XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://thealbanianprofile.com/greqi-ekip-futbolli-i-refugjateve/20%Monthly2021-06-30 09:44
https://thealbanianprofile.com/kreret-e-doganave-te-ballkanit-mblidhen-ne-tirane-bashkepunimi-lehtesi-per-tregtine-dhe-integrimin-evropian/20%Monthly2021-06-30 09:43
https://thealbanianprofile.com/perfundon-stervitja-defender-europe-21/20%Monthly2021-06-30 09:41
https://thealbanianprofile.com/2-agjente-ruse-hyne-ne-shqiperi-gjate-stervitjes-defender-europe-21/20%Monthly2021-06-30 09:37
https://thealbanianprofile.com/shumica-e-indianeve-kundershtojne-martesat-nderfetare/20%Monthly2021-06-30 09:23
https://thealbanianprofile.com/ministeriali-i-g-20-es-ne-itali-perqendrohet-tek-pandemia-klima-dhe-siguria-ushqimore/20%Monthly2021-06-30 09:20
https://thealbanianprofile.com/unodc-shqiperia-vend-i-prodhimit-dhe-tranzitit-te-cannabis/20%Monthly2021-06-30 09:17
https://thealbanianprofile.com/te-luftohet-korrupsioni-dhoma-amerikane-raport-me-40-rekomandime-per-klimen-e-biznesit/20%Monthly2021-06-29 12:04
https://thealbanianprofile.com/komuniteti-serb-feston-pervjetorin-e-betejes-se-kosoves/20%Monthly2021-06-29 12:00
https://thealbanianprofile.com/putin-nenshkruan-ligjin-qe-penalizon-pjesemarrjen-ne-ojq-te-e-huaja/20%Monthly2021-06-29 11:52
https://thealbanianprofile.com/koalicioni-global-shteti-islamik-mund-te-shtrihet-ne-afrike/20%Monthly2021-06-29 11:44
https://thealbanianprofile.com/biden-siguron-izraelin-se-irani-nuk-do-te-kete-arme-berthamore/20%Monthly2021-06-29 11:40
https://thealbanianprofile.com/antarktida-ne-prag-te-katastrofes-klimatike/20%Monthly2021-06-29 11:32
https://thealbanianprofile.com/lazarati-nga-kultivmi-marijuanes-drejt-sipermarrjeve-te-vogla/20%Monthly2021-06-28 09:58
https://thealbanianprofile.com/shtetet-e-bashkuara-kryen-sulme-ajrore-ne-kufirin-siri-irak/20%Monthly2021-06-28 09:54
https://thealbanianprofile.com/donald-trump-u-rikthehet-tubimeve/20%Monthly2021-06-28 09:46
https://thealbanianprofile.com/irani-nderpret-ndarjen-e-imazheve-me-vezhguesit-berthamore/20%Monthly2021-06-28 09:41
https://thealbanianprofile.com/77-vjetori-i-masakrave-popullsise-came/20%Monthly2021-06-28 09:39
https://thealbanianprofile.com/historiani-shpjegon-shqiperia-ka-humbur-69-te-siperfaqes-si-u-zmadhuan-greqia-dhe-serbia/20%Monthly2021-06-26 09:29
https://thealbanianprofile.com/trekendeshi-i-bermudes-cfare-mund-te-na-tregoje-shkenca-per-rajonin-misterioz-te-oqeanit-atlantik/20%Monthly2021-06-26 09:19
https://thealbanianprofile.com/cfare-na-meson-fundi-i-jugosllavise/20%Monthly2021-06-26 09:13
https://thealbanianprofile.com/shuhet-familja-ne-aksident-ne-protesten-ne-tirane-shtrihen-ne-toke-si-te-vdekur/20%Monthly2021-06-26 09:07
https://thealbanianprofile.com/toleranca-vrasese-e-policise-te-fortet-dhe-shkelesit-e-ligjit-kercenojne-jeten-e-te-gjithe-te-pashqetesuar/20%Monthly2021-06-26 09:02
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-me-pak-blegtori-gjate-2020-me-pak-lope-dele-dhi-dhe-qumesht/20%Monthly2021-06-26 08:56
https://thealbanianprofile.com/partite-me-te-korruptuara-barometri-per-ballkanin-ne-vend-te-dyte-qendrojne-gjykatat/20%Monthly2021-06-26 08:53
https://thealbanianprofile.com/cfare-mund-te-prese-bota-nga-presidenti-i-ri-i-iranit/20%Monthly2021-06-26 08:44
https://thealbanianprofile.com/mali-i-zi-dhe-kosova-heqin-taksen-kufitare/20%Monthly2021-06-26 08:32
https://thealbanianprofile.com/bashkepunimi-i-te-rinjve-nga-hapesira-shqiptare/20%Monthly2021-06-26 08:28
https://thealbanianprofile.com/blinken-shba-mund-te-braktise-marreveshjen-me-iranin-nese-nuk-avancojne-negociatat/20%Monthly2021-06-26 08:23
