrik-1997/20%Monthly2020-07-28 12:17
https://thealbanianprofile.com/zbulimi-50-trupa-te-vdekurish-gjenden-ne-oborrin-e-kryeministrise-ne-tirane/20%Monthly2020-07-28 11:28
https://thealbanianprofile.com/covid-19-hyn-edhe-ne-parlament-infektohen-tre-deputete/20%Monthly2020-07-28 11:14
https://thealbanianprofile.com/shqiptaret-ne-presheve-kane-frike-te-trajtohen-ne-spitalet-e-serbise/20%Monthly2020-07-28 11:03
https://thealbanianprofile.com/okb-nga-shqiperia-kane-ikur-1-2-milione-persona-gjate-1990-2020/20%Monthly2020-07-28 11:01
https://thealbanianprofile.com/dita-boterore-e-hepatitit/20%Monthly2020-07-28 11:46
https://thealbanianprofile.com/shkup-ash-aaa-marsh-proteste-per-demokraci/20%Monthly2020-07-28 12:25
https://thealbanianprofile.com/28-07-1914-filloi-lufta-e-pare-boterore/20%Monthly2020-07-28 10:45
https://thealbanianprofile.com/xhorxh-soros-financuesi-me-i-madh-e-me-i-shtrire-i-fushates-se-demokrateve/20%Monthly2020-07-28 08:31
https://thealbanianprofile.com/mpj-apple-te-njohe-kufijte-e-kosoves/20%Monthly2020-07-27 17:35
https://thealbanianprofile.com/gjermani-qente-e-ushtrise-trajnohen-per-nuhatjen-e-koronavirusit/20%Monthly2020-07-27 17:22
https://thealbanianprofile.com/cmimi-i-arit-arrin-vlere-rekord/20%Monthly2020-07-27 17:18
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-117-raste-te-rinj-dhe-6-humbje-jete-ne-24-oret-e-fundit/20%Monthly2020-07-27 17:13
https://thealbanianprofile.com/rasti-i-pare-me-covid-19-ne-korene-e-veriut-personi-hyri-ilegalisht/20%Monthly2020-07-27 10:57
https://thealbanianprofile.com/skema-e-re-e-mbylljes-se-kufijve-te-be-tani-kerkohet-tampon-i-detyruar-per-covid-19/20%Monthly2020-07-27 10:47
https://thealbanianprofile.com/shqiperise-i-mungojne-715-e-turisteve-te-huaj-kete-vit/20%Monthly2020-07-25 09:16
https://thealbanianprofile.com/prishtine-pro-dhe-kunder-ndertimit-te-xhamise-se-madhe/20%Monthly2020-07-25 09:00
https://thealbanianprofile.com/raporti-68-9-e-te-rikthyerve-nga-emigracioni-jane-te-papune-ndersa-59-punojne-ne-te-zeze-58-do-te-riemigronin/20%Monthly2020-08-11 09:33
https://thealbanianprofile.com/dite-zie-per-te-krishteret-erdogan-e-beri-ate-qe-tha-greqia-reagon-ndaj-hapjes-se-shen-sofise-per-namaz/20%Monthly2020-07-24 17:35
https://thealbanianprofile.com/presidenti-i-bjellorusise-me-ofruan-940-milione-dollare-qe-te-pranoja-izolimin-nga-covid-19/20%Monthly2020-07-24 17:27
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-104-raste-te-rinj-5-humbje-jete/20%Monthly2020-07-24 15:56
https://thealbanianprofile.com/90-vjetori-i-ndarjes-nga-jeta-i-atdhetarit-dhe-patriotit-bajo-topulli/20%Monthly2020-07-24 15:52
https://thealbanianprofile.com/tentakulat-e-krimit-te-organizuar-nga-ballkani-perendimor/20%Monthly2020-07-24 09:45
https://thealbanianprofile.com/plani-i-trump-per-paqen-dhe-shtetin-palestinez-eshte-realist/20%Monthly2020-07-24 09:06
https://thealbanianprofile.com/pak-rrjeshta-per-breket/20%Monthly2020-07-23 18:56
https://thealbanianprofile.com/jo-vetem-testet-serologjike-por-edhe-tamponet-per-koronavirus-mund-te-kryhen-tek-privati/20%Monthly2020-07-23 18:26
