XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://thealbanianprofile.com/rusia-vendos-ne-arrest-shtepiak-aleatet-e-navalnyt-para-protestave-te-paralajmeruara/20%Monthly2021-01-30 10:40
https://thealbanianprofile.com/serbet-e-kosoves-vaksinohen-ne-kurshumli/20%Monthly2021-01-30 10:33
https://thealbanianprofile.com/gjykata-supreme-le-jashte-listes-se-zgjedhjeve-albin-kurtin/20%Monthly2021-01-30 10:24
https://thealbanianprofile.com/biznesi-kosove-shqiperi-kerkohet-eliminimi-i-barrierave-ne-eksport/20%Monthly2021-01-29 18:26
https://thealbanianprofile.com/ambasadorja-amerikane-largoni-kriminelet-dhe-te-korruptuarit-nga-lista-zgjedhore/20%Monthly2021-01-29 18:19
https://thealbanianprofile.com/shqiptaret-e-kane-humbur-besimin-tek-institucioni-i-zgjedhjeve/20%Monthly2021-01-29 18:02
https://thealbanianprofile.com/kosova-dhe-izraeli-vendosin-te-henen-marredheniet-diplomatike/20%Monthly2021-01-29 17:36
https://thealbanianprofile.com/janari-muaji-i-sensibilizimit-per-depistimin-e-kancerit-te-qafes-se-mitres-mjeket-mos-neglizhoni-vizitat-nuk-ka-vetem-covid-19/20%Monthly2021-01-28 13:44
https://thealbanianprofile.com/85-vjetori-i-lindjes-se-shkrimtarit-ismail-kadare/20%Monthly2021-01-28 13:22
https://thealbanianprofile.com/14430-2/20%Monthly2021-01-28 13:11
https://thealbanianprofile.com/nje-bombardues-amerikan-ka-fluturuar-mbi-gjirin-persik/20%Monthly2021-01-28 12:59
https://thealbanianprofile.com/krize-e-rende-politike-ne-itali/20%Monthly2021-01-28 12:51
https://thealbanianprofile.com/vazhdojne-tensionet-mes-serbise-dhe-malit-te-zi/20%Monthly2021-01-28 12:49
https://thealbanianprofile.com/zgjedhjet-e-25-prillit-fiton-shqiperia-pd-prezanton-programin-ekonomik/20%Monthly2021-01-28 12:45
https://thealbanianprofile.com/frontex-terhiqet-nga-kufiri-hungari-serbi/20%Monthly2021-01-28 12:56
https://thealbanianprofile.com/dita-e-perkujtimit-te-holokaustit-muzeu-historik-kombetar-organizoi-nje-aktivitet-perkujtimor-me-teme-shpetimi-i-hebrenjve/20%Monthly2021-01-28 13:27
https://thealbanianprofile.com/borxhi-publik-ka-shkuar-ne-79-9-shqiperia-me-borxhin-me-te-larte-ne-mes-te-shteteve-te-rajonit/20%Monthly2021-01-27 12:59
https://thealbanianprofile.com/rasti-i-pare-qe-infektohet-pas-vaksinimit-mjeku-pipero-del-pozitiv-ndaj-covid-19/20%Monthly2021-01-27 12:30
https://thealbanianprofile.com/individet-shqiptare-dhe-bullgare-kane-perdorimin-me-te-ulet-te-internetit-ne-europe-rekord-kosova/20%Monthly2021-01-27 10:13
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-me-dobet-se-vendet-e-ballkanit-per-te-arritur-nivelin-e-gjermanise/20%Monthly2021-01-27 10:09
https://thealbanianprofile.com/g7-kerkon-lirimin-e-menjehershem-te-navalnyt/20%Monthly2021-01-27 10:00
https://thealbanianprofile.com/kosnett-te-respektohet-vendimi-per-pronat-e-manastirit-te-decanit/20%Monthly2021-01-27 09:56
https://thealbanianprofile.com/25-vjet-perkujtime-te-holokaustit-ne-bundestagun-gjerman/20%Monthly2021-01-27 09:51