https://thealbanianprofile.com/opozita-akuzon-qeverine-turke-per-rritje-te-tensioneve-politike/20%Monthly2021-06-26 08:38
https://thealbanianprofile.com/ambasadori-i-be-luigi-soreca-merret-ne-mbrojtje-nga-garda-e-republikes/20%Monthly2021-06-25 10:15
https://thealbanianprofile.com/ne-nje-dite-si-kjo-e-sotmja-me-25-06-1934-kane-dale-ne-fotografi-musine-kokalari-dhe-drita-kosturi/20%Monthly2021-06-25 10:11
https://thealbanianprofile.com/izrael-fosilet-e-reja-te-neandertalit-rishkruajne-historine-e-evolucionit-njerezor/20%Monthly2021-06-25 10:06
https://thealbanianprofile.com/tre-anije-fluturojne-ne-mesdhe/20%Monthly2021-06-25 09:47
https://thealbanianprofile.com/shtetet-e-bashkuara-dhe-gjermania-bashkepunim-per-te-luftuar-mohimin-e-holokaustit-dhe-antisemitizmin/20%Monthly2021-06-25 09:34
https://thealbanianprofile.com/raport-i-ri-monitorimi-mbi-shpenzimet-dhe-punesimet-elektorale/20%Monthly2021-06-25 09:27
https://thealbanianprofile.com/pastrimi-i-parave-ekspertet-shqetesim-per-depertimin-ne-ekonomi/20%Monthly2021-06-25 09:21
https://thealbanianprofile.com/deshtojne-perpjekjet-per-nje-takim-be-rusi/20%Monthly2021-06-25 09:07
https://thealbanianprofile.com/takimi-i-g20-ne-sicili-fuqizimi-i-plote-i-grave-thelbesor-per-arritjen-e-rimekembjes-ekonomike/20%Monthly2021-06-24 11:31
https://thealbanianprofile.com/raporti-vjetor-i-klsh-17-7-milion-euro-dem-ekonomik-gjate-2020/20%Monthly2021-06-24 11:25
https://thealbanianprofile.com/zbulohet-ne-amantia-varri-antik-monumental-2-mije-vjecar/20%Monthly2021-06-24 11:22
https://thealbanianprofile.com/paralajmerimi-i-tajvanit-duhet-te-pergatitemi-per-lufte-me-kinen/20%Monthly2021-06-24 11:26
https://thealbanianprofile.com/igjeum-rrezik-i-larte-zjarresh-ne-fier-dhe-berat/20%Monthly2021-06-24 10:48
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-nder-vendet-e-europes-me-me-shume-vdekje-nga-aksidentet-rrugore/20%Monthly2021-06-24 10:42
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-behet-gati-per-eurbondin-e-peste-nis-kerkimin-e-konsulentit/20%Monthly2021-06-24 10:36
https://thealbanianprofile.com/tre-dekada-me-pare-erdhi-ne-shqiperi-eksarku-patriarkal-episkopi-i-andruses-pr-dr-anastasi/20%Monthly2021-06-24 10:28
https://thealbanianprofile.com/pushtimi-nga-italia-fashiste-me%cc%88-24-qershor-1939-konica-njoftohet-per-nde%cc%88rprerjen-e-misionit-diplomatik-shqiptar-ne%cc%88-uashingon/20%Monthly2021-06-24 09:12
https://thealbanianprofile.com/macron-kosova-dhe-serbia-te-veprojne-si-evropiane-dhe-te-arrijne-nje-marreveshje/20%Monthly2021-06-24 09:00
https://thealbanianprofile.com/projektuesi-i-ujmanit-ne-rekomandimet-e-shba-se-su-perfshi-asgje-cka-duhet/20%Monthly2021-06-24 08:56
https://thealbanianprofile.com/shba-u-propozon-kosoves-dhe-serbise-modelin-e-trajtimit-te-liqenit-te-ujmanit/20%Monthly2021-06-24 08:52
https://thealbanianprofile.com/legjitimiteti-i-zgjedhjeve-lokale-te-2019-kushtetuesja-i-drejtohet-komisionit-te-venecias/20%Monthly2021-06-24 08:45
https://thealbanianprofile.com/38-kandidate-per-kryetar-bashkie-ne-2019-nuk-dorezuan-formularin-e-dekriminalizimit/20%Monthly2021-06-24 11:22
https://thealbanianprofile.com/monitorimi-i-punes-se-klgj-dhe-klp-kshh-magjistratet-hezitojne-te-jene-pjese-e-strukturave-te-posacme/20%Monthly2021-06-24 11:07
https://thealbanianprofile.com/30-vjet-me%cc%88-pare%cc%88-sekretari-amerikan-i-shtetit-james-baker-vizitoi-shqiperine-postkomuniste/20%Monthly2021-06-23 11:20
https://thealbanianprofile.com/23-qershor-1972-nderron-jete-skenderbeu-akaki-khorava/20%Monthly2021-06-23 11:10
