XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://thealbanianprofile.com/me-25-prill-do-te-perdoret-per-here-te-pare-identifikimi-biometrik-per-votuesit/20%Monthly2020-10-31 20:41
https://thealbanianprofile.com/masat-kufizuese-greqia-ndahet-me-dysh-maska-me-detyrim-ne-cdo-ambient-ora-policore-shtrihet-ne-gjithe-vendin/20%Monthly2020-10-31 19:46
https://thealbanianprofile.com/ttregu-i-sigurimeve-per-periudhen-janar-shtator-mbeti-serish-i-orientuar-tek-sigurimet-e-jo-jetes/20%Monthly2020-10-31 19:13
https://thealbanianprofile.com/borxhi-publik-arrin-ne-79-7-te-pbb-ne-tremujorin-e-trete/20%Monthly2020-10-31 19:01
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-nuk-e-ka-kerkuar-vaksinen-ruse-shugurov-shqetesohet-per-neglizhencen-e-shqiptareve-nuk-eshte-normale-te-ecesh-neper-markete-keshtu/20%Monthly2020-10-31 18:40
https://thealbanianprofile.com/shoqeria-civile-dorezon-nje-projektligj-per-referendumet/20%Monthly2020-10-31 17:11
https://thealbanianprofile.com/rriten-te-shtruarit-ne-spitale-hapet-covid-3/20%Monthly2020-10-31 17:01
https://thealbanianprofile.com/termeti-shkaterrimtar-ne-turqi-zgjati-30-sekonda-ishte-e-frikshem-rrefen-studenti-shqiptar-ne-izmir/20%Monthly2020-10-30 17:52
https://thealbanianprofile.com/parada-e-pervitshme-e-banoreve-te-pyllit-ne-rajonin-e-prespes-para-kamerave-kurth-te-ppnea/20%Monthly2020-10-30 17:35
https://thealbanianprofile.com/shtypi-izraelian-george-soros-personazh-kontrovers-i-botes-hebraike/20%Monthly2020-10-30 18:01
https://thealbanianprofile.com/britani-e-madhe-partia-laburiste-clirohet-nga-antisemiti-corbyn/20%Monthly2020-10-30 18:03
https://thealbanianprofile.com/komiteti-teknik-i-eksperteve-propozon-masa-shtese-per-pandemine-universitetet-do-te-zhvillojne-mesimin-online/20%Monthly2020-10-30 11:51
https://thealbanianprofile.com/franca-izolohet-kaos-ne-paris-qytetaret-dynden-ne-dyqane-dhe-largohen-nga-qyteti-perpara-mbylljes/20%Monthly2020-10-30 11:39
https://thealbanianprofile.com/si-u-be-shqiperia-vendi-i-pare-ateist-ne-bote/20%Monthly2020-10-30 11:21
https://thealbanianprofile.com/ju-flet-londra-shqiptaret-numerojne-kostot-e-jetes-ilegale-ne-mbreterine-e-bashkuar/20%Monthly2020-10-30 10:58
https://thealbanianprofile.com/ke-takim-mbi-luften-ndaj-diskriminimit-racor-dhe-intolerancen-ahlund-shqiperia-arritje-te-medha-gjate-dy-dekadave/20%Monthly2020-10-30 10:46
https://thealbanianprofile.com/11226-2/20%Monthly2020-10-30 10:13
https://thealbanianprofile.com/obsh-te-dhenat-e-fundit-epidemiologjike-na-shqetesojne-izolimet-kombetare-duhet-te-jene-opsioni-i-fundit/20%Monthly2020-10-30 10:09
https://thealbanianprofile.com/vdes-kreu-i-kishes-ortodokse-serbe-ne-mal-te-zi-ishte-prekur-nga-covid-19/20%Monthly2020-10-30 09:52
https://thealbanianprofile.com/spektakel-ne-qiellin-e-tiranes-shfaqet-hena-blu/20%Monthly2020-10-31 20:28
https://thealbanianprofile.com/tritol-ne-shtepine-e-gazetarit-ugsh-denojme-aktin-kriminal/20%Monthly2020-10-30 11:58
https://thealbanianprofile.com/dialogu-kosove-serbi-nje-hap-tjeter-perpara-me-kendveshtrime-te-ndryshme/20%Monthly2020-10-30 11:30
https://thealbanianprofile.com/depozitat-bankare-i-afrohen-rekordit-historik-prekin-nivelin-e-1-25-trilione-lekeve-tirana-ze-gati-gjysmen/20%Monthly2020-10-29 11:06