https://thealbanianprofile.com/akademia-e-shkencave-te-shqiperise-aderon-ne-levizjen-kunder-anti-semitizmit/20%Monthly2021-01-27 09:47
https://thealbanianprofile.com/ambasadori-i-izraelit-gendler-populli-shqiptar-ka-mbajtur-gjithmone-anen-e-vertete-te-historise/20%Monthly2021-01-27 09:34
https://thealbanianprofile.com/kreu-i-center-of-jewish-impact-robert-singer-shqiptaret-perkrahes-te-hebrenjve-dhe-izraelit/20%Monthly2021-01-27 09:30
https://thealbanianprofile.com/76-vjetori-i-dhenies-fund-te-holokaustit-nazist/20%Monthly2021-01-27 12:45
https://thealbanianprofile.com/shtepia-rumune-muzeu-qe-i-kushtohet-fotografit-korcar-gjon-mili/20%Monthly2021-01-27 09:28
https://thealbanianprofile.com/7-vjet-pa-usta-laverin/20%Monthly2021-01-26 14:40
https://thealbanianprofile.com/gjuhen-shqipe-e-flasin-6-7-e-banoreve-nen-15-vjec-te-zvicres/20%Monthly2021-01-26 14:08
https://thealbanianprofile.com/naser-ziberi-zgjidhet-avokati-i-popullit-i-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2021-01-26 13:57
https://thealbanianprofile.com/nga-forumi-virtual-i-davosit-presidenti-i-kines-xi-jinping-i-ben-thirrje-komunitetit-nderkombetar-per-bashkim/20%Monthly2021-01-26 13:33
https://thealbanianprofile.com/gjykata-kushtetuese-rinis-punen-pas-bllokimit-disa-vjecar/20%Monthly2021-01-26 13:27
https://thealbanianprofile.com/101-vjecarja-nga-korca-mposht-covidin-per-dy-jave/20%Monthly2021-01-26 13:19
https://thealbanianprofile.com/kthese-ne-politiken-e-jashtme-te-turqise/20%Monthly2021-01-25 14:41
https://thealbanianprofile.com/14315-2/20%Monthly2021-01-25 14:33
https://thealbanianprofile.com/ne-2020-u-pergjysmua-hyrja-e-te-huajve-dhe-dalja-e-shqiptareve-nga-vendi/20%Monthly2021-01-25 14:26
https://thealbanianprofile.com/shtepia-muze-e-shkrimtarit-sterjo-spasse-drejt-perfundimit/20%Monthly2021-01-25 14:12
https://thealbanianprofile.com/cifteline-tani-e-duan-me-pak-veglat-muzikore-folklorike-shqiptare-skerkohen-me-si-dikur/20%Monthly2021-01-25 09:37
https://thealbanianprofile.com/gjirokaster-aktivitete-kulturore-per-paraqitjen-e-antigonese/20%Monthly2021-01-25 09:30
https://thealbanianprofile.com/teatri-kombetar-vazhdon-shfaqjet-online-per-publikun/20%Monthly2021-01-25 09:24
https://thealbanianprofile.com/rriten-tensionet-kine-tajvan/20%Monthly2021-01-24 21:32
https://thealbanianprofile.com/banoret-e-nje-fshati-ne-kosove-ndalojne-politikanet-qe-te-shkojne-per-fushate/20%Monthly2021-01-24 21:27
https://thealbanianprofile.com/pergjimet-e-seksereve-te-ndrangheta-s-si-te-ngrene-kulla-dhe-te-blejne-politikane-ne-tirane/20%Monthly2021-01-24 21:20
https://thealbanianprofile.com/ramush-haradinaj-referendumin-per-bashkimin-e-kosoves-me-shqiperine/20%Monthly2021-01-24 21:03
https://thealbanianprofile.com/igjeum-ne-24-26-janar-reshje-intensive-shiu-bore-ne-zonat-malore/20%Monthly2021-01-24 20:56
https://thealbanianprofile.com/blu-box-instalohet-ne-durres-kontroll-satelitor-i-vendndodhjes-se-anijeve/20%Monthly2021-01-24 20:50
