XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://thealbanianprofile.com/prizreni-peruron-shtatoren-e-skenderbeut/20%Monthly2020-11-30 21:50
https://thealbanianprofile.com/busti-i-gjergj-kastrioti-skenderbeut-para-katedrales-s%d1%91-prizrenit/20%Monthly2020-11-30 21:40
https://thealbanianprofile.com/largimi-nga-shqiperia-drejt-shba-letra-e-visar-zhitit-me-duhet-nje-realitet-tjeter-ne-vendin-tone-po-perjetohet-nje-demokraci-e-veshtire-nen-diktaturen-e-varferise/20%Monthly2020-11-30 21:25
https://thealbanianprofile.com/fmn-paketa-e-ndihmes-per-qytetaret-shqiptare-me-e-uleta-ne-ballkan/20%Monthly2020-11-30 21:18
https://thealbanianprofile.com/kredia-per-individet-ne-rritje/20%Monthly2020-11-30 19:42
https://thealbanianprofile.com/komisioni-rregullator-miraton-ngritjen-e-92-zaz-ve-tiranes-i-shtohen-2-mandate-deputetesh/20%Monthly2020-11-30 19:37
https://thealbanianprofile.com/kthen-ajrin-ne-uje-emiratet-e-bashkuara-arabe-shuajne-etjen-me-teknologjine-izraelite/20%Monthly2020-11-30 19:23
https://thealbanianprofile.com/30-nentori-dita-e-refugjateve-hebrenj/20%Monthly2020-11-30 19:18
https://thealbanianprofile.com/merkel-ende-jo-celje-negociatash-me-shqiperine/20%Monthly2020-11-30 19:00
https://thealbanianprofile.com/bill-gates-parashikon-se-kur-do-te-ndodhe-pandemia-e-ardhshme/20%Monthly2020-11-30 13:37
https://thealbanianprofile.com/pas-41-vitesh-pune-pandemia-kyc-15-kateshin/20%Monthly2020-11-30 13:34
https://thealbanianprofile.com/imzot-george-frendo-arqipeshkvi-i-tiranes-dhe-durresit-sherohet-nga-koronavirusi-te-dielen-do-te-mbaje-meshen/20%Monthly2020-11-30 12:57
https://thealbanianprofile.com/nje-breshke-deti-e-llojit-caretta-caretta-bie-ne-rrjetat-e-peshkatareve-vlonjat/20%Monthly2020-11-30 12:42
https://thealbanianprofile.com/kina-zhvilloi-festivalin-italian-te-ushqimit/20%Monthly2020-11-30 12:07
https://thealbanianprofile.com/akt-i-turpshem-demtohet-fotografia-e-gent-cakajt-ne-bujanoc/20%Monthly2020-11-30 12:04
https://thealbanianprofile.com/nato-fton-aleatet-te-bashkohen-ne-festen-e-dites-se-pavaresise/20%Monthly2020-11-30 11:54
https://thealbanianprofile.com/keshilltari-i-shtepise-se-bardhe-jared-kushner-viziton-lindjen-e-mesme/20%Monthly2020-11-30 10:43
https://thealbanianprofile.com/presidenti-i-zgjedhur-joe-biden-thyen-kemben-teksa-po-luante-me-nje-nga-qente-e-tij/20%Monthly2020-11-30 10:30
https://thealbanianprofile.com/tragjike-pacienti-i-katert-qe-veteflijohet-duke-u-hedhur-spitali-covid-2-shefqet-ndroqi/20%Monthly2020-11-30 12:35
https://thealbanianprofile.com/imuniteti-i-tufes-pas-vaksinimit-te-70-te-popullsise/20%Monthly2020-11-30 10:35
https://thealbanianprofile.com/gjakova-vishet-kuq-e-zi-artiste-nga-te-gjitha-trevat-shqiptare-festojne-diten-e-flamurit-me-kenge-e-valle/20%Monthly2020-11-30 13:22
https://thealbanianprofile.com/15-vjet-isopolifonia-shqiptare-ne-listen-e-unesco-s-meta-gjuha-kenga-polifonike-dhe-identiteti-i-shqiptarit-do-te-jene-perhere-nje-e-te-pandara/20%Monthly2020-11-29 13:59
https://thealbanianprofile.com/lukashenko-jep-sinjale-per-doreheqje/20%Monthly2020-11-29 13:16
https://thealbanianprofile.com/mali-i-zi-dhe-serbia-debojne-ambasadoret-e-njeri-tjetrit/20%Monthly2020-11-29 13:06
https://thealbanianprofile.com/kosova-feston-diten-e-flamurit/20%Monthly2020-11-29 13:00
https://thealbanianprofile.com/76-vjetori-i-clirimit/20%Monthly2020-11-29 12:39
https://thealbanianprofile.com/vucic-falenderon-rusine-per-dhurimin-e-tankeve/20%Monthly2020-11-29 13:10