https://thealbanianprofile.com/covid-19-ministrja-e-shendetesise-nese-do-kemi-mbingarkese-do-perzgjedhim-se-kush-do-trajtohet/20%Monthly2020-10-29 10:58
https://thealbanianprofile.com/filmi-vdekja-e-kalit-projeksion-te-vecante-ne-season-of-classic-films/20%Monthly2020-10-29 10:38
https://thealbanianprofile.com/kreu-i-odes-ekonomike-kosova-ne-kolaps/20%Monthly2020-10-29 10:23
https://thealbanianprofile.com/sulm-me-thike-brenda-bazilikes-notre-dame-ne-nise-dy-te-vdekur/20%Monthly2020-10-29 10:16
https://thealbanianprofile.com/biznesi-i-kosoves-lider-ne-portin-industrial-te-durresit/20%Monthly2020-10-29 09:59
https://thealbanianprofile.com/perendimi-rrezikon-ta-humbe-turqine-paralajmerojne-zyrtare-amerikane/20%Monthly2020-10-29 09:26
https://thealbanianprofile.com/bregdeti-shtohet-nje-produkt-turistik-i-ri/20%Monthly2020-10-29 09:33
https://thealbanianprofile.com/dita-kur-u-formua-kryqi-i-kuq-nderkombetar/20%Monthly2020-10-29 09:52
https://thealbanianprofile.com/votohet-qeveria-e-re-e-serbise/20%Monthly2020-10-28 21:58
https://thealbanianprofile.com/me-shume-se-71-milione-amerikane-kane-votuar-tashme-ne-zgjedhjet-presidenciale/20%Monthly2020-10-28 21:50
https://thealbanianprofile.com/dokumentet-arkivore-do-te-jene-falas-per-studentet-e-historise/20%Monthly2020-10-28 21:43
https://thealbanianprofile.com/39-vjet-me-pare-u-inaugurua-muzeu-historik-kombetar/20%Monthly2020-10-28 21:40
https://thealbanianprofile.com/forumi-i-pare-ballkanik-kunder-anti-semitizmit-2020-ne-tirane-mesazhi-i-sekretari-i-shtetit-pompeo-dhe-presidenti-te-pe-sassoli/20%Monthly2020-10-28 22:27
https://thealbanianprofile.com/jozefina-topalli-prezanton-partine-e-re-levizja-per-ndryshim/20%Monthly2020-10-28 21:44
https://thealbanianprofile.com/kujdes-nga-mashtrimet-nigeriane-policia-apel-qytetareve-te-njoftojne-per-mesazhet-e-dyshimta-ne-whatsapp/20%Monthly2020-10-28 22:14
https://thealbanianprofile.com/rruget-mbeten-ne-leter-shtyhet-tenderi-per-aksin-milot-fier-pezullohet-mbikalimi-i-ne-unazen-e-madhe/20%Monthly2020-10-28 12:19
https://thealbanianprofile.com/80-vjetori-i-festes-se-jo-se-zv-ministri-i-jashtem-grek-kostas-vlasis-homazhe-prane-ushtareve-te-rene-ne-gryken-e-kelcyres/20%Monthly2020-10-29 10:20
https://thealbanianprofile.com/dua-lipa-nominohet-per-tjeter-cmim/20%Monthly2020-10-28 11:40
https://thealbanianprofile.com/karikatura-erdogan-ne-faqen-e-pare-te-revistes-charlie-hebdo/20%Monthly2020-10-28 11:28
https://thealbanianprofile.com/abazovic-refuzon-postet-e-ofruara-nga-qeveria-e-re-ne-mal-te-zi-kerkon-me-shume/20%Monthly2020-10-28 11:00
https://thealbanianprofile.com/covid-19-sa-kohe-pas-infeksionit-vazhdon-njeriu-te-jete-imun/20%Monthly2020-10-28 10:39
https://thealbanianprofile.com/qyteti-qe-lindi-dhe-po-vdes-nga-nafta/20%Monthly2020-10-27 10:34
https://thealbanianprofile.com/grate-shqiptare-ne-al-hawl-nuk-duam-te-kthehemi-ne-shqiperi/20%Monthly2020-10-27 10:48
https://thealbanianprofile.com/nasa-konfirmon-pranine-e-ujit-ne-siperfaqen-henore-te-ndricuar-nga-dielli/20%Monthly2020-10-27 11:02
https://thealbanianprofile.com/deputetja-rudina-hajdari-nis-nje-levizje-te-re-politike/20%Monthly2020-10-26 18:50
https://thealbanianprofile.com/kater-vende-te-be-bllokojne-integrimin-e-shqiperise/20%Monthly2020-10-26 18:27
https://thealbanianprofile.com/nis-kthimi-i-femijeve-shqiptare-nga-kampi-al-hol-ne-siri/20%Monthly2020-10-26 19:01
