XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://thealbanianprofile.com/royal-air-force-nen-qiellin-shqiptar-ne-mbeshtetje-te-aleances-antinaziste/20%Monthly2021-07-30 10:21
https://thealbanianprofile.com/presioni-i-korrupsionit-ne-vend-eshte-rritur-ndjeshem-vitin-e-fundit-i-afrohet-vitit-2002-dyfishi-i-rajonit/20%Monthly2021-07-30 10:24
https://thealbanianprofile.com/31-e-energjise-se-konsumuar-u-importua-ere-2020-a-nder-vitet-me-importin-me-te-larte/20%Monthly2021-07-30 10:05
https://thealbanianprofile.com/tymi-i-djegies-se-plehrave-mbulon-fierin/20%Monthly2021-07-30 10:00
https://thealbanianprofile.com/ndertimi-me-203-me-peshen-me-te-larte-ne-totalin-e-huadhenies/20%Monthly2021-07-30 09:53
https://thealbanianprofile.com/dokufest-me-projeksione-te-perzgjedhura/20%Monthly2021-07-30 09:51
https://thealbanianprofile.com/promovimi-i-artisteve-dhe-kultures-shqiptare-ne-bote-nenshkruhet-marreveshja/20%Monthly2021-07-30 09:49
https://thealbanianprofile.com/pese-euro-dhe-dy-euro-me-te-falsifikuarat/20%Monthly2021-07-30 09:46
https://thealbanianprofile.com/vaksinimi-dhe-shperblimi-biden-kerkon-qe-secilit-person-te-vaksinuar-ti-ndahen-100/20%Monthly2021-07-30 09:43
https://thealbanianprofile.com/dw-ne-kufirin-shqiperi-greqi-lulezon-kontrabanda-e-kanabisit/20%Monthly2021-07-30 09:34
https://thealbanianprofile.com/izraeli-i-pari-ne-bote-nis-vaksinimin-e-popullates-me-dozen-e-trete/20%Monthly2021-07-30 09:30
https://thealbanianprofile.com/ballkan-burra-qe-vrasin-grate/20%Monthly2021-07-30 09:21
https://thealbanianprofile.com/del-ne-shitje-nje-cope-torte-e-dasmes-se-lady-dianes/20%Monthly2021-07-30 09:19
https://thealbanianprofile.com/laci-kualifikim-historik-kalon-ne-turin-e-trete-te-conference-league/20%Monthly2021-07-30 09:17
https://thealbanianprofile.com/qeveria-e-maltes-pergjegjese-per-vrasjen-e-gazetares-daphne-caruana-galizia-thote-hetimi/20%Monthly2021-07-30 09:14
https://thealbanianprofile.com/partite-serbe-bojkotojne-institucionet-e-bosnje-hercegovines/20%Monthly2021-07-30 09:12
https://thealbanianprofile.com/memorial-ne-gurin-e-kamjes-ku-u-ngrit-flamuri-4-muaj-para-shpalljes-se-pavaresise-ne-vlore/20%Monthly2021-07-30 09:10
https://thealbanianprofile.com/shtohet-numri-i-imigranteve-te-paligjshem-nga-bjellorusia-ne-lituani/20%Monthly2021-07-30 09:37
https://thealbanianprofile.com/shqiptaret-te-paret-ne-rajon-per-numrin-e-kerkesave-per-azil-lakmojne-francen-e-gjermanine/20%Monthly2021-07-29 22:07
https://thealbanianprofile.com/kalon-ligji-per-shtetesi-ne-rmv-iniciative-e-partive-shqiptare/20%Monthly2021-07-29 21:42
https://thealbanianprofile.com/ben-meir-kosova-te-kete-kujdes-nga-axhenda-islamike-e-erdoganit/20%Monthly2021-07-30 08:58
https://thealbanianprofile.com/kroacia-hap-uren-e-re-qe-bashkon-territorin-e-saj/20%Monthly2021-07-29 18:20
https://thealbanianprofile.com/qeveria-e-kosoves-rithekson-qendrimin-kunder-nismes-se-mini-shengenit-ballkanik/20%Monthly2021-07-29 18:12
https://thealbanianprofile.com/mini-shengeni-ballkanik-i-krijuar-ne-novi-sad-te-serbise-behet-ballkan-i-hapur-ne-shkup-te-maqedonise-v/20%Monthly2021-08-02 06:56
https://thealbanianprofile.com/europe-protesta-kunder-vaksinimit-me-detyrim/20%Monthly2021-07-28 11:02
