XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://thealbanianprofile.com/te-zhdukurit-ne-komunizem/20%Monthly2021-05-31 10:58
https://thealbanianprofile.com/shqiptaret-gjate-pluralizmit-ne-mal-te-zi/20%Monthly2021-05-31 09:10
https://thealbanianprofile.com/terreni-i-perbashket-traume-e-perbashket-letersia-nga-ballkani-ne-panairin-e-lajpcigut/20%Monthly2021-05-31 09:03
https://thealbanianprofile.com/udheheqesit-e-manastirit-te-decanit-nuk-pranojne-dialog-me-kryeministrin-kurti/20%Monthly2021-05-31 09:00
https://thealbanianprofile.com/miroslav-lajcak-dhe-mathew-palmer-ne-kosove/20%Monthly2021-05-31 08:57
https://thealbanianprofile.com/turistet-zbresin-ne-jug-sfide-e-ketij-sezoni-mbetet-siguria-e-jetes-se-pushuesve/20%Monthly2021-05-31 08:53
https://thealbanianprofile.com/sirianet-nuk-mbahen-me-ne-danimarke/20%Monthly2021-05-31 08:49
https://thealbanianprofile.com/elbasani-nen-sundimin-e-krimit-kryetarja-e-gjykates-perkedhelet-ne-tik-tok-me-video/20%Monthly2021-06-02 11:49
https://thealbanianprofile.com/kina-ndryshon-politiken-e-rrepte-nje-cifti-i-lejohet-te-kete-deri-ne-tre-femije/20%Monthly2021-05-31 08:23
https://thealbanianprofile.com/greqia-kundershton-komentet-e-ministrit-turk-per-pakicen-myslimane/20%Monthly2021-05-31 11:04
https://thealbanianprofile.com/be-i-mohon-hapesiren-ajrore-ulet-ne-rinas-avioni-me-pasagjere-nga-bjellorusia/20%Monthly2021-05-26 21:13
https://thealbanianprofile.com/sllovenia-do-te-organizoje-samitin-mes-be-se-dhe-ballkanit-perendimor/20%Monthly2021-05-26 17:22
https://thealbanianprofile.com/keshilli-i-atlantikut-te-veriut-denon-veprimin-bjellorus-me-aeroplanin-civil/20%Monthly2021-05-26 17:19
https://thealbanianprofile.com/siri-bashar-al-asad-mbetet-per-kohe-te-pacaktuar/20%Monthly2021-05-26 17:14
https://thealbanianprofile.com/nderron-jete-njeriu-i-pare-ne-bote-qe-u-vaksinua-kunder-covid-19/20%Monthly2021-05-25 20:49
https://thealbanianprofile.com/nga-shqiperia-dhe-kosova-dy-pilotet-ushtarake-qe-bashkojne-shba-dhe-shqiperine-ne-defender-2021/20%Monthly2021-05-25 13:33
https://thealbanianprofile.com/shqiperi-itali-tjeter-hap-bashkepunimi-ne-fushe%cc%88n-e-trashe%cc%88gimise%cc%88-kulturore/20%Monthly2021-05-25 13:29
https://thealbanianprofile.com/ash-naim-frasheri-dhe-jeronim-de-rada-jane-dy-figurat-me-te-rendesishme-te-shekullit-te-formimit-te-vetedijes-kombetare-shqiptare/20%Monthly2021-05-25 13:25
https://thealbanianprofile.com/175-vjetori-i-lindjes-se-naim-frasherit-1846-1900/20%Monthly2021-05-25 13:18
https://thealbanianprofile.com/5-muzeumet-unike-ne-korce-terheqin-interesin-e-turisteve/20%Monthly2021-05-25 13:15
https://thealbanianprofile.com/shtepia-me-gjethe-perkujton-martirin-e-krishtere-imzot-jul-bonatin/20%Monthly2021-05-25 13:12
https://thealbanianprofile.com/permet-konference-shkencore-vellezerit-frasheri-dhe-lasgush-poradeci/20%Monthly2021-05-25 13:10
https://thealbanianprofile.com/dpt-duhet-te-deklarohen-te-ardhurat-e-krijuara-jashte-shqiperise-brenda-30-qershorit/20%Monthly2021-05-25 13:02
https://thealbanianprofile.com/rriten-shkembimet-tregtare-midis-kines-dhe-shqiperise/20%Monthly2021-05-25 12:53
https://thealbanianprofile.com/pd-liria-e-medias-eshte-ne-rrezik/20%Monthly2021-05-25 12:50
https://thealbanianprofile.com/kie-shqiperia-asnje-permiresim-ne-luften-kunder-pastrimit-te-parave/20%Monthly2021-05-25 12:39
https://thealbanianprofile.com/gati-10-miliarde-leke-eksportet-drejt-kosoves-kryesojne-materialet-e-ndertimit-dhe-metalet/20%Monthly2021-05-25 12:55