https://thealbanianprofile.com/parisi-terheq-ambasadorin-nga-ankaraja/20%Monthly2020-10-26 12:47
https://thealbanianprofile.com/devijohet-qarkullimi-tek-shqiponja-harta-e-levizjes-per-te-hyre-dhe-dale-nga-tirana-per-4-muaj/20%Monthly2020-10-26 17:48
https://thealbanianprofile.com/qyteti-im-apollonia-ne-antikitet/20%Monthly2020-10-26 12:34
https://thealbanianprofile.com/evropa-drejt-shtetrrethimit-nga-covid/20%Monthly2020-10-26 12:29
https://thealbanianprofile.com/mbushen-dy-spitalet-covid-behen-gati-per-tu-hapur-covid-3-dhe-covid-4/20%Monthly2020-10-26 13:30
https://thealbanianprofile.com/kur-fishta-maskohej-si-sovjetik-historia-e-librave-te-mbijetuar-qe-qarkulluan-ne-diktature-te-kamufluar-me-kopertinen-e-veprave-ruse/20%Monthly2020-10-26 12:03
https://thealbanianprofile.com/greqia-shtyn-serish-masat-bllokuese-me-shqiperine/20%Monthly2020-10-26 11:59
https://thealbanianprofile.com/kryebashkiakes-se-romes-klanet-mafioze-planifikuan-vrasjen-time/20%Monthly2020-10-26 18:16
https://thealbanianprofile.com/izraeli-mirepret-miratimin-nga-parlamenti-shqiptar-te-perkufizimit-te-antisemitizmit-nga-ihra/20%Monthly2020-10-23 22:57
https://thealbanianprofile.com/tomka-dhe-shoket-e-tij-shfaqet-ne-turner-clasic-movies/20%Monthly2020-10-23 22:42
https://thealbanianprofile.com/pas-brexit-britania-nenshkruan-marreveshje-e-pare-tregtare-me-japonine/20%Monthly2020-10-23 21:53
https://thealbanianprofile.com/kryekomunari-i-tuzit-u-zgjodh-deputet-jep-doreheqjen-per-te-mbajtur-qytetin/20%Monthly2020-10-23 21:49
https://thealbanianprofile.com/a-po-shkon-evropa-drejt-nje-bashkimi-fiskal/20%Monthly2020-10-23 21:30
https://thealbanianprofile.com/149-vjetori-i-lindjes-se-at-gjergj-fishtes-nder-figurat-me-mbizoteruese-te-letersise-shqipe/20%Monthly2020-10-23 21:24
https://thealbanianprofile.com/pd-permbyll-vleresimin-e-kandidateve-13-ish-deputete-nuk-zgjidhen/20%Monthly2020-10-23 21:36
https://thealbanianprofile.com/trump-biden-perballen-ne-debatin-e-dyte-dhe-te-fundit-presidencial/20%Monthly2020-10-23 17:32
https://thealbanianprofile.com/ankara-ambasada-amerikane-pezullon-sherbimet-pas-njoftimeve-per-sulme-terroriste/20%Monthly2020-10-23 17:16
https://thealbanianprofile.com/kryeministri-bullgar-borisov-rezulton-pozitiv-per-covid-19-po-ndihem-keq/20%Monthly2020-10-27 11:14
https://thealbanianprofile.com/bb-shqiperia-e-kosova-me-renien-me-te-forte-ekonomike-ne-ballkan-pas-malit-te-zi/20%Monthly2020-10-22 22:22
https://thealbanianprofile.com/putin-thote-se-e-ka-ndihmuar-navalnyn-te-largohet-nga-rusia-per-sherim/20%Monthly2020-10-22 21:56
https://thealbanianprofile.com/papa-mbeshtet-homoseksualet/20%Monthly2020-10-22 21:41
https://thealbanianprofile.com/gjermanet-presin-ndryshime-pas-zgjedhjeve-ne-shba/20%Monthly2020-10-22 21:43
https://thealbanianprofile.com/festival-protesta-e-debat-per-kosoven-ne-beograd/20%Monthly2020-10-22 21:32
https://thealbanianprofile.com/shqetesim-largimi-i-femijeve-dhe-te-rinjve-si-azilkerkues-ne-be/20%Monthly2020-10-22 21:25
https://thealbanianprofile.com/agjensite-amerikane-te-zbulimit-irani-dhe-rusia-sulmojne-serish-zgjedhjet-amerikane/20%Monthly2020-10-22 21:22
https://thealbanianprofile.com/sekretari-i-shtetit-mike-pompeo-do-te-jete-folesi-kryesor-ne-forumin-ballkanik-kunder-anti-semitizmit-ne-tirane/20%Monthly2020-10-22 20:58
