XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://thealbanianprofile.com/leksioni-nga-bllokimi-i-kanalit-te-suezit/20%Monthly2021-03-30 12:12
https://thealbanianprofile.com/maqedoni-e-veriut-anulohet-regjistrimi-i-popullsise/20%Monthly2021-03-30 12:07
https://thealbanianprofile.com/transparency-international-shqiperi-shteti-i-kapur-nga-korrupsioni/20%Monthly2021-03-30 12:01
https://thealbanianprofile.com/me-sy-dhe-vesh-nga-izraeli/20%Monthly2021-04-01 22:22
https://thealbanianprofile.com/anketa-89-e-personave-mbi-60-vjec-mendojne-se-pensioni-eshte-i-pamjaftueshem-per-nevoja-bazike/20%Monthly2021-03-30 12:18
https://thealbanianprofile.com/debatet-rreth-censusit-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2021-03-29 13:29
https://thealbanianprofile.com/nis-vaksinimi-masiv/20%Monthly2021-03-29 13:26
https://thealbanianprofile.com/celen-kendet-arkivore-ne-tetove-kercove-ferizaj-dhe-podujeve/20%Monthly2021-03-29 13:16
https://thealbanianprofile.com/dita-nderkombetare-e-teatrit-2/20%Monthly2021-03-29 13:12
https://thealbanianprofile.com/bajram-curri-1862-1925-2/20%Monthly2021-03-29 13:07
https://thealbanianprofile.com/77-vjetori-i-betejes-se-margellicit/20%Monthly2021-03-29 13:04
https://thealbanianprofile.com/1-vjetori-i-anetaresimit-te-maqedonise-se-veriut-ne-nato/20%Monthly2021-03-29 13:32
https://thealbanianprofile.com/rikthehet-ora-verore-nje-ore-me-pak-gjume-me-shume-dite/20%Monthly2021-03-29 13:37
https://thealbanianprofile.com/153-vjetori-i-lindjes-se-gjergj-qiriazit/20%Monthly2021-03-29 13:10
https://thealbanianprofile.com/frutat-dhe-perimet-e-shqiperise-pa-takse-doganore-drejt-be-deri-ne-2025/20%Monthly2021-03-26 15:23
https://thealbanianprofile.com/rmv-deri-sot-jane-regjistruar-rreth-150-000-persona-nga-diaspora/20%Monthly2021-03-26 15:12
https://thealbanianprofile.com/pe-me-shumice-votash-mbeshtet-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2021-03-26 15:08
https://thealbanianprofile.com/diaspora-dergoi-nje-miliarde-euro-ne-kosove-shifra-eshte-sa-gjysma-e-buxhetit-te-shtetit-per-nje-vit/20%Monthly2021-03-26 14:49
https://thealbanianprofile.com/suezi-ndikon-dhe-ne-shqiperi-do-kete-vonesa-te-mberritjes-se-mallrave-nga-kina/20%Monthly2021-03-26 14:57
https://thealbanianprofile.com/ulje-drastike-e-numrit-te-udhetareve-me-tragete-transporti-detar-i-mallrave-vijon-normalisht/20%Monthly2021-03-26 14:40
https://thealbanianprofile.com/31-vjet-nga-protesta-e-pare-antikomuniste-ne-shqiperi/20%Monthly2021-03-26 13:07
https://thealbanianprofile.com/lasgushi-sjell-sasine-e-pare-te-vaksinave-kineze-nga-turqia/20%Monthly2021-03-25 21:14
https://thealbanianprofile.com/nje-muaj-nga-zgjedhjet-rama-dhe-basha-celin-fushaten-nga-qendra-e-tiranes/20%Monthly2021-03-25 21:20
https://thealbanianprofile.com/fillon-rrugetimi-i-pishtarit-olimpik-te-lojerave-te-tokios-2020/20%Monthly2021-03-25 20:39
https://thealbanianprofile.com/greqia-feston-200-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2021-03-25 20:36
https://thealbanianprofile.com/124-vjet-nga-botimi-e-revistes-albania-ne-burksel/20%Monthly2021-03-25 20:22