https://thealbanianprofile.com/28-nentor-1912-shpallja-e-pavaresise-se-shqiperise/20%Monthly2020-11-29 12:37
https://thealbanianprofile.com/sekretarit-te-shtetit-pompeo-mesazh-urimi-per-diten-e-pavaresise-shba-prane-shqiperise-si-nje-aleate-e-palekundur/20%Monthly2020-11-28 11:08
https://thealbanianprofile.com/12435-2/20%Monthly2020-11-28 10:52
https://thealbanianprofile.com/putin-mesazh-urimi-metes-per-festen-kombetare-zhvillimi-i-marredhenieve-ruso-shqiptare-do-tu-pergjigjej-interesave-te-popujve-te-vendeve-tona/20%Monthly2020-11-28 11:12
https://thealbanianprofile.com/kina-perforcon-masat-per-te-parandaluar-transmetimin-e-koronavirusit-permes-zinxhirit-te-ftohte/20%Monthly2020-11-27 18:19
https://thealbanianprofile.com/finlande-nis-shperndarja-e-teksteve-shkollore-per-mesimdhenien-e-gjuhes-shqipe/20%Monthly2020-11-27 18:00
https://thealbanianprofile.com/serbia-refuzon-cakajn-si-qytetar-nderi-ne-bujanovc-serbia-refuzon-cakajn-si-qytetar-nderi-ne-bujanovc-sepse-ka-akuzuar-serbine-per-krime-dhe-genocid-ne-kosove/20%Monthly2020-11-27 17:55
https://thealbanianprofile.com/kafka-7-milion-vjecare-qe-ngre-shume-pikepyetje/20%Monthly2020-11-27 17:49
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-merr-presidencen-e-organizates-per-bashkepunimin-ekonomik-te-detit-te-zi/20%Monthly2020-11-27 17:36
https://thealbanianprofile.com/fushate-kunder-uck-publicistit-dhe-politikanit-kosovar-veton-surroi-i-hiqet-titulli-nderi-i-qarkut-kukes/20%Monthly2020-11-27 17:28
https://thealbanianprofile.com/be-do-te-marre-dy-miliarde-doza-te-vaksines-kunder-covid-19-nje-pjese-edhe-per-ballkanin/20%Monthly2020-11-27 16:54
https://thealbanianprofile.com/iran-vritet-shkencetari-i-armeve-berthamore/20%Monthly2020-11-27 16:52
https://thealbanianprofile.com/prezantohet-kabineti-i-ri-qeveritar-ne-mal-te-zi-shqiptarit-dritan-abazovic-merr-postin-e-zevendeskryeministrit/20%Monthly2020-11-27 16:44
https://thealbanianprofile.com/gjykata-dhe-spak-kunder-ofl-per-sekuestrimin-e-pasurive/20%Monthly2020-11-27 17:46
https://thealbanianprofile.com/ligjvenesit-evropiane-kerkojne-sanksione-ndaj-turqise/20%Monthly2020-11-27 18:10
https://thealbanianprofile.com/publikohet-lista-e-ilaceve-kunder-covid-19-qe-do-te-rimbursohen/20%Monthly2020-11-26 13:34
https://thealbanianprofile.com/vjosa-osmani-do-te-shfuqizoje-vendime-te-ish-presidentit-thaci/20%Monthly2020-11-26 10:28
https://thealbanianprofile.com/nje-vit-nga-termeti-shkaterrimtar-qe-goditi-shqiperine/20%Monthly2020-11-26 10:33
https://thealbanianprofile.com/shuhet-maradona-argjentina-shpall-tre-dite-zi-per-humbjen-e-ish-kampionit-te-botes/20%Monthly2020-11-26 09:58
https://thealbanianprofile.com/pertej-rrenojave-ekpozite-artistike-ne-mbeshtetje-te-femijeve-te-prekur-nga-termeti/20%Monthly2020-11-25 14:02
https://thealbanianprofile.com/dita-nderkombetare-kunder-dhunes-ndaj-grave-6-gra-nuk-i-mbijetuan-ne-2020-2980-te-tjera-e-denoncuan-dhunen/20%Monthly2020-11-25 13:51
https://thealbanianprofile.com/aheng-ne-spitalin-covid-2-shefqet-ndroqi-sanatoriumi/20%Monthly2020-11-25 13:13
https://thealbanianprofile.com/imzot-george-frendo-mund-covid-in-del-nga-spitali/20%Monthly2020-11-25 12:59
https://thealbanianprofile.com/sherohet-myftiu-i-shkodres-por-babai-i-tij-nuk-e-fitoi-dot-betejen-me-covid-in/20%Monthly2020-11-25 13:22
https://thealbanianprofile.com/pandemia-covid-19-nuk-e-ndaloi-kultivimin-e-kanabisit-ne-shqiperi/20%Monthly2020-11-24 15:09