https://thealbanianprofile.com/si-bie-dot-gomarit-shkon-i-bie-samarit-nuk-ndaluan-te-rrezikshmin-policet-shtrijne-pertoke-gazetarin/20%Monthly2021-07-28 10:59
https://thealbanianprofile.com/odihr-keqperdorimi-i-burimeve-administrative-problem-shqetesues-per-zgjedhjet-parlamentare-2021-ne-shqiperi/20%Monthly2021-07-28 10:51
https://thealbanianprofile.com/ne-shtepine-e-fitueses-se-medaljes-se-arte-distria-krasniqi/20%Monthly2021-07-28 10:40
https://thealbanianprofile.com/gerdeci-gjykata-rrezon-kerkesen-per-rihapjen-e-gjykimit-ndaj-mediut/20%Monthly2021-07-28 10:36
https://thealbanianprofile.com/bosnje-e-hercegovine-nga-sot-ndalohet-mohimi-i-gjenocidit-ne-srebrenice/20%Monthly2021-07-28 10:32
https://thealbanianprofile.com/rriten-cmimet-ne-treg-nga-produktet-baze-te-bulmetit-perimet-dhe-deri-tek-kafet-ne-bar-restorante/20%Monthly2021-07-25 21:45
https://thealbanianprofile.com/mbahen-garat-e-kercimit-ne-mostar-kosovaret-nuk-i-sigurojne-vizat/20%Monthly2021-07-25 21:37
https://thealbanianprofile.com/shqiptaret-ne-tokio-2020-demtohet-indrit-cullhaj-qitesja-deliaj-doli-ne-vendin-e-37/20%Monthly2021-07-25 21:26
https://thealbanianprofile.com/unesco-kunder-projektit-rrugor-ne-gjirokaster-qeveria-vijon-punen/20%Monthly2021-07-25 21:20
https://thealbanianprofile.com/martesa-e-pare-e-personave-te-te-njejtes-gjini-ne-mal-te-zi/20%Monthly2021-07-25 21:06
https://thealbanianprofile.com/ne-korrik-1942-nen-pushtimin-italian-trupa-carro-di-tespi-lirico-mberrin-ne-tirane-dhe-jep-disa-shfaqje-mes-tyre-operan-la-traviata/20%Monthly2021-07-25 21:03
https://thealbanianprofile.com/meleq-gosnishti-hero-i-popullit/20%Monthly2021-07-24 18:28
https://thealbanianprofile.com/dua-lipa-vjen-ne-tirane/20%Monthly2021-07-24 18:19
https://thealbanianprofile.com/matvei-petrov-rusi-qe-perfaqeson-shqiperine-mbetet-jashte-finales/20%Monthly2021-07-24 18:09
https://thealbanianprofile.com/distria-krasniqi-nga-kosova-fiton-medalje-te-arte-ne-lojerat-olimpike/20%Monthly2021-07-24 18:01
https://thealbanianprofile.com/perfundon-afati-per-regjistrim-online-per-klasat-e-para-asnje-pergjigje-nga-institucionet/20%Monthly2021-07-24 17:55
https://thealbanianprofile.com/presidenti-kinez-ne-tibet-ndiqni-gjurmet-e-partise-dhe-njihni-rolin-e-kines-meme/20%Monthly2021-07-24 17:49
https://thealbanianprofile.com/agjencia-e-blerjeve-te-perqendruara-200-milione-leke-dem-buxhetit-te-shtetit/20%Monthly2021-07-24 17:46
https://thealbanianprofile.com/nene-tereza-ne-kendveshtrimin-sociologjik/20%Monthly2021-07-24 17:40
https://thealbanianprofile.com/sfidat-e-gazetareve-ne-zonat-me-kriminalitet-te-larte-ne-shqiperi/20%Monthly2021-07-24 17:32
https://thealbanianprofile.com/5-vjet-nga-miratimi-i-reformes-ne-drejtesi-vonesa-rezultate-dhe-sfida/20%Monthly2021-07-23 10:52
https://thealbanianprofile.com/shkarkohet-drejtori-i-ceremonise-se-hapjes-se-lojrave-olimpike-beri-shaka-me-holokaustin/20%Monthly2021-07-23 10:38
https://thealbanianprofile.com/ukraine-parakalim-me-taka/20%Monthly2021-07-23 10:36
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-e-treta-ne-europe-per-nivelin-e-larte-te-obezitetit-te-grave/20%Monthly2021-07-23 10:30
