XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://thealbanianprofile.com/fluturim-historik-lidhen-per-here-te-pare-izraeli-dhe-emiratet-e-bashkuara-arabe/20%Monthly2020-08-31 11:59
https://thealbanianprofile.com/trafiku-i-klandestineve-mbi-40-te-arrestuar-skema-e-re-me-automjete-luksoze-me-qera/20%Monthly2020-08-31 09:46
https://thealbanianprofile.com/nis-festa-kuq-e-zi-ne-mal-te-zi-shqiptaret-fitojne-dy-deputete/20%Monthly2020-08-31 09:35
https://thealbanianprofile.com/maqedoni-e-veriut-me-qeveri-te-re/20%Monthly2020-08-31 09:33
https://thealbanianprofile.com/kshz-ne-mal-te-zi-prin-partia-e-gjukanovicit/20%Monthly2020-08-31 09:27
https://thealbanianprofile.com/rriten-tensionet-ne-mesdheun-lindor/20%Monthly2020-08-31 09:24
https://thealbanianprofile.com/importuam-467-milione-euro-ushqime-ne-6-mujorin-e-pare-te-vitit-u-rrit-kerkesa-per-produkte-bujqesore/20%Monthly2020-08-30 07:15
https://thealbanianprofile.com/be-pergatitet-per-sanksione-kunder-turqise/20%Monthly2020-08-30 06:53
https://thealbanianprofile.com/mali-i-zi-voton-nen-hijen-e-ndarjes/20%Monthly2020-08-30 07:17
https://thealbanianprofile.com/pa-maska-pa-distance-berlini-ndizet-nga-protestat-kunder-kufizimeve-te-covid-19/20%Monthly2020-08-30 06:42
https://thealbanianprofile.com/shba-zjarrvenie-ne-aeroplanmbajtesen-bonhomme/20%Monthly2020-08-28 13:51
https://thealbanianprofile.com/europa-nuk-ka-me-rol-paresor-ne-asnje-krize-nderkombetare/20%Monthly2020-08-27 11:38
https://thealbanianprofile.com/pergjigje-qe-ne-perendim-duhet-ti-gjejme-sebashku/20%Monthly2020-08-30 06:33
https://thealbanianprofile.com/110-vjetori-i-shen-nene-terezes/20%Monthly2020-08-26 11:49
https://thealbanianprofile.com/rriten-tensionet-midis-turqise-dhe-irakut/20%Monthly2020-08-26 11:23
https://thealbanianprofile.com/gjermania-greqia-dhe-turchia-po-luajne-me-zjarrin/20%Monthly2020-08-30 07:06
https://thealbanianprofile.com/hage-hapet-procesi-i-apelit-ndaj-kasapit-te-ballkanit/20%Monthly2020-08-25 13:57
https://thealbanianprofile.com/pondus-et-pondus-mensura-et-mensura-utrumque-abominabile-apud-deum/20%Monthly2020-08-25 12:29
https://thealbanianprofile.com/sarande-anija-italiane-e-mbytur-ne-luften-ii-boterore-aset-turistik-nenujor/20%Monthly2020-08-23 17:01
https://thealbanianprofile.com/pergjysmohet-blegtoria-subvencionet-ende-nuk-po-japin-efektin-e-pritur/20%Monthly2020-08-23 11:18
https://thealbanianprofile.com/aleksej-navalny-ne-gjendje-te-stabilizuar-ne-berlin/20%Monthly2020-08-23 11:12
https://thealbanianprofile.com/debimet-me-te-shumta-nga-gjermania-kryhen-me-shqiperine/20%Monthly2020-08-23 11:10
https://thealbanianprofile.com/pompeo-e-kushner-do-te-vizitojne-vecmas-lindjen-e-mesme/20%Monthly2020-08-23 11:06
https://thealbanianprofile.com/studiozi-me-fame-amerikan-helmut-norpoth-parashikon-nje-tjeter-fitore-te-trump/20%Monthly2020-08-23 11:02
https://thealbanianprofile.com/aleanca-shba-europe-eshte-emergjence-historike/20%Monthly2020-08-23 10:57