https://thealbanianprofile.com/kryediplomatet-e-shqiperise-dhe-kosoves-serbia-te-ndale-fshirjen-e-adresave-te-shqiptareve-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2020-11-24 14:57
https://thealbanianprofile.com/takimi-netanyahu-bin-salman-transformon-dinamiken-rajonale/20%Monthly2020-11-24 14:31
https://thealbanianprofile.com/ne-prag-te-28-nentorit-bashkohen-arkivat-dpa-hap-salle-studimi-ne-kosove/20%Monthly2020-11-24 13:51
https://thealbanianprofile.com/situata-e-renduar-nga-koronavirusi-hapet-spitali-covid-4-ne-autostraden-tirane-durres/20%Monthly2020-11-24 14:28
https://thealbanianprofile.com/iraku-ka-arrestuar-shefin-administrativ-te-shtetit-islamik/20%Monthly2020-11-24 14:47
https://thealbanianprofile.com/moska-thote-se-ka-detyruar-largimin-e-nje-anije-ushtarake-amerikane-nga-ujerat-ruse/20%Monthly2020-11-24 14:42
https://thealbanianprofile.com/kina-mposht-varferine-absolute/20%Monthly2020-11-24 15:24
https://thealbanianprofile.com/kryeministri-i-izraelit-pritet-ta-vizitoje-bahrejnin/20%Monthly2020-11-24 14:45
https://thealbanianprofile.com/40-e-bullgareve-e-konsiderojne-covid-19-arme-biologjike/20%Monthly2020-11-24 15:30
https://thealbanianprofile.com/mimi-kodheli-merr-detyren-e-larte-ne-nato-e-para-shqiptare-qe-zgjidhet-zv-presidente-e-asamblese-parlamentare/20%Monthly2020-11-23 17:34
https://thealbanianprofile.com/22-shoqata-biznesi-kunder-bllokimit-te-llogarive-te-administratoreve-aksionareve/20%Monthly2020-11-30 21:27
https://thealbanianprofile.com/mberrin-bora-e-pare/20%Monthly2020-11-23 11:36
https://thealbanianprofile.com/borrel-e-pranon-ka-pasur-nje-ide-per-shkembim-territoresh-kosove-serbi/20%Monthly2020-11-23 11:33
https://thealbanianprofile.com/komiteti-teknik-mesimi-ne-universitete-doe-vazhdoje-online/20%Monthly2020-11-23 11:27
https://thealbanianprofile.com/shkup-112-vjetori-i-kongresit-te-manastirit-perkujtimi-i-ndritshem-per-zonjen-e-pare-te-alfabetit-parashqevi-qiriazi/20%Monthly2020-11-23 11:24
https://thealbanianprofile.com/gjermania-perkujton-75-vjetorin-e-proceseve-te-nurembergut/20%Monthly2020-11-23 11:16
https://thealbanianprofile.com/shba-miratohet-perdorimi-ne-raste-urgjente-i-ilacit-me-antitrupa-regen-cov2/20%Monthly2020-11-23 11:11
https://thealbanianprofile.com/kryepiskopi-anastas-fiton-betejen-me-covid-19/20%Monthly2020-11-23 17:22
https://thealbanianprofile.com/perfituese-edhe-shqiperia-oxford-dhe-astrazeneca-vaksina-jone-deri-ne-90-efektive-mund-te-ruhet-ne-nje-frigorifer-normal/20%Monthly2020-11-23 11:40
https://thealbanianprofile.com/arkivi-shqiptar-thyen-kufijte-shteterore-hapet-salla-e-studimit-ne-shkup/20%Monthly2020-11-24 13:52
https://thealbanianprofile.com/112-vite-nga-kongresi-i-manastirit/20%Monthly2020-11-22 20:24
https://thealbanianprofile.com/pamje-te-tmerrshme-brenda-morgut-te-tiranes-trupa-te-vdekur-te-mbuluar-me-carcaf-lihen-pirg-ne-dysheme/20%Monthly2020-11-21 14:08
https://thealbanianprofile.com/565-avione-carter-cuan-te-infektuar-shqiptare-ne-turqi-behen-dhe-nga-kompani-funeralesh-dhe-njerez-pa-lidhje-me-mjekesine/20%Monthly2020-11-21 13:48
https://thealbanianprofile.com/hungaria-behet-shteti-i-pare-i-be-qe-merr-vaksinen-e-rusise/20%Monthly2020-11-21 13:28
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-hap-ambasaden-ne-australi/20%Monthly2020-11-21 13:18
https://thealbanianprofile.com/ditet-e-kongresit-te-manastirit-akademi-shkencore-ditet-e-alfabetit-2020-ne-shkup/20%Monthly2020-11-21 13:18