https://thealbanianprofile.com/rifillojne-bisedimet-turqi-greqi/20%Monthly2021-01-24 20:40
https://thealbanianprofile.com/rusi-mijera-persona-ndalohen-ne-protestat-per-lirimin-e-navalnyt/20%Monthly2021-01-24 20:42
https://thealbanianprofile.com/lidhja-shqiptare-e-pejes-1899-1900/20%Monthly2021-01-24 20:17
https://thealbanianprofile.com/greqia-zgjat-sherbimin-e-detyrueshem-ushtarak/20%Monthly2021-01-22 15:00
https://thealbanianprofile.com/parlamenti-europian-te-ndalet-ndertimi-i-nord-stream-2/20%Monthly2021-01-22 14:22
https://thealbanianprofile.com/federata-e-mjekeve-shqiptare-ne-europe-pacientet-ne-shqiperi-po-marrin-trajtime-te-mangeta-e-te-gabuara-ndaj-covid-19/20%Monthly2021-01-22 13:47
https://thealbanianprofile.com/xhorxh-gordon-bajron-1788-1824/20%Monthly2021-01-22 13:25
https://thealbanianprofile.com/skandal-ne-itali-ne-vend-te-vaksines-anti-covid-mjekeve-dhe-infermiereve-iu-injektojne-uje-fiziologjik-serum/20%Monthly2021-01-22 15:01
https://thealbanianprofile.com/nuk-respektonte-masat-anti-covid-debohet-nga-tirana-diplomati-rus/20%Monthly2021-01-21 18:59
https://thealbanianprofile.com/shkup-miratohet-ligji-i-diskutueshem-per-regjistrimin-e-popullsise/20%Monthly2021-01-21 18:35
https://thealbanianprofile.com/skandal-pacienti-me-covid-vdes-dhe-grabitet-brenda-spitalit-i-marrin-parate-nga-portofoli/20%Monthly2021-01-21 02:43
https://thealbanianprofile.com/ministrja-e-jashtme-uron-biden-syte-e-gjithe-botes-jane-tek-ju/20%Monthly2021-01-21 02:37
https://thealbanianprofile.com/presidenti-biden-nenpresidentja-harris-marrin-detyren-ne-krye-te-administrates-se-re-amerikane/20%Monthly2021-01-21 02:26
https://thealbanianprofile.com/vdekja-e-ushtarakut-ne-afganistan-mm-hetim-te-plote-per-ngjarjen/20%Monthly2021-01-20 11:37
https://thealbanianprofile.com/shperthimet-alarmojne-lezhen-banoret-rrefejne-tmerrin-erdhen-nga-ajri-kemi-frike-per-cunam/20%Monthly2021-01-20 11:30
https://thealbanianprofile.com/donald-trump-mban-fjalimin-e-lamtumires-isha-presidenti-i-pare-ne-dekada-qe-nuk-nisa-asnje-lufte-te-re/20%Monthly2021-01-20 11:04
https://thealbanianprofile.com/inaugurimet-presidenciale-nder-dekada/20%Monthly2021-01-20 11:07
https://thealbanianprofile.com/kamala-harris-nje-nenpresidente-qe-ben-histori/20%Monthly2021-01-20 11:15
https://thealbanianprofile.com/zgjedhjet-e-25-prillit-delegacioni-i-odihr-vizite-peseditore-ne-shqiperi/20%Monthly2021-01-19 18:19
https://thealbanianprofile.com/me-shkarpa-ne-krah-per-te-ngrohur-nxenesit-mesuesi-nga-pogradeci-prek-rrjetin/20%Monthly2021-01-19 18:04
https://thealbanianprofile.com/melania-trump-jep-mesazhin-e-saj-te-lamtumires-si-zonja-e-pare-e-shba/20%Monthly2021-01-19 14:28
https://thealbanianprofile.com/gjermania-dhuron-1000-oksimetra-per-pacientet-me-covid-19/20%Monthly2021-01-19 14:11
https://thealbanianprofile.com/krimet-me-te-shpeshta-kibernetike-ne-shqiperi-per-vitin-2020/20%Monthly2021-01-19 14:04