https://thealbanianprofile.com/evropa-perkujton-viktimat-e-regjimeve-totalitare/20%Monthly2020-08-22 10:00
https://thealbanianprofile.com/enderra-e-zuckerberg-nje-rrjet-social-i-vetem/20%Monthly2020-08-22 09:28
https://thealbanianprofile.com/talat-xhaferi-rizgjidhet-kryetar-i-parlamentit-te-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2020-08-22 09:14
https://thealbanianprofile.com/shtyhet-per-dy-dite-takimi-kosove-serbi-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2020-08-22 09:10
https://thealbanianprofile.com/rusia-lejon-evakuimin-drejt-gjermanise-te-alexei-navalny-it-ne-gjendje-kome/20%Monthly2020-08-22 09:22
https://thealbanianprofile.com/zjarret-agjencia-e-mbrojtjes-civile-situata-emergjente-bashkite-dhe-policia-te-marrim-masa/20%Monthly2020-08-22 09:00
https://thealbanianprofile.com/presidenti-dekoron-vellezerit-frasheri-me-titullin-dekorata-e-flamurit-kombetar/20%Monthly2020-08-22 08:45
https://thealbanianprofile.com/vazhdon-rritja-e-tensioneve-greqi-turqi-luftanija-amerikane-ne-krete/20%Monthly2020-08-22 09:20
https://thealbanianprofile.com/jete-ne-rrezik-nga-trafiku-i-tiranes/20%Monthly2020-08-21 13:39
https://thealbanianprofile.com/obsh-per-evropen-ska-nevoje-per-masa-izolimi-shtese/20%Monthly2020-08-21 12:43
https://thealbanianprofile.com/the-economist-ballkani-po-mbetet-pa-njerez-popullsia-e-shqiperise-pritet-te-tkurret-me-26-deri-ne-2050/20%Monthly2020-08-21 13:23
https://thealbanianprofile.com/kine-frike-nese-do-te-mbaje-diga-e-hidrocentralit/20%Monthly2020-08-21 12:26
https://thealbanianprofile.com/izraeli-del-ne-shesh-kunder-dhunes-seksuale/20%Monthly2020-08-21 12:16
https://thealbanianprofile.com/kerkim-per-vendgrumbullimet-e-skifterit-kthetraverdhe-ne-shqiperine-veriore-gjendet-vendgrumbullimi-pare/20%Monthly2020-08-21 13:03
https://thealbanianprofile.com/bill-gates-paralajmeron-vdekjen-e-miliona-njerezve-deri-ne-fund-te-pandemise/20%Monthly2020-08-21 12:19
https://thealbanianprofile.com/cfare-pritet-nga-takimi-i-2-shtatorit-ne-washington/20%Monthly2020-08-21 12:04
https://thealbanianprofile.com/100-vjetori-i-luftes-se-vlores-presidenti-vlereson-8-figura-te-spikatura-patriotike-te-krahines-se-tepelenes/20%Monthly2020-08-21 08:39
https://thealbanianprofile.com/fluturimi-i-perbashket-izrael-gjermani-simbolizon-nje-marredhenie-unikale/20%Monthly2020-08-21 08:31
https://thealbanianprofile.com/shqiptaret-ne-maqedonine-e-veriut-drejtojne-per-here-te-pare-ministrine-e-jashtme/20%Monthly2020-08-21 08:17
https://thealbanianprofile.com/pas-shen-sofise-nje-tjeter-kishe-bizantine-kthehet-ne-xhami-ne-stamboll/20%Monthly2020-08-21 12:58
https://thealbanianprofile.com/rudy-giuliani-george-soros-person-me-nje-sick-background/20%Monthly2020-08-20 18:32
https://thealbanianprofile.com/steve-bannon-arrestohet-per-mashtrim/20%Monthly2020-08-20 18:42