https://thealbanianprofile.com/%e2%80%8b48-vite-nga-kongresi-i-drejtshkrimit-te-gjuhes-shqipe/20%Monthly2020-11-21 13:01
https://thealbanianprofile.com/ky-ishte-shqiptari-me-i-kerkuar-nga-amerikanet-ne-vitet-20-fliste-18-gjuhe/20%Monthly2020-11-21 12:53
https://thealbanianprofile.com/ne-serbi-vetem-me-karte-identiteti/20%Monthly2020-11-21 12:26
https://thealbanianprofile.com/maqedonia-e-veriut-mali-i-zi-shqiperia-u-bashkohen-sanksioneve-te-be-se-kunder-bjellorusise/20%Monthly2020-11-21 11:48
https://thealbanianprofile.com/qeveria-e-maqedonise-se-veriut-shpalli-gjendjen-e-krizes/20%Monthly2020-11-21 11:45
https://thealbanianprofile.com/marreveshja-e-dayton-it-ka-ardhur-koha-per-drejtesi-per-bosnje-hercegovinen/20%Monthly2020-11-21 13:44
https://thealbanianprofile.com/aleksander-vucic-kerkon-leje-per-te-hyre-ne-kosove-mpj-nuk-e-lejon/20%Monthly2020-11-21 12:28
https://thealbanianprofile.com/afati-i-punimeve-te-anijes-oruc-reis-ne-mesdhe-zgjatet-deri-me-29-nentor/20%Monthly2020-11-21 13:27
https://thealbanianprofile.com/celet-ekspozita-fotografike-dhe-dokumentare/20%Monthly2020-11-21 13:24
https://thealbanianprofile.com/di-maio-mbeshtesim-shqiperine-ne-rrugen-drejt-be/20%Monthly2020-11-21 13:16
https://thealbanianprofile.com/cfare-ndodhi-me-putinin-lideri-rus-mbytet-nga-kolla-gjate-fjalimit/20%Monthly2020-11-20 13:23
https://thealbanianprofile.com/shaqir-fetahu-kryetari-i-ri-i-bashkesise-islame-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2020-11-20 11:23
https://thealbanianprofile.com/pompeo-viziton-vendbanimet-hebraike-denoncon-bojkotin-nderkombetar-ndaj-izraelit/20%Monthly2020-11-20 11:30
https://thealbanianprofile.com/u-infektua-me-covid-19-vdes-kreu-i-kishes-ortodokse-serbe-irinej/20%Monthly2020-11-20 10:59
https://thealbanianprofile.com/kaluan-kufirin-me-rezultate-tamponi-fals-ndaj-covid-19-greqia-mbyll-piken-doganore-te-kapshtices/20%Monthly2020-11-20 10:55
https://thealbanianprofile.com/1-milion-persona-kane-bere-vaksinen-e-covid-19-nga-sinopharm-i-i-kines/20%Monthly2020-11-20 13:10
https://thealbanianprofile.com/osbe-mban-forumin-e-6-te-vjetor-te-zhvillimit-te-medieve/20%Monthly2020-11-19 20:13
https://thealbanianprofile.com/a-duhen-taksuar-me-shume-ata-qe-punojne-nga-shtepia/20%Monthly2020-11-19 10:49
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-fiton-ndaj-bjellorusise-merr-kryesimin-e-grupit-ne-ligen-e-kombeve/20%Monthly2020-11-18 17:31
https://thealbanianprofile.com/mijera-gjermane-protestojne-kunder-planeve-per-masa-ndaj-pandemise/20%Monthly2020-11-18 17:17
https://thealbanianprofile.com/pamjet-spektakolare-te-aktivizimit-te-vullkanit-stromboli/20%Monthly2020-11-18 14:06
https://thealbanianprofile.com/kenget-e-festivalit-te-59-te-ne-rtsh-mund-ti-degjoni-online/20%Monthly2020-11-18 13:56
https://thealbanianprofile.com/presidenti-trump-shkarkon-kreun-e-agjencise-per-sigurine-e-zgjedhjeve/20%Monthly2020-11-18 13:45
https://thealbanianprofile.com/mali-i-zi-lista-shqiptare-deklarohet-kunder-pjesemarrjes-ne-qeverine-e-re/20%Monthly2020-11-18 13:43
https://thealbanianprofile.com/nisja-e-bisedimeve-me-tiranen-e-shkupin-ska-konsensus-mes-vendeve-te-be-se/20%Monthly2020-11-18 13:36
https://thealbanianprofile.com/aktori-hollivudian-ne-mbrojtje-te-lumit-shqiptar/20%Monthly2020-11-18 13:27
https://thealbanianprofile.com/masat-e-reja-kufizuesembyllet-parlamenti/20%Monthly2020-11-18 12:58
https://thealbanianprofile.com/alpet-shqiptare-pse-quhen-ndryshe-dhe-bjeshket-e-namuna/20%Monthly2020-11-18 13:30