https://thealbanianprofile.com/zgjedhjet-kqz-vendos-shperndarjen-e-mandateve-per-deputete-ne-12-qarqet-e-vendit/20%Monthly2021-06-23 11:02
https://thealbanianprofile.com/pendarovski-nese-cmimi-i-anetaresimit-ne-be-eshte-qe-te-tjetersohemi-be-e-tille-nuk-na-duhet/20%Monthly2021-06-23 09:53
https://thealbanianprofile.com/turqi-ndotja-dhe-rritja-e-temperaturave-shton-nivelin-e-mukozes-detare/20%Monthly2021-06-23 09:49
https://thealbanianprofile.com/republikanet-ne-senat-bllokojne-projektligjin-per-zgjedhjet/20%Monthly2021-06-23 09:46
https://thealbanianprofile.com/hong-kong-nis-gjyqi-i-pare-nen-ligjin-e-ri-per-siguri-kombetare/20%Monthly2021-06-23 09:41
https://thealbanianprofile.com/faqet-e-internetit-te-medias-shteterore-iraniane-bllokohen-nga-shtetet-e-bashkuara/20%Monthly2021-06-23 09:40
https://thealbanianprofile.com/okb-shpreh-shqetesim-per-fitoret-e-talibaneve-ne-afganistan/20%Monthly2021-06-23 09:36
https://thealbanianprofile.com/armenet-ne-hall-per-gjetjen-e-emrit-te-ri-per-konjak/20%Monthly2021-06-23 09:23
https://thealbanianprofile.com/merkel-merr-vaksinen-e-modernas-pas-asaj-te-astrazenecas/20%Monthly2021-06-23 09:21
https://thealbanianprofile.com/turqia-emeron-turkovac-vaksinen-vendase-kunder-covid-19/20%Monthly2021-06-23 09:55
https://thealbanianprofile.com/spanja-fal-lideret-katalanas-per-perpjekjet-e-deshtuara-per-pavaresi/20%Monthly2021-06-23 10:00
https://thealbanianprofile.com/nuk-ka-celje-negociatash-per-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2021-06-22 16:46
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-turistike-dhe-mihalet-e-saj/20%Monthly2021-06-22 16:40
https://thealbanianprofile.com/xi-jinping-dialogu-e-bashkepunimi-duhet-te-jene-motivi-kryesor-i-marredhenieve-kine-evrope/20%Monthly2021-06-22 10:40
https://thealbanianprofile.com/vota-e-30-qershorit-2019-para-gjyqit-bashkiaket-kerkuan-anulimin/20%Monthly2021-06-22 10:36
https://thealbanianprofile.com/vetevendosje-ende-e-pavendosur-per-zgjedhjet-lokale/20%Monthly2021-06-22 10:32
https://thealbanianprofile.com/presidenti-i-filipineve-i-kercenon-me-burg-ata-qe-nuk-vaksinohen/20%Monthly2021-06-22 10:28
https://thealbanianprofile.com/evropa-ndihmon-malin-e-zi-per-borxhin-masiv-ndaj-kines/20%Monthly2021-06-22 10:29
https://thealbanianprofile.com/perpara-80-vjetesh-gjermania-naziste-sulmon-bashkimin-sovjetik/20%Monthly2021-06-22 10:18
https://thealbanianprofile.com/kreu-i-bundestagut-gjerman-ofron-ndihmese-ne-zgjidhjen-e-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2021-06-22 10:15
https://thealbanianprofile.com/shba-be-kanadaja-dhe-britania-sanksione-te-perbashketa-kunder-minskut/20%Monthly2021-06-22 10:09
https://thealbanianprofile.com/paqe-diplomatike-pas-takimit-te-gjeneves-biden-putin-rikthehet-ne-detyre-ambasadori-amerikan-ne-moske/20%Monthly2021-06-22 09:56
https://thealbanianprofile.com/sensibilizim-ne-mbeshtetje-te-lgbt-uefa-refuzon-ndricimin-e-stadiumit-me-ngjyrat-e-ylberit/20%Monthly2021-06-22 09:58
https://thealbanianprofile.com/kina-nuk-pyet-per-covid-nis-festivali-i-mishit-te-qenit-foto/20%Monthly2021-06-22 10:04
https://thealbanianprofile.com/emigrantet-maas-angazhohet-per-marreveshje-te-re-me-turqine/20%Monthly2021-06-22 10:21
https://thealbanianprofile.com/raisi-nuk-do-te-takohem-me-biden-nuk-do-te-rinegocioj-programin-e-raketave/20%Monthly2021-06-21 16:25
https://thealbanianprofile.com/gjysma-e-te-punesuarve-ne-shqiperi-marrin-me-pak-se-320-euro-ne-muaj/20%Monthly2021-06-21 16:19