https://thealbanianprofile.com/e-transport-se%cc%88-shpejti-bileta-online-ulen-kostot-e-transportit-pe%cc%88r-qytetare%cc%88t/20%Monthly2020-07-23 18:11
https://thealbanianprofile.com/te-tretet-ne-bote-per-ekspuls-ne-be-eurostat-30900-shqiptare-u-debuan-nga-nje-prej-vendeve-te-be-ne-2019/20%Monthly2020-07-23 18:05
https://thealbanianprofile.com/policia-ngre-alarmin-nje-tjeter-loje-e-rrezikshme-po-qarkullon-ne-internet-mbroni-femijet/20%Monthly2020-07-23 16:52
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-108-raste-te-rinj-3-humbje-jete/20%Monthly2020-07-23 16:36
https://thealbanianprofile.com/ceshtja-islamike-ne-kine/20%Monthly2020-07-23 16:25
https://thealbanianprofile.com/rusia-ne-krize-por-gjerat-po-levizin-ne-drejtimin-e-duhur/20%Monthly2020-07-23 16:28
https://thealbanianprofile.com/raporti-europian-organizatat-e-droges-i-sherbejne-politikes-ne-shqiperi-zhvasin-bizneset-me-gjoba/20%Monthly2020-07-23 11:10
https://thealbanianprofile.com/shqetesimi-i-deputetit-te-opozites-parlamentare-kam-marre-gjobe-skam-ku-te-parkoj-makinen-ruci-i-nderpret-fjalen/20%Monthly2020-07-23 11:03
https://thealbanianprofile.com/shkup-ali-ahmeti-thirret-per-te-deshmuar-ne-hage/20%Monthly2020-07-23 10:28
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-68-raste-te-rinj-3-humbje-jete/20%Monthly2020-07-23 10:14
https://thealbanianprofile.com/sondazhi-67-e-zgjedhesve-amerikane-jane-filoizraeliane/20%Monthly2020-07-28 08:36
https://thealbanianprofile.com/hollanda-financon-terrorizmin/20%Monthly2020-07-23 17:41
https://thealbanianprofile.com/ushqimi-dhe-seksualiteti/20%Monthly2020-07-22 17:22
https://thealbanianprofile.com/shba-sanksione-te-rinj-kunder-shoqerive-kineze/20%Monthly2020-07-22 17:11
https://thealbanianprofile.com/shperthime-te-fuqishme-ne-iran/20%Monthly2020-07-22 16:58
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-119-raste-te-reja-4-humbje-jete/20%Monthly2020-07-21 18:17
https://thealbanianprofile.com/vetem-dialog-politik-me-serbine-jo-me-dialog-teknik/20%Monthly2020-07-21 18:09
https://thealbanianprofile.com/mix-me-drithera-te-zjera-dhe-karkaleca/20%Monthly2020-07-21 18:00
https://thealbanianprofile.com/royal-i-ngrohte-me-gjize-dhe-karkalec-te-kuq/20%Monthly2020-07-21 17:52
https://thealbanianprofile.com/maqedonia-e-veriut-zgjedhjet-konsiderohen-nje-proces-tashme-i-mbyllur/20%Monthly2020-07-21 12:54
https://thealbanianprofile.com/zgjedhjet-amerikane-prononcim-i-ish-ambasadores-amerikane-ne-okb-nikki-haley/20%Monthly2020-07-21 12:19
https://thealbanianprofile.com/george-soros-obligacionet-e-vazhdueshme-mund-te-shpetojne-bashkimin-europian/20%Monthly2020-07-21 11:33
https://thealbanianprofile.com/zgjedhjet-amerikane-pelosi-mbeshtet-hapur-kandidaten-antisemite-ilhan-omar/20%Monthly2020-07-22 17:25
https://thealbanianprofile.com/kushtetuta-e-re-e-rusise-do-te-heshte-me-tej-mendimin-ndryshe/20%Monthly2020-07-21 08:37
https://thealbanianprofile.com/udheheqesit-e-be-se-merren-vesh-per-buxhetin-dhe-paketen-e-rimekembjes-nga-pandemia/20%Monthly2020-07-21 08:34