https://thealbanianprofile.com/ish-udheheqesit-e-uck-se-para-gjykates-ne-hage/20%Monthly2020-11-20 11:24
https://thealbanianprofile.com/shtohen-masat-kufizuese/20%Monthly2020-11-18 10:44
https://thealbanianprofile.com/pacientet-me-covid-qe-mjekohen-ne-shtepi-marrin-bombula-oksigjeni-per-saldim/20%Monthly2020-11-18 10:34
https://thealbanianprofile.com/kosova-ne-pritje-te-germimeve-ne-nje-varreze-te-dyshuar-masive-ne-serbi/20%Monthly2020-11-20 11:25
https://thealbanianprofile.com/sot-76-vjetori-i-clirimit-te-tiranes/20%Monthly2020-11-18 10:27
https://thealbanianprofile.com/zbulohet-pas-127-vjetesh-varri-i-gjerasim-qiriazit-nje-prej-emrave-te-njohur-te-rilindjes-shqiptare/20%Monthly2020-11-16 13:12
https://thealbanianprofile.com/permeti-dhe-i-gjithe-qarku-gjirokaster-pol-i-rendesishem-dhe-destinacion-i-pashmangshem-turistik-foto/20%Monthly2020-11-16 13:17
https://thealbanianprofile.com/ceshtja-e-shqiptareve-ne-jug-te-serbise-te-perfshihet-ne-dialogun-beograd-prishtine/20%Monthly2020-11-16 12:42
https://thealbanianprofile.com/gazsjellesi-tap-fillon-operimin-tregtar-gati-tu-ofroje-gaz-transportuesve/20%Monthly2020-11-16 12:32
https://thealbanianprofile.com/30-vjet-nga-rihapja-e-xhamise-se-plumbit-ne-qytetin-e-shkodres/20%Monthly2020-11-16 12:25
https://thealbanianprofile.com/covid-19-manastirliu-situata-eshte-kritike-rastet-jane-dyfishuar-kush-kurohet-ne-shtepi-do-ta-rimbursojme/20%Monthly2020-11-16 12:02
https://thealbanianprofile.com/16-nentori-dita-nderkombetare-e-tolerances/20%Monthly2020-11-16 11:21
https://thealbanianprofile.com/pesembedhjete-vende-formojne-bllokun-me-te-madh-tregtar-ne-bote/20%Monthly2020-11-16 11:07
https://thealbanianprofile.com/samiti-i-sofjes-nuk-ndryshon-pozicionin-bullgar-ndaj-shkupit/20%Monthly2020-11-16 11:00
https://thealbanianprofile.com/tragjedi-ne-rumani-bie-zjarr-ne-nje-spital-covid-vdesin-10-paciente-plagosen-mjeke-e-infermiere/20%Monthly2020-11-16 11:02
https://thealbanianprofile.com/pse-mediat-ne-shba-shpallin-fituesin-e-zgjedhjeve/20%Monthly2020-11-16 11:13
https://thealbanianprofile.com/mary-edith-durham-1864-15-nentor-1944-mikesha-e-perjetshme-e-shqiptareve-foto/20%Monthly2020-11-16 12:11
https://thealbanianprofile.com/ugsh-ndau-cmimet-vjetore-per-gazetaret/20%Monthly2020-11-19 19:48
https://thealbanianprofile.com/rritet-fluksi-i-trenave-kine-evrope/20%Monthly2020-11-14 18:36
https://thealbanianprofile.com/hiqen-vizat-me-shqiperine-per-guajanen-dhe-katarin/20%Monthly2020-11-14 18:32
https://thealbanianprofile.com/i-infektuar-nga-covid-19-myftiu-i-shkodres-dergohet-per-mjekim-ne-turqi/20%Monthly2020-11-14 17:57
https://thealbanianprofile.com/deutsche-welle-te-tretet-ne-trafikun-e-droges-ne-gjermani-krimi-i-organizuar-nga-shqiperia-dhe-kosova-ne-2019-me-rritje/20%Monthly2020-11-14 13:17
https://thealbanianprofile.com/dita-boterore-e-diabetit-rreth-425-milione-njer%d1%91z-n%d1%91-mbar%d1%91-bot%d1%91n-kan%d1%91-diabet/20%Monthly2020-11-14 13:08
https://thealbanianprofile.com/lukashenko-zotohet-se-nuk-do-ta-dorezoje-pushtetin/20%Monthly2020-11-13 21:01
https://thealbanianprofile.com/ambasadorja-shqiptare-viziton-kryepeshkopin-janullatos-gjendja-e-tij-me-e-mire/20%Monthly2020-11-13 20:43
https://thealbanianprofile.com/celet-panairi-i-librit-panairi-i-librit-online-aplikacioni-me-shtepite-botuese-dhe-si-mund-te-blesh-libra-kete-vit/20%Monthly2020-11-13 20:37
https://thealbanianprofile.com/kish-gjendja-e-imzot-george-frendos-ne-itali-paraqitet-e-qendrueshme-po-i-pergjigjet-mire-terapise/20%Monthly2020-11-13 20:52