https://thealbanianprofile.com/akademia-e-shkencave-po-konkretizon-vepra-te-medha-albanologjike/20%Monthly2021-03-25 10:39
https://thealbanianprofile.com/erdogan-i-kerkon-kurtit-te-rishikoje-ceshtjen-e-hapjes-ambasades-ne-jeruzalem/20%Monthly2021-03-25 10:35
https://thealbanianprofile.com/studimi-mbi-ekstremizmin-e-dhunshem-qytetaret-me-shume-te-shqetesuar-per-ekstremizmin-politik/20%Monthly2021-03-25 20:23
https://thealbanianprofile.com/partite-nisin-zyrtarisht-fushaten-elektorale-per-zgjedhjet-e-25-prillit/20%Monthly2021-03-25 20:54
https://thealbanianprofile.com/shqiperi-andorre-kuqezinjte-nisin-rrugetimin-drejt-katar-2022/20%Monthly2021-03-25 09:58
https://thealbanianprofile.com/greqia-shtyn-lejet-e-qendrimit-te-te-huajve-kategorite-qe-perfitojne/20%Monthly2021-03-25 09:54
https://thealbanianprofile.com/banka-e-shqiperise-parashikon-rritje-ekonomike-me-4-9-per-kete-vit/20%Monthly2021-03-25 09:47
https://thealbanianprofile.com/eurostat-mbi-5-mije-kerkesa-per-azil-nga-shqiptaret-edhe-ne-vitin-e-pandemise/20%Monthly2021-03-25 09:40
https://thealbanianprofile.com/perfaqesuesit-e-bizneseve-te-kosoves-refuzojne-ftesen-e-beogradit-per-vaksinim/20%Monthly2021-03-25 10:47
https://thealbanianprofile.com/zgjedhjet-ambasadoret-e-be-apelojne-zgjedhjet-te-jene-transparente-gjitheperfshirese-te-lira-dhe-te-ndershme/20%Monthly2021-03-25 10:26
https://thealbanianprofile.com/freedom-house-demokracia-amerikane-ne-krize-akute/20%Monthly2021-03-24 11:26
https://thealbanianprofile.com/ministrat-e-jashtem-te-nato-s-diskutuan-marredheniet-me-rusine/20%Monthly2021-03-24 11:15
https://thealbanianprofile.com/22-vite-nga-bombardimet-e-nato-s-kunder-serbise/20%Monthly2021-03-24 11:12
https://thealbanianprofile.com/me-24-mars-kujtojme-kryengritjen-e-malesise-se-madhe-te-vitit-1911/20%Monthly2021-03-24 10:59
https://thealbanianprofile.com/shqiptaret-bllokojne-kuvendin-e-rmv-shkak-refuzimi-per-ligjin-e-shtetesise/20%Monthly2021-03-23 13:32
https://thealbanianprofile.com/gjirokastra-rrezikon-unesco-n-ekspertet-te-ndalet-projekti-i-by-passit/20%Monthly2021-03-23 13:17
https://thealbanianprofile.com/skema-e-mashtrimit-ne-itali-shqiptaret-vjedhin-mbi-1-mln-euro-nga-sistemi-shendetesor/20%Monthly2021-03-23 13:11
https://thealbanianprofile.com/projekti-per-gazin-natyror-te-lengshem-ne-shqiperi-mund-te-filloje-ne-vitin-2023/20%Monthly2021-03-23 13:00
https://thealbanianprofile.com/barometri-i-sigurise-bie-besimi-te-spak-dhe-reforma-ne-drejtesi/20%Monthly2021-03-23 12:52
https://thealbanianprofile.com/albin-kurti-kryeminister-i-kosoves-per-here-te-dyte/20%Monthly2021-03-23 12:45
https://thealbanianprofile.com/provokimi-i-ri-i-kremlinit-putin-ka-gjithnje-me-vete-valixhen-berthamore/20%Monthly2021-03-22 14:47
https://thealbanianprofile.com/22-mars-1908-mbajtja-e-meshes-se-pare-ne-gjuhen-shqipe-dhe-themelimin-e-kishes-ortodokse-shqiptare-te-shen-gjergjit-ne-boston/20%Monthly2021-03-22 14:38
https://thealbanianprofile.com/sot-perkujtojme-131-vjetorin-e-vdekjes-se-thimi-mitkos/20%Monthly2021-03-22 14:34
