XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://thealbanianprofile.com/ministri-i-turizmit-valet-e-muzikes-kur-nuk-ruhet-distanca-perhapin-me-shpejt-covid-in-prandaj-eshte-ndaluar/20%Monthly2020-09-30 20:31
https://thealbanianprofile.com/dita-boterore-e-perkthimit/20%Monthly2020-09-30 11:46
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-me-numrin-me-te-larte-te-te-miturve-te-braktisur-ne-itali/20%Monthly2020-09-30 11:31
https://thealbanianprofile.com/debat-i-nxehte-televiziv-para-zgjedhjeve-presidenciale-ne-shba/20%Monthly2020-09-30 11:24
https://thealbanianprofile.com/bjellorusi-grate-kunder-lukashenkos/20%Monthly2020-09-30 11:20
https://thealbanianprofile.com/naftetaret-e-ballshit-ne-diten-e-trete-te-greves-se-urise/20%Monthly2020-09-30 11:09
https://thealbanianprofile.com/merkel-rekomandon-italine-per-pushimet-e-vjeshtes-mos-udhetoni-ne-vendet-e-be-me-rrezik/20%Monthly2020-09-30 11:07
https://thealbanianprofile.com/test-per-bombe-ne-aeroportin-e-rinasit/20%Monthly2020-09-30 11:04
https://thealbanianprofile.com/kine-pritet-bum-turistik-ne-diten-kombetare-dhe-festen-e-mesvjeshtes/20%Monthly2020-09-29 21:02
https://thealbanianprofile.com/100-vjet-muzike-popullore-qytetare-e-tiranes/20%Monthly2020-09-29 21:27
https://thealbanianprofile.com/netanyahu-thote-se-armatimi-i-hezbollahut-ndodhet-prane-nje-depoje-te-gazit-ne-bejrut/20%Monthly2020-09-29 21:06
https://thealbanianprofile.com/pekin-mbahet-panairi-i-automjeteve-2020/20%Monthly2020-09-29 21:00
https://thealbanianprofile.com/wadephul-po-ta-konfirmoje-odihr-i-plotesisht-reformen-zgjedhore-plotesohet-kushti/20%Monthly2020-09-29 20:49
https://thealbanianprofile.com/shtyhet-miratimi-i-ndryshimeve-ne-kodin-zgjedhor/20%Monthly2020-09-29 20:45
https://thealbanianprofile.com/shqiptaret-ne-mal-te-zi-mund-te-perdorin-simbolet-kombetare/20%Monthly2020-09-29 20:37
https://thealbanianprofile.com/dita-boterore-e-zemres/20%Monthly2020-09-29 20:33
https://thealbanianprofile.com/termeti-i-zgjedhjeve-lokale-ne-bukuresht/20%Monthly2020-09-29 20:53
https://thealbanianprofile.com/29-shtator-dita-kombetare-e-trashegimise-kulturore/20%Monthly2020-09-29 11:17
https://thealbanianprofile.com/kosto-e-jeteses-ne-shqiperi-tirana-nder-vendet-me-te-shtrenjta-ne-rajon/20%Monthly2020-09-29 10:53
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-po-zbrazet-tkurret-numri-i-popullsise/20%Monthly2020-09-29 10:48
https://thealbanianprofile.com/brezi-i-gjelber-evropian-si-nje-varg-perlash-natyrale-te-lidhura-njera-me-tjetren/20%Monthly2020-09-29 10:39
https://thealbanianprofile.com/reforma-zgjedhore-po-endet-ne-disa-tryeza-politike/20%Monthly2020-09-29 10:24
https://thealbanianprofile.com/fuqite-e-medha-dhe-konflikti-i-nagorni-karabakut/20%Monthly2020-09-29 10:18
https://thealbanianprofile.com/fmn-rishikon-ne-ulje-vleresimin-per-rritjen-ekonomike-ne-2020-shqiperia-7-5/20%Monthly2020-09-29 10:15
https://thealbanianprofile.com/kartolinat-e-shqiptaro-amerikanes-qe-urdheronte-rbg/20%Monthly2020-09-29 10:08
https://thealbanianprofile.com/pompeo-pershendet-gatishmerine-e-greqise-per-pakte-detare-me-fqinjet/20%Monthly2020-09-29 10:02
https://thealbanianprofile.com/emigrantet-vendosin-tenda-ne-serbi-ne-pritje-per-te-hyre-ne-shtetet-e-be-se/20%Monthly2020-09-29 21:14
https://thealbanianprofile.com/ish-kryeministri-maqedonas-nikolla-gruevski-denohet-me-nje-vjet-e-gjysme-burg/20%Monthly2020-09-29 21:16
https://thealbanianprofile.com/petro-poga-1860-1944/20%Monthly2020-09-28 08:56
https://thealbanianprofile.com/perleshje-te-ashpra-ndermjet-ushtrise-se-armenise-dhe-azerbajxhanit/20%Monthly2020-09-28 07:56
https://thealbanianprofile.com/rumania-mban-zgjedhjet-lokale/20%Monthly2020-09-28 07:53
https://thealbanianprofile.com/tirane-koha-per-tiu-kthyer-trashegimise-se-nene-terezes/20%Monthly2020-09-28 07:48
https://thealbanianprofile.com/covid-19-arrin-ne-1-milion-numri-i-viktimave/20%Monthly2020-09-28 07:29
https://thealbanianprofile.com/ne-1-tetor-baret-dhe-restorantet-rihapin-sherbimin-ne-ambjentet-e-brendeshme/20%Monthly2020-09-28 07:31
https://thealbanianprofile.com/parate-e-padeklaruara-ne-3-muaj-vetem-ne-rinas-u-kapen-rreth-400-mije-paunde-dhe-euro/20%Monthly2020-09-26 12:05
https://thealbanianprofile.com/koncerti-i-orkestres-se-harqeve-hapi-siparin-e-sezonit-te-ri-artistik-post-covid/20%Monthly2020-09-26 11:57
https://thealbanianprofile.com/jahti-me-luksoz-ne-bote-vjen-perseri-ne-sarande/20%Monthly2020-09-26 11:59
https://thealbanianprofile.com/moti-i-keq-paralajmerohen-per-permbytje-5-prefektura-ne-vend/20%Monthly2020-09-26 11:42
https://thealbanianprofile.com/rreziqet-e-nje-brexit-i-pa-marreveshje/20%Monthly2020-09-26 11:18
https://thealbanianprofile.com/administrata-trump-ka-propozuar-ndryshime-per-vizat-amerikane/20%Monthly2020-09-26 11:13
https://thealbanianprofile.com/dy-te-plagosur-pas-nje-sulmi-me-thike-gazetes-charlie-hebdo-ne-paris/20%Monthly2020-09-26 11:08