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-ka-60-te-forces-se-punes-me-arsim-fillor-niveli-me-i-larte-ne-rajon/20%Monthly2021-06-21 16:18
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-e-fundit-ne-europe-per-te-ardhurat-per-fryme-dhe-konsumin-edhe-me-2020-thellohet-diferenca-me-rajonin/20%Monthly2021-06-21 16:33
https://thealbanianprofile.com/mberrin-avioni-i-pare-me-turiste-nga-rusia/20%Monthly2021-06-21 16:13
https://thealbanianprofile.com/18259-2/20%Monthly2021-06-21 16:14
https://thealbanianprofile.com/memorandumi-i-parisit-rikthen-flamurin-e-zi-per-anijet-shqiptare-pas-11-vjetesh/20%Monthly2021-06-21 16:03
https://thealbanianprofile.com/qeveria-gjermane-ndalon-perdorimin-e-flamurit-te-hamasit-pas-shperthimit-te-protestave-anti-semite/20%Monthly2021-06-21 16:00
https://thealbanianprofile.com/toka-u-anua-84-milione-vjet-me-pare-pastaj-korrigjoi-veten-pretendimet-e-studimit-te-ri/20%Monthly2021-06-21 15:59
https://thealbanianprofile.com/tendencat-e-konsumit-pas-izolimit-shqiptaret-i-rikthehen-alkoolit-lene-pas-dore-pastertine/20%Monthly2021-06-21 15:58
https://thealbanianprofile.com/vatikani-miraton-vendimin-qe-mund-te-coje-ne-shenjterimin-e-themeluesit-te-be-schuman/20%Monthly2021-06-21 15:52
https://thealbanianprofile.com/studimi-helmi-i-bletes-vret-qelizat-e-kancerit-te-gjirit/20%Monthly2021-06-21 15:51
https://thealbanianprofile.com/negociatat-soreca-hera-e-pare-qe-te-gjithe-jane-pro-shqiperise-shansi-tjeter-ne-tetor/20%Monthly2021-06-21 15:50
https://thealbanianprofile.com/parlamenti-evropian-ben-thirrje-per-heqjen-e-kafazeve-ne-ferma/20%Monthly2021-06-21 15:49
https://thealbanianprofile.com/kisha-e-shen-marise-ne-benje-monument-kulture-me-vlera-te-vecanta-kulturore-e-historike/20%Monthly2021-06-21 13:02
https://thealbanianprofile.com/perkujtohet-figura-e-baba-aliu-misionar-i-perhapjes-se-paqes-dhe-frymes-se-pajtimit-si-dhe-dashurise-per-jeten/20%Monthly2021-06-21 12:59
https://thealbanianprofile.com/festa-e-qershive-ne-beratit-ekspozohen-varietete-te-ndryshme-te-qershive-ne-pedonalen-e-qytetit/20%Monthly2021-06-21 12:51
https://thealbanianprofile.com/unioni-turistik-shqiptar-kerkon-lehtesimin-e-masave-anti-covid/20%Monthly2021-06-21 12:47
https://thealbanianprofile.com/kur-sigurimi-perndiqte-femijet-qe-dilnin-ne-ekranin-e-rtsh/20%Monthly2021-06-21 12:36
https://thealbanianprofile.com/java-came-harresa-eshte-vazhde-e-padrejtesise-idrizi-ceshtja-came-do-te-rikthehet-ne-parlamentin-e-shqiperise/20%Monthly2021-06-21 12:33
https://thealbanianprofile.com/francezet-ndeshkojne-macron-partia-e-presidentit-pikiate-ne-zgjedhjet-rajonale/20%Monthly2021-06-21 12:27
https://thealbanianprofile.com/guterres-lufta-kunder-pabarazise-eshte-thelbi-i-globalizimit-te-ri/20%Monthly2021-06-21 11:43
https://thealbanianprofile.com/mali-i-zi-pershkallezohet-kriza-qeveritare-per-shkak-te-srebrenices/20%Monthly2021-06-21 11:40
https://thealbanianprofile.com/izraeli-ndan-vaksina-per-palestinezet/20%Monthly2021-06-21 11:44
https://thealbanianprofile.com/mijera-maqedonas-po-rivaksinohen-ne-serbi/20%Monthly2021-06-21 11:32
https://thealbanianprofile.com/obsh-e-shpall-te-perfunduar-shperthimin-e-eboles-ne-afriken-perendimore/20%Monthly2021-06-21 11:31
https://thealbanianprofile.com/nderpriten-bisedimet-per-marreveshjen-berthamore-te-iranit/20%Monthly2021-06-21 11:30
https://thealbanianprofile.com/izraeli-i-shqetesuar-per-fitoren-e-raisit/20%Monthly2021-06-21 11:27
https://thealbanianprofile.com/mbyllet-uzina-berthamore-e-iranit-per-shkak-te-defektit-teknik/20%Monthly2021-06-21 11:25