https://thealbanianprofile.com/australia-do-ta-mbylle-ambasaden-ne-afganistan/20%Monthly2021-05-25 08:46
https://thealbanianprofile.com/konsumi-i-alkoolit-dobeson-gjithmone-trurin/20%Monthly2021-05-25 08:39
https://thealbanianprofile.com/be-u-ndalon-linjave-ajrore-bjelloruse-te-perdorin-hapesiren-ajrore-dhe-aeroportet-e-be-se/20%Monthly2021-05-25 08:34
https://thealbanianprofile.com/70-e-qytetareve-te-rajonit-druajne-se-te-afermit-e-tyre-mund-te-radikalizohen/20%Monthly2021-05-24 18:38
https://thealbanianprofile.com/kosove-nisme-e-te-rinjve-shqiptare-dhe-serbe-per-perballje-me-te-kaluaren/20%Monthly2021-05-24 18:32
https://thealbanianprofile.com/hera-e-pare-per-kete-vit-qe-nuk-raportohet-per-te-infektuar-me-covid-19-ne-kryeqytet/20%Monthly2021-05-24 18:27
https://thealbanianprofile.com/gazeta-amerikane-personeli-i-laboratorit-te-wuhan-it-ka-kerkuar-trajtim-spitalor-para-shperthimit-te-covid-19/20%Monthly2021-05-24 18:31
https://thealbanianprofile.com/inskenim-per-bombe-ne-avion-pas-uljes-se-detyruar-arrestohet-gazetari-opozitar-bjellorus/20%Monthly2021-05-24 17:58
https://thealbanianprofile.com/17642-2/20%Monthly2021-05-24 17:52
https://thealbanianprofile.com/kongresi-i-permetit-24-maji-i-1944-ngjarja-qe-i-parapriu-clirimit-nga-nazifashizmi-3/20%Monthly2021-05-24 12:38
https://thealbanianprofile.com/pushuesit-nga-kosova-gjallerojne-bregdetin-e-shengjinit/20%Monthly2021-05-24 08:49
https://thealbanianprofile.com/%e2%80%8bosmani-bashke-me-ish-presidentet-nderojne-rugoven/20%Monthly2021-05-24 08:37
https://thealbanianprofile.com/gjermani-kerkohet-debimi-i-azilkerkuesve-antisemitiste/20%Monthly2021-05-24 08:30
https://thealbanianprofile.com/pandemia-dhe-sherbimet-elektronike-per-qytetaret/20%Monthly2021-05-24 08:23
https://thealbanianprofile.com/gjenerali-amerikan-kina-mund-te-rrise-ndikimin-ne-lindjen-e-mesme-ndersa-amerika-zvogelon-pranine/20%Monthly2021-05-24 08:20
https://thealbanianprofile.com/zhvillohet-dita-e-hapur-e-stervitjes-defender-europe-21-ne-sheshin-nene-tereza/20%Monthly2021-05-24 08:17
https://thealbanianprofile.com/nis-zyrtarisht-gara-per-kreun-e-pd-perballe-bashes-tre-sfidante/20%Monthly2021-05-24 07:58
https://thealbanianprofile.com/lirohen-masat-italianet-pushtojne-plazhet/20%Monthly2021-05-22 19:01
https://thealbanianprofile.com/17584-2/20%Monthly2021-05-22 18:42
https://thealbanianprofile.com/17568-2/20%Monthly2021-05-22 21:39
https://thealbanianprofile.com/kine-evolucioni-i-rrjetit-hekurudhor-me-shpejtesi-te-larte-me-te-madh-ne-bote/20%Monthly2021-05-22 18:24
https://thealbanianprofile.com/durresi-behet-gati-per-sezoni-turistik/20%Monthly2021-05-22 18:15
https://thealbanianprofile.com/moodys-ppp-te-pengese-per-uljen-e-borxhit/20%Monthly2021-05-22 18:10
https://thealbanianprofile.com/37-vite-nga-revolta-e-qafe-barit/20%Monthly2021-05-22 18:07
https://thealbanianprofile.com/shebeniku-13-vite-park-kombetar-me-i-madhi-ne-shqiperi/20%Monthly2021-05-22 17:57
https://thealbanianprofile.com/defender-europe-21-kete-te-diel-zbarkon-ne-zemer-te-tiranes/20%Monthly2021-05-22 17:45
https://thealbanianprofile.com/punonjesit-sezonal-drejt-greqise-vetem-me-test-te-shpejte-antikovid/20%Monthly2021-05-22 17:40
https://thealbanianprofile.com/pandemia-sjell-libra-interesante/20%Monthly2021-05-22 17:36
https://thealbanianprofile.com/nata-finale-e-festivalit-europian-te-kenges-peristeri-u-ben-thirrje-shqiptareve-ta-mbeshtesin-me-vote/20%Monthly2021-05-22 17:38