https://thealbanianprofile.com/per-here-te-pare-pas-100-vitesh-shtyhen-karnavalet-ne-rio-de-zhanejro/20%Monthly2020-09-26 11:01
https://thealbanianprofile.com/gara-e-pare-automobilistike-ne-shqiperi-daton-me-24-shtator-1929/20%Monthly2020-09-25 11:30
https://thealbanianprofile.com/qukes-qafe-plloce-larg-perfundimit-balluku-duhen-105-8-mln-usd-fonde-shtese-nga-aprovimi-dhe-22-muaj-punime/20%Monthly2020-09-25 11:04
https://thealbanianprofile.com/dita-e-pare-pa-viktima-nga-covid-19-pas-1-muaji/20%Monthly2020-09-25 10:59
https://thealbanianprofile.com/hoti-mirepret-propozimin-e-grenellit-qe-liqeni-i-ujmanit-te-quhet-liqeni-trump/20%Monthly2020-09-25 10:43
https://thealbanianprofile.com/perplasje-shba-kine-rusi-ne-kombet-e-bashkuara/20%Monthly2020-09-25 10:21
https://thealbanianprofile.com/facebook-pezullon-llogari-te-rreme-ruse/20%Monthly2020-09-25 10:20
https://thealbanianprofile.com/kina-po-nderton-380-kampe-riedukimi-per-ujguret/20%Monthly2020-09-25 10:09
https://thealbanianprofile.com/shtetet-e-vishegradit-kundershtojne-propozimin-e-be-mbi-migracionin/20%Monthly2020-09-25 10:04
https://thealbanianprofile.com/tatimet-bizneset-te-deklarojne-pagat-reale/20%Monthly2020-09-25 09:56
https://thealbanianprofile.com/koto-hoxhi-kostandin-hoxhi-1824-1895-veprimtar-i-shquar-i-rilindjes-kombetare/20%Monthly2020-09-25 09:48
https://thealbanianprofile.com/rikthehen-protestat-e-naftetareve-ne-ballsh-paralajmerojne-greve-urie-nuk-na-pret-njeri-jemi-ne-mes-te-kater-rrugeve/20%Monthly2020-09-25 09:44
https://thealbanianprofile.com/partia-demokratike-cel-fushaten-elektorale-per-zgjedhjet-parlamentare-te-25-prillit-2021/20%Monthly2020-09-25 09:36
https://thealbanianprofile.com/virologia-kineze-covid-19-u-krijua-ne-laborator-do-nxjerr-provat/20%Monthly2020-09-25 10:16
https://thealbanianprofile.com/kerkesat-e-shqiptareve-per-azil-ne-europe-mbeten-te-larta/20%Monthly2020-09-24 11:18
https://thealbanianprofile.com/hage-ovl-uck-e-perfshire-ne-aktivitete-qe-minojne-drejtesine/20%Monthly2020-09-24 11:12
https://thealbanianprofile.com/plane-te-reja-per-sistemin-e-azilit-ne-be/20%Monthly2020-09-24 11:10
https://thealbanianprofile.com/konstituohet-kuvendi-i-malit-te-zi/20%Monthly2020-09-24 11:02
https://thealbanianprofile.com/tribunali-special-kryen-arrestimin-e-pare-eulex-ve-ne-pranga-ish-shefin-e-inteligjences-se-fsk-se-dhe-ish-komandantin-e-uck-se/20%Monthly2020-09-24 11:04
https://thealbanianprofile.com/heroi-i-popullit-dede-gjo-luli-1840-1915/20%Monthly2020-09-24 09:14
https://thealbanianprofile.com/pogradec-ulet-niveli-i-liqenit-ekspertet-shkak-keqmenaxhimi-nga-pala-maqedonase/20%Monthly2020-09-24 09:04
https://thealbanianprofile.com/ende-ska-nje-date-per-nisjen-e-vitit-akademik-zhvillimi-i-mesimit-ne-varesi-te-epidemise/20%Monthly2020-09-24 08:59
https://thealbanianprofile.com/biznesi-i-vogel-dhe-i-mesem-duhet-nje-pakete-e-trete-financiare-nga-qeveria/20%Monthly2020-09-24 08:53
https://thealbanianprofile.com/zgjedhjet-parlamentare-2021-pd-nxjerr-listen-perzgjedhjeve-te-kandidateve-per-qarkun-kukes/20%Monthly2020-09-24 08:45
https://thealbanianprofile.com/mjeket-ne-proteste-policia-u-refuzon-lejen/20%Monthly2020-09-24 10:43
https://thealbanianprofile.com/open-cinema-tri-nete-ne-kukes/20%Monthly2020-09-24 08:03
https://thealbanianprofile.com/cmimet-nobel-do-te-jepen-online/20%Monthly2020-09-24 07:57
https://thealbanianprofile.com/keshilli-europian-i-dhjetorit-planifikon-miratimin-ne-parim-te-procedurave-te-anetaresimit-te-shqiperise/20%Monthly2020-09-24 07:50
https://thealbanianprofile.com/me-pikat-e-perbashketa-te-kalimit-kufitar-ballkani-perendimor-mund-te-kurseje-800-milione-euro-ne-vit/20%Monthly2020-09-24 07:33
https://thealbanianprofile.com/turizmin-e-shpetuan-patriotet-nga-575-mije-vizitore-356-mije-erdhen-nga-kosova/20%Monthly2020-09-24 07:23
https://thealbanianprofile.com/ne-arkivat-polake-zbulohen-te-dhena-per-james-bond-in-e-vertete/20%Monthly2020-09-24 07:10
https://thealbanianprofile.com/viktor-orban-refuzon-hapur-perendimin/20%Monthly2020-09-23 11:52
https://thealbanianprofile.com/izrael-perkeqesohet-gjendja-pavaresisht-bllokimit-kombetar-pacientet-me-koronavirus-presin-ore-te-tera-ne-ambulanca-ndersa-spitalet-mbushen/20%Monthly2020-09-23 11:46
https://thealbanianprofile.com/kritiku-i-kremlinit-alexei-navalny-del-nga-spitali/20%Monthly2020-09-23 11:53
https://thealbanianprofile.com/te-fundit-ne-europe-per-kurat-inovative-testet-klinike-per-te-semuret-me-kancer-vetem-0-14-per-100-mije-banore/20%Monthly2020-09-23 11:14
https://thealbanianprofile.com/amf-shqiptaret-6200-leke-siguracione-ne-vit-per-fryme-tirana-e-para-dibra-e-fundit/20%Monthly2020-09-23 10:49
https://thealbanianprofile.com/9300-biznese-sdo-paguajne-tatim-fitim-zero-tvsh-per-46-mije-biznese-me-xhiro-deri-ne-10-milione-leke/20%Monthly2020-09-23 10:29