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-81-raste-te-rinj-1-humbje-jete-mbyllen-lokalet-e-nates/20%Monthly2020-07-21 08:19
https://thealbanianprofile.com/mbi-30-deputete-shqiptare-ne-kuvendin-e-ri-te-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2020-07-20 08:58
https://thealbanianprofile.com/dialogu-teknik-si-kurth-qe-sterzgjat-dialogun-politik-kosove-serbi/20%Monthly2020-07-20 08:55
https://thealbanianprofile.com/ambasada-gjermane-mbyll-zyren-e-vizave-dhe-te-pasaportave/20%Monthly2020-07-20 08:43
https://thealbanianprofile.com/eksperti-i-shendetit-publik-nuk-jemi-ne-kolaps-por-situata-ka-dale-jashte-kontrollit/20%Monthly2020-07-20 08:35
https://thealbanianprofile.com/mali-i-zi-nga-nje-shtet-pa-koronavirus-ne-vendin-me-numrin-me-te-madh-te-infektimeve-ne-rajon/20%Monthly2020-07-20 09:03
https://thealbanianprofile.com/hiqet-masa-e-bllokimit-te-biznesit-per-mosleshim-te-kuponit-tatimor/20%Monthly2020-07-19 18:34
https://thealbanianprofile.com/arrestohen-14-zyrtare-merrnin-5000-deri-ne-10000-leke-per-testin-e-covid-19/20%Monthly2020-07-19 18:29
https://thealbanianprofile.com/gjykata-kushtetuese-mbetet-ne-vendnumero/20%Monthly2020-07-19 18:19
https://thealbanianprofile.com/te-pasionuarit-e-shumte-pas-gjuetise-do-te-duhet-te-presin-edhe-pese-vite-te-tjera/20%Monthly2020-07-19 18:00
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-82-raste-te-rinj-1-humbje-jete-testime-serologjike-tashme-edhe-tek-privati/20%Monthly2020-07-19 17:47
https://thealbanianprofile.com/te-shtruarit-me-covid-19-tek-infektivi-marrin-serum-me-bidona-plastike-uji/20%Monthly2020-07-19 10:36
https://thealbanianprofile.com/zbulohen-gjashte-lloje-simptomash-ndaj-covid-19/20%Monthly2020-07-19 10:00
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-3-viktima-55-raste-te-rinj-ne-24-oret-e-fundit/20%Monthly2020-07-17 11:53
https://thealbanianprofile.com/ndryshimet-kushtetuese-reagimi-i-forte-i-ke-te-ruhet-marreveshja-e-5-qershorit-kusht-per-integrimin-ne-be/20%Monthly2020-07-16 14:11
https://thealbanianprofile.com/kursi-i-kembimit-kete-vit-eshte-ndryshe-nuk-ka-shenja-te-mbicmimit-sezonal-te-lekut/20%Monthly2020-07-16 14:04
https://thealbanianprofile.com/zgjedhjet-ne-maqedonine-e-veriut-te-gjithe-thone-se-kane-fituar/20%Monthly2020-07-16 13:59
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-3-humbje-jete-dhe-99-raste-te-rinj-ne-24-oret-e-fundit/20%Monthly2020-07-16 13:54
https://thealbanianprofile.com/105-vjetori-i-ndarjes-nga-jeta-te-atdhetarit-e-luftetarit-cerciz-topulli/20%Monthly2020-07-15 21:19
https://thealbanianprofile.com/freedom-house-shqiperia-hapa-prapa-ne-demokraci/20%Monthly2020-07-15 21:14
https://thealbanianprofile.com/pandemia-thellon-pasojat-ne-njerez-dhe-zhyt-ne-veshtiresi-edhe-sistemin-farmaceutik/20%Monthly2020-08-11 09:33
https://thealbanianprofile.com/banka-boterore-ngre-alarmin-50-e-15-vjecareve-ne-shqiperi-jane-te-paarsimuar-ja-kush-mban-rekordin-negativ-ne-rajon/20%Monthly2020-08-11 09:33