https://thealbanianprofile.com/artisti-kosovar-alkent-pozhegu-rikrijon-portretin-e-joe-biden-me-drithera-dhe-fara/20%Monthly2021-01-19 13:57
https://thealbanianprofile.com/rrebeshe-shiu-ne-22-26-janar-agjencia-e-mbrojtjes-civile-paralajmeron-prefektet-e-bashkite/20%Monthly2021-01-19 13:46
https://thealbanianprofile.com/kina-nuk-ndalet-as-nga-virusi-ekonomia-e-dyte-le-pas-krizen-nga-covid-19/20%Monthly2021-01-19 13:40
https://thealbanianprofile.com/terminali-doganor-ne-bllate-rmv-shqiperi-vleresohet-i-panevojshem-nga-autoritetet/20%Monthly2021-01-19 11:20
https://thealbanianprofile.com/trump-heq-kufizimet-per-fluturimet-nga-zona-schengen-irlanda-dhe-britania-e-madhe/20%Monthly2021-01-19 11:09
https://thealbanianprofile.com/tregtia-ne-2020-u-tkurr-me-571-milione-euro/20%Monthly2021-01-19 10:44
https://thealbanianprofile.com/fbi-perpjekje-per-tu-shitur-ruseve-kompjuterin-e-zyres-se-pelosit/20%Monthly2021-01-19 10:31
https://thealbanianprofile.com/kuvendi-voton-aktet-normative-per-vaksinat/20%Monthly2021-01-19 10:14
https://thealbanianprofile.com/raporti-vjetor-portit-i-durresit-perpunoi-mbi-3-8-milione-tone-mallra/20%Monthly2021-01-19 10:49
https://thealbanianprofile.com/akademia-e-shkencave-e-shqiperise-miraton-perkufizimin-universal-te-antisemitizmit/20%Monthly2021-01-18 19:31
https://thealbanianprofile.com/14073-2/20%Monthly2021-01-18 19:27
https://thealbanianprofile.com/kina-pritet-te-behet-tregu-me-i-madh-ne-bote-i-internetit-ne-vitin-2024/20%Monthly2021-01-18 19:13
https://thealbanianprofile.com/arrestohet-kryetari-i-komunes-se-ulqinit-dhe-zyrtare-te-tjere/20%Monthly2021-01-18 19:04
https://thealbanianprofile.com/mesazhi-i-pare-nder-atlantik-i-derguar-para-118-vjetesh-nga-shba/20%Monthly2021-01-18 12:57
https://thealbanianprofile.com/perkujtohet-100-vjetori-i-kongresit-te-pare-bektashian/20%Monthly2021-01-18 12:20
https://thealbanianprofile.com/konferenca-e-paqes-ne-paris-18-janar-1919/20%Monthly2021-01-18 11:51
https://thealbanianprofile.com/dokumente-te-rralla-nga-gripi-spanjoll-ne-elbasan-foto/20%Monthly2021-01-19 14:19
https://thealbanianprofile.com/ndertesa-e-vjeter-e-radio-tiranes-do-te-restaurohet/20%Monthly2021-01-17 23:34
https://thealbanianprofile.com/6-keshilla-drejtuar-shofereve-per-udhetimin-me-kujdes-ne-ditet-me-mot-te-acarte/20%Monthly2021-01-17 23:25
https://thealbanianprofile.com/skite-shqiptare-drejt-boterorit/20%Monthly2021-01-17 23:18
https://thealbanianprofile.com/saharaja-mbulohet-nga-debora/20%Monthly2021-01-17 23:08
https://thealbanianprofile.com/atmosfera-ushtarake-perfshin-kryeqytetin-amerikan-para-inaugurimit-te-bidenit/20%Monthly2021-01-17 22:49
https://thealbanianprofile.com/553-vjetori-i-vdekjes-se-heroit-kombetar-gjergj-kastrioti-skenderbeu/20%Monthly2021-01-17 22:58
https://thealbanianprofile.com/besniku-i-merkelit-fiton-armin-laschet-ne-krye-te-cdu/20%Monthly2021-01-17 22:11