https://thealbanianprofile.com/reshje-te-dendura-shiu-ne-durres-permbyten-rruget-e-qytetit-pa-koment/20%Monthly2020-09-23 10:25
https://thealbanianprofile.com/konferenca-e-kryetareve-vendos-listat-e-hapura-dhe-koalicionet-parazgjedhore-kalojne-ne-kuvend-me-1-tetor/20%Monthly2020-09-23 10:21
https://thealbanianprofile.com/shpresoj-te-na-ndihmoni-nenat-shqiptare-ne-siri-leter-komunitetit-islam/20%Monthly2020-09-23 10:06
https://thealbanianprofile.com/mirash-ivanaj-1891-1953-personalitet-i-shquar-i-fushes-se-arsimit/20%Monthly2020-09-24 09:08
https://thealbanianprofile.com/mashtrimi-me-maskat-e-covid-skandali-ne-itali-hetimi-perfshin-edhe-ne-shqiperine/20%Monthly2020-09-23 08:04
https://thealbanianprofile.com/jetesa-ne-lindje-te-gjermanise-30-vjet-pas-ribashkimit/20%Monthly2020-09-23 07:47
https://thealbanianprofile.com/ne-75-vjetorin-e-okb-guterres-paralajmeron-nje-lufte-te-ftohte-te-re/20%Monthly2020-09-23 07:42
https://thealbanianprofile.com/tirana-vjen-tek-ti-muzeu-i-levizshem-troket-ne-prishtine-dhe-presheve/20%Monthly2020-09-22 14:05
https://thealbanianprofile.com/eksportet-e-peshkut-u-rriten-ne-rreth-8-mije-tone-kapin-vleren-50-milione-euro-ne-6-mujorin-e-pare-te-vitit/20%Monthly2020-09-22 14:02
https://thealbanianprofile.com/okb-feste-virtuale-ne-75-vjetor/20%Monthly2020-09-22 13:59
https://thealbanianprofile.com/be-do-te-financoje-projektet-qe-do-te-lidhin-te-gjitha-kryeqytetet-e-ballkanit-perendimor-me-autostrada-e-hekurudhe/20%Monthly2020-09-22 13:56
https://thealbanianprofile.com/covid-19-shqiperia-pjese-e-covax/20%Monthly2020-09-22 13:32
https://thealbanianprofile.com/grenell-ne-beograd-marreveshja-e-washingtonit-do-te-shnderrohet-ne-vende-pune/20%Monthly2020-09-22 13:20
https://thealbanianprofile.com/22-shtator-125-vjetori-i-lindjes-se-patriotit-dhe-atdhetarit-te-shquar-avni-rustemi/20%Monthly2020-09-22 11:19
https://thealbanianprofile.com/infektohet-me-covid-19-kryetarja-e-bashkise-se-shkodres-voltana-ademi/20%Monthly2020-09-22 11:10
https://thealbanianprofile.com/konfiskohen-pasurite-e-eskobarit-te-ballkanit/20%Monthly2020-09-22 11:04
https://thealbanianprofile.com/forca-amerikane-e-hapesires-stacionon-trupa-ne-gadishullin-arabik/20%Monthly2020-09-22 07:58
https://thealbanianprofile.com/kosove-shba-nenshkruhet-deklarata-e-zotimit/20%Monthly2020-09-22 07:50
https://thealbanianprofile.com/a-do-te-kete-nje-lockdown-te-dyte-ne-europe/20%Monthly2020-09-22 07:42
https://thealbanianprofile.com/himara-me-sezon-te-dyte-shtatori-vazhdon-mban-mbushur-plazhet-e-jonit/20%Monthly2020-09-21 11:46
https://thealbanianprofile.com/bankat-me-te-medha-boterore-kane-ndihmuar-kriminelet-te-pastrojne-rreth-2-trilione-dollare/20%Monthly2020-09-21 11:47
https://thealbanianprofile.com/vendimet-e-gjykatave-shteti-duhet-te-paguaje-nga-buxheti-34-mln-per-largimet-nga-puna/20%Monthly2020-09-21 11:39
https://thealbanianprofile.com/eurostat-tirana-nga-qytetet-me-ajrin-me-te-ndotur-te-europes-ja-semundjet-qe-nxiten/20%Monthly2020-09-21 11:34
https://thealbanianprofile.com/ne-krye-te-europes-per-rritjen-e-cmimeve-te-5-tet-ne-liste-per-cmimet-e-konsumit-gjate-gushtit/20%Monthly2020-09-21 11:31
https://thealbanianprofile.com/ngrihet-rrjeti-i-informatoreve-caktohen-institucionet-qe-do-kene-koordinator-antikorrupsion-miratohen-edhe-pagat/20%Monthly2020-09-21 11:20
https://thealbanianprofile.com/2019-ta-u-mbyll-me-humbje-buxheti-faktik-pas-dy-rishikimeve-mangesi-ne-te-ardhurat-dhe-shpenzimet/20%Monthly2020-09-21 11:15
https://thealbanianprofile.com/mbledhja-e-perbashket-e-qeverive-prishtina-dhe-tirana-takohen-te-premten-ne-shkoder/20%Monthly2020-09-21 11:11
https://thealbanianprofile.com/lazarati-transferohet-ne-spanje-policia-malet-jane-mbushur-me-marihuane-nga-shqiptaret/20%Monthly2020-09-21 11:06
https://thealbanianprofile.com/ekspozite-ne-kushte-pandemie-muzeu-i-fotografise-marubi-hap-dyert-per-vizitoret/20%Monthly2020-09-21 11:00
https://thealbanianprofile.com/shqiptar-i-vdekur-shqiptar-i-mire-thirrjet-qe-spo-ndalen-institucionet-shteterore-po-heshtin-video/20%Monthly2020-09-21 10:50
https://thealbanianprofile.com/leku-sheshit-ne-perrenjas-qytetaret-dalin-ti-mbledhin-me-qese/20%Monthly2020-09-21 10:40
https://thealbanianprofile.com/ricina-qe-iu-dergua-presidentit-trump-te-merr-jeten-per-36-ore-dhe-nuk-ka-antidot/20%Monthly2020-09-21 10:27
https://thealbanianprofile.com/6-vjetori-i-vizites-s%d1%91-pare-t%d1%91-papa-franceskut-ne-nje-vend-evropian-shqiperi/20%Monthly2020-09-21 10:23
https://thealbanianprofile.com/virusi-nuk-i-ndalon-italianet-te-votojne-per-reduktimin-e-deputeteve-pjesmarrja-40-per-lokalet-41/20%Monthly2020-09-21 07:52
https://thealbanianprofile.com/maska-prej-kerpi-ne-mbrojtje-te-shendetit-dhe-mjedisit/20%Monthly2020-09-21 07:24
https://thealbanianprofile.com/richard-grenell-viziton-prishtinen/20%Monthly2020-09-21 10:04
https://thealbanianprofile.com/librari-me-literature-ne-gjuhen-shqipe-ne-ulqin/20%Monthly2020-09-19 10:38