https://thealbanianprofile.com/a-eshte-kosova-nen-trysni-per-themelimin-e-asociacionit-te-komunave-serbe/20%Monthly2021-05-22 13:22
https://thealbanianprofile.com/spiegel-rusia-blen-fshehurazi-makineri-gjermane-te-teknologjise-se-larte-per-armatim/20%Monthly2021-05-22 13:20
https://thealbanianprofile.com/voa-meta-sulmon-dash-pas-vendimit-ndaj-berishes/20%Monthly2021-05-22 13:14
https://thealbanianprofile.com/21-maj-dita-boterore-e-diversitetit-kulturor/20%Monthly2021-05-21 17:00
https://thealbanianprofile.com/dervish-hima-atdhetari-publicisti-dhe-diplomati-shqiptar/20%Monthly2021-05-21 16:57
https://thealbanianprofile.com/ballkani-si-gjithmone-fushe-beteje-e-fuqive-te-medha-rusia-zbarkon-trupat-ushtarake-per-stervitje-ne-serbi/20%Monthly2021-05-21 16:52
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-dhe-greqia-do-te-lidhen-edhe-permes-hekurudhes/20%Monthly2021-05-21 16:49
https://thealbanianprofile.com/rriten-humbjet-e-energjise-ne-rrjet-3-mujori-instat-u-shenuan-7-7-me-shume-humbje-prodhimi-u-rrit-me-2-2-here/20%Monthly2021-05-21 16:37
https://thealbanianprofile.com/kosova-marreveshje-per-levizjen-e-lire-me-pese-shtetet-fqinje-perfshire-edhe-serbine/20%Monthly2021-05-21 16:34
https://thealbanianprofile.com/bitcoin-futet-ne-tregun-shqiptar/20%Monthly2021-05-21 16:30
https://thealbanianprofile.com/pajisjet-ushtarake-te-defender-europe-2021-ekspozohen-per-qytetaret-e-vlores/20%Monthly2021-05-21 16:26
https://thealbanianprofile.com/stervitje-e-perbashket-shqiptaro-amerikane/20%Monthly2021-05-21 16:22
https://thealbanianprofile.com/greqia-hapet-per-turistet-shqiptare/20%Monthly2021-05-21 16:18
https://thealbanianprofile.com/zaev-plani-i-brukselit-baze-e-mire-per-heqjen-e-pengesave-shkup-sofje/20%Monthly2021-05-21 16:13
https://thealbanianprofile.com/shkoder-ditet-e-qendreses-ndaj-regjimit-komunist/20%Monthly2021-05-21 16:06
https://thealbanianprofile.com/175-vjetori-i-lindjes-se-poetit-rilindes-naim-frasheri-organizohet-ne-akademine-e-shkencave-veprimtaria-shkencore-ne-nderim-te-vepres-se-tij-letrare-dhe-atdhetare/20%Monthly2021-05-21 17:09
https://thealbanianprofile.com/kurti-synon-te-ndryshoje-marreveshjen-per-menyren-e-veprimit-te-fsk-se-ne-veriun-e-vendit/20%Monthly2021-05-21 16:00
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-mbetet-peng-i-te-kaluares-se-saj-komuniste/20%Monthly2021-05-21 15:58
https://thealbanianprofile.com/17469-2/20%Monthly2021-05-21 15:52
https://thealbanianprofile.com/kosove-lirohen-nga-detyra-te-gjithe-ambasadoret-e-emeruar-politikisht/20%Monthly2021-05-21 15:48
https://thealbanianprofile.com/burg-dhe-sekuestrim-pasurie-per-ish-kryeprokurorin-adriatik-llalla/20%Monthly2021-05-21 15:46
https://thealbanianprofile.com/sali-berisha-ngre-padi-per-shpifje-kunder-sekretarit-te-shtetit-antony-blinken/20%Monthly2021-05-21 15:42
https://thealbanianprofile.com/cila-do-te-jete-politika-e-jashtme-gjermane-nen-nje-kancelar-armin-laschet/20%Monthly2021-05-21 15:38
https://thealbanianprofile.com/hyn-ne-fuqi-armepushimi-mes-izraelit-dhe-hamasit-ne-gaza/20%Monthly2021-05-21 15:34
https://thealbanianprofile.com/qeveria-kurti-hesht-lidhur-me-manastirin-e-decanit/20%Monthly2021-05-21 16:10
https://thealbanianprofile.com/kryetari-i-komunes-se-tuzit-nik-gjeloshaj-mali-i-zi-diskriminon-shqiptaret/20%Monthly2021-05-19 19:01
https://thealbanianprofile.com/berisha-non-grata-nga-shba-reagon-basha-keqardhje-per-vendimin-bej-thirrje-per-transparence-te-plote-mbi-cdo-fakt-e-dokument/20%Monthly2021-05-19 18:57