https://thealbanianprofile.com/familja-mbreterore-behet-me-vajze-vjen-ne-jete-gelardina-ii/20%Monthly2020-10-22 20:40
https://thealbanianprofile.com/miratimi-i-rezolutes-per-antisemitizmin-ambasada-amerikane-krenare-qe-e-quajme-shqiperine-partnere/20%Monthly2020-10-22 21:04
https://thealbanianprofile.com/be-nuk-e-di-kur-mund-te-vazhdoje-dialogu-kosove-serbi/20%Monthly2020-10-22 21:55
https://thealbanianprofile.com/vendoset-ore-policore-ne-athine-dhe-qytete-tjera-greke/20%Monthly2020-10-22 21:53
https://thealbanianprofile.com/zhduket-nga-harta-lumi-vjose/20%Monthly2020-10-22 10:02
https://thealbanianprofile.com/elbasan-bashkia-i-heq-rruges-emrin-e-heroit-te-popullit-i-vihet-emri-i-vellait-te-ish-kryetarit-te-bashkise/20%Monthly2020-10-21 19:58
https://thealbanianprofile.com/tetori-roze-instalohet-ne-spitalin-e-lezhes-mamografi-i-6/20%Monthly2020-10-21 19:50
https://thealbanianprofile.com/dixhitalizohet-biblioteka-dhe-fototeka-e-arkivit-qendror-mbi-130-mije-fotografi-dhe-mbi-12-mije-tituj-te-aksesueshem-online-per-te-gjithe/20%Monthly2020-10-21 19:29
https://thealbanianprofile.com/rusia-do-te-hape-zyren-e-ministrise-se-mbrojtjes-ne-serbi/20%Monthly2020-10-21 19:11
https://thealbanianprofile.com/zgjedhjet-ne-shba-voa-shqiptaret-e-amerikes-mund-te-ndikojne-tek-rezultati/20%Monthly2020-10-21 19:00
https://thealbanianprofile.com/haga-kundershton-presidentin-hashim-thaci/20%Monthly2020-10-21 18:47
https://thealbanianprofile.com/turqia-armatos-shqiperine/20%Monthly2020-10-21 19:37
https://thealbanianprofile.com/vdes-vullnetari-qe-u-perdor-per-testet-e-vaksines-anti-covid/20%Monthly2020-10-21 20:07
https://thealbanianprofile.com/presidenti-meta-merr-pjese-ne-mengjezin-e-lutjeve-te-jeruzalemit-nepermjet-nje-video-konference/20%Monthly2020-10-21 20:37
https://thealbanianprofile.com/papa-besimtareve-nuk-mund-tju-afrohem-por-jam-prane-jush-me-zemer/20%Monthly2020-10-21 19:16
https://thealbanianprofile.com/nuk-mbanim-maske-policia-gjobit-769-qytetare-ne-24-ore/20%Monthly2020-10-21 20:23
https://thealbanianprofile.com/skema-e-pensioneve-thellohet-deficiti-ne-350-milione-euro/20%Monthly2020-10-20 19:51
https://thealbanianprofile.com/ndryshon-leja-e-qarkullimit-per-automjetet-futen-standardet-europiane/20%Monthly2020-10-21 19:06
https://thealbanianprofile.com/nato-i-dhuron-shqiperise-60-respiratore-per-trajtimin-e-pacienteve-me-covid-19/20%Monthly2020-10-20 19:12
https://thealbanianprofile.com/starton-ne-kine-konferenca-globale-e-internetit-industrial-2020/20%Monthly2020-10-20 19:21
https://thealbanianprofile.com/kosove-zgjedhjet-per-kryetare-komunash-ne-podujeve-dhe-mitrovice-te-veriut-me-29-nentor/20%Monthly2020-10-20 15:51
https://thealbanianprofile.com/marreveshja-per-detin-ne-gjykaten-e-hages/20%Monthly2020-10-20 15:45
https://thealbanianprofile.com/kremtohet-sot-120-vjetori-i-kalimit-nga-jeta-i-poetit-naim-frasheri-bilbili-i-bektashizmit-1900-2020/20%Monthly2020-11-03 16:59
https://thealbanianprofile.com/kur-me-shihni-se-jam-tretur-mos-kujtoni-se-kam-vdekur-120-vjetori-i-vdekjes-se-naim-frasherit/20%Monthly2020-10-20 18:57
https://thealbanianprofile.com/cfare-eshte-asociacioni-i-komunave-me-shumice-serbe/20%Monthly2020-10-20 15:53
https://thealbanianprofile.com/bukureshti-mbyll-shkollat-per-shkak-te-rritjes-se-rasteve-te-covid-19/20%Monthly2020-10-20 19:45