https://thealbanianprofile.com/foka-e-mesdheut-ne-brigjet-e-parkut-kombetar-sazan-karaburun/20%Monthly2020-09-19 10:31
https://thealbanianprofile.com/raportuesi-per-median-ne-ke-ben-thirrje-te-hiqet-dore-nga-antishpifja-rifillojeni-nga-e-para/20%Monthly2020-09-19 09:54
https://thealbanianprofile.com/quint-i-kerkon-kosoves-te-mos-demtoje-misionin-e-gjykates-speciale/20%Monthly2020-09-19 09:38
https://thealbanianprofile.com/shba-do-te-ndaloje-shkarkimin-e-dy-aplikacioneve-kineze/20%Monthly2020-09-19 09:30
https://thealbanianprofile.com/vijojne-mospajtimet-partiake-mbi-reformen-zgjedhore/20%Monthly2020-09-19 09:27
https://thealbanianprofile.com/rritje-e-te-infektuarve-me-covid-19-ne-europe-vendet-aplikojne-serish-kufizimet/20%Monthly2020-09-19 09:16
https://thealbanianprofile.com/cikloni-ianos-ne-greqi-humb-jeten-nje-shqiptar/20%Monthly2020-09-19 10:01
https://thealbanianprofile.com/hiqen-gomat-nga-fundi-i-detit-ne-sarande-vullnetare-dhe-zhytes-heqin-mbetjet-e-rrezikshme/20%Monthly2020-09-18 08:32
https://thealbanianprofile.com/europol-i-njofton-per-shkaterrimin-e-grupit-me-aktiv-shqipfoles-te-trafikimit-te-kokaines-ne-evrope/20%Monthly2020-09-18 08:11
https://thealbanianprofile.com/shba-dhe-28-vende-tjera-denojne-ndaljen-e-internetit-ne-bjellorusi/20%Monthly2020-09-18 08:08
https://thealbanianprofile.com/a-ndodh-vertete-kjo-polici-te-infektivi-pacientet-i-zgjedhin-se-kush-do-shpetoje/20%Monthly2020-09-18 07:57
https://thealbanianprofile.com/studimi-i-bb-10-e-popullsise-ne-tirane-dhe-6-ne-durres-jetojne-ne-banesa-me-rrezik-te-larte/20%Monthly2020-09-17 11:52
https://thealbanianprofile.com/rritet-interesi-per-energjine-eolike-shtohen-aplikimet-per-impiante-deri-ne-3mw/20%Monthly2020-09-17 11:46
https://thealbanianprofile.com/bb-arritjet-ne-kapitalin-njerezor-ne-shqiperi-mund-te-jene-te-qendrueshme-edhe-ne-kushtet-e-pandemise/20%Monthly2020-09-17 11:43
https://thealbanianprofile.com/dita-kur-shqiperia-kerkonte-te-behej-pjese-e-osbe-se/20%Monthly2020-09-17 10:53
https://thealbanianprofile.com/ky-eshte-ishulli-ne-qender-te-konfliktit-turqi-greqi/20%Monthly2020-09-17 10:46
https://thealbanianprofile.com/ke-hapja-e-bisedimeve-me-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut-vendim-historik/20%Monthly2020-09-17 10:38
https://thealbanianprofile.com/pas-nbeshtetjes-me-materiale-shkollore-per-nxenesit-e-lugines-se-presheves-shqiperia-financon-hapjen-e-zyrave-te-kksh-ne-medvegje/20%Monthly2020-09-17 10:30
https://thealbanianprofile.com/bosnja-pritet-te-diskutoje-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2020-09-17 10:10
https://thealbanianprofile.com/sulmet-e-militanteve-synojne-zbehjen-e-marreveshjeve-ne-lindjen-e-mesme/20%Monthly2020-09-17 10:03
https://thealbanianprofile.com/kombet-e-bashkuara-e-akuzojne-venezuelen-per-krime-kunder-njerezimit/20%Monthly2020-09-17 09:51
https://thealbanianprofile.com/tiktok-aplikacioni-jo-i-lojerave-me-i-shkarkuar-ne-6-mujorin-e-pare-te-sivjetshem/20%Monthly2020-09-17 09:47
https://thealbanianprofile.com/hubei-fillon-ndalimin-10-vjecar-te-peshkimit-ne-lumin-jance/20%Monthly2020-09-17 09:45
https://thealbanianprofile.com/te-kujt-jane-pronat-ne-kosove/20%Monthly2020-09-17 09:41
https://thealbanianprofile.com/zjarret-ne-pyje-nje-rrezik-per-mjedisin-dhe-shendetin-tone/20%Monthly2020-09-17 09:31
https://thealbanianprofile.com/situate-e-renduar-nga-zjarret-ne-pyje/20%Monthly2020-09-17 09:32
https://thealbanianprofile.com/joe-biden-paraqet-plan-per-vaksinen-e-koronavirusit-presidenti-trump-kunderpergjigjet/20%Monthly2020-09-17 09:14
https://thealbanianprofile.com/navalni-nga-charite-mund-te-marr-fryme-vete/20%Monthly2020-09-17 09:15
https://thealbanianprofile.com/bullgaria-kushtezon-bisedimet-per-anetaresim-te-maqedonise-se-veriut-ne-be/20%Monthly2020-09-17 09:57
https://thealbanianprofile.com/naftetaret-proteste-te-ministria-e-infrastruktures-perplasje-me-policine-dhe-shoqerime/20%Monthly2020-09-17 11:53
https://thealbanianprofile.com/nis-projekti-europian-qe-mbron-zonen-adriatiko-joniane-nga-stuhite-e-detit-perfshihet-edhe-shqiperia/20%Monthly2020-09-17 11:22
https://thealbanianprofile.com/konferenca-e-pezes-16-shtator-1942/20%Monthly2020-09-16 07:13
https://thealbanianprofile.com/kostoja-e-jeteses-ne-tirane-tejkalon-mundesite-e-qytetareve-me-te-ardhura-te-mesme/20%Monthly2020-09-15 21:58
https://thealbanianprofile.com/shba-nenshkruhen-marreveshjet-e-normalizimit-te-marredhenieve-izrael-emirate-bahrein/20%Monthly2020-09-15 21:55
https://thealbanianprofile.com/tronditet-tirana-atentat-me-tritol-rreshenasit-ne-mes-te-ures-se-nsherak-ut/20%Monthly2020-09-15 22:25
https://thealbanianprofile.com/mbyllet-sezoni-turistik-20-e-hoteleve-pezulluan-aktivitetin/20%Monthly2020-09-15 10:42
https://thealbanianprofile.com/baba-mondi-50-e-shqiptareve-jane-bektashinj-politika-genjen/20%Monthly2020-09-15 10:33