https://thealbanianprofile.com/misioni-i-tij-lulzim-basha-prezanton-librin-e-tij-te-pare/20%Monthly2021-03-22 14:31
https://thealbanianprofile.com/bienalja-e-akuarelit-haliti-tregon-fuqine-e-artit-edhe-ne-kohe-te-veshtira-per-njerezimin/20%Monthly2021-03-22 14:23
https://thealbanianprofile.com/konstituohet-kuvendi-i-ri-i-kosoves-glauk-konjufca-presidenti-ne-detyre/20%Monthly2021-03-22 13:58
https://thealbanianprofile.com/shoqatat-ne-mbrojtje-te-mjedisit-dhe-shkencetaret-po-kerkojne-mbeshtetje-per-ta-shpallur-vjosen-park-kombetar/20%Monthly2021-03-22 13:51
https://thealbanianprofile.com/emiratet-e-bashkuara-arabe-i-dhurojne-shqiperise-10-mije-doza-te-vaksines-ruse-sputnik-v/20%Monthly2021-03-22 13:43
https://thealbanianprofile.com/dita-e-sulltan-nevruzi-perkujtohet-30-vjetori-i-rihapjes-se-kryegjyshates-boterore-bektashiane/20%Monthly2021-03-22 13:25
https://thealbanianprofile.com/dita-boterore-e-ujit-22-mars/20%Monthly2021-03-22 14:10
https://thealbanianprofile.com/media-izraelite-reportazh-me-vleresime-per-bektashizmin-ne-shqiperi/20%Monthly2021-03-22 13:31
https://thealbanianprofile.com/23-vjet-nga-zgjedhjet-parlamentare-dhe-presidenciale-ne-kosove/20%Monthly2021-03-22 14:15
https://thealbanianprofile.com/gaforrja-blu-ne-ujerat-shqiptare-rrit-demet-per-peshkataret/20%Monthly2021-03-22 14:01
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-pergatitet-per-zgjedhje-te-trazuara/20%Monthly2021-03-20 11:04
https://thealbanianprofile.com/pas-800-vitesh-rizgjohet-vullkani-ne-islande/20%Monthly2021-03-20 10:53
https://thealbanianprofile.com/oscar-2021-per-here-te-pare-te-nominuara-dy-regjisore-femra-dhe-nente-aktore-me-ngjyre/20%Monthly2021-03-20 10:46
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-do-te-vaksinoje-500-mjeke-te-kosoves-ne-kukes/20%Monthly2021-03-20 10:44
https://thealbanianprofile.com/bullgaria-njeh-vetem-identitetin-e-ri-maqedonas/20%Monthly2021-03-20 10:31
https://thealbanianprofile.com/turqia-terhiqet-nga-konventa-qe-synon-mbrojtjen-e-grave-nga-dhuna/20%Monthly2021-03-20 10:27
https://thealbanianprofile.com/a-eshte-mire-presidenti-joe-biden-pengohet-disa-here-ne-shkallet-e-avionit-air-force-one/20%Monthly2021-03-20 10:21
https://thealbanianprofile.com/sali-murati-komandanti-i-pare-i-xhandarmerise-shqiptare/20%Monthly2021-03-20 10:07
https://thealbanianprofile.com/shprehja-e-bushit-per-kosoven-instalacioni-i-vecante-ne-tirane/20%Monthly2021-03-19 11:30
https://thealbanianprofile.com/vucic-publikon-harten-e-kosoves-te-mbuluar-nga-flamuri-serb-reagon-ambasada-amerikane/20%Monthly2021-03-19 11:20
https://thealbanianprofile.com/hidhet-shorti-per-fleten-e-votimit-pd-e-renditur-ne-vend-te-9-ps-e-12/20%Monthly2021-03-19 11:17
https://thealbanianprofile.com/ne-25-prill-do-te-votohet-edhe-ne-burgje-u-njihet-e-drejta-2600-te-denuarve/20%Monthly2021-03-19 11:13
https://thealbanianprofile.com/prag-zgjedhjesh-rritet-punesimi-ne-shtet-niveli-me-i-larte-qe-nga-2005/20%Monthly2021-03-19 11:08
https://thealbanianprofile.com/koleksioni-i-fotografive-marubi-drejt-unesco/20%Monthly2021-03-19 10:53