https://thealbanianprofile.com/nga-karantina-tek-kategorite-qe-lejohen-dhe-ndalohen-te-udhetojne-drejt-italise-ambasada-italiane-publikon-rregulloren/20%Monthly2020-08-20 12:04
https://thealbanianprofile.com/mbi-1-milione-leje-drejtimi-te-vlefshme-zero-aksidente-nga-te%cc%88-rinjte-qe-moren-patenten-ne-2019-n/20%Monthly2020-08-20 11:59
https://thealbanianprofile.com/vertetohet-folezimi-i-lejlekut-te-zi-ne-shqiperi/20%Monthly2020-08-20 11:45
https://thealbanianprofile.com/ministrja-e-arsimit-besa-shahini-mbeshtetje-me-libra-shkollore-shqip-per-shqiptaret-ne-serbi/20%Monthly2020-08-21 08:00
https://thealbanianprofile.com/tirana-fiton-ne-gjeorgji-kthehen-bardheblute-pas-ndeshjes-qe-i-kaloi-ne-raundin-tjeter-te-champions-league/20%Monthly2020-08-20 11:18
https://thealbanianprofile.com/seria-e-kartemonedhave-te-emetuara-ne-vitin-1964-i-ashtuquajturi-leku-i-ri/20%Monthly2020-08-20 11:11
https://thealbanianprofile.com/dollari-amerikan-zbret-ne-tregun-vendas-ne-nivelin-me-te-ulet-ne-6-vjet/20%Monthly2020-08-20 11:13
https://thealbanianprofile.com/ndryshimi-i-klimes-mundeson-ne-evrope-kultivimin-e-bimeve-ekzotike/20%Monthly2020-08-20 09:10
https://thealbanianprofile.com/luftanija-amerikane-arrin-ne-krete-mes-tensioneve-greko-turke-ne-rritje/20%Monthly2020-08-20 09:07
https://thealbanianprofile.com/ndalohen-dasmat-policet-me-ia-marrin-valles-me-nusen/20%Monthly2020-08-20 08:58
https://thealbanianprofile.com/asi-nen-menge-shba-kerkojne-sanksionet-snapback-kunder-iranit/20%Monthly2020-08-20 08:45
https://thealbanianprofile.com/alexei-navalny-kreu-i-opozites-ruse-gjendet-serish-i-helmuar/20%Monthly2020-08-20 08:40
https://thealbanianprofile.com/reflektime-pertej-pandemise-te-shkencetares-italiane/20%Monthly2020-08-19 13:22
https://thealbanianprofile.com/mposhtja-e-covid-19-optimizm-ne-wuhan-njerzit-festojne-lirishem-ne-clubet-verore/20%Monthly2020-08-19 09:17
https://thealbanianprofile.com/kosova-pezullon-punimet-ne-rrugen-qe-lidh-decanin-me-plaven-dhe-gucine/20%Monthly2020-08-19 08:57
https://thealbanianprofile.com/vendet-arabe-ne-rradhe-per-te-normalizuar-marredheniet-me-izraelin/20%Monthly2020-08-19 08:42
https://thealbanianprofile.com/100-vjet-qe-nga-dita-kur-grate-amerikane-fituan-te-drejten-e-votes/20%Monthly2020-08-18 22:01
https://thealbanianprofile.com/shkup-zaev-ahmeti-arrijne-marreveshjen-per-qeverisjen/20%Monthly2020-08-18 21:59
https://thealbanianprofile.com/turqia-baze-e-dyte-e-hamasit-kunder-izraelit/20%Monthly2020-08-18 21:53
https://thealbanianprofile.com/ekspertet-ruse-entuziaste-per-rrjedhen-e-ekonomise/20%Monthly2020-08-18 16:24
https://thealbanianprofile.com/festa-e-kulmakut-ne-malin-e-tomorrit-masat-e-marra-nga-policia-per-mbarevajtjen-e-pelegrinazhit/20%Monthly2020-08-18 11:35
https://thealbanianprofile.com/viti-i-ri-shkollor-synohet-rikthimi-ne-shkolla-por-vendimi-do-merret-ne-varesi-te-situates/20%Monthly2020-08-18 09:23