https://thealbanianprofile.com/88-e-shqiptareve-nuk-blejne-dot-shtepi/20%Monthly2021-07-23 10:11
https://thealbanianprofile.com/53-grave-ne-shqiperi-jane-dhunuar/20%Monthly2021-07-22 10:12
https://thealbanianprofile.com/meka-nen-kujdesin-e-grave-per-here-te-pare-ushtare-ne-vendin-e-shenjte/20%Monthly2021-07-22 10:06
https://thealbanianprofile.com/u-ndertua-nga-skenderbeu-per-te-pare-kalane-duhet-te-paguash-privatin/20%Monthly2021-07-22 10:00
https://thealbanianprofile.com/presidenti-i-11-te-i-izraelit-ka-shprehur-deshiren-qe-te-behet-i-pari-qe-do-te-vizitoje-shqiperine/20%Monthly2021-07-22 10:28
https://thealbanianprofile.com/ndotja-e-lumenjve-nga-mbeturinat-dhe-ujerat-e-zeza-ne-shkoder/20%Monthly2021-07-22 09:29
https://thealbanianprofile.com/bisedimet-kosove-serbi-perfundojne-pa-asnje-pajtim-dhe-me-akuza-te-ndersjella/20%Monthly2021-07-22 09:23
https://thealbanianprofile.com/shba-dhe-gjermania-marreveshje-per-qendrimin-ndaj-nord-stream-2/20%Monthly2021-07-22 06:36
https://thealbanianprofile.com/ne-universite-me-shume-vajza-meshkuj-linden-me-shume-por-arsimohen-me-pak/20%Monthly2021-07-22 06:31
https://thealbanianprofile.com/2500-flamingo-pushtojne-pish-poron-deri-ne-fund-te-sezonit-ne-dy-lagunat-pritet-dyfishim-i-shpendeve/20%Monthly2021-07-22 06:26
https://thealbanianprofile.com/gjykata-e-larte-pezullon-punen-per-ndertimin-e-hec-eve-ne-valbone/20%Monthly2021-07-22 06:21
https://thealbanianprofile.com/greket-protestojne-kunde-vaksinimit-te-detyrueshem/20%Monthly2021-07-22 06:18
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-serish-ne-arbitrazh-avokatura-e-shtetit-kerkon-studio-ligjore-per-mbrojtje-por-nuk-e-specifikon-ceshtjen/20%Monthly2021-07-22 06:12
https://thealbanianprofile.com/ne-1939-nen-pushtimin-italian-tirana-behet-me-rrjet-ujesjelles/20%Monthly2021-07-19 11:13
https://thealbanianprofile.com/ekipi-i-refugjateve-ne-olimpiket-verore-te-tokios/20%Monthly2021-07-19 10:56
https://thealbanianprofile.com/ku-shkojne-te-sapomartuarit-per-muajin-e-mjaltit-mes-pandemise/20%Monthly2021-07-19 10:39
https://thealbanianprofile.com/botohet-dosja-sekrete-e-sigurimit-te-shtetit-kunder-poetit-te-pushkatuar-vilson-blloshmi/20%Monthly2021-07-19 10:18
https://thealbanianprofile.com/abazovic-nuk-i-ndryshojme-kufijte-i-bejme-ata-te-padukshem/20%Monthly2021-07-19 10:08
https://thealbanianprofile.com/me-himnin-e-flamurit-biznesi-i-vlores-proteston-kunder-masave-anti-covid/20%Monthly2021-07-19 09:59
https://thealbanianprofile.com/mbi-30-te-riatdhesuar-ne-kosove-dhe-maqedonine-e-veriut-nga-siria-e-iraku/20%Monthly2021-07-19 10:20
https://thealbanianprofile.com/pd-zhvillon-kuvendin-kombetar-pas-zgjedhjeve-te-pergjithshme-berisha-ngre-ne-kembe-sallen-2/20%Monthly2021-07-19 10:51
https://thealbanianprofile.com/qendrat-shendetsore-ne-plazhe-ne-velipoje-e-theth-1-mije-persona-kane-kerkuar-ndihme-ne-nje-muaj/20%Monthly2021-07-16 10:52
https://thealbanianprofile.com/sa-te-sigurt-jemi-ne-plazhe/20%Monthly2021-07-16 10:51
https://thealbanianprofile.com/politika-nuk-i-ndal-serbet-te-pushojne-ne-shqiperi-2/20%Monthly2021-07-16 10:43
https://thealbanianprofile.com/dy-muaj-pas-rihapjes-nga-pandemia-muzeu-kombetar-pret-turiste-nga-vendet-e-ndryshme-te-botes/20%Monthly2021-07-16 10:28