https://thealbanianprofile.com/aleksej-navalny-arrestohet-pasi-mberrin-ne-moske/20%Monthly2021-01-17 22:14
https://thealbanianprofile.com/177-vjet-nga-lindja-e-atit-te-kombit-ismail-qemali/20%Monthly2021-01-17 22:46
https://thealbanianprofile.com/parada-ushtarake-koreja-e-veriut-zbulon-raketen-e-re-balistike/20%Monthly2021-01-15 22:33
https://thealbanianprofile.com/urgjenca-kombetare-ben-bilancin-ne-2020-ndodhen-6248-aksidente-rrugore-me-159-viktima/20%Monthly2021-01-15 22:27
https://thealbanianprofile.com/157-vjetori-i-lindjes-se-isa-boletinit/20%Monthly2021-01-15 22:05
https://thealbanianprofile.com/identifikimi-biometrik-kqz-kualifikon-kompanine-amerikane/20%Monthly2021-01-15 21:57
https://thealbanianprofile.com/gjermania-lejon-ndertimin-e-gazsjellesit-rus/20%Monthly2021-01-15 21:49
https://thealbanianprofile.com/analiste-evropiane-dhe-amerikane-per-qasjen-transatlantike-ndaj-ballkanit-pas-20-janarit/20%Monthly2021-01-15 12:32
https://thealbanianprofile.com/bullgaria-denon-djegien-e-flamurit-bullgar-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2021-01-15 12:27
https://thealbanianprofile.com/nje-pellumb-amerikan-ne-telashe-me-australine-pasi-kaloi-oqeanin-paqesor/20%Monthly2021-01-15 12:24
https://thealbanianprofile.com/bmw-ja-me-shpejtesi-sketerre-pamjet-e-aksidentit-te-rende-ne-mes-te-tiranes/20%Monthly2021-01-15 12:12
https://thealbanianprofile.com/22-vjet-nga-masakra-e-recakut/20%Monthly2021-01-15 11:52
https://thealbanianprofile.com/ngrice-dhe-bore-ne-zonat-malore-arrsh-njofton-per-akset-problematike/20%Monthly2021-01-15 11:32
https://thealbanianprofile.com/turqia-sfidon-dialogun-me-greqine-bllokon-egjeun-per-nje-vit/20%Monthly2021-01-15 22:39
https://thealbanianprofile.com/filomena-vjen-ne-ballkan-e-gjithe-shqiperia-e-ngrire-ne-fundjave/20%Monthly2021-01-14 12:33
https://thealbanianprofile.com/mesim-me-dritare-hapur-udhezimi-i-ministrise-shqeteson-nxenes-e-prinder/20%Monthly2021-01-14 12:23
https://thealbanianprofile.com/koha-kur-shqiptaret-internoheshin-pa-proces-gjyqesor/20%Monthly2021-01-14 12:14
https://thealbanianprofile.com/sekretari-i-shtetit-pompeo-falenderon-shqiperine-per-kontributin-ne-ngushticen-e-hormuzit/20%Monthly2021-01-14 11:59
https://thealbanianprofile.com/avioni-pa-pilot-izraelit-ndihmon-ne-sigurimin-e-kufijve-europiane/20%Monthly2021-01-14 11:45
https://thealbanianprofile.com/bore-e-madhe-ne-kukes-mjaft-fshatra-pa-energji-elektrike/20%Monthly2021-01-14 11:35
https://thealbanianprofile.com/kater-vjet-nga-ndalimi-i-hyrjes-se-trenit-serb-ne-kosove/20%Monthly2021-01-14 11:26
https://thealbanianprofile.com/hoti-marreveshja-finale-duhet-te-perfshije-njohjen-reciproke-kosove-serbi/20%Monthly2021-01-14 11:21
https://thealbanianprofile.com/ekspertet-e-obsh-mberrijne-ne-wuhan-per-te-hetuar-origjinen-e-koronavirusit/20%Monthly2021-01-14 11:07
https://thealbanianprofile.com/vazhdon-debati-per-regjistrimin-e-popullsise-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2021-01-14 12:04