https://thealbanianprofile.com/ekspertet-shohin-perparime-pa-arritje-ne-samitet-evropiane/20%Monthly2021-06-21 11:16
https://thealbanianprofile.com/18285-2/20%Monthly2021-06-21 16:22
https://thealbanianprofile.com/krize-ne-mal-te-zi-partneri-i-koalicionit-largohet-nga-qeveria-krivokapic-humb-shumicen-parlamentare/20%Monthly2021-06-21 11:42
https://thealbanianprofile.com/basha-nis-reformimin-e-partise/20%Monthly2021-06-18 12:16
https://thealbanianprofile.com/laboratore-moderne-ne-qsut/20%Monthly2021-06-18 12:14
https://thealbanianprofile.com/turqia-nuk-heq-dore-nga-armatimi-rus/20%Monthly2021-06-18 12:09
https://thealbanianprofile.com/ushtrite-e-izraelit-dhe-shba-se-do-te-diskutojne-tensionet-ne-lindje-te-mesme/20%Monthly2021-06-18 12:18
https://thealbanianprofile.com/diplomatet-perendimore-tryeze-ndaj-trafikimit-te-qenieve-njerezore/20%Monthly2021-06-18 12:02
https://thealbanianprofile.com/terheqja-amerikane-nga-afganistani-dhe-angazhimi-i-nato-s-ne-lindjen-e-mesme/20%Monthly2021-06-18 11:55
https://thealbanianprofile.com/renie-e-dukshme-e-investimeve-kineze-ne-be/20%Monthly2021-06-18 11:51
https://thealbanianprofile.com/kurti-nuk-mund-te-kete-asociacion-komunash-mbi-baza-etnike/20%Monthly2021-06-18 11:50
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-ne-listen-e-vendeve-qe-mund-te-udhetojne-ne-be/20%Monthly2021-06-18 11:47
https://thealbanianprofile.com/turistet-habiten-50-metra-larg-resorteve-luksoze-kanali-mbledh-ujerat-e-zeza-ne-golem/20%Monthly2021-06-18 11:42
https://thealbanianprofile.com/gripi-i-shpendeve-shqiperia-vendos-embargo-nga-katermbedhjete-shtete/20%Monthly2021-06-18 11:33
https://thealbanianprofile.com/parlamenti-i-malit-te-zi-shkarkon-ministrin-qe-mohoi-gjenocidin-ne-srebrenice/20%Monthly2021-06-18 11:57
https://thealbanianprofile.com/maqedonia-e-veriut-dhe-bullgaria-ne-kerkim-te-zgjidhjes-se-problemit-midis-tyre/20%Monthly2021-06-18 11:58
https://thealbanianprofile.com/lideri-verikorean-e-pranon-se-eshte-renduar-situata-me-ushqim/20%Monthly2021-06-18 12:11
https://thealbanianprofile.com/qasja-e-serbise-ndaj-bjellorusise-dhe-negociatat-e-saj-te-anetaresimit-ne-be/20%Monthly2021-06-18 12:04
https://thealbanianprofile.com/izraeli-sulmon-gazen-pas-leshimit-te-balonave-te-zjarrit/20%Monthly2021-06-16 14:52
https://thealbanianprofile.com/holanda-thote-po-ndez-driten-jeshile-per-celjen-e-neociatave-per-shqiperine/20%Monthly2021-06-16 14:44
https://thealbanianprofile.com/ua-mori-ushtria-jugosllave-shqiptareve-te-malit-te-zi-u-rikthehen-pronat-pas-30-vitesh/20%Monthly2021-06-16 14:41
https://thealbanianprofile.com/peshqit-qe-hane-testikujt-e-meshkujve-gjenden-per-here-te-pare-ne-ujerat-europiane/20%Monthly2021-06-16 14:37
https://thealbanianprofile.com/vatra-ne-mbrojtje-te-berishes-vendim-i-marre-nen-trysnine-e-lobisteve/20%Monthly2021-06-16 14:30
https://thealbanianprofile.com/be-sanksione-te-reja-ndaj-bjellorusise/20%Monthly2021-06-16 14:22
https://thealbanianprofile.com/bashkimi-europian-heq-kufizimet-e-udhetimeve-per-shqiperine/20%Monthly2021-06-16 14:15
https://thealbanianprofile.com/putin-dhe-biden-ne-gjeneve-samiti-i-shpresave-ruse/20%Monthly2021-06-16 14:09
https://thealbanianprofile.com/kartemonedha-10000-lekeshe-me-e-madhja-qe-prej-nje-dekade-e-gjysem/20%Monthly2021-06-16 15:00
https://thealbanianprofile.com/kosova-dhe-serbia-rifillojne-bisedimet-asnje-perparim/20%Monthly2021-06-16 13:51
https://thealbanianprofile.com/synimet-e-iranit-per-te-blere-satelin-rus-kanopus-v-nuk-i-shqetesojne-trupat-amerikane-ne-rajon/20%Monthly2021-06-16 13:41
https://thealbanianprofile.com/sulmet-kibernetike-tashme-ne-axhenden-e-bisedimeve-mes-superfuqive/20%Monthly2021-06-16 13:37