https://thealbanianprofile.com/netanyahu-me-ambasadoret-e-huaj-izraeli-mund-te-pushtoje-gazen-nese-parandalimi-nuk-arrihet/20%Monthly2021-05-19 18:54
https://thealbanianprofile.com/nord-stream-2-shba-heq-dore-nga-sanksionet-kunder-kompanise-operuese/20%Monthly2021-05-19 18:47
https://thealbanianprofile.com/kurti-bisedimet-me-serbine-nuk-mund-te-vazhdojne-njesoj-si-ne-te-kaluaren/20%Monthly2021-05-19 18:42
https://thealbanianprofile.com/shba-shpall-non-grata-sali-berishen-dhe-familjaret-e-tij/20%Monthly2021-05-19 18:44
https://thealbanianprofile.com/vendimi-i-dash-berisha-i-keqardhur-ska-asnje-baze-konkrete/20%Monthly2021-05-19 18:38
https://thealbanianprofile.com/turqia-behet-deponia-e-mbeturinave-te-evropes/20%Monthly2021-05-19 19:04
https://thealbanianprofile.com/spanja-nxjerr-tanket-ne-rruge-mbi-6-mije-marokene-kalojne-kufirin-me-not/20%Monthly2021-05-18 18:32
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-nenshkruan-marreveshjen-merr-persiper-te-perhape-mesimdhenien-e-gjuhes-italiane-ne-sistemin-parauniversitar/20%Monthly2021-05-18 18:05
https://thealbanianprofile.com/blinken-rusia-pretendime-te-paligjshme-territoriale-ne-ujerat-e-arktikut/20%Monthly2021-05-18 17:57
https://thealbanianprofile.com/perplasje-kosove-serbi-per-ceshtjen-e-kufijve/20%Monthly2021-05-18 17:48
https://thealbanianprofile.com/obsh-vdekjet-nga-orari-i-gjate-i-punes-jane-ne-rritje/20%Monthly2021-05-18 17:47
https://thealbanianprofile.com/nga-antikiteti-ne-kohet-moderne-brenda-muzeut-te-bankes-se-shqiperise-udhetim-ne-historine-e-monedhave-shqiptare-foto/20%Monthly2021-05-18 17:38
https://thealbanianprofile.com/dita-nderkombetare-e-muzeve-celet-ne-berat-ekspozita-thesare-te-risjella-ne-jete/20%Monthly2021-05-18 17:36
https://thealbanianprofile.com/dita-nderkombetare-e-muzeve-koci-sfida-kryesore-e-muzeve-tane-eshte-ruajtja-dhe-mbrojtja-e-trashegimise/20%Monthly2021-05-18 17:23
https://thealbanianprofile.com/u-zhvarrosen-si-ushtare-greke-kthehen-pas-15-vitesh-eshtrat-e-108-banoreve-te-fshatit-kosine-te-permetit/20%Monthly2021-05-18 17:16
https://thealbanianprofile.com/spak-kontribuon-ne-kapjen-e-400-kg-kokaine-ne-kosove/20%Monthly2021-05-18 17:45
https://thealbanianprofile.com/40-vjetori-i-demonstratave-te-prishtines-ekspozita-vullkani-i-kosoves-ne-pazarin-e-ri-ne-tirane/20%Monthly2021-05-18 17:40
https://thealbanianprofile.com/gjukanovic-mosdergimi-i-paqeruajtesve-malazeze-ne-kosove-i-paarsyeshem/20%Monthly2021-05-18 17:55
https://thealbanianprofile.com/presidenti-cek-i-kerkon-ndjese-serbise-per-bombardimet-e-nato-s-te-vitit-1999/20%Monthly2021-05-18 17:52
https://thealbanianprofile.com/qiellgervishtesja-nis-te-lekundet-pa-arsye-panik-mes-kalimtareve/20%Monthly2021-05-18 18:30
https://thealbanianprofile.com/kosova-dhe-shqiperia-nenshkruajne-marreveshje-bashkepunimi-ne-fushen-e-mbrojtjes/20%Monthly2021-05-18 18:20
https://thealbanianprofile.com/mungese-e-vaksines-kineze-qytetaret-ngelen-pa-marre-dozen-e-dyte/20%Monthly2021-05-18 18:22
https://thealbanianprofile.com/pasivizimi-i-adresave-te-shqiptareve-ne-presheve-mustafa-spastrim-makaber-i-beogradit/20%Monthly2021-05-18 18:12
https://thealbanianprofile.com/eja-ne-vlore-qyteti-bregdetar-hap-zyrtarisht-sezonin-turistik/20%Monthly2021-05-17 09:32
https://thealbanianprofile.com/mali-i-zi-sivjet-pa-toge-kembesorie-ne-misionin-kfor-ne-kosove/20%Monthly2021-05-17 09:26