https://thealbanianprofile.com/13-janar-1963-u-krye-premiera-e-halilit-dhe-hajrise-te-parit-balet-shqiptar/20%Monthly2021-01-14 10:46
https://thealbanianprofile.com/muzeu-kombe%cc%88tar-i-fotografise%cc%88-marubi-i-listuar-nde%cc%88r-50-muzete-europiane-me-novatore-te-40-viteve-te-fundit/20%Monthly2021-01-13 18:58
https://thealbanianprofile.com/150-vjetori-i-lindjes-i-atdhetarit-te-shquar-mihal-grameno/20%Monthly2021-01-13 18:50
https://thealbanianprofile.com/skandali-ne-spitalin-covid-2-jep-8-milione-leke-nen-dore-por-e-ema-nderron-jete/20%Monthly2021-01-13 18:24
https://thealbanianprofile.com/nje-gjykate-ne-peru-akuzon-soros-bill-gates-dhe-rockefeller-ata-krijuan-covid-19/20%Monthly2021-01-13 10:54
https://thealbanianprofile.com/shoqatave-e-bashkive-pasojat-e-renda-qe-do-te-shfaqen-ne-ekonomi-nga-perseritja-e-permbytjeve/20%Monthly2021-01-12 11:31
https://thealbanianprofile.com/91-mije-shqiptare-jetojne-ne-shba-rekord-ne-rajon-e-europe-bashke-me-bosnje-hercegovinen/20%Monthly2021-01-12 11:18
https://thealbanianprofile.com/tyrbja-e-abaz-aliut-ne-malin-e-tomorit-pamje-magjepsese-nen-vellon-e-debores/20%Monthly2021-01-11 22:42
https://thealbanianprofile.com/nis-vaksinimi-anticovid-shefja-e-infektivit-vaksinohet-e-para/20%Monthly2021-01-11 21:51
https://thealbanianprofile.com/permbytjet-1-mije-e-800-hektare-toke-e-permbytur-ne-shkoder/20%Monthly2021-01-11 14:36
https://thealbanianprofile.com/turqia-fton-greqine-per-bisedime-ne-tirane/20%Monthly2021-01-11 14:25
https://thealbanianprofile.com/vendi-i-pagezimit-te-jezusit-i-pastruar-nga-minat-pas-50-vjetesh/20%Monthly2021-01-14 10:45
https://thealbanianprofile.com/kampionja-olimpike-me-e-vjeter-nje-e-mbijetuar-e-holokaustit-mbush-100-vjec/20%Monthly2021-01-11 12:03
https://thealbanianprofile.com/kina-perballet-me-shperthim-te-ri-te-koronavirusit/20%Monthly2021-01-11 11:52
https://thealbanianprofile.com/venia-ne-pune-e-tap-konkurrence-per-gazin-rus-ne-ballkan/20%Monthly2021-01-11 11:48
https://thealbanianprofile.com/mali-i-zi-rikthen-levizjen-e-lire-ska-masa-shtese-ne-kufi/20%Monthly2021-01-11 22:22
https://thealbanianprofile.com/petulla-me-nenexhik-djathe-e-hudhra-per-te-kenaqur-nepsin-dhe-oreksin/20%Monthly2021-01-11 13:47
https://thealbanianprofile.com/moti-i-keq-pritet-te-hapen-portat-e-shkarkimit-ne-kaskaden-e-drinit/20%Monthly2021-01-11 23:15
https://thealbanianprofile.com/filluan-permbytjet-fa-dyfishon-kapacitetet-ne-ndihme-te-banoreve/20%Monthly2021-01-08 19:27
https://thealbanianprofile.com/strasburgu-urdheron-pezullimin-e-debimit-te-selami-simsek-ne-turqi/20%Monthly2021-01-08 19:16
https://thealbanianprofile.com/ikjet-nga-lsi-zv-kryetari-luan-rama-nuk-jemi-te-shqetesuar/20%Monthly2021-01-08 19:11
https://thealbanianprofile.com/pandemia-pengoi-trajtimin-e-pacienteve-kronike/20%Monthly2021-01-08 18:26
https://thealbanianprofile.com/trump-nuk-do-te-marr-pjese-ne-inaugurimin-e-biden/20%Monthly2021-01-08 18:20