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-shenohet-viktima-me-e-re-23-vjecarja-nderron-jete-tek-infektivi-85-raste-te-rinj/20%Monthly2020-07-15 22:01
https://thealbanianprofile.com/rikthehet-per-publikun-ekspozita-libra-te-ndaluar-ne-komunizem/20%Monthly2020-07-15 20:53
https://thealbanianprofile.com/e-gjetur-45-vjet-me-pare-bazilika-e-shen-mhillit-humbet-mes-ndertimeve-pa-leje/20%Monthly2020-07-13 12:54
https://thealbanianprofile.com/numri-i-madh-i-hec-eve-rrezikon-qindra-specie-peshqish-ne-mesdhe/20%Monthly2020-07-13 12:52
https://thealbanianprofile.com/digat-mbi-lumenj-fajesohen-per-zhdukjen-e-ishullit-te-franc-jozefit/20%Monthly2020-07-13 12:47
https://thealbanianprofile.com/hendeku-gjinor-i-korrupsionit-vetingu-shkarkon-me-shume-burra-se-gra/20%Monthly2020-08-11 09:33
https://thealbanianprofile.com/grate-nikoqire-me-lekun-shpenzojne-22-me-pak-ne-muaj-se-burrat-te-cilet-nuk-kursehen-me-luksin/20%Monthly2020-07-13 12:33
https://thealbanianprofile.com/peshkataret-ne-lufte-me-gaforren-blu-ne-karavasta-po-demton-peshkimin/20%Monthly2020-07-13 12:30
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-25-vjet-ne-kie/20%Monthly2020-07-13 12:22
https://thealbanianprofile.com/murat-toptani-patriot-dhe-firmetar-i-pavaresise/20%Monthly2020-07-13 11:00
https://thealbanianprofile.com/rusi-pas-referendumit-vijne-arrestimet/20%Monthly2020-07-13 10:47
https://thealbanianprofile.com/kosova-dhe-be-ja-pajtohen-per-zgjatjen-e-mandatit-te-eulex-it/20%Monthly2020-07-13 10:34
https://thealbanianprofile.com/kosova-dhe-serbia-rifilluan-bisedimet-me-ndermjetesimin-e-be-se/20%Monthly2020-07-13 10:28
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-virusi-po-perhapet-ne-komunitet-117-raste-te-rinj-dhe-2-humbje-jete-ne-24-ore/20%Monthly2020-07-13 10:24
https://thealbanianprofile.com/pershkallezim-i-luftes-per-pushtet/20%Monthly2020-07-13 10:37
https://thealbanianprofile.com/andon-zako-cajupi-26-mars-1866-11-korrik-1930/20%Monthly2020-07-11 13:02
https://thealbanianprofile.com/rindizen-polemikat-pozite-opozite-mbi-reformen-zgjedhore/20%Monthly2020-07-11 12:28
https://thealbanianprofile.com/gjermania-i-paraprin-vendimit-te-be-jo-udhetimit-ne-shqiperi-ska-standarde-dhe-as-testime-per-covid-19/20%Monthly2020-07-11 11:42
https://thealbanianprofile.com/covid-19-ne-24-oret-e-fundit-u-shenua-situata-me-e-renduar-nga-fillimi-i-pandemise-4-viktima-93-te-infektuar/20%Monthly2020-07-11 11:25
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-2-viktima-90-raste-te-rinj-shtohen-paciente-ne-mosha-te-reja/20%Monthly2020-07-10 10:09
https://thealbanianprofile.com/tirana-nderon-viktimat-e-holokaustit-perurohet-memoriali-ne-parkun-e-liqenit/20%Monthly2020-07-09 12:29
https://thealbanianprofile.com/libri-i-ri-i-akademikut-rexhep-qosja-enver-hoxha-dhe-skenderbeu-atdhetaret-me-te-medhenj-ne-historine-e-popullit-shqiptar/20%Monthly2020-07-09 10:14
https://thealbanianprofile.com/vendimi-i-merkel-maqedonia-ndahet-nga-shqiperia-per-integrimin-ne-be/20%Monthly2020-07-09 10:06