https://thealbanianprofile.com/petro-nini-luarasi-22-4-1865-17-8-1911/20%Monthly2020-08-18 09:15
https://thealbanianprofile.com/dhendri-shtrohet-ne-spital-nga-koronavirusi-nusja-i-shkon-me-te-bardha-dhe-lidhin-martesen-ne-reaminacion/20%Monthly2020-08-18 09:05
https://thealbanianprofile.com/opozita-bjelloruse-26-vite-makth-duhet-te-marrin-fund/20%Monthly2020-08-18 08:52
https://thealbanianprofile.com/ke-kritikon-vendet-anetare-per-kufizimin-e-udhetimeve-shkaktojne-percarje-te-shmangen-sa-te-jete-e-mundur/20%Monthly2020-08-17 10:13
https://thealbanianprofile.com/pese-muaj-pandemi-ne-shqiperi/20%Monthly2020-08-17 10:11
https://thealbanianprofile.com/te-dhenat-e-perditesuara-per-secilin-shtet-cilat-jane-kushtet-qe-duhet-te-plotesojne-qytetaret-shqiptare-per-te-levizur/20%Monthly2020-08-17 09:53
https://thealbanianprofile.com/anketa-12-e-mjekeve-kane-perjetuar-dhune-fizike-69-kane-mbetur-te-paafte-per-pune/20%Monthly2020-08-17 09:41
https://thealbanianprofile.com/pandemia-nuk-frenon-ikjen-e-shqiptareve-rriten-aplikimet-per-azil-ne-qershor/20%Monthly2020-08-17 09:28
https://thealbanianprofile.com/kina-lejon-udhetimet-nga-shqiperia/20%Monthly2020-08-17 09:20
https://thealbanianprofile.com/merr-fund-pritja-ne-radhe-e-emigranteve-ne-kakavije-pasi-ne-oren-00-40-ka-kaluar-edhe-qytetari-i-fundit/20%Monthly2020-08-17 09:14
https://thealbanianprofile.com/kriza-e-besimit-qendron-ne-themel-te-krizave-brenda-bashkimit-europian/20%Monthly2020-08-15 20:34
https://thealbanianprofile.com/hasan-prishtina-ideolog-dhe-veprimtar-i-shquar-i-rilindjes-kombetare-shqiptare/20%Monthly2020-08-15 08:39
https://thealbanianprofile.com/nga-gazeta-e-perditshme-italiane-la-repubblica/20%Monthly2020-08-15 08:17
https://thealbanianprofile.com/8436-2/20%Monthly2020-08-15 08:32
https://thealbanianprofile.com/mijera-emigrante-te-mbetur-rrugeve-te-dropullit-policia-dhe-ushtria-shperndajne-uje-dhe-sanduice/20%Monthly2020-08-14 21:20
https://thealbanianprofile.com/ballkani-nuk-eshte-kerthiza-e-botes-por-barometer-i-europes/20%Monthly2020-08-14 19:43
https://thealbanianprofile.com/pastrimi-i-parave-shqiperia-vend-me-rrezik-te-larte/20%Monthly2020-08-14 10:09
https://thealbanianprofile.com/situate-kaotike-ne-kakavije-radhet-arrijne-20-kilometra/20%Monthly2020-08-14 09:30
https://thealbanianprofile.com/basta-te-rinjte-italiane-nuk-duan-tia-dine-me-per-distancim-fizik/20%Monthly2020-08-14 09:05
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-ne-krah-te-shba-ve-per-rrjet-te-paster/20%Monthly2020-08-14 09:02
https://thealbanianprofile.com/marreveshje-paqeje-mes-izraelit-dhe-emirateve-te-bashkuara-arabe/20%Monthly2020-08-14 08:49
https://thealbanianprofile.com/takimi-kosove-serbi-ne-shtepine-e-bardhe-me-2-shtator/20%Monthly2020-08-14 08:37
https://thealbanianprofile.com/premtimi-i-larget-per-shendetesi-falas-shqiptaret-perballojne-nga-xhepi-58-te-pagesave/20%Monthly2020-08-14 10:38