https://thealbanianprofile.com/hapet-terminali-i-ri-i-autobuzeve-ne-korce-shoferet-protestojne-kunder-tarifave-te-larta/20%Monthly2021-05-17 09:25
https://thealbanianprofile.com/dyshime-per-manipulim-votash-kas-hap-24-kuti-ne-berat/20%Monthly2021-05-17 09:18
https://thealbanianprofile.com/cernobili-pse-katastrofa-berthamore-ishte-nje-sukses-aksidental-mjedisor/20%Monthly2021-05-17 09:00
https://thealbanianprofile.com/kundersulm-me-yllin-e-davidit-izraeli-shkaterron-raketat-e-hamasit/20%Monthly2021-05-17 08:53
https://thealbanianprofile.com/pd-hap-mes-debateve-garen-per-kreun-e-ri-te-saj/20%Monthly2021-05-17 08:38
https://thealbanianprofile.com/mberrijne-ne-tirane-267-ushtarake-amerikane-kapitenia-demores-nxit-grate-shqiptare-te-behen-pjese-e-ushtrise/20%Monthly2021-05-17 08:32
https://thealbanianprofile.com/botimi-historik-i-partitures-se-baletit-te-pare-shqiptar-kur-tish-daija-qante-per-eksodin-e-shqiptareve/20%Monthly2021-05-17 08:24
https://thealbanianprofile.com/javet-e-europes-me-raki-rrushi-dhe-valle-pogonishte-soreca-feston-ne-sheshin-skenderbej/20%Monthly2021-05-17 09:07
https://thealbanianprofile.com/https-thealbanianprofile-com-mjekesisia-tradicionale-kineze-rol-te-rendesishem-ne-perballimin-e-semundjeve/20%Monthly2021-05-17 09:10
https://thealbanianprofile.com/me-flamurin-shqiptar-ne-dore-anxhela-peristeri-niset-drejt-holandes-per-ne-eurovision/20%Monthly2021-05-16 12:33
https://thealbanianprofile.com/irani-mbeshtet-hamasin-ne-luften-me-izraelin/20%Monthly2021-05-16 12:26
https://thealbanianprofile.com/rritet-cmimi-i-karburanteve/20%Monthly2021-05-16 06:14
https://thealbanianprofile.com/protestohet-ne-sheshin-skennderbej-pro-palestines-me-flamurin-turk/20%Monthly2021-05-16 06:23
https://thealbanianprofile.com/agjentet-e-fbi-se-shqiptare-mbeten-pa-rroga/20%Monthly2021-05-15 22:12
https://thealbanianprofile.com/aksidentet-me-deme-nen-30-mije-leke-mund-te-zgjidhen-me-mirekuptim/20%Monthly2021-05-15 21:21
https://thealbanianprofile.com/izraeli-rrezon-kullen-ne-gaza-pervec-mediave-ajo-perdorej-si-mburoje-nga-sherbimi-inteligjent-i-hamasit/20%Monthly2021-05-15 20:21
https://thealbanianprofile.com/17236-2/20%Monthly2021-05-15 20:01
https://thealbanianprofile.com/masakra-e-tivarit-tragjedia-me-e-madhe-e-regjimit-komunist/20%Monthly2021-05-15 19:52
https://thealbanianprofile.com/hamasi-godet-me-raketa-prane-ambasades-shqiptare-ne-tel-aviv/20%Monthly2021-05-15 19:44
https://thealbanianprofile.com/bie-numri-i-te-diplomuarve-surprize-arsimi-profesional/20%Monthly2021-05-15 22:13
https://thealbanianprofile.com/prej-5-muajsh-mjetet-levizin-pa-kolaudim-ekspertet-kjo-eshte-e-rrezikshme/20%Monthly2021-05-14 20:09
https://thealbanianprofile.com/hapet-sezoni-turistik-izrael-shqiperi-tre-fluturime-ne-jave-nga-maji-deri-ne-tetor/20%Monthly2021-05-14 17:28
https://thealbanianprofile.com/jo-vetem-nga-gaza-tre-raketa-u-leshuan-nga-libani-drejt-izraelit/20%Monthly2021-05-14 17:19
https://thealbanianprofile.com/prishtine-marsh-ne-solidarizim-per-palestinen/20%Monthly2021-05-14 17:11
https://thealbanianprofile.com/pastrimi-i-parave-shqiperia-me-keq-se-vendet-afrikane/20%Monthly2021-05-14 16:51
https://thealbanianprofile.com/pd-nuk-e-njeh-25-prillin/20%Monthly2021-05-14 16:48
https://thealbanianprofile.com/korrieret-e-kanabisit-eksplorojne-rruge-te-reja-me-greqine/20%Monthly2021-05-14 16:45
https://thealbanianprofile.com/138-mln-euro-fatura-te-papaguara-te-energjise-nga-ujesjellesat-faturen-e-kripur-do-ta-paguajne-qytetaret/20%Monthly2021-05-14 16:42