https://thealbanianprofile.com/be-pret-zgjedhje-te-standardeve-evropiane-ne-kosove/20%Monthly2021-01-08 18:12
https://thealbanianprofile.com/presidenti-trump-denon-dhunen-ne-kapitol/20%Monthly2021-01-08 10:10
https://thealbanianprofile.com/votimi-dhe-numerimi-elektronik-pd-zgjedh-fierin-dhe-korcen-per-projektin-pilot/20%Monthly2021-01-08 10:07
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-nis-kontingjentin-e-8-te-ne-letoni-aty-ku-humben-jeten-2-ushtarake/20%Monthly2021-01-08 10:01
https://thealbanianprofile.com/moti-i-keq-situata-ne-akset-kombetare/20%Monthly2021-01-08 09:44
https://thealbanianprofile.com/kosove-zgjedhjet-parlamentare-me-14-shkurt/20%Monthly2021-01-07 10:28
https://thealbanianprofile.com/shba-kongresi-certifikon-rezultatet-e-zgjedhjeve-presidenciale/20%Monthly2021-01-07 10:03
https://thealbanianprofile.com/13712-2/20%Monthly2021-01-07 10:30
https://thealbanianprofile.com/kater-te-vdekur-dhe-52-te-arrestuar-gjate-protestave-te-dhunshme-ne-uashington/20%Monthly2021-01-07 10:19
https://thealbanianprofile.com/profesionistet-5-vjet-pa-shkrepur-ciften-kontrabandistet-po-bejne-kerdine/20%Monthly2021-01-06 19:30
https://thealbanianprofile.com/kosove-parlamenti-miraton-dergimin-e-fsk-se-ne-misione-paqeruajtese-perkrah-shteteve-te-bashkuara/20%Monthly2021-01-06 13:14
https://thealbanianprofile.com/mbeshtetesit-e-presidentit-trump-ne-proteste-ndersa-kongresi-certifikon-zgjedhjet-presidenciale/20%Monthly2021-01-06 13:10
https://thealbanianprofile.com/13670-2/20%Monthly2021-01-06 13:07
https://thealbanianprofile.com/shba-vendos-tarifa-te-reja-ndeshkuese-per-produktet-e-be/20%Monthly2021-01-06 12:57
https://thealbanianprofile.com/itinerari-i-ballkanit-pushbacks-permes-frontex-it/20%Monthly2021-01-06 12:56
https://thealbanianprofile.com/1700-vjet-jete-hebreje-ne-gjermani/20%Monthly2021-01-06 12:53
https://thealbanianprofile.com/fan-stilian-nolit-6-janar-1882-13-mars-1965/20%Monthly2021-01-17 23:10
https://thealbanianprofile.com/pandemia-ul-remitancat-e-emigranteve-ne-nivelin-me-minimal-te-pese-viteve-te-fundit/20%Monthly2021-01-06 12:45
https://thealbanianprofile.com/orendreqesi-i-fundit-ne-fier-usta-shyqyriu-mban-zanatin-gjalle/20%Monthly2021-01-06 12:38
https://thealbanianprofile.com/masat-anticovid-25-mije-qytetare-jane-gjobitur-qe-prej-15-tetorit/20%Monthly2021-01-06 12:38
https://thealbanianprofile.com/kalendari-i-festave-zyrtare-per-vitin-2021/20%Monthly2021-01-06 11:06
https://thealbanianprofile.com/dacic-dhe-vullin-imunizohen-me-vaksinen-ruse/20%Monthly2021-01-06 13:04
https://thealbanianprofile.com/adriano-celentano-prej-1-viti-i-mbyllur-ne-shtepi-per-shkak-te-frikes-nga-covid-19/20%Monthly2021-01-04 18:38
https://thealbanianprofile.com/figurat-e-shquara-shqiptare-qe-humben-jeten-pergjate-2020-tes/20%Monthly2021-01-04 18:30
https://thealbanianprofile.com/kisha-greke-u-thote-prifterinjve-te-injorojne-urdhrin-e-qeverise-per-mbyllje/20%Monthly2021-01-04 17:57