https://thealbanianprofile.com/negociatat-per-qeverine-e-re-partite-shqiptare-refuzojne-ali-ahmetin/20%Monthly2020-08-14 10:13
https://thealbanianprofile.com/zoran-zaev-merr-mandatin-per-formimin-e-qeverise-se-re/20%Monthly2020-08-13 10:47
https://thealbanianprofile.com/per-shkak-te-humbjeve-te-medha-ne-turizem-kroacia-do-te-padise-hollanden/20%Monthly2020-08-13 10:55
https://thealbanianprofile.com/musine-kokalari-10-2-1917-13-8-1983/20%Monthly2020-08-14 10:01
https://thealbanianprofile.com/dalin-rregullat-e-reja-si-mund-te-shkojne-beqaret-tek-partneri-ja-ne-gjermani/20%Monthly2020-08-13 09:43
https://thealbanianprofile.com/pas-me-shume-se-50-vitesh-shfaqen-balenat-gjigande-ne-gadishullin-e-karaburunit-video/20%Monthly2020-08-13 09:58
https://thealbanianprofile.com/tragjike-ishte-shtruar-ne-spitalin-covid-2-hidhet-nga-kati-i-trete-pacienti-29-vjecar-gjen-vdekjen/20%Monthly2020-08-13 08:10
https://thealbanianprofile.com/cila-axhende-do-ti-fitoje-zgjedhjet-e-ardhshme-amerikane/20%Monthly2021-01-20 11:13
https://thealbanianprofile.com/presidenti-i-filipineve-do-te-jete-i-pari-qe-do-te-njektoje-vaksinen-ruse-anti-covid-19/20%Monthly2020-08-13 09:55
https://thealbanianprofile.com/shqiptaret-cajne-rrethimin-e-covid-19-ikin-per-pushime-ne-turqi-e-egjipt-pse-nuk-e-shfrytezon-jugu/20%Monthly2020-09-04 09:12
https://thealbanianprofile.com/vdekshmeria-e-larte-foshnjore-obsh-kerkon-zbatimin-e-protokolleve-nderkombetare-ne-shqiperi/20%Monthly2020-08-12 11:50
https://thealbanianprofile.com/bjellorusia-perfshihet-nga-protestat-pas-zgjedhjeve/20%Monthly2020-08-12 11:45
https://thealbanianprofile.com/kerkimet-e-turqise-per-nafte-ne-mesdhe-greqia-therret-mbledhje-emergjente-ne-be/20%Monthly2020-08-12 11:14
https://thealbanianprofile.com/3-vjet-nga-fillimi-i-vetting-ut-105-gjyqtare-dhe-prokurore-jane-shkarkuar-nga-detyra-117-u-konfirmuan/20%Monthly2020-08-12 11:04
https://thealbanianprofile.com/kash-te-fillojne-konsultimet-per-marreveshjen-detare-me-greqine/20%Monthly2020-08-12 11:08
https://thealbanianprofile.com/durres-zbulimi-arkeologjik-u-gerrye-me-ekskavator-gjate-karantines/20%Monthly2020-08-12 10:21
https://thealbanianprofile.com/obsh-hyn-ne-bisedime-me-mosken-per-zyrtarizimin-e-vaksines-kunder-covid-19/20%Monthly2020-08-12 09:52
https://thealbanianprofile.com/prag-lufte-mes-turqise-dhe-greqise-roja-bregdetare-greke-hap-zjarr-dhe-plagos-2-shtetas-turq/20%Monthly2020-08-12 09:44
https://thealbanianprofile.com/perse-ruset-e-quajten-vaksinen-e-tyre-anti-covid-me-emer-sateliti-sputnik-v/20%Monthly2020-08-12 09:41
https://thealbanianprofile.com/mike-pompeo-mbi-shqetesimet-e-vendeve-te-gjirit/20%Monthly2020-08-12 09:08
https://thealbanianprofile.com/qeveria-e-libanit-ka-dhene-doreheqjen-por-jo-protestuesit/20%Monthly2020-08-12 09:57
https://thealbanianprofile.com/vertet-mendon-se-sanksionet-do-te-demtojne-kinen/20%Monthly2020-08-11 12:36