https://thealbanianprofile.com/lavrov-paralajmeron-sanksione-kunder-zyrtareve-gjermane-e-franceze/20%Monthly2020-11-13 10:50
https://thealbanianprofile.com/astronautet-pergatiten-per-leshimin-e-dyte-me-spacex/20%Monthly2020-11-13 10:44
https://thealbanianprofile.com/prishtina-i-cileson-deklararat-e-vucicit-si-luftenxitese/20%Monthly2020-11-13 10:41
https://thealbanianprofile.com/u-infektua-me-covid-19-imzot-george-frendo-dergohet-per-trajtim-ne-itali/20%Monthly2020-11-13 10:37
https://thealbanianprofile.com/shba-nuk-i-njeh-kufijte-e-rinj-te-greqise/20%Monthly2020-11-12 20:26
https://thealbanianprofile.com/evropa-kerkon-masa-me-te-rrepta-te-kontrollit-ne-kufijte-e-saj/20%Monthly2020-11-12 19:59
https://thealbanianprofile.com/11744-2/20%Monthly2020-11-12 19:54
https://thealbanianprofile.com/be-jep-103-3-milione-e-ne-ndihme-te-rruges-evropiane-dhe-rimekembjes-ekonomike-te-shqiperise/20%Monthly2020-11-12 19:27
https://thealbanianprofile.com/mbyllet-gjykata-e-tiranes-nga-e-premtja-zhvillohen-vetem-seancat-urgjente/20%Monthly2020-11-12 14:06
https://thealbanianprofile.com/raporti-i-berzh-rritet-korrupsioni-ppp-te-rrezikojne-borxhin-ulet-eficienca-e-gjykatave/20%Monthly2020-11-12 13:56
https://thealbanianprofile.com/vritet-gazetari-i-rel-ne-jug-te-afganistanit/20%Monthly2020-11-12 13:32
https://thealbanianprofile.com/instat-shtyhet-regjistrimi-i-popullsise-procesi-do-te-zhvillohet-ne-tetor-2022/20%Monthly2020-11-12 19:30
https://thealbanianprofile.com/imzot-george-frendo-pozitiv-me-koronavirus-shtrohet-ne-spital-pas-komplikacioneve/20%Monthly2020-11-13 10:28
https://thealbanianprofile.com/rajonet-e-banuara-me-shqiptare-me-standard-me-te-ulet-jetesor/20%Monthly2020-11-11 18:15
https://thealbanianprofile.com/kryepeshkopi-anastas-janullatos-me-koronavirus-niset-me-avion-ushtarak-per-trajtim-mjekesor-ne-greqi/20%Monthly2020-11-11 17:48
https://thealbanianprofile.com/bullgaria-kerkon-garanci-te-shkruara-nga-shkupi-per-fqinjesi-te-mire/20%Monthly2020-11-11 10:59
https://thealbanianprofile.com/botuesi-i-lancet-nxjerr-ne-treg-librin-kinez-per-covid-19/20%Monthly2020-11-11 10:54
https://thealbanianprofile.com/kine-eksperti-edukimi-i-publikut-per-parandalimin-e-semundjeve-ndihmoi-ne-kontrollin-e-pandemise/20%Monthly2020-11-11 10:50
https://thealbanianprofile.com/nendetese-raketore-ruse-ne-brigjet-britanike/20%Monthly2020-11-11 10:19
https://thealbanianprofile.com/gjobat-per-parkingjet-nje-takse-e-fshehte-mbi-banoret-e-tiranes/20%Monthly2020-11-11 08:47
https://thealbanianprofile.com/produksioni-shqiptar-open-door-vleresohet-me-dy-cmime-ne-edicionin-e-21-te-te-festivalit-europian-te-filmit/20%Monthly2020-11-11 08:31
https://thealbanianprofile.com/vlore-nis-puna-per-shnderrimin-e-zones-se-portit-ne-stacion-turistik/20%Monthly2020-11-10 16:32
https://thealbanianprofile.com/hapen-tregje-te-reja-ne-shba-kine-itali-dhe-arabi-saudite/20%Monthly2020-11-10 16:17
https://thealbanianprofile.com/be-synon-te-organizoje-trajnime-per-imamet/20%Monthly2020-11-10 16:10
https://thealbanianprofile.com/procesi-i-berlinit-miratohet-plani-per-tregun-e-perbashket-rajonal/20%Monthly2020-11-10 13:51
https://thealbanianprofile.com/osmani-nuk-eshte-momenti-qe-te-vazhdohet-dialogu-me-serbine/20%Monthly2020-11-10 13:45
https://thealbanianprofile.com/pacienti-i-katert-qe-hidhet-nga-spitalet-covid/20%Monthly2020-11-10 13:23