https://thealbanianprofile.com/ne-fshat-nuk-mbajne-maske-banoret-ajri-eshte-i-paster-dhe-nuk-ka-kontrolle-police/20%Monthly2020-10-21 20:06
https://thealbanianprofile.com/19-tetori-dita-e-lumturimit-te-nene-terezes/20%Monthly2020-10-19 11:09
https://thealbanianprofile.com/evropa-drejt-euros-dixhitale/20%Monthly2020-10-19 11:04
https://thealbanianprofile.com/armenia-dhe-azerbajxhani-fajesojne-njera-tjetren-per-shkeljen-e-armepushimit-humanitar/20%Monthly2020-10-19 10:49
https://thealbanianprofile.com/kush-nuk-u-jep-doren-grave-nuk-mund-te-marre-nenshtetesine-gjermane/20%Monthly2020-10-19 10:45
https://thealbanianprofile.com/miratohet-paketa-e-zgjerimit-te-be-zbehen-shanset-e-shqiperise/20%Monthly2020-10-19 10:40
https://thealbanianprofile.com/une-jam-mesues-qindra-qytetare-marshojne-ne-france-ne-nder-te-mesuesit-te-vrare/20%Monthly2020-10-19 10:51
https://thealbanianprofile.com/per-here-te-pare-nga-2013-buxheti-merr-borxh-per-paga-pensione-dhe-interesa-borxhi/20%Monthly2020-10-19 10:14
https://thealbanianprofile.com/rusia-regjistron-vaksinen-e-trete-me-te-kompletuar-kunder-koronavirusit/20%Monthly2020-10-19 09:58
https://thealbanianprofile.com/tri-parcela-eksperimentale-me-avokado-mbillen-ne-vlore-dhe-tirane/20%Monthly2020-10-19 09:52
https://thealbanianprofile.com/jahni-me-presh-dhe-mish-vici-receta-dimerore/20%Monthly2020-10-19 09:37
https://thealbanianprofile.com/australia-lehteson-masat-teksa-evropa-vendos-kufizime-te-reja-kunder-covid-19/20%Monthly2020-10-19 11:00
https://thealbanianprofile.com/studim-i-ri-cfare-dime-per-imunitetin-ndaj-korones/20%Monthly2020-10-16 10:22
https://thealbanianprofile.com/i-porsalinduri-terheq-masken-e-mjekut-fotoja-behet-virale/20%Monthly2020-10-16 10:07
https://thealbanianprofile.com/anulimi-i-panairit-te-librit-nga-msh-shoqata-e-botuesve-do-ta-zhvillojme-online/20%Monthly2020-10-16 09:59
https://thealbanianprofile.com/gomonia-me-6-7-mln-euro-kanabis-e-bllokuar-ne-greqi-u-nis-nga-vlora-per-ne-turqi/20%Monthly2020-10-16 09:51
https://thealbanianprofile.com/humbje-marramendese-ne-strasburg-32-milione-euro-dem-shtetit/20%Monthly2020-10-15 11:31
https://thealbanianprofile.com/samiti-dy-ditor-i-be-se-situata-nga-covid-19-dhe-brexit-dy-ceshtjet-kryesore-te-bisedimeve/20%Monthly2020-10-15 11:27
https://thealbanianprofile.com/rusia-regjistron-vaksinen-e-dyte-pas-sputnik-v/20%Monthly2020-10-15 11:23
https://thealbanianprofile.com/perfundon-ndertimi-i-tap-gati-per-nisjen-e-operacioneve-tregtare-duke-filluar-nga-nentori/20%Monthly2020-10-15 11:08
https://thealbanianprofile.com/teqeja-me-e-vjeter-ne-ballkan-restaurohet-nje-nga-ndertesat-me-te-vjetra-te-besimit/20%Monthly2020-10-15 08:35
https://thealbanianprofile.com/naftetaret-e-ballshit-ne-diten-e-17-te-te-greves-mesyjne-ne-mjediset-e-rafinerise/20%Monthly2020-10-14 12:24
https://thealbanianprofile.com/141-vjetori-i-shoqerise-se-te-shtypurit-shkronja-shqip-ne-stamboll-1879-1891/20%Monthly2020-10-14 12:10
https://thealbanianprofile.com/korrigjohet-harta-territoriale-saranda-i-merr-himares-10-km-vije-bregdetare/20%Monthly2020-10-14 12:21
https://thealbanianprofile.com/nga-neser-maska-me-detyrim-per-te-gjithe-ata-qe-jane-mbi-11-vjec-3000-leke-gjobe-kush-nuk-e-mban/20%Monthly2020-10-14 11:24