https://thealbanianprofile.com/kina-dergon-avione-ushtarake-ne-afersi-te-tajvanit/20%Monthly2021-06-16 14:31
https://thealbanianprofile.com/nje-bust-per-nene-terezen-ne-kroaci/20%Monthly2021-06-16 14:42
https://thealbanianprofile.com/naftali-bennett-kryeministri-izraelit-i-versionit-3-0/20%Monthly2021-06-14 20:43
https://thealbanianprofile.com/guvernatori-sejko-takim-permbylles-online-me-misionin-e-fmn-se-per-shqiperine/20%Monthly2021-06-14 12:01
https://thealbanianprofile.com/gramoz-ruci-terhiqet-pas-30-vitesh-nga-jeta-politike/20%Monthly2021-06-14 11:55
https://thealbanianprofile.com/basha-rikonfirmohet-bindshem-ne-krye-te-pd/20%Monthly2021-06-14 11:51
https://thealbanianprofile.com/midhja-e-butrintit-kultivuesit-kerkojne-mundesi-per-eksport/20%Monthly2021-06-14 11:49
https://thealbanianprofile.com/rritja-e-eksportit-nga-kosova-ne-shtetet-e-bashkuara/20%Monthly2021-06-14 11:42
https://thealbanianprofile.com/a-eshte-turqia-ende-nje-aleat-i-besuar-i-nato-s/20%Monthly2021-06-14 20:32
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-zgjidhet-anetare-e-perkohshme-e-ks-te-okb/20%Monthly2021-06-14 11:34
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-ngjitet-ne-catine-e-botes-po-me-cilat-prioritete-2/20%Monthly2021-06-14 11:31
https://thealbanianprofile.com/puna-nga-shtepia-simbol-i-ri-statusi/20%Monthly2021-06-14 10:09
https://thealbanianprofile.com/takimi-i-g7-ne-cornwall-fotografi-te-bukura-vendime-te-paqarta/20%Monthly2021-06-14 10:07
https://thealbanianprofile.com/berisha-nuk-e-perjashtoj-rikthimin-ne-krye-te-pd-se/20%Monthly2021-06-10 22:28
https://thealbanianprofile.com/%e2%80%8bpapa-me-shtet-qe-nga-viti-1929/20%Monthly2021-06-10 22:06
https://thealbanianprofile.com/qeveria-shqiptare-i-hap-rruge-aeroportit-te-vlores-pavaresisht-kundershtimit-te-ambjentalisteve/20%Monthly2021-06-10 21:54
https://thealbanianprofile.com/lidhja-shqiptare-e-prizrenit-1878-1881/20%Monthly2021-06-10 21:51
https://thealbanianprofile.com/tirana-mirepret-lideret-e-rajonit-ne-samitin-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2021-06-10 21:49
https://thealbanianprofile.com/mbajtja-e-liturgjise-tek-kisha-serbe-ne-oborrin-e-universitetit-te-prishtines-ceku-presion-mbi-gjykaten/20%Monthly2021-06-10 22:02
https://thealbanianprofile.com/turi-i-kombetareve-te-euro-2020/20%Monthly2021-06-10 22:14
https://thealbanianprofile.com/dua-lipa-zbret-ed-sheran-nga-froni-behet-kengetarja-me-e-pelqyer-ne-britani/20%Monthly2021-06-09 22:39
https://thealbanianprofile.com/72-vjetori-i-krijimit-te-arkivit-qendror-shteteror/20%Monthly2021-06-09 22:31
https://thealbanianprofile.com/gjykata-ruse-shpall-organizaten-e-navalny-grup-terrorist/20%Monthly2021-06-09 22:26
https://thealbanianprofile.com/sondazhi-besim-minimal-tek-partite-qeverisja-perceptohet-si-jotransparente-dhe-e-korruptuar/20%Monthly2021-06-09 22:24
https://thealbanianprofile.com/me-15-qershor-mbahet-takimi-i-pare-kurti-vucic/20%Monthly2021-06-09 22:19
https://thealbanianprofile.com/ekspertet-komentojne-vendimin-e-parlamentit-per-te-shkarkuar-presidentin/20%Monthly2021-06-09 22:14
https://thealbanianprofile.com/mazhoranca-se-fal-dy-here-voton-pro-shkarkimit-te-presidentit/20%Monthly2021-06-09 22:11
https://thealbanianprofile.com/konfirmohen-rastet-e-para-te-gripit-te-shpendeve-ne-shqiperi/20%Monthly2021-06-09 09:19
https://thealbanianprofile.com/shuplaka-qe-tronditi-francen-profili-i-autorit/20%Monthly2021-06-09 09:12
https://thealbanianprofile.com/qeveria-e-kosoves-miraton-heqjen-e-leje-qendrimit-te-perkohshem-me-shqiperine/20%Monthly2021-06-09 09:05