https://thealbanianprofile.com/103-vjetori-i-ndarjes-nga-jeta-te-atdhetarit-dhe-luftetarit-shqiptar-themistokli-germenji-korce-1871-selanik-9-nentor-1917/20%Monthly2020-11-09 19:16
https://thealbanianprofile.com/situata-e-renduar-nga-covid-19-kufizohet-levizja-nga-dita-e-merkure/20%Monthly2020-11-11 08:17
https://thealbanianprofile.com/vaksina-anticovid-19-e-prodhuar-nga-pfizer-rezulton-90-efikase/20%Monthly2020-11-09 18:32
https://thealbanianprofile.com/31-vjetori-e-renies-se-murit-te-berlinit/20%Monthly2020-11-09 09:36
https://thealbanianprofile.com/maskat-nuk-i-ndalin-tingujt-ne-elbasan-mbahet-edicioni-i-peste-i-takimit-kombetar-te-orkestrave-te-harqeve/20%Monthly2020-11-08 19:13
https://thealbanianprofile.com/formula-e-pagezimit-dokumenti-me-i-vjeter-i-shkruar-ne-shqip/20%Monthly2020-11-08 18:44
https://thealbanianprofile.com/hidrocentrali-mbi-lumin-vjosa-nuk-do-te-ndertohet/20%Monthly2020-11-08 18:34
https://thealbanianprofile.com/hap-dyert-xhamia-e-pare-ne-athine/20%Monthly2020-11-08 18:02
https://thealbanianprofile.com/joe-biden-fiton-garen-presidenciale/20%Monthly2020-11-07 17:45
https://thealbanianprofile.com/flamuri-i-lirise-u-ngrit-ne-decic-me-6-prill-1911/20%Monthly2020-11-06 19:45
https://thealbanianprofile.com/kosova-mbyllet-ne-fundjave-ne-shtate-komuna-kufizohet-edhe-levizja/20%Monthly2020-11-06 17:48
https://thealbanianprofile.com/koha-per-te-pergatitur-dollma-japrak-me-laker-te-bardhe-me-te-shijshmet-e-tradites-shqiptare/20%Monthly2020-11-06 17:45
https://thealbanianprofile.com/be-dhuron-30-respiratore-per-spitalin-covid-4/20%Monthly2020-11-06 17:35
https://thealbanianprofile.com/macron-kerkon-rishqyrtimin-e-rregullave-te-shengenit/20%Monthly2020-11-06 17:24
https://thealbanianprofile.com/angela-merkel-merr-pjese-ne-samitin-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2020-11-06 17:23
https://thealbanianprofile.com/zgjedhjet-amerikane-vazhdon-numerimi-i-votave-ndersa-trump-ankimon-shtetet-kyce/20%Monthly2020-11-06 17:18
https://thealbanianprofile.com/greket-braktisin-athinen-pak-ore-para-mbylljes/20%Monthly2020-11-06 17:55
https://thealbanianprofile.com/100-kompanite-me-te-medha-ne-rajon-asnje-nuk-eshte-nga-shqiperia/20%Monthly2020-11-05 22:16
https://thealbanianprofile.com/edhe-e-enjtja-pa-fitues-ne-zgjedhjet-presidenciale-amerikane/20%Monthly2020-11-05 22:05
https://thealbanianprofile.com/klsh-shkeljet-17-mln-euro-raporti-vjetor-mberrin-ne-parlament/20%Monthly2020-11-05 19:24
https://thealbanianprofile.com/rregullat-e-reja-te-lundrimit-qe-do-zbatojne-operatoret-turistik-per-udhetim-me-anije-rafting-dhe-motoret-e-ujit/20%Monthly2020-11-05 19:18
https://thealbanianprofile.com/kromi-dhe-bakri-pa-taksa-falen-500-milione-leke-per-tre-vite/20%Monthly2020-11-05 19:09
https://thealbanianprofile.com/i-prekur-me-koronavirus-kreu-i-kishes-serbe-shtrohet-ne-spital/20%Monthly2020-11-05 18:47
https://thealbanianprofile.com/ekipi-i-trump-te-pezullohet-numerimi-i-votave-te-derguara-nepermjet-postes/20%Monthly2020-11-05 18:36
https://thealbanianprofile.com/greqia-ne-karantine-per-here-te-dyte/20%Monthly2020-11-05 13:23
https://thealbanianprofile.com/berlin-tri-fe-nje-shtepi-e-perbashket-fillimi-i-punimeve-po-afron/20%Monthly2020-11-05 13:10
https://thealbanianprofile.com/konfirmohet-aktakuza-nga-haga-hashim-thaci-jep-doreheqjen-si-president-i-kosoves/20%Monthly2020-11-05 13:13
https://thealbanianprofile.com/30-vjetori-i-meshes-se-pare-ne-kishen-katolike-ne-shkoder/20%Monthly2020-11-04 19:05