https://thealbanianprofile.com/formohet-perbindeshi-ne-detin-jon-kulmi-ne-18-shtator-a-rrezikohet-shqiperia/20%Monthly2020-09-15 10:20
https://thealbanianprofile.com/cfare-shkruajne-mediat-greke-per-takimin-rama-mitsotakis-marreveshje-si-ajo-me-egjiptin/20%Monthly2020-09-15 10:18
https://thealbanianprofile.com/greqia-vendos-te-mbaje-te-mbyllur-kufirin-me-shqiperine-deri-ne-30-shtator/20%Monthly2020-09-15 10:12
https://thealbanianprofile.com/fondi-i-krijimtarise-letrare-per-te-rinj-shpallen-fitues-tre-autore/20%Monthly2020-09-15 10:04
https://thealbanianprofile.com/familjaret-e-femijeve-ne-siri-proteste-perpara-kryeministrise-kerkojne-reagimin-e-shtetit/20%Monthly2020-09-15 09:49
https://thealbanianprofile.com/topalli-perse-e-refuzova-degen-e-pd-ne-shkoder/20%Monthly2020-09-15 09:41
https://thealbanianprofile.com/veshtiresite-e-pandemise-maska-i-merr-frymen-macronit-gjate-fjalimit-video/20%Monthly2020-09-15 09:38
https://thealbanianprofile.com/ne-diten-e-pare-te-shkolles-ministrja-e-arsimit-besa-shahini-jep-doreheqjen/20%Monthly2020-09-15 09:33
https://thealbanianprofile.com/9522-2/20%Monthly2020-09-14 18:08
https://thealbanianprofile.com/dogana-pa-letra-nje-realitet-ne-shqiperi/20%Monthly2020-09-14 12:13
https://thealbanianprofile.com/bahreini-njeh-izraelin-trump-nje-tjeter-perparim-historik/20%Monthly2020-09-14 12:08
https://thealbanianprofile.com/turizmi-ne-shqiperi-91-milione-euro-te-ardhura-per-6-muaj/20%Monthly2020-09-14 12:05
https://thealbanianprofile.com/rtsh-shkolle-do-te-transmetohen-te-gjitha-mesimet-qe-zhvillohen-edhe-ne-shkolle/20%Monthly2020-09-14 11:51
https://thealbanianprofile.com/98-vjet-kishe-ortodokse-autoqefale-shqiptare/20%Monthly2020-09-14 11:38
https://thealbanianprofile.com/historiku-cfare-eshte-kodi-i-flamujve-nderkombetare-detare-daton-qe-ne-vitin-1855/20%Monthly2020-09-14 11:27
https://thealbanianprofile.com/greqia-mirepret-terheqjen-e-anijes-kerkimore-turke/20%Monthly2020-09-14 07:45
https://thealbanianprofile.com/krahasuar-me-nje-dekade-me-pare-kete-vit-126000-nxenes-me-pak-ne-bankat-e-arsimit-9-vjecar/20%Monthly2020-09-14 07:36
https://thealbanianprofile.com/6-muaj-pandemi-covid-19-ka-prekur-14-gazetare-ugsh-dy-prej-tyre-ne-terapi-intensive-gazetari-dhe-shkrimtari-i-njohur-ka-5-jave-tek-shefqet-ndroqi/20%Monthly2020-09-14 07:13
https://thealbanianprofile.com/19-vjet-nga-marreveshja-e-ohrit/20%Monthly2020-09-14 07:48
https://thealbanianprofile.com/shba-vendi-shenon-pervjetorin-e-19-te-te-sulmeve-te-11-shtatorit/20%Monthly2020-09-14 06:39
https://thealbanianprofile.com/6-muaj-pandemi-29-milion-te-infektuar-me-covid-19-ne-bote/20%Monthly2020-09-14 06:36
https://thealbanianprofile.com/shba-pershendet-synimin-e-serbise-per-ta-shpallur-hezbollahun-organizate-terroriste/20%Monthly2020-09-14 06:31
https://thealbanianprofile.com/protesta-te-reja-ne-bjellorusi/20%Monthly2020-09-14 06:28
https://thealbanianprofile.com/me-maska-dhe-prtokoll-sigurie-ndaj-covid-19-nis-sot-viti-i-ri-shkollor-2020-2021/20%Monthly2020-09-14 10:46
https://thealbanianprofile.com/tension-ne-raportet-mes-turqise-dhe-shtate-vendeve-te-be/20%Monthly2020-09-14 06:10
https://thealbanianprofile.com/shqiptarja-gala-aliaj-fiton-the-voice-kids-ne-belgjike/20%Monthly2020-09-14 12:01
https://thealbanianprofile.com/gjermania-rihap-shtepite-publike-kushtet-e-shtuara-per-klientet/20%Monthly2020-09-14 06:20
https://thealbanianprofile.com/%e2%80%8bsllovenia-nis-kerkimin-e-varreve-masive-nga-lufta-e-dyte-boterore/20%Monthly2020-09-11 11:01
https://thealbanianprofile.com/zyrtaret-ne-maqedonine-e-veriut-besojne-ne-gjetjen-e-zgjidhjes-me-bullgarine/20%Monthly2020-09-11 10:55
https://thealbanianprofile.com/betohet-kolegji-zgjedhor-nisin-pergatitjet-per-zgjedhjet/20%Monthly2020-09-11 10:51
https://thealbanianprofile.com/gjashte-muaj-nga-shpallja-pandemi-e-covid-19/20%Monthly2020-09-11 10:39
https://thealbanianprofile.com/ndryshime-ne-kodin-rrugor-15000-leke-gjobe-per-perdorimin-e-celularit-dhe-mos-vendosjen-e-rripit-te-sigurimit/20%Monthly2020-09-11 10:25
https://thealbanianprofile.com/per-here-te-pare-ne-menaxhimin-e-butrintit-nje-subjekt-jo-publik/20%Monthly2020-09-11 09:56
https://thealbanianprofile.com/50-mije-persona-mbeten-te-papune-si-pasoje-e-krizes-qe-shkaktoi-pandemia-e-covid-19/20%Monthly2020-09-11 09:50
https://thealbanianprofile.com/udheheqesit-e-opozites-malazeze-nenshkruajne-marreveshje-per-qeverine-e-re/20%Monthly2020-09-10 13:18
https://thealbanianprofile.com/mbreteresha-elizabeth-kthehet-ne-londer-per-here-te-pare-pas-pandemise/20%Monthly2020-09-10 13:15
https://thealbanianprofile.com/111-vjetori-i-kongresit-te-elbasanit-arkivi-qendror-shteteror-publikon-doreshkrime-te-vendimeve/20%Monthly2020-09-10 09:48
https://thealbanianprofile.com/atraksionet-turistike-ne-gjirokaster-tabela-informuese-shqip-anglisht-per-turistet/20%Monthly2020-09-10 09:45
https://thealbanianprofile.com/programi-punesim-individeve-qe-jane-larguar-nga-puna-prej-pandemise-biznesi-perfiton-mbeshtetje-financiare-nga-qeveria/20%Monthly2020-09-10 09:37