https://thealbanianprofile.com/shpronesohet-toka-per-varrezat-e-ushtareve-greke-te-rene-ne-gryken-e-kelcyres/20%Monthly2021-01-04 17:43
https://thealbanianprofile.com/shkrihet-ofl/20%Monthly2021-01-04 17:25
https://thealbanianprofile.com/alarm-ne-beograd-vucic-nen-pergjim-prej-18-muajsh/20%Monthly2021-01-04 18:00
https://thealbanianprofile.com/moti-i-madh-i-arberesheve-dorezohet-zyrtarisht-ne-unesco/20%Monthly2021-01-04 16:53
https://thealbanianprofile.com/vmro-paralajmeron-se-mund-te-mos-e-njoh-regjistrimin-e-popullsise/20%Monthly2021-01-04 12:08
https://thealbanianprofile.com/australia-ndryshon-tekstin-e-himnit-kombetar/20%Monthly2021-01-04 12:07
https://thealbanianprofile.com/politika-i-percjell-mesazhe-mirenjoje-kongresmenit-eliot-engel/20%Monthly2021-01-04 12:02
https://thealbanianprofile.com/dita-kur-monarkia-e-shqiperise-shpallet-e-jashteligjshme/20%Monthly2021-01-04 11:39
https://thealbanianprofile.com/shba-mban-pranine-ne-gjirin-persik-per-shkak-te-kercenimeve-nga-irani/20%Monthly2021-01-04 11:34
https://thealbanianprofile.com/alarmi-demografik-koreja-e-jugut-regjistron-me-shume-vdekje-sa-sa-lindje/20%Monthly2021-01-04 11:30
https://thealbanianprofile.com/kadare-oficer-i-madh-i-legjionit-te-nderit/20%Monthly2021-01-04 18:05
https://thealbanianprofile.com/irani-planifikon-rritjen-e-nivelit-te-pasurimit-te-uraniumit/20%Monthly2021-01-02 22:25
https://thealbanianprofile.com/20-mije-turiste-vizituan-butrintin-ne-vitin-2020/20%Monthly2021-01-02 22:16
https://thealbanianprofile.com/fasonet-po-sjellin-me-shume-te-ardhura-se-turizmi/20%Monthly2021-01-02 22:13
https://thealbanianprofile.com/publikohen-te-gjitha-ndryshimet-fiskale-qe-hyne-ne-fuqi-kete-vit/20%Monthly2021-01-02 22:10
https://thealbanianprofile.com/koha-per-te-vepruar-per-nje-rimekembje-te-drejte-te-gjelber-dhe-dixhitale-portugalia-merr-presidencen-e-keshillit-te-be-se/20%Monthly2021-01-02 21:29
https://thealbanianprofile.com/suedia-merr-kryesine-e-osbe-se/20%Monthly2021-01-02 21:08
https://thealbanianprofile.com/rritja-e-pages-maksimale-e-minimale-te-punesuarit-e-punedhenesit-do-te-paguajne-37-mln-euro-me-shume-taksa-ne-2021/20%Monthly2021-01-02 22:07
https://thealbanianprofile.com/gurgurica-kostumet-tradicionale-ne-fshatin-e-grave/20%Monthly2021-01-02 21:05
https://thealbanianprofile.com/bota-priti-vitin-e-ri-2021-ne-qetesi/20%Monthly2021-01-02 23:20
https://thealbanianprofile.com/izrael-1-milion-persona-te-vaksinuar-ndaj-covid-19/20%Monthly2021-01-02 21:54
https://thealbanianprofile.com/brexit-babai-i-boris-johnson-ben-kerkese-per-pasaporte-franceze-une-do-te-jem-gjithmone-evropian-kjo-eshte-e-sigurt/20%Monthly2021-01-02 21:32
https://thealbanianprofile.com/franca-heton-organizatoret-e-nje-feste-te-fshehte-per-vitin-e-ri-me-mbi-2500-pjesemarres/20%Monthly2021-01-02 22:28
https://thealbanianprofile.com/kina-dhe-be-shpallen-perfundimin-e-bisedimeve-mbi-marreveshjen-e-investimeve/20%Monthly2021-01-02 22:02