https://thealbanianprofile.com/nis-punen-komisioni-i-ri-qendror-i-zgjedhjeve/20%Monthly2020-10-14 10:58
https://thealbanianprofile.com/facebook-ndalon-mohimin-e-holokaustit-eshte-hapi-i-duhur/20%Monthly2020-10-14 10:55
https://thealbanianprofile.com/eurostat-be-importoi-nga-shqiperia-5-7-milione-euro-maska-gjate-pandemise/20%Monthly2020-10-12 11:17
https://thealbanianprofile.com/tensionohet-situata-ne-mesdheun-lindor-turqia-dergon-serish-anijen-oruc-reis-prane-ishullit-grek/20%Monthly2020-10-12 11:05
https://thealbanianprofile.com/vlora-pa-treg-peshku-peshkataret-e-varkave-te-vogla-shesin-ne-breg-ose-ne-rruge/20%Monthly2020-10-12 10:17
https://thealbanianprofile.com/serbi-stervitje-me-drone-kineze-dhe-avione-ruse/20%Monthly2020-10-12 10:02
https://thealbanianprofile.com/koreja-e-veriut-demonstron-nje-rakete-te-re/20%Monthly2020-10-12 09:49
https://thealbanianprofile.com/trump-e-munda-virusin/20%Monthly2020-10-12 09:43
https://thealbanianprofile.com/prizren-ekspozite-te-shpendeve-shtegtare-nga-objektivat-e-fotografeve-shqipfoles-te-rajonit/20%Monthly2020-10-12 09:34
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-nenshkruan-marreveshjen-per-mbrojtjen-euroatlantike-kontribut-ne-komanden-e-forces-se-bashkuar-te-nato-jfcnf-norfolk-virginia/20%Monthly2020-10-10 12:57
https://thealbanianprofile.com/nga-java-e-ardhshme-maska-e-detyrueshme-kudo-gjoba-per-shkelesit-tek-fatura-e-dritave/20%Monthly2020-10-10 09:40
https://thealbanianprofile.com/73-vjetori-i-ekzekutimit-te-grupit-te-deputeteve/20%Monthly2020-10-10 09:17
https://thealbanianprofile.com/plumba-drejt-kastratit-policia-ndalon-dy-persona/20%Monthly2020-10-10 10:22
https://thealbanianprofile.com/75-vite-me-pare-u-themelua-lidhja-e-shkrimtareve/20%Monthly2020-10-09 11:18
https://thealbanianprofile.com/pd-perzgjedh-kandidatet-per-deputete-ne-qarkun-e-tiranes/20%Monthly2020-10-09 10:43
https://thealbanianprofile.com/parlamenti-i-kosoves-deshton-te-miratoje-projektligjin-per-rimekembjen-ekonomike/20%Monthly2020-10-09 10:23
https://thealbanianprofile.com/nisma-171-ndikimi-i-pekinit-ne-shqiperi-i-padukshem/20%Monthly2020-10-09 10:20
https://thealbanianprofile.com/poetja-amerikano-hebreje-louise-gluck-fiton-cmimin-nobel-per-letersine/20%Monthly2020-10-09 10:12
https://thealbanianprofile.com/arkivi-ofron-tashme-online-aplikimin-per-te-restauruar-nje-dokument/20%Monthly2020-10-09 11:51
https://thealbanianprofile.com/nje-e-treta-e-familjeve-shqiptare-jetojne-vetem-me-te-ardhurat-nga-pensioni/20%Monthly2020-10-08 08:08
https://thealbanianprofile.com/durresi-goditet-nga-termeti-me-magnitute-4-6-rihter-u-pasua-nga-42-pasgoditje-gjate-nates/20%Monthly2020-10-08 07:59
https://thealbanianprofile.com/lehtesohen-shkembimet-e-produkteve-bujqesore-shqiperi-maqedoni-e-veriut-nuk-ka-me-analiza-ne-pikat-kufitare/20%Monthly2020-10-07 20:51
https://thealbanianprofile.com/heronjte-e-kodres-se-kuqe/20%Monthly2020-10-07 20:36
https://thealbanianprofile.com/komisioneri-per-zgjerimin-varheli-ne-tirane-reforma-zgjedhore-kusht-per-konferencen-e-pare-nderqeveritare/20%Monthly2020-10-07 18:11
https://thealbanianprofile.com/greqi-gjykata-shpall-partine-agimi-i-arte-organizate-kriminale/20%Monthly2020-10-07 18:12
https://thealbanianprofile.com/shatori-i-vitit-2020-me-i-nxehti-i-regjistruar-ndonjehere/20%Monthly2020-10-07 11:32