https://thealbanianprofile.com/rusia-paralajmeron-se-do-te-reagoje-nese-bosnja-deshiron-anetaresimin-ne-nato/20%Monthly2021-03-19 10:41
https://thealbanianprofile.com/takim-i-tensionuar-shba-kine-ne-alaske/20%Monthly2021-03-19 10:29
https://thealbanianprofile.com/cila-eshte-domethenia-e-certifikates-per-vaksinim/20%Monthly2021-03-19 10:24
https://thealbanianprofile.com/gjon-francesk-albani-apo-papa-klementi-xi-i-mbiquajtur-albani-1649-1721/20%Monthly2021-03-20 10:14
https://thealbanianprofile.com/15680-2/20%Monthly2021-03-18 12:41
https://thealbanianprofile.com/ne-rrezik-ndeshja-shqiperi-angli-ne-arenen-kombetare-fshf-leter-autoriteteve/20%Monthly2021-03-18 12:31
https://thealbanianprofile.com/shpenzimet-per-rindertimin-ecuri-te-dobet-edhe-ne-janar-realizohet-me-pak-se-1-e-fondit-te-planifikuar/20%Monthly2021-03-18 10:54
https://thealbanianprofile.com/zhdukjet-e-epokes-komuniste-ende-perndjekin-shqiperine/20%Monthly2021-03-18 10:51
https://thealbanianprofile.com/pak-mjeke-dhe-pa-protokoll-beteja-ne-hije-e-spitaleve-rajonale-me-covid-19/20%Monthly2021-03-18 10:42
https://thealbanianprofile.com/kremlini-denon-planin-e-britanise-per-rritje-te-arsenalit-berthamor/20%Monthly2021-03-18 10:30
https://thealbanianprofile.com/irani-fillon-pasurimin-e-uraniumit-me-centrifuga-me-te-avancuara/20%Monthly2021-03-18 10:25
https://thealbanianprofile.com/fituesi-i-cmimit-alternativ-nobel-succow-vjosa-eshte-dhurate-per-gjithe-evropen/20%Monthly2021-03-18 10:21
https://thealbanianprofile.com/mosmarreveshje-te-shumta-ne-luginen-e-presheves/20%Monthly2021-03-18 09:49
https://thealbanianprofile.com/certifikata-e-gjelbert-dixhitale-pasaporte-per-te-udhetuar-brenda-be/20%Monthly2021-03-18 09:44
https://thealbanianprofile.com/palmer-shba-do-standardet-me-te-larta-nderkombetare-ne-zgjedhjet-e-prillit-ne-shqiperi/20%Monthly2021-03-18 09:39
https://thealbanianprofile.com/phillips-reagimet-e-turqise-per-ambasaden-e-kosoves-ne-jerusalem-perpjekje-per-shtrirje-te-ndikimit/20%Monthly2021-03-18 09:36
https://thealbanianprofile.com/voa-shqiperi-rrjedhja-e-trurit-shqetesim-per-largimin-e-te-rinjve/20%Monthly2021-03-18 09:32
https://thealbanianprofile.com/lufta-e-mashkullores-18-mars-1908/20%Monthly2021-03-18 09:25
https://thealbanianprofile.com/tregu-i-zi-i-shitjes-se-oksigjenit-lulezon-mes-pandemise-se-covid-19/20%Monthly2021-03-18 10:37
https://thealbanianprofile.com/30-vjet-nga-rivendosja-e-marredhenieve-diplomatike-shba-shqiperi/20%Monthly2021-03-18 10:34
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-i-hap-rrugen-perdorimit-te-vaksinave-ruse-dhe-kineze/20%Monthly2021-03-15 09:33
https://thealbanianprofile.com/incidente-mes-militanteve-partiake-ne-diten-e-veres/20%Monthly2021-03-15 09:10
https://thealbanianprofile.com/historike-kosova-hap-ambasaden-ne-jeruzalem/20%Monthly2021-03-15 08:53
https://thealbanianprofile.com/dita-e-veresdita-e-veres-historia-e-festes-tradicionale/20%Monthly2021-03-14 15:36
https://thealbanianprofile.com/shtohen-rradhet-e-te-papuneve-instat-shkalla-e-papunesise-ne-tremujorin-e-katert-2020-arriti-ne-118/20%Monthly2021-03-13 13:31