https://thealbanianprofile.com/krijuat-ertv-mos-krijoni-grtv-gazetaret-hidhen-ne-proteste/20%Monthly2021-06-09 09:02
https://thealbanianprofile.com/mbi-108-mln-euro-demi-financiar-i-shkaktuar-nga-largimet-e-padrejta-nga-puna-ne-7-vitet-e-fundit/20%Monthly2021-06-08 22:52
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-i-bashkohet-luftes-kunder-peshkimit-te-paligjshem-ne-mesdhe/20%Monthly2021-06-08 22:40
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-ne-listen-e-biden-ambasadorja-kim-pershendet-urdhrin-ekzekutiv-lufta-kunder-korrupsionit-thelbi-i-sigurise-kombetare-te-shba/20%Monthly2021-06-08 22:30
https://thealbanianprofile.com/biden-bllokim-pasurie-dhe-ndalim-hyrje-ne-shba-per-persona-qe-destabilizojne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2021-06-09 09:15
https://thealbanianprofile.com/kasapi-i-ballkanit-perjetesisht-ne-burg/20%Monthly2021-06-08 22:15
https://thealbanianprofile.com/kercenim-i-pazakonte-per-sigurine-joe-biden-informon-senatin-per-urdhrin-e-ri-ekzekutiv-perfshihet-edhe-shqiperia/20%Monthly2021-06-08 22:34
https://thealbanianprofile.com/shqetesimet-e-shqiptareve-te-lugines-se-presheves-me-fshirjen-e-adresave/20%Monthly2021-06-08 22:16
https://thealbanianprofile.com/kritika-dhe-proteste-kunder-vendimit-te-kuvendit-qe-u-mbyll-dyert-gazetareve/20%Monthly2021-06-08 22:39
https://thealbanianprofile.com/marreveshjet-shqiperi-kosove-pjesa-me-e-madhe-ende-pa-u-realizuar/20%Monthly2021-06-08 11:50
https://thealbanianprofile.com/celet-parku-helen-i-tiranes-ambasadorja-philippidou-nje-hapesire-per-qytetaret-dhe-atletet/20%Monthly2021-06-08 11:51
https://thealbanianprofile.com/u-zhyt-per-te-kapur-oktapod-zhytesi-gjen-skafandren-qe-mendohet-se-i-perket-luftes-se-dyte-boterore/20%Monthly2021-06-08 11:34
https://thealbanianprofile.com/mbijetoi-24-mije-vjet-e-ngrire-kthehet-ne-jete-kafsha-e-rralle-ne-siberi-foto/20%Monthly2021-06-08 11:29
https://thealbanianprofile.com/ne-shqiperi-ka-4-mije-te-ekzekutuar-pa-varr/20%Monthly2021-06-08 11:22
https://thealbanianprofile.com/teatri-kombetar-pas-me-shume-se-nje-viti-mungese-rikthehet-me-3-produksione/20%Monthly2021-06-08 11:03
https://thealbanianprofile.com/shembja-e-ndertimeve-ne-bregdet-unioni-turistik-imazh-i-keq-per-turizmin-shqiptar/20%Monthly2021-06-08 11:01
https://thealbanianprofile.com/viktimat-e-luftes-shpresojne-denim-te-dyfishte-per-gjenocid-per-ratko-mlladicin/20%Monthly2021-06-08 08:28
https://thealbanianprofile.com/8-qershor-%e2%80%8bdita-boterore-e-oqeaneve/20%Monthly2021-06-08 08:24
https://thealbanianprofile.com/shfaqet-semundja-misterioze-dhe-vdekjeprurese-qe-i-ben-pacientet-te-shohin-veten-te-vdekur/20%Monthly2021-06-08 08:10
https://thealbanianprofile.com/mos-na-refuzoni-shtepine-tone-emigrantet-shqiptare-ne-greqi-paralajmerojne-proteste-ne-sheshin-sintagma/20%Monthly2021-06-08 08:05
https://thealbanianprofile.com/ekonomia-shqiptare-po-behet-me-prodhuese-numerohen-65-mije-ndermarrje-nga-rreth-17-mije-ne-2013-n/20%Monthly2021-06-08 08:01
https://thealbanianprofile.com/nje-kompani-shqiptare-ne-london-stock-exchange-ne-1929-historia-e-sipermarrjes-qe-tentoi-qendren-financiare-te-botes-ne-mes-te-vorbulles-qe-solli-depresionin-e-madh/20%Monthly2021-06-08 07:57
https://thealbanianprofile.com/mars-2020-mars-2021-mbi-66-mije-persona-regjistrohen-serish-ne-zyrat-e-punes/20%Monthly2021-06-08 07:51
https://thealbanianprofile.com/ushtria-gjermane-riatdheson-birren-nga-afganistani-ne-gjermani/20%Monthly2021-06-08 07:43