https://thealbanianprofile.com/melodia-e-vjeter-e-be-se-per-ballkanin/20%Monthly2021-05-14 16:40
https://thealbanianprofile.com/ne-ambientet-e-spitaleve-qarkullojne-me-shume-para-te-falsifikuara/20%Monthly2021-05-14 10:23
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-merr-presidencen-e-nismes-adriatiko-joniane-eusair/20%Monthly2021-05-14 17:14
https://thealbanianprofile.com/14-maj-1955-nenshkruhet-traktati-i-varshaves/20%Monthly2021-05-14 10:10
https://thealbanianprofile.com/italia-emeron-gruan-e-pare-ne-krye-te-sherbimeve-sekrete/20%Monthly2021-05-14 09:53
https://thealbanianprofile.com/keshilli-i-sigurimit-mblidhet-te-dielen-per-te-diskutuar-per-gazen/20%Monthly2021-05-14 09:33
https://thealbanianprofile.com/presidenti-slloven-borut-pahor-nuk-pajtohem-me-idene-e-ndryshimit-te-kufijve-ne-ballkan/20%Monthly2021-05-14 09:19
https://thealbanianprofile.com/radovan-karaxhici-do-ta-kryeje-denimin-ne-britani/20%Monthly2021-05-14 09:15
https://thealbanianprofile.com/qeveria-e-re-bullgare-nuk-i-leviz-qendrimet-ndaj-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2021-05-14 09:50
https://thealbanianprofile.com/mehmet-ali-vrioni-nenkryetar-i-lidhjes-shqiptare-te-prizrenit-1878/20%Monthly2021-05-14 10:12
https://thealbanianprofile.com/besimtaret-myslimane-sfidojne-pandemine-festojne-bajramin-ne-sheshin-skenderbej/20%Monthly2021-05-14 10:08
https://thealbanianprofile.com/letra-per-grusht-shteti-ne-france-ndez-debat/20%Monthly2021-05-12 16:13
https://thealbanianprofile.com/izraeli-po-lufton-ne-tre-fronte/20%Monthly2021-05-12 16:11
https://thealbanianprofile.com/10-mije-vdekje-ne-tre-muajt-e-pare-te-vitit/20%Monthly2021-05-12 16:03
https://thealbanianprofile.com/bajrami-i-madh-do-te-falet-ne-sheshin-skenderbej/20%Monthly2021-05-12 15:55
https://thealbanianprofile.com/%e2%80%8binformacioni-qe-mohonte-propaganden-per-shqiperine/20%Monthly2021-05-12 11:46
https://thealbanianprofile.com/12-maj-dita-e-infermierit-ne-6-vite-jane-larguar-6000-infermiere-nga-shqiperia/20%Monthly2021-05-12 11:41
https://thealbanianprofile.com/be-pezullon-ratifikimin-e-marreveshjes-tregtare-me-kinen/20%Monthly2021-05-12 11:16
https://thealbanianprofile.com/dua-lipa-fiton-dy-cmime-ne-brit-awards/20%Monthly2021-05-12 11:13
https://thealbanianprofile.com/netanyahu-izraeli-drejt-goditjes-finale-ndaj-hamas/20%Monthly2021-05-12 11:11
https://thealbanianprofile.com/cfare-permban-rregullorja-e-re-e-covid-19-per-hyrjet-ne-gjermani/20%Monthly2021-05-12 16:16
https://thealbanianprofile.com/209-vjetori-i-lindjes-se-edward-lear/20%Monthly2021-05-12 11:55
https://thealbanianprofile.com/ne-11-maj-1771-lindi-ne-ishullin-e-hidres-kapedania-trime-arvanitese-bubulina/20%Monthly2021-05-12 11:51
https://thealbanianprofile.com/raporti-ballkani-perendimor-nje-udhekryq-i-krimit-te-organizuar-drogave-azilkerkuesve-dhe-parave-te-pista/20%Monthly2021-05-11 06:39
https://thealbanianprofile.com/shtesa-e-popullsise-ne-kryeqytet-me-e-uleta-nga-viti-2000/20%Monthly2021-05-11 06:34
https://thealbanianprofile.com/shqiptaret-konsumuan-me-shume-ne-muajin-e-zgjedhjeve/20%Monthly2021-05-11 06:30
https://thealbanianprofile.com/moodys-barra-e-larte-e-borxhit-publik-dhe-skemat-ppp-mbeten-sfida/20%Monthly2021-05-11 06:27
https://thealbanianprofile.com/pasaporta-covid-19-edhe-ne-shqiperi/20%Monthly2021-05-11 06:21
https://thealbanianprofile.com/mbi-30-ura-kane-mbyllur-ciklin-e-jetes-te-ndertuara-ne-vitet-1930-u-mungon-siguria/20%Monthly2021-05-11 06:08