https://thealbanianprofile.com/fillon-edhe-ne-shqiperi-epoka-e-bankingut-te-hapur/20%Monthly2021-03-13 13:26
https://thealbanianprofile.com/regjizori-kico-londo-sjell-shfaqje-brenda-ne-teatrin-e-kosoves/20%Monthly2021-03-13 13:20
https://thealbanianprofile.com/me-2020-u-vrane-65-punetore-mediash-ne-bote/20%Monthly2021-03-13 13:13
https://thealbanianprofile.com/martin-camaj-1927-1992/20%Monthly2021-03-13 13:04
https://thealbanianprofile.com/shteti-evropian-qe-kishte-denim-me-vdekje-per-puthjen-ne-publik/20%Monthly2021-03-13 12:57
https://thealbanianprofile.com/arrihet-marreveshja-per-njohjen-e-lejeve-te-drejtimit-mes-italise-dhe-shqiperise/20%Monthly2021-03-12 17:53
https://thealbanianprofile.com/fsk-nis-misionin-e-pare-jashte-vendit/20%Monthly2021-03-12 17:41
https://thealbanianprofile.com/te-krishteret-ne-malajzi-mund-ta-perdorin-fjalen-allah/20%Monthly2021-03-12 17:39
https://thealbanianprofile.com/shtetasit-shqiptare-kryesojne-listen-e-te-debuarve-nga-gjermania-ne-vitin-2020/20%Monthly2021-03-12 17:31
https://thealbanianprofile.com/dy-kompani-amerikane-do-te-vene-ne-pune-tec-in-e-vlores/20%Monthly2021-03-12 17:24
https://thealbanianprofile.com/presidenti-konfrontohet-me-policet-bashkiake-per-partine-fryma-e-re-demokratike/20%Monthly2021-03-12 17:19
https://thealbanianprofile.com/dhoma-amerikane-e-tregtise-korrupsioni-nder-3-pengesat-kryesore-ndaj-biznesit-ne-shqiperi/20%Monthly2021-03-12 17:12
https://thealbanianprofile.com/nje-vit-me-pas-obsh-ende-ne-hall-per-menaxhimin-e-pandemise/20%Monthly2021-03-12 17:00
https://thealbanianprofile.com/dyzet-vjet-nga-demonstratat-e-vitit-1981-ne-kosove/20%Monthly2021-03-12 16:49
https://thealbanianprofile.com/vetting-u-debate-per-vendet-bosh-ne-sistemin-e-drejtesise/20%Monthly2021-03-12 16:40
https://thealbanianprofile.com/vaksinimi-i-serbeve-te-kosoves-ne-serbi/20%Monthly2021-03-12 16:36
https://thealbanianprofile.com/nasa-publikon-tingujt-e-pare-te-regjistruar-ne-mars/20%Monthly2021-03-12 16:34
https://thealbanianprofile.com/dita-e-pavaresise-se-shba-biden-e-mendon-4-korrikun-si-diten-e-pavaresise-nga-covid-19/20%Monthly2021-03-12 16:25
https://thealbanianprofile.com/israel-hayom-te-henen-kosova-do-te-hape-ambasaden-ne-jerusalem/20%Monthly2021-03-12 16:16
https://thealbanianprofile.com/meksike-ne-5-vitet-e-fundit-jane-vrare-17-715-gra/20%Monthly2021-03-09 10:09
https://thealbanianprofile.com/partite-shpallin-listat-e-kandidateve-per-deputete-ngelen-jashte-figura-te-njohura-te-pd-dhe-ps/20%Monthly2021-03-09 09:59
https://thealbanianprofile.com/papa-perkujton-ne-mosul-viktimat-e-terrorit-te-is-it/20%Monthly2021-03-09 09:22
https://thealbanianprofile.com/anulohen-votat-e-boshnjakeve-te-fituara-ne-komunat-me-shumice-serbe-ne-kosove/20%Monthly2021-03-09 09:19
https://thealbanianprofile.com/as-ne-pallatin-mbreteror-nuk-ka-vend-per-racizem/20%Monthly2021-03-09 09:18
https://thealbanianprofile.com/operacion-nderkombetar-per-goditjen-e-trafikut-te-droges-nga-vlora-drejt-italise-55-te-arrestuar-27-jane-shqiptare/20%Monthly2021-03-09 10:14
https://thealbanianprofile.com/gezuar-8-marsin/20%Monthly2021-03-08 12:26