https://thealbanianprofile.com/themelimi-i-institutit-per-krimet-e-kryera-gjate-luftes-ne-kosove/20%Monthly2021-06-08 07:19
https://thealbanianprofile.com/debat-ne-parlamentin-serb-per-ndryshimet-kushtetuese-deputeti-shqiptar-pse-nuk-permendni-varret-masive-ne-serbi/20%Monthly2021-06-08 08:15
https://thealbanianprofile.com/percarja-e-evropes-shpresa-e-vetme-e-rusise-per-te-shmangur-revanshin-e-perendimit/20%Monthly2021-06-07 21:55
https://thealbanianprofile.com/ne-zgjedhjet-me-te-pergjakshme-te-botes-koka-te-prera-hidhen-si-kercenim-ne-qendrat-e-votimit-fotot/20%Monthly2021-06-07 21:32
https://thealbanianprofile.com/si-uliksi-i-xhejms-xhojsit-e-ndryshoi-menyren-se-si-e-perceptojme-kohen/20%Monthly2021-06-07 21:17
https://thealbanianprofile.com/bashke-me-nisjen-e-sezonit-turistik-fillon-prishja-e-ndertimeve-pa-leje-ne-bregdet/20%Monthly2021-06-08 10:58
https://thealbanianprofile.com/regjisrohet-temperatura-me-e-larte-ne-toke-80-8-%e2%84%83/20%Monthly2021-06-07 12:05
https://thealbanianprofile.com/me-5-qershor-te-vitit-1920-filloi-lufta-e-shqiptareve-per-clirimin-e-vlores/20%Monthly2021-06-07 11:54
https://thealbanianprofile.com/vdes-i-mbijetuari-i-fundit-i-clirimit-te-aushvicit/20%Monthly2021-06-07 11:51
https://thealbanianprofile.com/raporti-i-shba-se-rreth-ufo-ve/20%Monthly2021-06-07 11:44
https://thealbanianprofile.com/procesi-i-berlinit-maas-do-te-drejtoje-konferencen-e-minsitrave-te-jashtem/20%Monthly2021-06-07 11:38
https://thealbanianprofile.com/france-nderim-per-te-renet-ne-betejen-e-normandise-ne-qershor-1944/20%Monthly2021-06-07 11:34
https://thealbanianprofile.com/papa-shpreh-dhimbje-por-jo-ndjese-pas-zbulimit-te-eshtrave-te-215-femijeve-ne-kanada/20%Monthly2021-06-07 11:31
https://thealbanianprofile.com/prishet-kisha-ortodokse-serbe-ne-bosnje/20%Monthly2021-06-07 11:28
https://thealbanianprofile.com/meghan-dhe-harry-mirepresin-femijen-e-dyte-lilibet-lili-diana/20%Monthly2021-06-07 11:11
https://thealbanianprofile.com/zhvillohet-ne-komunen-e-tuzit-konferenca-e-v-mbarekombetare-e-arkivistikes/20%Monthly2021-06-07 11:53
https://thealbanianprofile.com/biden-te-mbreteresha-e-anglise-presidenti-i-12-te-amerikan-qe-takohet-me-monarken/20%Monthly2021-06-03 13:35
https://thealbanianprofile.com/na-riktheni-abonete-qytetaret-ne-proteste-pas-pabesise-se-veliajt/20%Monthly2021-06-03 13:29
https://thealbanianprofile.com/gliko-qershie-receta-unike-me-me-te-emblat-e-stines/20%Monthly2021-06-02 18:23
https://thealbanianprofile.com/netanyahu-nuk-do-te-lejojme-ambiciet-berthamore-te-iranit-edhe-me-koston-e-ferkimit-me-shba/20%Monthly2021-06-02 11:58
https://thealbanianprofile.com/obsh-autorizon-vaksinen-kineze-sonivac/20%Monthly2021-06-02 07:29
https://thealbanianprofile.com/ide-qe-funksionon-turizmi-me-gomone/20%Monthly2021-06-02 07:14
https://thealbanianprofile.com/gjenocidi-fiset-namibiane-kerkojne-450-miliarde-euro-nga-gjermania/20%Monthly2021-06-02 07:12
https://thealbanianprofile.com/greqia-dhe-gjermania-fillojne-perdorimin-e-certifikatave-te-vaksinimit/20%Monthly2021-06-02 07:05
https://thealbanianprofile.com/pse-amerikanet-zoterojne-20-milione-arme-gjysme-automatike/20%Monthly2021-06-02 07:01
https://thealbanianprofile.com/cosa-nostra-fabrike-vdekjeje-vrasesi-i-giovanni-falcone-s-rrefehet-pas-lirimit-nga-burgu-u-kerkoj-falje-te-afermve-te-viktimave/20%Monthly2021-06-02 12:01
https://thealbanianprofile.com/korrupsioni-ne-ballkan-ve-ne-rrezik-anetaresimin-ne-be/20%Monthly2021-06-02 06:50
https://thealbanianprofile.com/palmer-njohja-e-ndersjelle-kosove-serbi-rruga-drejt-integrimeve-evropiane/20%Monthly2021-06-02 06:55