https://thealbanianprofile.com/covid-19-greqia-pas-16-gushtit-test-per-udhetaret-vetem-pika-e-kakavijes-dhe-e-kapshtices-jane-te-hapura/20%Monthly2020-08-11 11:50
https://thealbanianprofile.com/marredheniet-historike-gjermano-ruse/20%Monthly2020-08-11 11:28
https://thealbanianprofile.com/urdheresa-presidenciale-kunder-app-eve-kineze/20%Monthly2020-08-11 11:14
https://thealbanianprofile.com/te-shtena-me-arme-prane-shtepise-se-bardhe-trump-nderpret-konferencen-e-shtypit/20%Monthly2020-08-11 11:37
https://thealbanianprofile.com/rusia-del-me-vaksinen-e-pare-kundra-covid-19/20%Monthly2020-08-11 12:14
https://thealbanianprofile.com/qeveria-e-libanit-dorehiqet-pas-shperthimit-ne-bejrut/20%Monthly2020-08-11 12:18
https://thealbanianprofile.com/hong-kong-hyn-ne-fuqi-ligji-kinez-pranga-manjatit-te-medias/20%Monthly2020-08-10 10:55
https://thealbanianprofile.com/heqja-e-kufizimeve-per-udhetimet-ne-europe-ballkani-serish-jashte-listes/20%Monthly2020-08-10 10:53
https://thealbanianprofile.com/nis-regjistrimi-i-pemeve-ne-hipoteke/20%Monthly2020-08-10 10:35
https://thealbanianprofile.com/8201-2/20%Monthly2020-08-10 10:29
https://thealbanianprofile.com/mal-i-zi-ndarja-territoriale-midis-podgorices-dhe-tuzit-u-shty-per-dy-muaj/20%Monthly2020-08-12 10:28
https://thealbanianprofile.com/italia-rikthen-dritaret-e-veres-400-vite-pas-per-te-ruajtur-serish-distancen-sociale/20%Monthly2020-08-10 10:00
https://thealbanianprofile.com/kfor-dhe-ushtria-serbe-patrullojne-sebashku-pergjate-kufirit-kosove-serbi/20%Monthly2020-08-10 09:42
https://thealbanianprofile.com/maqedoni-e-veriut-ali-ahmeti-therret-per-dialog-faktorin-politik-shqiptar-ne-pervjetorin-e-marreveshjes-se-ohrit/20%Monthly2020-08-10 10:41
https://thealbanianprofile.com/nagasaki-kerkon-perjashtimin-e-armeve-berthamore-ne-75-vjetorin-e-bombardimit-nga-shba/20%Monthly2020-08-10 11:01
https://thealbanianprofile.com/eposi-i-kreshnikeve-dhe-xhubleta-gati-dosja-pe%cc%88r-ne%cc%88-unesco/20%Monthly2020-08-07 10:20
https://thealbanianprofile.com/eqrem-cabej-7-8-1908-13-8-1980-mesuesi-i-popullit/20%Monthly2020-08-07 09:56
https://thealbanianprofile.com/8168-2/20%Monthly2020-08-07 09:43
https://thealbanianprofile.com/nga-sot-test-pcr-dhe-serologjik-per-shqiptaret-dhe-disa-vende-te-tjera-pe-te-hyre-ne-mal-te-zi/20%Monthly2020-08-07 09:36
https://thealbanianprofile.com/qeveria-greke-zgjat-me-90-dite-lejet-e-qendrimit-per-punetoret-sezonale/20%Monthly2020-08-07 09:17
https://thealbanianprofile.com/shba-heq-kufizimet-mbi-udhetimet-ne-rang-boteror-te-lidhura-me-covid-19/20%Monthly2020-08-07 09:11
https://thealbanianprofile.com/8148-2/20%Monthly2020-08-06 10:12
https://thealbanianprofile.com/mbreteresha-geraldine-6-gusht-1915-22-tetor-2002/20%Monthly2020-08-06 10:03
https://thealbanianprofile.com/eurostat-ekonomia-shqiptare-humbi-400-mln-euro-ne-tremujorin-e-pare/20%Monthly2020-08-06 09:45