https://thealbanianprofile.com/obsh-rrezon-planet-e-be-jo-pasaportes-se-vaksinimit-imuniteti-nuk-zgjat/20%Monthly2021-03-07 19:03
https://thealbanianprofile.com/politika-e-numrave-dhe-shqiptaret-e-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2021-03-07 18:56
https://thealbanianprofile.com/si-ta-besh-serbine-ta-njohe-kosoven/20%Monthly2021-03-07 18:34
https://thealbanianprofile.com/itinerari-i-qarkullimit-te-droges-per-ne-europe/20%Monthly2021-03-07 18:26
https://thealbanianprofile.com/senati-miraton-paketen-stimuluese-prej-19-trilion-dollaresh/20%Monthly2021-03-07 18:19
https://thealbanianprofile.com/izraeli-i-rikthehet-jetes-normale-netanyahu-shijon-embelsiren-e-preferuar/20%Monthly2021-03-07 18:12
https://thealbanianprofile.com/107-vjet-nga-ardhja-e-princ-vidit-ne-shqiperi/20%Monthly2021-03-07 18:05
https://thealbanianprofile.com/li-keqiang-u-6-rritje-e-gdp-se-se-kines-ne-vitin-2021/20%Monthly2021-03-07 18:31
https://thealbanianprofile.com/embelsira-e-pranveres-receta-e-vjeter-e-tradites-arbereshe/20%Monthly2021-03-07 18:40
https://thealbanianprofile.com/7-marsi-134-vjet-nga-shkolla-e-pare-shqipe/20%Monthly2021-03-08 12:28
https://thealbanianprofile.com/zef-seremben-poeti-me-shpirt-te-trazuar/20%Monthly2021-03-07 09:14
https://thealbanianprofile.com/netanyahu-izraeli-vendi-i-pare-qe-del-nga-covid-deri-ne-fund-te-marsit-vaksinohet-e-gjithe-popullsia/20%Monthly2021-03-06 14:10
https://thealbanianprofile.com/kriza-e-re-ballkanike-lidhja-ruse-me-qeverine-e-re-te-malit-te-zi-ben-te-nevojshme-nderhyrjen-amerikane-ne-ballkan/20%Monthly2021-03-06 14:12
https://thealbanianprofile.com/kapercen-perseri-kufijte-muzika-ballkanase-le-pas-te-kaluaren-e-veshtire/20%Monthly2021-03-06 13:39
https://thealbanianprofile.com/kerkimi-per-personat-e-zhdukur-gjate-regjimit-komunist-ne-shqiperi-ka-ngecur/20%Monthly2021-03-06 13:24
https://thealbanianprofile.com/obsh-refuzon-planet-e-be-per-librezat-e-vaksinimit/20%Monthly2021-03-06 13:17
https://thealbanianprofile.com/imigrantet-e-paligjshem-hyrje-masive-ne-shqiperi-rreziku-nga-terroristet-e-luftetaret-e-huaj/20%Monthly2021-03-06 09:54
https://thealbanianprofile.com/ermal-meta-shkelqen-ne-sanremo-merr-perkohesisht-vendin-e-pare/20%Monthly2021-03-06 09:50
https://thealbanianprofile.com/komunitetet-jo-serbe-ne-kosove-dorezojne-ankese-per-rezultatin-e-zgjedhjeve/20%Monthly2021-03-05 21:52
https://thealbanianprofile.com/nje-udhetim-me-barinjte-e-fundit-nomade-te-greqise-nje-trashegimi-e-gjelber-ne-zhdukje/20%Monthly2021-03-05 21:45
https://thealbanianprofile.com/23-vjetori-i-epopese-se-ushtrise-clirimtare-te-kosoves-fsk-parade-ushtarake-ne-prishtine/20%Monthly2021-03-05 21:21
https://thealbanianprofile.com/ruset-perkujtojne-stalinin-ceremoni-ne-sheshin-e-kuq-te-moskes-kujtohet-epoka-sovjetike/20%Monthly2021-03-05 20:48
https://thealbanianprofile.com/sanremo-2021-pa-spektatore/20%Monthly2021-03-05 20:43
https://thealbanianprofile.com/biznesi-duam-te-vaksinohemi/20%Monthly2021-03-05 20:31
https://thealbanianprofile.com/pas-24-vitesh-rregullore-e-re-per-burgjet/20%Monthly2021-03-05 11:44