https://thealbanianprofile.com/raporti-i-gi-parate-e-droges-ne-shqiperi-pastrohen-ne-ndertim/20%Monthly2021-05-11 06:04
https://thealbanianprofile.com/konferenca-e-se-ardhmes-bashkimi-europian-pyet-qytetaret/20%Monthly2021-05-11 05:58
https://thealbanianprofile.com/ballkani-perendimor-loja-e-keqe-e-vjeter-me-hartat/20%Monthly2021-05-11 05:54
https://thealbanianprofile.com/sulmohet-me-arme-ne-zubin-potok-grupi-i-alpinisteve-nga-kosova-reagon-vjosa-osmani/20%Monthly2021-05-10 13:38
https://thealbanianprofile.com/thethi-peng-i-debores-rrezikohet-sezoni-turistik/20%Monthly2021-05-10 13:31
https://thealbanianprofile.com/be-ndalon-perdorimin-e-astrazeneca/20%Monthly2021-05-10 13:18
https://thealbanianprofile.com/ballkani-perendimor-ne-axhende-te-takimit-te-ministrave-te-be-se/20%Monthly2021-05-10 13:14
https://thealbanianprofile.com/kosova-shume-larg-be-se-por-e-gatshme-per-feste-e-dite-pushimi/20%Monthly2021-05-10 13:10
https://thealbanianprofile.com/te-ngazellyer-nga-fitorja-e-madhe-ne-zgjedhje-nacionalistet-skoceze-kerkojne-referendum-per-pavaresine/20%Monthly2021-05-10 13:06
https://thealbanianprofile.com/malesi-ne-shtepine-muze-ne-bardhaj-perkujtohet-figura-e-dede-gjo-lulit/20%Monthly2021-05-10 13:03
https://thealbanianprofile.com/rrugetimi-i-vedat-gashit-ne-politiken-amerikane/20%Monthly2021-05-10 12:59
https://thealbanianprofile.com/vazhdojne-trazirat-ne-jeruzalem/20%Monthly2021-05-10 12:55
https://thealbanianprofile.com/ushtaret-paralajmerojne-per-lufte-civile-ne-france/20%Monthly2021-05-10 13:12
https://thealbanianprofile.com/9-maj-dita-e-europes/20%Monthly2021-05-09 07:14
https://thealbanianprofile.com/fitorja-mbi-nazizmin-amb-rusise-afanasiev-brezat-e-sotem-te-kujtojne-mesimet-e-historise-qe-ngjarjet-e-80-viteve-me-pare-te-mos-perseriten-me-kurre/20%Monthly2021-05-09 07:02
https://thealbanianprofile.com/9-maj-76-vjet-nga-fitorja-mbi-nazifashizmin/20%Monthly2021-05-09 06:37
https://thealbanianprofile.com/rritet-shpyllezimi-ne-amazone/20%Monthly2021-05-07 22:36
https://thealbanianprofile.com/obsh-miraton-perdorimin-e-vaksines-kineze/20%Monthly2021-05-07 22:34
https://thealbanianprofile.com/misioni-amerikan-ne-osbe-deklarate-per-zgjedhjet-ne-shqiperi-partia-ne-pushtet-keqperdori-burimet-administrative/20%Monthly2021-05-07 22:15
https://thealbanianprofile.com/kurti-do-te-pergatisim-padi-ndaj-serbise-per-gjenocid/20%Monthly2021-05-07 22:09
https://thealbanianprofile.com/partia-demokratike-kerkon-rivotim-ne-9-qarqe-te-vendit/20%Monthly2021-05-07 21:59
https://thealbanianprofile.com/provokim-i-rende-i-serbise-heq-flamurin-shqiptar-nga-lapidari-i-deshmorit/20%Monthly2021-05-07 21:50
https://thealbanianprofile.com/vendet-e-bashkimit-europian-heqin-kufizimet-per-turistet-nga-izraeli/20%Monthly2021-05-07 21:47
https://thealbanianprofile.com/tete-strateget-izraelite-qe-punuan-per-ramen-dhe-bashen-ne-zgjedhjet-e-25-prillit-ne-shqiperi/20%Monthly2021-05-07 21:42
https://thealbanianprofile.com/mbyllen-35000-llogari-bankare-te-terroristeve-palestineze/20%Monthly2021-05-07 21:34
https://thealbanianprofile.com/amnesty-international-i-rikthen-navalnit-statusin-e-te-burgosurit-politik/20%Monthly2021-05-07 22:16
https://thealbanianprofile.com/gjermania-heq-shqiperine-nga-lista-e-kuqe-e-vendeve-me-covid-19/20%Monthly2021-05-07 22:15
https://thealbanianprofile.com/raketa-kineze-e-dale-jashte-kontrollit-fotografohet-pertej-adriatikut/20%Monthly2021-05-07 22:28