https://thealbanianprofile.com/mepj-shkarkon-stafin-e-ambasades-sone-ne-greqi/20%Monthly2020-07-09 09:55
https://thealbanianprofile.com/shba-largohet-nga-obsh/20%Monthly2020-07-09 09:28
https://thealbanianprofile.com/be-perballet-me-nje-recesion-me-te-thelle-sesa-pritej/20%Monthly2020-07-09 09:10
https://thealbanianprofile.com/hashim-thaci-te-henen-intervistohet-ne-hage-nga-prokuroria-speciale/20%Monthly2020-07-09 09:06
https://thealbanianprofile.com/me-9-korrik-te-vitit-1900-u-nga-nga-jeta-ne-athine-jani-vreto-rilindes-i-shquar-shqiptar/20%Monthly2020-07-09 08:56
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-82-raste-te-rinj-rritet-numri-i-pacienteve-ne-terapi-intensive/20%Monthly2020-07-09 08:48
https://thealbanianprofile.com/aristidh-kola-8-korrik-1944-11-tetor-2000-atdhetari-i-madh-i-kombit-shqiptar/20%Monthly2020-07-09 10:41
https://thealbanianprofile.com/arkeologet-vlonjate-zbulojne-varrezen-tumulare-te-shekullit-xv-xii-p-e-s/20%Monthly2020-07-07 10:23
https://thealbanianprofile.com/kristo-luarasi-1875-1934-patrioti-dhe-veprimtari-i-rilindjes-kombetare/20%Monthly2020-07-09 10:33
https://thealbanianprofile.com/aleks-buda-1910-1993-mesues-i-popullit/20%Monthly2020-07-07 10:11
https://thealbanianprofile.com/obsh-arrin-ne-turkmenistan-vendin-qe-thote-se-ska-koronavirus/20%Monthly2020-07-07 10:06
https://thealbanianprofile.com/rifillon-dialogu-kosove-serbi/20%Monthly2020-07-07 09:59
https://thealbanianprofile.com/me-qen-kunder-korones/20%Monthly2020-07-07 09:56
https://thealbanianprofile.com/25-vjet-nga-masakra-e-srebrenices/20%Monthly2020-07-07 09:51
https://thealbanianprofile.com/bolton-shkembimi-i-territoreve-kosove-serbi-eshte-diskutuar/20%Monthly2020-07-07 09:43
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-2-viktima-ne-24-ore-74-raste-te-rinj-7-paciente-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2020-07-07 09:39
https://thealbanianprofile.com/putin-injoron-kritikat-ndaj-reformes-kushtetuese/20%Monthly2020-07-06 10:31
https://thealbanianprofile.com/masakra-e-boroves-1943/20%Monthly2020-07-06 10:24
https://thealbanianprofile.com/covid-19-kosova-rikthen-masat-kufizuese/20%Monthly2020-07-06 10:20
https://thealbanianprofile.com/burrat-kryefamiljare-shpenzojne-per-bare-dhe-restorante-grate-investojne-tek-banesa/20%Monthly2020-07-06 10:02
https://thealbanianprofile.com/a-eshte-ne-rrezik-liria-e-besimit-ne-be/20%Monthly2020-07-06 09:47
https://thealbanianprofile.com/muzika-ne-zi-ndahet-nga-jeta-ennio-morricone/20%Monthly2020-07-06 09:39
https://thealbanianprofile.com/nje-tjeter-mjek-viktime-e-covid-19/20%Monthly2020-07-06 09:35
https://thealbanianprofile.com/shqiponja-mberthen-ne-kthetra-peshkaqenin-pamjet-po-bejne-xhiro-ne-internet/20%Monthly2020-07-05 10:54
https://thealbanianprofile.com/lamborghini-thyen-limitet-ne-bypass-in-fier-vlore-policia-e-ndalon-me-236-km-h/20%Monthly2020-07-05 10:43
https://thealbanianprofile.com/shba-feston-diten-e-pavaresise-yuri-kim-amerikanet-dhe-shqiptaret-te-bashkuar-si-gjithmone/20%Monthly2020-07-05 10:32