https://thealbanianprofile.com/gjirokaster-mbi-1300-turiste-vendas-e-te-huaj-ne-muzete-e-qytetit-vetem-gjate-tetorit/20%Monthly2020-11-04 18:53
https://thealbanianprofile.com/arrestohet-jakup-krasniqi-pas-konfirmimit-te-akuzes-ish-kryeparlamentari-i-kosoves-u-dergua-ne-hage/20%Monthly2020-11-04 18:40
https://thealbanianprofile.com/papa-francesku-akte-terrori-per-te-komprometuar-vellazerimin-ndermjet-feve/20%Monthly2020-11-04 18:32
https://thealbanianprofile.com/pas-4-vitesh-pezull-gjykata-e-larte-nis-pjeserisht-punen/20%Monthly2020-11-04 18:20
https://thealbanianprofile.com/cfare-ndodh-nese-zgjedhjet-presidenciale-amerikane-nuk-nxjerrin-qartazi-fituesin/20%Monthly2020-11-04 17:32
https://thealbanianprofile.com/basha-takim-me-urdhrin-e-farmacisteve-trajtimi-i-covid-19-ka-kosto-te-rimbursohen-ilacet/20%Monthly2020-11-04 17:23
https://thealbanianprofile.com/90-e-transaksioneve-behen-me-para-ne-dore/20%Monthly2020-11-04 17:06
https://thealbanianprofile.com/perditesohet-protokolli-per-kurimin-e-covid-ne-banese/20%Monthly2020-11-04 17:01
https://thealbanianprofile.com/shtepia-e-gjetheve-ne-tirane-merr-cmimin-muzeu-2020-te-keshillit-te-evropes/20%Monthly2020-11-03 22:52
https://thealbanianprofile.com/zgjedhjet-presidenciale-2020-ne-amerike-rezultate-perditesime/20%Monthly2020-11-03 22:24
https://thealbanianprofile.com/privatizimi-i-tokave-pa-tituj-pronesie-qeveria-fal-oborret-e-trojet-funksionale-deri-300-metra-perreth-banesave-tarifa-10-mije-leke/20%Monthly2020-11-03 17:11
https://thealbanianprofile.com/ujesjellesi-i-tiranes-me-plan-te-ri-biznesi-kerkon-rishikim-tarifash/20%Monthly2020-11-03 17:06
https://thealbanianprofile.com/nje-specie-e-re-peshkaqeni-ne-pkd-karaburun-sazan/20%Monthly2020-11-03 16:48
https://thealbanianprofile.com/vjene-pese-te-vrare-ne-sulmin-terrorist-te-se-henes/20%Monthly2020-11-03 16:35
https://thealbanianprofile.com/sulmi-terrorist-ne-vjene-bashkia-e-tiranes-vishet-me-ngjyrat-e-flamurit-austriak/20%Monthly2020-11-03 23:00
https://thealbanianprofile.com/sulm-terrorist-prane-sinagoges-ne-vjene-7-te-vdekur-dhe-disa-te-plagosur-pas-te-shtenave-me-arme/20%Monthly2020-11-02 22:50
https://thealbanianprofile.com/shba-beteja-per-vota-trump-biden-nje-dite-para-zgjedhjeve/20%Monthly2020-11-02 21:46
https://thealbanianprofile.com/bashkia-e-tiranes-i-jep-pronesine-e-tokes-kishes-se-shen-prokopit-i-hapet-rruge-rikthimit-ne-identitet/20%Monthly2020-11-02 15:58
https://thealbanianprofile.com/publikohet-ekstrakti-i-dyte-i-listave-zgjedhore-te-25-prillit-2021/20%Monthly2020-11-02 14:35
https://thealbanianprofile.com/ministri-serb-i-mbrojtjes-konfirmon-mberritjen-e-tankeve-ruse-ne-serbi/20%Monthly2020-11-02 10:32
https://thealbanianprofile.com/termeti-ne-egje-shkon-ne-83-numri-i-jeteve-te-humbura-ne-izmir-dhe-2-ishullin-samos/20%Monthly2020-11-02 10:25
https://thealbanianprofile.com/holanda-bllokon-negociatat-tryeza-per-shqiperine-e-parakohshme/20%Monthly2020-11-02 09:49
https://thealbanianprofile.com/kqz-ngre-grupin-e-punes-per-votimin-e-emigranteve/20%Monthly2020-11-02 15:03
https://thealbanianprofile.com/20-vjet-ne-bordin-e-stacionit-nderkombetar-te-hapesires/20%Monthly2020-10-27 11:00
https://thealbanianprofile.com/putin-me-kandidatin-biden-kemi-lidhje-ideologjike/20%Monthly2020-11-01 13:29
https://thealbanianprofile.com/cfare-po-ndodh-tek-spitali-covid-2-hidhet-nga-dritarja-pacienti-i-trete/20%Monthly2020-11-01 10:07
https://thealbanianprofile.com/plani-i-deep-state-do-te-therrmohet/20%Monthly2020-11-01 10:46