https://thealbanianprofile.com/10-mije-kontrolle-dhe-25-drone-nuk-zbulojne-asnje-rast-te-kultivimit-te-kanabisit/20%Monthly2021-03-05 11:38
https://thealbanianprofile.com/vij-si-pelegrin-papa-francesku-viziton-irakun-me-mijera-forca-te-sigurise-ne-gatishmeri/20%Monthly2021-03-05 11:32
https://thealbanianprofile.com/stoltenberg-be-nuk-mund-ta-mbroje-evropen-e-vetme/20%Monthly2021-03-05 11:00
https://thealbanianprofile.com/mafia-italiane-tashme-synon-miliardat-evropiane-qe-italia-do-te-marr-per-rimekembjen/20%Monthly2021-03-05 10:50
https://thealbanianprofile.com/kreu-i-vatres-thirrjes-kosoves-nga-shba-hapni-sa-me-pare-ambasaden-ne-jerusalem/20%Monthly2021-03-05 10:38
https://thealbanianprofile.com/grenell-nderkombetaret-nuk-kane-investuar-ne-kosove-qe-kurti-te-vije-e-ta-shperbeje-ate/20%Monthly2021-03-05 10:28
https://thealbanianprofile.com/gjuha-turke-ne-shkollat-shqiptare/20%Monthly2021-03-05 10:22
https://thealbanianprofile.com/ministri-gjerman-i-puneve-te-jashtme-maas-jo-ndryshimit-te-kufijve-ne-ballkan/20%Monthly2021-03-05 10:52
https://thealbanianprofile.com/ekspertet-e-politikes-si-u-shkrine-mjeket-me-qeverine/20%Monthly2021-03-05 13:03
https://thealbanianprofile.com/2020-qeveria-shton-faturat-e-papaguara-ministria-e-financave-stoku-i-borxhit-te-institucioneve-230-milione-dollare-ne-total/20%Monthly2021-03-04 14:16
https://thealbanianprofile.com/ministria-e-brendshme-rifinancon-parate-e-sekuestruara-nga-krimi-90-milion-leke-per-spak-ojf-dhe-policine-e-shtetit/20%Monthly2021-03-04 14:14
https://thealbanianprofile.com/miratohet-draft-raporti-kerkohet-hapja-e-negociatave-me-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2021-03-04 14:04
https://thealbanianprofile.com/tur-operatoret-kerkojne-vaksina-per-stafet-qe-presin-turistet/20%Monthly2021-03-04 14:01
https://thealbanianprofile.com/pd-nuk-do-te-kemi-bashkeqeverisje-me-ps/20%Monthly2021-03-04 13:50
https://thealbanianprofile.com/drejtuesja-e-spitalit-per-semundjet-infektive-najda-como-i-bashkohet-ps-kandidon-per-deputete-ne-25-prill/20%Monthly2021-03-04 13:45
https://thealbanianprofile.com/kosove-shpallen-rezultatet-perfundimtare-te-zgjedhjeve-brenda-30-diteve-behet-kostituimi-i-kuvendit/20%Monthly2021-03-04 13:31
https://thealbanianprofile.com/kurti-u-nis-letra-erdoganit-dhe-netanyahut-nuk-permend-ambasaden-ne-jeruzalem/20%Monthly2021-03-03 19:26
https://thealbanianprofile.com/raporti-i-dash-per-pastrimin-e-parave-shqiperia-ska-bere-asnje-perparim-shkak-korrupsioni-dhe-krimi-i-organizuar/20%Monthly2021-03-03 10:50
https://thealbanianprofile.com/freedom-house-shqiperia-kosova-pjeserisht-te-lira/20%Monthly2021-03-04 14:05
https://thealbanianprofile.com/maqedoni-e-veriut-fillon-regjistrimi-i-diaspores/20%Monthly2021-03-03 10:30
https://thealbanianprofile.com/be-dhe-shba-vendosin-sanksione-ndaj-rusise/20%Monthly2021-03-03 10:28
https://thealbanianprofile.com/nen-presionin-e-turqise-kosova-mund-te-rrezoje-vendimin-per-te-hapur-ambasaden-ne-jeruzalem/20%Monthly2021-03-03 10:24
https://thealbanianprofile.com/3-mars-1878-traktati-i-shen-stefanit-dhe-copetimi-i-trojeve-shqiptare/20%Monthly2021-03-03 09:53