https://thealbanianprofile.com/9-shtator-1946-kryengritja-e-postribes/20%Monthly2020-09-10 09:34
https://thealbanianprofile.com/rihapen-lojerat-e-fatit/20%Monthly2020-09-10 09:24
https://thealbanianprofile.com/ushtria-amerikane-zhvillon-inteligjencen-artificiale-qente-robote-te-luftes-behen-pjese-e-saj/20%Monthly2020-09-10 09:10
https://thealbanianprofile.com/pasurite-e-dyshimta-tatimet-dhe-shish-akses-te-llogarite-bankare-te-5-viteve-te-fundit-te-bizneseve-dhe-individeve/20%Monthly2020-09-10 09:07
https://thealbanianprofile.com/raporti-i-dash-korrupsioni-ne-qeveri-dhe-ppp-te-pengojne-investimet-ne-shqiperi/20%Monthly2020-09-10 09:04
https://thealbanianprofile.com/marreveshja-mes-emirateve-dhe-izraelit-trump-nominohet-per-cmimin-nobel-per-paqe/20%Monthly2020-09-09 10:36
https://thealbanianprofile.com/tradhtia-e-erdoganit-ndaj-ataturkut/20%Monthly2020-09-09 10:26
https://thealbanianprofile.com/festivali-i-filmit-ne-venecia-hap-dyert-ne-kohe-pandemie/20%Monthly2020-09-09 10:10
https://thealbanianprofile.com/nje-liqen-dy-shtete/20%Monthly2020-09-09 09:56
https://thealbanianprofile.com/be-nje-ne-tete-vdekje-lidhen-me-ajrin-e-ndotur/20%Monthly2020-09-09 09:46
https://thealbanianprofile.com/zjarri-shkaterron-kampin-me-te-madh-te-migranteve-ne-greqi/20%Monthly2020-09-09 09:44
https://thealbanianprofile.com/obsh-bota-te-nxjerre-mesime-nga-covid-19-per-pandemi-te-tjera/20%Monthly2020-09-09 09:37
https://thealbanianprofile.com/zyrtare-amerikane-izraeli-dhe-emiratet-do-te-nenshkruajne-marrveshjen-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2020-09-09 09:33
https://thealbanianprofile.com/udheheqesja-ne-mergim-e-opozites-bjelloruse-ben-thirrje-per-ndihme/20%Monthly2020-09-09 09:30
https://thealbanianprofile.com/rindertimi-pas-termetit-qeveria-vlereson-sukses-opozita-deshtim/20%Monthly2020-09-09 09:27
https://thealbanianprofile.com/pas-marreveshjes-ekonomike-ne-shba-midis-serbise-dhe-kosoves-ekspertet-te-pergatitemi-per-mini-shengenin-ballkanik/20%Monthly2020-09-09 10:10
https://thealbanianprofile.com/andov-beme-gabime-ndaj-shqiptareve-nuk-duhej-te-ndodhte-lufta-me-2001/20%Monthly2020-09-09 09:58
https://thealbanianprofile.com/g7-i-kerkon-rusise-ti-gjeje-pergjegjesit-per-helmimin-e-navalnyt/20%Monthly2020-09-09 09:45
https://thealbanianprofile.com/79-vite-me-pare-filloi-rrethimi-e-leningradit/20%Monthly2020-09-09 05:58
https://thealbanianprofile.com/maqedonia-e-veriut-feston-29-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2020-09-08 22:03
https://thealbanianprofile.com/zgjidhet-kolegji-i-ri-zgjedhor/20%Monthly2020-09-08 21:56
https://thealbanianprofile.com/rusia-nis-shperndarjen-e-vaksines-per-covid-19-tek-qytetaret/20%Monthly2020-09-08 21:48
https://thealbanianprofile.com/ekspozite-kushtuar-biodiversitetit-80-fotografi-dhe-20-ilustrime-nga-fotografe-dhe-piktore-nga-shqiperia-e-kosova/20%Monthly2020-09-08 18:53
https://thealbanianprofile.com/hiqet-tatim-fitimi-per-5300-biznese-nga-1-janari-2021-perfitojne-subjektet-me-xhiro-deri-ne-8-mln-leke/20%Monthly2020-09-08 18:41
https://thealbanianprofile.com/hapet-gara-per-hetues-te-bkh-se-struktura-do-te-perbehet-nga-60-te-tille/20%Monthly2020-09-08 16:01
https://thealbanianprofile.com/kapitullimi-i-italise-me-8-shtator-1943-15-000-ushtare-iu-bashkuan-ushtrise-nacionalclirimtare-kunder-nazisteve-gjermane/20%Monthly2020-09-08 11:45
https://thealbanianprofile.com/netanyahu-publikon-mesazhin-e-vjosa-osmanit-shteti-i-pare-mysliman-qe-do-te-hape-ambasaden-ne-jerusalem/20%Monthly2020-09-08 11:30
https://thealbanianprofile.com/teatri-metropol-merr-pjese-ne-projektin-rajonal-te-adriatikut/20%Monthly2020-09-08 11:25
https://thealbanianprofile.com/navalny-del-nga-koma-kritiku-i-kremlinit-reagon-dhe-merr-fryme-pa-aparatura/20%Monthly2020-09-08 11:21
https://thealbanianprofile.com/vreshtat-mbeten-pa-vjele-fermeret-kerkojne-masa-se-po-demtohen-nga-importet/20%Monthly2020-09-08 11:10
https://thealbanianprofile.com/be-nese-kosova-dhe-serbia-hapin-abmbasadat-ne-jeruzalem-rrezikojne-anetaresimin/20%Monthly2020-09-08 10:52
https://thealbanianprofile.com/zgjedhjet-2021-shqiperia-ka-nevoje-per-qarkullim-te-elitave-politike/20%Monthly2020-09-08 10:37
https://thealbanianprofile.com/kthim-ne-vitet-90-te-ne-malin-e-zi/20%Monthly2020-09-08 10:34
https://thealbanianprofile.com/rritet-presioni-ndaj-kancelares-merkel-per-gazjellesin-nord-stream-2-pas-helmimit-te-navalnit/20%Monthly2020-09-08 10:25
https://thealbanianprofile.com/bjellorusi-rrembehet-drejtuesja-e-opozites-kolesnikova/20%Monthly2020-09-08 10:20
https://thealbanianprofile.com/kosova-dhe-serbia-ne-raund-te-ri-bisedimesh-ne-bruksel/20%Monthly2020-09-07 11:27
https://thealbanianprofile.com/efektet-e-covid-19-ndryshon-gjeografia-e-tregtise-se-jashtme/20%Monthly2020-09-07 11:18