https://thealbanianprofile.com/koronavirusi-nuk-ndalet-merr-jete-cdo-dite-2-te-vdekur-ne-24-ore-74-raste-te-rinj/20%Monthly2020-07-05 10:31
https://thealbanianprofile.com/hasan-tahsinit-ninat-7-prill-1811-stamboll-3-korrik-1881/20%Monthly2020-07-05 10:41
https://thealbanianprofile.com/sotir-kolea-4-shtator-1872-3-korrik-1945/20%Monthly2020-07-03 17:42
https://thealbanianprofile.com/irani-fut-cifteline-ne-unesco-ministria-e-kultures-ne-shqiperi-ekzistojne-ngjashmerite-me-tonen-por-eshte-regjistruar-si-dotar/20%Monthly2020-07-03 17:29
https://thealbanianprofile.com/turqi-nje-monument-i-trashegimise-boterore-kthehet-ne-ceshtje-politike/20%Monthly2020-07-03 17:06
https://thealbanianprofile.com/maqedonia-e-veriut-pret-me-optimizem-fillimin-e-negociatave-me-be-ne/20%Monthly2020-07-03 16:53
https://thealbanianprofile.com/ne-rajon-qindra-raste-te-reja-me-koronavirus-dhe-dhjetera-viktima/20%Monthly2020-07-03 16:48
https://thealbanianprofile.com/zjarri-ne-uzinen-natanz-nje-pengese-per-ambiciet-berthamore-te-iranit/20%Monthly2020-07-03 16:42
https://thealbanianprofile.com/kryeministri-i-kosoves-vizite-zyrtare-ne-shqiperi-tre-projektet-strategjike-pike-doganore-ne-durres-hec-per-kosoven-dhe-linje-te-perbashket-hekurudhore/20%Monthly2020-07-03 16:48
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-90-raste-te-rinj-3-humbje-jete-ne-24-ore/20%Monthly2020-07-03 16:16
https://thealbanianprofile.com/hapet-ne-kinen-lindore-linja-e-re-e-trenave-te-mallrave-me-evropen/20%Monthly2020-07-02 10:31
https://thealbanianprofile.com/greqia-mbyll-kufirin-per-turistet-slejohen-jo-vetem-shqiptaret-por-edhe-ata-nga-be/20%Monthly2020-07-02 10:29
https://thealbanianprofile.com/elez-biberaj-emerohet-drejtor-ne-detyre-i-zerit-te-amerikes/20%Monthly2020-07-02 10:20
https://thealbanianprofile.com/hartohet-korniza-e-bisedimeve-per-anetaresim-ne-be-me-tiranen-dhe-shkupin/20%Monthly2020-07-02 10:17
https://thealbanianprofile.com/fmn-kunder-nismes-se-qeverise-shqiptare-per-heqjen-e-tatim-fitimit-dhe-tvsh-se/20%Monthly2020-07-02 10:17
https://thealbanianprofile.com/2-korrik-1990-mijera-shqiptare-u-hodhen-mbi-muret-e-ambasadave-ne-tirane/20%Monthly2020-07-02 10:15
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-3-viktima-ne-24-ore-82-raste-te-rinj-11-paciente-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2020-07-02 09:55
https://thealbanianprofile.com/turqia-dhe-shqiperia-nenshkruajne-marreveshjen-per-ndertimin-e-banesave/20%Monthly2020-07-02 10:34
https://thealbanianprofile.com/vajza-e-ismail-kadarese-zgjidhet-zv-presidente-e-asamblese-se-pergjithshme-te-okb/20%Monthly2020-07-01 12:37
https://thealbanianprofile.com/nisin-specializimet-213-mjeke-manastirliu-fokus-tek-deget-me-me-shume-nevoja/20%Monthly2020-07-01 12:34
https://thealbanianprofile.com/koronavirusi-shenon-viktimen-e-pare-nga-bluzat-e-bardha-humb-jeten-prof-arjan-pushi/20%Monthly2020-07-01 12:29
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-2-viktima-ne-24-oret-e-fundit-45-raste-te-rinj/20%Monthly2020-07-01 12:23