https://thealbanianprofile.com/okb-shqetesuese-qe-shqiperia-planifikon-te-ule-shpenzimet-per-shendetesine-nga-covid-19-rrezik-per-mostrajtimin-e-semundjeve-te-tjera/20%Monthly2020-08-06 09:42
https://thealbanianprofile.com/gjirokaster-e-vrau-pasi-hengren-dreke-bashke-me-quajti-grek/20%Monthly2020-08-06 09:30
https://thealbanianprofile.com/8115-2/20%Monthly2020-08-11 09:32
https://thealbanianprofile.com/turqia-ne-krize-ekonomike-dhe-identiteti/20%Monthly2020-08-06 09:20
https://thealbanianprofile.com/bejrut-shperthim-i-madh-ne-depot-e-portit-autoritetet-ajri-eshte-helmuar-kush-te-mundet-te-ike-nga-qyteti/20%Monthly2020-08-05 10:21
https://thealbanianprofile.com/kryeministri-i-bullgarise-borissov-ofron-doreheqjen-arsyeja/20%Monthly2020-08-06 09:19
https://thealbanianprofile.com/konstituohet-parlamenti-njepartiak-ne-serbi/20%Monthly2020-08-05 10:26
https://thealbanianprofile.com/si-su-perfshi-emri-i-nje-vajze-rome-ne-pllaken-perkujtimore-te-nje-masakre-ne-kosove/20%Monthly2020-08-05 06:43
https://thealbanianprofile.com/maqedoni-e-veriut-konstituohet-perberja-e-dhjete-parlamentare/20%Monthly2020-08-05 10:36
https://thealbanianprofile.com/hakmarrje-politike-apo-jo-lidhjeve-midis-mediave-dhe-krimit/20%Monthly2020-08-05 06:23
https://thealbanianprofile.com/u-certifikua-dy-jave-me-pare-per-covid-19-koncesioni-mbyll-laboratorin-e-qsut/20%Monthly2020-08-10 11:16
https://thealbanianprofile.com/palmer-shba-duan-nje-marreveshje-gjitheperfshirese-ne-bisedimet-kosove-serbi/20%Monthly2020-08-06 09:07
https://thealbanianprofile.com/maqedoni-e-veriut-nga-sot-fillojne-bisedimet-per-qeverine-e-re/20%Monthly2020-08-04 11:02
https://thealbanianprofile.com/kryesia-dhe-keshilli-kombetar-i-pd-miraton-komisionin-e-vleresimit-per-deputete-basha-ne-shtator-nisim-fushaten/20%Monthly2020-08-04 09:52
https://thealbanianprofile.com/i-kerkuar-per-terrorizem-ekstradohet-ne-gjermani-24-vjecari-nga-taxhikistani/20%Monthly2020-08-04 10:11
https://thealbanianprofile.com/kosova-ne-trajektoren-e-njohjes-se-plote-nderkombetare/20%Monthly2020-08-04 09:21
https://thealbanianprofile.com/iran-regjimi-fsheh-te-dhenat-mbi-pandemine/20%Monthly2020-08-03 10:38
https://thealbanianprofile.com/mbledhja-e-mukjes-2-3-gusht-1943/20%Monthly2020-08-03 10:27
https://thealbanianprofile.com/zhdukje-dramatike-te-pyjeve-tropikale-ne-amazone/20%Monthly2020-08-03 09:56
https://thealbanianprofile.com/kriza-e-refugjateve-thirrje-per-ndihme-nga-jugu-i-evropes/20%Monthly2020-08-03 09:54
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-123-raste-te-rinj-5-humbje-jete/20%Monthly2020-08-03 09:50
https://thealbanianprofile.com/covid-19-raporti-ditor-79-raste-te-rinj-3-humbje-jete-16-paciente-ne-terapi-intesive/20%Monthly2020-08-01 09:55
https://thealbanianprofile.com/be-mban-mbyllur-kufinjte-per-shqiptaret-edhe-gjate-muajit-gusht/20%Monthly2020-08-01 09:45
https://thealbanianprofile.com/ndre-mjeda-1866-1937-patrioti-dhe-shkrimtari-i-shquar-shqiptar/20%Monthly2020-08-01 09:36