https://thealbanianprofile.com/pasojat-e-pandemise-mbi-18-mije-fermere-nderpresin-pagesen-e-sigurimeve/20%Monthly2020-09-07 11:15
https://thealbanianprofile.com/prishja-e-kontrates-per-rrugen-tirane-elbasan-shteti-do-i-paguaje-kompanise-greke-44-mln-euro-demshperblim/20%Monthly2020-09-07 11:00
https://thealbanianprofile.com/ndizen-perseri-protestat-ne-malin-e-zi-mijera-qytetare-tubim-kunder-partive-pro-serbe/20%Monthly2020-09-07 10:33
https://thealbanianprofile.com/rreth-40-e-parave-jane-jashte-bankave-290-milione-euro-dolen-gjate-pandemise/20%Monthly2020-09-07 10:12
https://thealbanianprofile.com/dekretohet-data-e-zgjedhjeve-parlamentare/20%Monthly2020-09-07 11:15
https://thealbanianprofile.com/kamping-me-energji-elektrike-tavolina-e-stola-metalike-dhe-parkim-per-160-mjete-projekti-per-pelegrinet-ne-malin-e-tomorrit/20%Monthly2020-09-07 10:26
https://thealbanianprofile.com/presidenti-italian-mattarella-be-ka-rigjetur-shpirtin-e-baballareve-themeluese/20%Monthly2020-09-05 11:17
https://thealbanianprofile.com/ekspozohet-letra-e-rralle-e-nene-terezes-ne-shqip/20%Monthly2020-09-05 11:09
https://thealbanianprofile.com/reagimet-ne-serbi-nje-marreveshje-politike-nuk-ka-domosdoshmerisht-nje-vlere-ligjore/20%Monthly2020-09-05 10:57
https://thealbanianprofile.com/turiste-nga-kosova-dynden-drejt-bregdetit-shqiptar/20%Monthly2020-09-05 10:52
https://thealbanianprofile.com/4-vjet-nga-shenjterimi-i-nene-terezes/20%Monthly2020-09-05 10:48
https://thealbanianprofile.com/receta-qe-japin-mjeket-1-mije-dollare-kushton-kurimi-i-koronavirusit-ne-shtepi/20%Monthly2020-09-05 10:45
https://thealbanianprofile.com/tirane-arrestohet-nje-anetare-e-nje-organizate-terroriste-policia-e-shtetit-njoftoi-te-shtunen-5-09-arrestimin-e-nje-shtetaseje-shqiptare-e-denuar-me-pare-ne-itali-per-veprimtari-kriminale-ne-fus/20%Monthly2020-09-05 10:20
https://thealbanianprofile.com/vende-te-tjere-spostojne-ambasaden-ne-jeruzalem-2/20%Monthly2020-09-05 10:13
https://thealbanianprofile.com/kosova-dhe-serbia-shume-afer-njohjes-reciproke/20%Monthly2020-09-05 10:09
https://thealbanianprofile.com/revista-prestigjioze-lancet-vaksina-ruse-anti-sars-covid-2-funksionon-por/20%Monthly2020-09-05 10:04
https://thealbanianprofile.com/izraeli-njeh-kosoven-netanyahu-kosova-kombi-i-pare-mysliman-me-ambasade-ne-jerusalem/20%Monthly2020-09-05 09:58
https://thealbanianprofile.com/drejt-finalizimit-prodhimi-i-vaksinave-kunder-covid-it-fale-teknologjise-se-re/20%Monthly2020-09-05 09:26
https://thealbanianprofile.com/tirana-pershendet-marreveshjen-kosove-serbi/20%Monthly2020-09-05 09:29
https://thealbanianprofile.com/kufizimet-ne-udhetim-be-propozon-kritere-te-perbashketa-per-levizjen-e-lire/20%Monthly2020-09-07 10:43
https://thealbanianprofile.com/india-tejkalon-brazilin-vendi-i-dyte-me-me-shume-raste-me-covid-19/20%Monthly2020-09-07 11:08
https://thealbanianprofile.com/sfida-e-vertete-jane-parimet-e-lirise-dhe-te-te-drejtave-te-patjetersueshme/20%Monthly2020-09-05 09:16
https://thealbanianprofile.com/ep-pan/20%Monthly2020-09-04 13:37
https://thealbanianprofile.com/emiratet-rruga-e-paqes-do-te-na-sjelle-prosperitet-dhe-bashkepunim/20%Monthly2020-09-04 10:51
https://thealbanianprofile.com/vende-te-tjere-spostojne-ambasaden-ne-jeruzalem/20%Monthly2020-09-04 10:47
https://thealbanianprofile.com/protesta-masive-dhe-perplasje-me-policine-pershkallezohet-kriza-politike-ne-bullgari/20%Monthly2020-09-04 10:03
https://thealbanianprofile.com/tensioni-ne-mesdheun-lindor-rusia-hyn-ne-loje-e-paqarte-ne-anen-e-ciles-pale-qendron/20%Monthly2020-09-04 09:46
https://thealbanianprofile.com/9078-2/20%Monthly2020-09-04 09:10
https://thealbanianprofile.com/dritan-abazovic-nuk-do-te-kete-ndryshime-ne-politiken-e-jashtme-malazeze/20%Monthly2020-09-04 08:55
https://thealbanianprofile.com/diaspora-shqiptare-na-beni-pjese-te-procesit-zgjedhor-duam-te-votojme/20%Monthly2020-09-04 08:51
https://thealbanianprofile.com/i-infektuar-me-koronavirus-berlusconi-shtrohet-ne-gjendje-te-renduar-ne-spital/20%Monthly2020-09-04 08:44
https://thealbanianprofile.com/gjukanovici-pranon-fitoren-e-opozites/20%Monthly2020-09-04 08:57
https://thealbanianprofile.com/ne-4-shtator-1924-u-vendosen-marredheniet-diplomatike-midis-brss-dhe-shqiperise/20%Monthly2020-09-09 06:16
https://thealbanianprofile.com/fundi-i-luftes-ne-paqesor-75-vjet-me-pare-rusia-perkujton-si-ne-kohen-e-stalinit/20%Monthly2020-09-03 11:06
https://thealbanianprofile.com/gjenerali-turk-flet-per-lufte-i-japim-48-ore-greqise-te-terheqe-ushtrine-nga-ishujt-ose/20%Monthly2020-09-03 10:50
https://thealbanianprofile.com/vetevrasja-e-dyte-e-pacienteve-te-covid-2-shoqata-e-infermiereve-rendit-5-shkaqe/20%Monthly2020-09-03 10:42
https://thealbanianprofile.com/viti-ri-ri-shkollor-ministrja-shahini-nxjerr-videon-se-si-do-te-zhvillohet-mesimi/20%Monthly2020-09-03 10:37
https://thealbanianprofile.com/klsh-zones-historike-ne-tirane-dhe-asaj-tek-liqeni-iu-ndryshuan-kufijte-per-te-ndertuar/20%Monthly2020-09-03 10:31