https://thealbanianprofile.com/perfundon-reforma-zgjedhore-si-do-te-votohet-ne-25-prill-2021/20%Monthly2020-10-07 11:12
https://thealbanianprofile.com/progres-raporti-i-ke-shqiperia-prane-permbushjes-se-kushteve-te-ngrihet-gjykata-kushtetuese/20%Monthly2020-10-07 11:33
https://thealbanianprofile.com/e-debuan-nga-nisma-reagon-rudina-hajdari-sdi-gje-sme-kane-thene-drejtuesit-e-nismes/20%Monthly2020-10-06 11:41
https://thealbanianprofile.com/trump-del-nga-spitali-do-te-vazhdoje-mjekimin-ne-shtepine-e-bardhe-mos-kini-frike-nga-covid-i-mos-e-lini-tju-kontrolloje-jeten/20%Monthly2020-10-06 11:39
https://thealbanianprofile.com/ke-20-miliarde-euro-per-ballkanin-perendimor/20%Monthly2020-10-06 11:21
https://thealbanianprofile.com/ndryshimet-ne-kodin-zgjedhor-reagon-unioni-i-be-se-ne-shqiperi/20%Monthly2020-10-06 11:14
https://thealbanianprofile.com/fasulja-e-kuqe-e-veriut-vlerat-shendetesore-te-bishtajores-laramane/20%Monthly2020-10-06 10:48
https://thealbanianprofile.com/288-vite-nga-themelimi-i-kolegjit-arberesh-te-shen-benedetto-ulanos/20%Monthly2020-10-06 10:27
https://thealbanianprofile.com/80-e-nxenesve-ne-maqedoninee-veriut-ndjekin-mesimin-online/20%Monthly2020-10-06 11:28
https://thealbanianprofile.com/sezoni-turistik-vjeshte-dimer-2020-te-ecim-se-bashku-shtigjeve-te-dardanise/20%Monthly2020-10-05 18:31
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-e-vetmja-pa-ndryshuar-mjekimin-per-covid-19-perdor-azithromycina-si-me-te-miren-por-bota-e-ka-ndaluar-prej-kohesh/20%Monthly2020-10-05 18:12
https://thealbanianprofile.com/kuvendi-votoi-ndryshimet-ne-kodin-zgjedhor-dhe-projektvendimet-per-organet-e-reja-te-kqz-se/20%Monthly2020-10-05 18:03
https://thealbanianprofile.com/prokurori-i-pergjithshem-krimi-i-organizuar-po-kontrollon-elbasanin/20%Monthly2020-10-05 17:57
https://thealbanianprofile.com/tetori-roze-kalendari-i-mamografeve-te-levizshem-ne-te-gjithe-vendin/20%Monthly2020-10-05 18:13
https://thealbanianprofile.com/ilirjan-celibashi-rikthehet-ne-krye-te-kqz-se/20%Monthly2020-10-05 12:33
https://thealbanianprofile.com/zbulon-59-arkivole-antike-2500-vjecare-ne-egjipt/20%Monthly2020-10-05 12:22
https://thealbanianprofile.com/shpallen-fituesit-e-nobelit-mjekesi/20%Monthly2020-10-05 12:20
https://thealbanianprofile.com/turqia-terheq-anijen-kerkimore-nga-mesdheu/20%Monthly2020-10-05 12:14
https://thealbanianprofile.com/te-mbrojme-kafshet-4-tetor-dita-boterore-e-kafsheve/20%Monthly2020-10-05 12:04
https://thealbanianprofile.com/107-vjet-nga-krijimi-i-bankes-kombetare-te-shqiperise/20%Monthly2020-10-05 11:50
https://thealbanianprofile.com/sulejman-pashe-delvina-5-tetor-1871-1-gusht-1933/20%Monthly2020-10-05 11:36
https://thealbanianprofile.com/moda-ne-kohen-e-pandemise-ne-paris-organizohet-sfilata-javore-pergjate-lumit-sena/20%Monthly2020-10-05 10:39
https://thealbanianprofile.com/mjeket-greke-vrapojne-2-km-per-te-hedhur-poshte-mitin-e-maskes-kunder-covid-19/20%Monthly2020-10-05 10:34
https://thealbanianprofile.com/fratelli-tutti-enciklika-shoqerore-e-papa-franceskut-covid-19-vertetoi-qe-kapitalizmi-nuk-funksionon/20%Monthly2020-10-05 10:26
https://thealbanianprofile.com/trump-ben-shetitje-me-makine-jashte-spitalit-pershendet-mbeshtetesit/20%Monthly2020-10-05 10:07
https://thealbanianprofile.com/ambasada-e-shba-ismail-kadare-nderohet-me-cmimin-nderkombetar-neustadt-per-letersine-te-ketij-viti/20%Monthly2020-10-05 09:54