https://thealbanianprofile.com/zgjedhjet-albin-kurti-prezanton-3-kandidatet-e-vetvendosjes-per-qarqet-tirane-lezhe-dhe-gjirokaster/20%Monthly2021-03-03 19:05
https://thealbanianprofile.com/cfare-eshte-pasaporta-e-be-se-per-vaksinim/20%Monthly2021-03-03 10:46
https://thealbanianprofile.com/ne-afrike-nis-vaksinimi-masiv-permes-covax-it/20%Monthly2021-03-03 10:42
https://thealbanianprofile.com/lajcak-marreveshja-kosove-serbi-mund-te-arrihet-brenda-muajsh/20%Monthly2021-03-02 12:23
https://thealbanianprofile.com/femijet-italiane-kryesojne-listen-e-mbipeshes-ne-evrope/20%Monthly2021-03-02 12:09
https://thealbanianprofile.com/industria-e-turizmit-ne-shqiperi-goditet-nga-pandemia/20%Monthly2021-03-02 12:05
https://thealbanianprofile.com/orban-kercenon-te-nxjerre-partine-e-tij-nga-grupi-i-partise-popullore-evropiane/20%Monthly2021-03-02 11:52
https://thealbanianprofile.com/brukseli-listat-e-kandidateve-me-njerez-me-integritet/20%Monthly2021-03-02 11:51
https://thealbanianprofile.com/pamjet-skandaloze-te-tregtimit-te-mishit-dhe-ushqimeve-ne-tregun-e-milotit/20%Monthly2021-03-02 11:42
https://thealbanianprofile.com/naftetaret-ne-kerkim-te-statusit-qeveria-duhet-te-mbaje-premtimet-e-dhena/20%Monthly2021-03-02 11:40
https://thealbanianprofile.com/diaspora-me-numrin-me-te-madh-te-votave-ne-kater-pale-zgjedhjet-e-fundit-ne-kosove/20%Monthly2021-03-02 11:21
https://thealbanianprofile.com/%e2%80%8blugina-e-presheves-29-vjet-qekur-shqiptaret-kerkuan-bashkim-me-kosoven/20%Monthly2021-03-02 11:24
https://thealbanianprofile.com/577-vjet-nga-beselidhja-e-lezhes/20%Monthly2021-03-02 11:13
https://thealbanianprofile.com/fsk-pjese-e-stervitjes-defender-durope-21/20%Monthly2021-03-02 11:28
https://thealbanianprofile.com/police-ne-universitete-ne-greqi-ndizet-nje-lufte-kulturore/20%Monthly2021-03-02 12:14
https://thealbanianprofile.com/vucic-ne-sarajeve-se-bashku-me-vaksina/20%Monthly2021-03-02 12:18
https://thealbanianprofile.com/kryegjyshi-boteror-baba-mondi-pret-ambasadorin-gendler-izraeli-mund-ta-ndihmoje-shqiperine-me-vaksina-kunder-covid/20%Monthly2021-03-01 18:49
https://thealbanianprofile.com/13-miliarde-leke-borxhe-gjysma-e-tyre-per-investime-dhe-gjyqe-per-largimet-e-padrejta-nga-puna/20%Monthly2021-03-01 18:31
https://thealbanianprofile.com/abuzime-me-tenderet-1-1-mln-euro-per-ndihmat-e-covid-19-kater-zyrtare-te-mbrojtjes-rrezikojne-burgun/20%Monthly2021-03-01 18:23
https://thealbanianprofile.com/pd-lsi-marreveshje-per-bashkeqeverisje/20%Monthly2021-03-01 18:10
https://thealbanianprofile.com/lajcak-ne-prishtine-ne-perpjekje-per-rifillimin-e-bisedimeve-kosove-serbi/20%Monthly2021-03-01 17:57
https://thealbanianprofile.com/korrupsion-dhe-shfrytezim-posti-1-vit-burg-per-ish-presidentin-francez-nicolas-sarkozy/20%Monthly2021-03-01 17:52
https://thealbanianprofile.com/debati-per-ligjin-e-ojf-ve-110-organizata-te-shoqerise-civile-kundershtojne-nismen-e-qeverise/20%Monthly2021-03-01 18:34
https://thealbanianprofile.com/keshilli-i-stabilizim-asociimit-shqiperia-ka-bere-progres-ne-fushat-e-reformave/20%Monthly2021-03-01 18:28