https://thealbanianprofile.com/100-vjetori-i-luftes-kombetare-te-vlores/20%Monthly2020-09-03 10:20
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-e-treta-ne-europe-per-vrasjet-ne-raport-me-popullsine/20%Monthly2020-09-03 09:46
https://thealbanianprofile.com/ne-datat-02-08-shtator-1909-u-zhvillua-kongresi-kombetar-i-elbasanit/20%Monthly2020-09-03 09:39
https://thealbanianprofile.com/enxhi-kumrija-merr-cmimin-e-trete-te-festivalit-rruga-per-ne-jalte-ambasada-ruse-enxhi-je-e-papare/20%Monthly2020-09-03 09:58
https://thealbanianprofile.com/qendra-amerikane-per-kontrollin-e-semundjeve-behuni-gati-per-shperndarjen-e-vaksines-ne-fund-te-tetorit/20%Monthly2020-09-03 09:03
https://thealbanianprofile.com/ppnea-ndertimi-i-aeroportit-te-vlores-do-te-prishe-ekosistemin-ne-peizazhin-e-mbrojtur-vjose-narte/20%Monthly2020-09-03 08:50
https://thealbanianprofile.com/tragjike-pacienti-i-dyte-qe-hidhet-nga-siptali-covid-2/20%Monthly2020-09-02 22:46
https://thealbanianprofile.com/ne-kerkim-te-fundit-te-botes/20%Monthly2020-09-02 17:12
https://thealbanianprofile.com/gjermania-akuzon-navalnyj-eshte-helmuar-me-novichok-rusia-duhet-te-jape-shpjegime/20%Monthly2020-09-02 17:07
https://thealbanianprofile.com/shba-kine-lufte-e-ftohte/20%Monthly2020-09-02 12:33
https://thealbanianprofile.com/kush-e-helmoi-navalnijn/20%Monthly2020-09-02 12:13
https://thealbanianprofile.com/momente-te-veshtire-per-politiken-e-pekinit-ne-europe/20%Monthly2020-09-02 12:09
https://thealbanianprofile.com/nyja-gordiane-ne-mesdhe-ka-nevoje-per-nderhyrjen-e-shba/20%Monthly2020-09-02 11:04
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-rrezikon-te-humbase-10-apartamente-te-trupit-diplomatik-ne-rome/20%Monthly2020-09-02 10:26
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-e-treta-nga-fundi-per-biznes-raporti-i-dhomes-europiane-me-keq-se-ne-vetem-bosnja-dhe-ukraina/20%Monthly2020-09-02 09:38
https://thealbanianprofile.com/bujar-osmani-shqiptari-i-pare-ne-krye-te-diplomacise-se-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2020-09-02 09:33
https://thealbanianprofile.com/nato-shqetesim-per-malin-e-zi-ish-zyrtari-be-te-rrise-ndikimin-ne-ballkan/20%Monthly2020-09-02 09:31
https://thealbanianprofile.com/sesioni-i-ri-politik-tete-konsensuset-qe-kerkohen-deri-ne-dhjetor/20%Monthly2020-09-02 09:25
https://thealbanianprofile.com/masat-ndaj-covid-19-ambasada-greke-ne-tirane-pezullon-dhenien-e-vizave/20%Monthly2020-09-02 09:13
https://thealbanianprofile.com/me-gomone-drejt-italise-fillon-avazi-i-vjeter-por-me-pasagjere-te-rinj/20%Monthly2020-09-02 09:07
https://thealbanianprofile.com/klsh-igjeum-regjistroi-vetem-15-sekonda-nga-termeti-i-26-nentorit/20%Monthly2020-09-02 08:36
https://thealbanianprofile.com/rezervat-e-arit-te-bankes-se-shqiperise-arriten-ne-fund-te-korrikut-vleren-rekord-te-147-milione-eurove/20%Monthly2020-09-02 08:28
https://thealbanianprofile.com/opozita-parlamentare-krijon-parti-te-re-levizja-demokratike-shqiptare/20%Monthly2020-09-02 08:14
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-po-behet-gati-te-beje-te-studim-fizibiliteti-per-vendosjen-e-pikave-te-karikimit-per-makinat-elektrike/20%Monthly2020-09-03 10:26
https://thealbanianprofile.com/2-shtator-1457-beteja-e-albulenes/20%Monthly2020-09-03 10:53
https://thealbanianprofile.com/ambasadori-i-pare-rezident-i-ukraines-ne-shqiperi/20%Monthly2020-09-02 09:47
https://thealbanianprofile.com/netanyahu-paqja-do-te-vije-ne-nje-izrael-te-forte-dhe-te-zhvilluar/20%Monthly2020-09-02 06:26
https://thealbanianprofile.com/trump-kandidati-me-i-favorizuar/20%Monthly2020-09-01 16:07
https://thealbanianprofile.com/charlie-hebdo-ripublikon-karikaturat-e-profetit/20%Monthly2020-09-01 16:07
https://thealbanianprofile.com/kriza-ne-liban-mund-te-nxjerre-francen-jashte-loje-ne-lindjen-e-mesme/20%Monthly2020-09-01 16:00
https://thealbanianprofile.com/ne-diten-nderkombetare-te-personave-te-zhdukur/20%Monthly2020-09-01 10:17
https://thealbanianprofile.com/zgjedhjet-parlamentare-presidenti-kerkon-konsultime-me-partite-politike/20%Monthly2020-09-01 10:12
https://thealbanianprofile.com/prit-para-nga-qielli-edhe-ndodh-qindra-copa-te-cmuara-meteori-bien-ne-brazil-me-vlere-mbi-25-mije/20%Monthly2020-09-01 10:05
https://thealbanianprofile.com/hungaria-mbyll-kufijte-komisioni-i-be-se-e-akuzon-per-diskriminim/20%Monthly2020-09-02 09:55
https://thealbanianprofile.com/me-1-shtator-1928-u-shpall-monarkia-shqiptare/20%Monthly2020-09-01 09:16
https://thealbanianprofile.com/avioni-rus-hyn-ne-hapesiren-e-nato-s-sfidon-bombarduesin-amerikan/20%Monthly2020-09-01 09:08
https://thealbanianprofile.com/pasojat-e-covid-19-32-mije-biznese-te-vogla-u-mbyllen-44-falimentuan/20%Monthly2020-09-01 07:16
https://thealbanianprofile.com/mal-i-zi-partia-e-gjukanovic-ne-opozite-dritan-abazovic-zgjedh-koalicionin-me-partite-pro-serbe-per-qeverine-e-re/20%Monthly2020-09-01 07:11