https://thealbanianprofile.com/ke-ja-nuk-planifikon-ndarjen-e-rmv-se-dhe-shqiperise-gjermania-dhe-sllovakia-insistojne-qe-tirana-dhe-shkupi-ti-fillojne-bashke-negociatat-ne-qershor/20%Monthly2021-05-07 12:43
https://thealbanianprofile.com/lideret-e-be-se-takohen-balle-per-balle-ne-porto/20%Monthly2021-05-07 12:33
https://thealbanianprofile.com/i-thane-se-kishte-7-femije-gruaja-nga-mali-lind-9/20%Monthly2021-05-06 16:51
https://thealbanianprofile.com/serbet-perjashtohen-nga-memoriali-ne-kosove-kushtuar-viktimave-te-sulmit-te-nato-s/20%Monthly2021-05-06 16:44
https://thealbanianprofile.com/japrak-me-gjethe-rrushi-shije-fantastike-nga-tradita/20%Monthly2021-05-06 16:42
https://thealbanianprofile.com/sondazh-mali-i-zi-deshton-ne-trajtimin-e-krimeve-te-luftes/20%Monthly2021-05-06 16:34
https://thealbanianprofile.com/rruga-e-re-kineze-e-mendafshit-peson-te-cara/20%Monthly2021-05-06 16:20
https://thealbanianprofile.com/bosnje-hercegovina-konflikt-i-ngrire-me-paqe-te-paperfunduar/20%Monthly2021-05-06 16:15
https://thealbanianprofile.com/gjermania-jep-50-milione-euro-per-transport-te-gjelber-ne-tirane/20%Monthly2021-05-06 16:13
https://thealbanianprofile.com/https-thealbanianprofile-com-ekspozita-historia-e-hebrenjve-ne-shqiperi-ne-150-dokumente-dhe-foto/20%Monthly2021-05-05 16:53
https://thealbanianprofile.com/historia-e-shqiptareve-projekti-qe-do-te-qartesoje-historine/20%Monthly2021-05-05 14:28
https://thealbanianprofile.com/guvernatori-sejko-ekonomia-drejt-permiresimit-ritmi-i-rimekembjes-eshte-pershpejtuar/20%Monthly2021-05-05 14:24
https://thealbanianprofile.com/kosova-dhe-kroacia-nuk-mund-te-garantojne-mbrojtjen-ne-liri-te-krereve-te-uck-se/20%Monthly2021-05-05 13:29
https://thealbanianprofile.com/16896-2/20%Monthly2021-05-05 13:19
https://thealbanianprofile.com/teknikat-e-ndikimit-ndaj-vendimit-te-votuesve-jane-shume-te-rafinuara/20%Monthly2021-05-05 13:08
https://thealbanianprofile.com/g-7-fillon-punimet-ne-londer/20%Monthly2021-05-05 13:00
https://thealbanianprofile.com/be-dorezon-sasine-e-pare-te-vaksinave-ne-ballkan/20%Monthly2021-05-05 12:57
https://thealbanianprofile.com/varhelyi-ne-tirane-145-mije-vaksina-donacion-pa-parlament-te-plote-nuk-ecet-drejt-be/20%Monthly2021-05-05 12:46
https://thealbanianprofile.com/komiteti-i-janines-1877/20%Monthly2021-05-05 12:32
https://thealbanianprofile.com/beteja-e-sfetigradit-1-4-maj-1448-2/20%Monthly2021-05-05 12:24
https://thealbanianprofile.com/5-maji-komunistet-nderojne-deshmoret-e-atdheut-dhe-enver-hoxhen/20%Monthly2021-05-05 12:09
https://thealbanianprofile.com/5-maji-dita-e-deshmoreve/20%Monthly2021-05-05 12:05
https://thealbanianprofile.com/te-ndare-edhe-per-deshmoret-ceremonia-per-5-majin-ne-varrezat-e-deshmoreve-te-atdheut/20%Monthly2021-05-05 12:02
https://thealbanianprofile.com/vlora-eshte-gati-synohet-te-ruhet-tregu-nga-mali-i-zi-dhe-greqia/20%Monthly2021-05-05 11:36
https://thealbanianprofile.com/nis-ne-shqiperi-stervitja-defender-europe-2021-marrin-pjese-tre-gjeneralet-me-te-larte-te-nato/20%Monthly2021-05-05 12:18
https://thealbanianprofile.com/socialistet-nisin-procedurat-per-shkarkimin-e-metes-presidenca-kuvendi-nuk-ka-legjitimitet-per-te-hetuar-pasi-nuk-ka-opozite/20%Monthly2021-05-05 12:52
https://thealbanianprofile.com/center-for-jewish-impact-shmangia-e-taksimit-te-dyfishte-midis-izraelit-dhe-shqiperise-nxit-investimet/20%Monthly2021-05-05 16:22
https://thealbanianprofile.com/admirues-te-titos-homazhe-ne-pervjetorin-e-vdekjes-se-liderit-jugosllav/20%Monthly2021-05-05 14:20