https://thealbanianprofile.com/bashkimi-europian-rikthen-regjimin-e-vizave-per-qytetaret-shqiptare-nga-viti-2021/20%Monthly2020-10-05 09:44
https://thealbanianprofile.com/mjeket-presidenti-trump-ne-gjendje-shume-te-mire-shendetesore/20%Monthly2020-10-03 20:45
https://thealbanianprofile.com/tre-jave-nga-hapja-e-shkollave-te-dhenat-e-ministrise-per-pandemine-tregojne-se-nuk-pati-ndikim-shqetesues/20%Monthly2020-10-03 20:37
https://thealbanianprofile.com/shqiperi-shba-nenshkruhet-memorandumi-i-bashkepunimit-ekonomik-i-pari-nga-1992-do-rrise-investimet/20%Monthly2020-10-03 19:52
https://thealbanianprofile.com/37-e-familjeve-shqiptare-jetojne-me-borxhe-nga-te-afermit/20%Monthly2020-10-03 19:44
https://thealbanianprofile.com/30-vjetori-i-bashkimit-te-gjermanise/20%Monthly2020-10-03 19:32
https://thealbanianprofile.com/zingraf-be-qendrim-i-palekundur-ne-anen-e-shqiperise-coni-pepara-reformat-plotesoni-kushtet-e-ke/20%Monthly2020-10-03 19:22
https://thealbanianprofile.com/shqiperi-shba-nenshkruajne-memorandum-bashkepunimi-per-hec-skavica/20%Monthly2020-10-03 20:32
https://thealbanianprofile.com/kryeministri-edi-rama-nuk-pranon-kerkesen-e-presidentit-trump-per-te-zhvendosur-ambasaden-ne-jeruzalem/20%Monthly2020-10-02 22:12
https://thealbanianprofile.com/tetori-roze-kabinetet-e-mamografise-do-te-ofrojne-sherbim-me-orar-te-zgjatur/20%Monthly2020-10-02 10:31
https://thealbanianprofile.com/3-vjet-nga-ndarja-nga-jeta-te-albanologut-te-famshem-robert-elsie/20%Monthly2020-10-02 10:14
https://thealbanianprofile.com/trump-inkurajon-shqiperine-te-zhvendose-ambasaden-ne-jerusalem/20%Monthly2020-10-02 09:56
https://thealbanianprofile.com/bashke-pa-kufi-ne-nje-rajon-pa-kufij-zbulohet-slogani-i-mbledhjes-se-perbashket-te-qeverive/20%Monthly2020-10-02 09:39
https://thealbanianprofile.com/rusia-po-i-shton-sistemet-per-njohjen-e-fytyres-hrw-shprehet-e-shqetesuar/20%Monthly2020-10-02 09:18
https://thealbanianprofile.com/5-vende-evropiane-i-dergojne-leter-okb-se-per-helmimin-e-navalnit/20%Monthly2020-10-02 09:14
https://thealbanianprofile.com/presidenti-trump-dhe-zonja-e-pare-rezultojne-pozitiv-me-covid-19/20%Monthly2020-10-02 09:05
https://thealbanianprofile.com/tetori-roze-muaji-i-ndergjegjesimit-per-kancerin-e-gjirit/20%Monthly2020-10-01 17:31
https://thealbanianprofile.com/gjuriq-pa-formimin-e-asociacionit-nuk-ka-perparim-ne-dialog/20%Monthly2020-10-01 17:21
https://thealbanianprofile.com/stop-telefonatave-shqetesuese-akep-krijon-regjistrin-do-not-call-me-qe-mundeson-bllokimin-e-thirrjeve-te-padeshiruara/20%Monthly2020-10-01 17:17
https://thealbanianprofile.com/bosnja-rrezikohet-nga-katastrofa-humanitare/20%Monthly2020-10-01 17:11
https://thealbanianprofile.com/spiridon-ilo-muzikanti-dhe-atdhetari-i-njohur-shqiptar/20%Monthly2020-10-01 17:00
https://thealbanianprofile.com/veteranet-e-uck-se-denojne-me-ashpersi-arrestimet-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2020-10-01 16:49
https://thealbanianprofile.com/sektori-i-peshkimit-ne-vlore-ne-kufijte-e-mbijeteses-peshkataret-mungojne-investimet/20%Monthly2020-10-01 16:40
https://thealbanianprofile.com/nisin-germimet-ne-burgun-e-burrelit-per-eshtrat-e-te-zhdukurve-ne-komunizem-mes-tyre-edhe-bankieri-italian/20%Monthly2020-10-01 16:28