https://thealbanianprofile.com/shefi-i-obsh-se-e-perjashtuam-para-kohe-teorine-se-koronavirusi-mund-te-kete-rrjedhur-nga-laboratori/20%Monthly2021-07-16 10:11
https://thealbanianprofile.com/nje-opera-e-re-per-ish-agjentin-e-helmuar-aleksander-litvinenko/20%Monthly2021-07-16 10:09
https://thealbanianprofile.com/perballe-protestave-ne-turqi-presidenti-erdogan-ben-nje-gjest-te-rralle-terheqjeje/20%Monthly2021-07-16 10:04
https://thealbanianprofile.com/vizita-e-fundit-si-kancelare-ne-shba-angela-merkel-takon-joe-biden/20%Monthly2021-07-16 09:59
https://thealbanianprofile.com/lufthansa-heq-nga-perdorimi-i-fjaleve-zonja-dhe-zoterinj/20%Monthly2021-07-16 09:57
https://thealbanianprofile.com/gjermani-dhjetera-te-vdekur-e-qindra-te-humbur/20%Monthly2021-07-16 09:54
https://thealbanianprofile.com/varreza-masive-ne-lagjen-kongresi-i-permetit-eshte-mesjetare/20%Monthly2021-07-16 10:23
https://thealbanianprofile.com/kisha-ortodokse-perkujton-30-vjetorin-e-ardhjes-ne-shqiperi-te-kryepiskopit-anastas-janullatos/20%Monthly2021-07-16 09:49
https://thealbanianprofile.com/politika-nuk-i-ndal-serbet-te-pushojne-ne-shqiperi/20%Monthly2021-07-16 10:37
https://thealbanianprofile.com/ne-gjashte-vite-jane-dhene-630-milione-euro-tendere-pa-konkurrim/20%Monthly2021-07-15 17:44
https://thealbanianprofile.com/eshtrat-trondisin-perseri-permetin/20%Monthly2021-07-15 16:46
https://thealbanianprofile.com/zgjedhjet-vendore-te-30-qershorit-tre-pyetjet-e-kushtetueses-per-venecian/20%Monthly2021-07-15 16:36
https://thealbanianprofile.com/tirane-koncensionet-dhe-ppp-te-krijuan-11-4-per-qind-detyrime-te-mbartura-per-buxhetin-ne-raport-me-gdp-ne/20%Monthly2021-07-15 16:35
https://thealbanianprofile.com/reshje-te-pazakonta-ne-europe-ne-gjermani-40-te-vdekur-e-shume-te-humbur-si-pasoje-e-vershimeve-te-ujit/20%Monthly2021-07-15 16:33
https://thealbanianprofile.com/helmimi-nga-uji-ne-decan-deshmimtari-dy-serbet-kerkuan-vendndodhje-konkrete-te-depove-te-ujit/20%Monthly2021-07-15 17:38
https://thealbanianprofile.com/15-korrik-1941-kisha-e-shen-prokopit-gjate-ndertimit/20%Monthly2021-07-16 10:20
https://thealbanianprofile.com/forumi-nderkombetar-kunder-anti-semitizmit-shqiperia-midis-180-shteteve-ne-bote/20%Monthly2021-07-15 09:53
https://thealbanianprofile.com/rreziku-i-shtimit-te-ndikimit-te-kines-dhe-rusise-ne-ballkan/20%Monthly2021-07-15 09:47
https://thealbanianprofile.com/bush-terheqja-e-trupave-nga-afganistani-e-gabuar/20%Monthly2021-07-15 09:45
https://thealbanianprofile.com/gazetarja-e-voa-s-thote-se-irani-komplotoi-per-rrembimin-e-saj/20%Monthly2021-07-15 09:43
https://thealbanianprofile.com/makinat-elektrike-kineze-hyjne-ne-tregun-belg/20%Monthly2021-07-15 09:38
https://thealbanianprofile.com/ne-treg-edhe-kanabis-made-in-germany/20%Monthly2021-07-15 09:22
https://thealbanianprofile.com/be-prezanton-planin-per-luftim-te-ndryshimeve-klimatike/20%Monthly2021-07-15 09:11
https://thealbanianprofile.com/lidhjet-e-serbise-dhe-bosnjes-me-kinen/20%Monthly2021-07-15 09:08
https://thealbanianprofile.com/shkupi-nuk-shpreson-ne-heqjen-e-vetos-bullgare/20%Monthly2021-07-15 08:55
https://thealbanianprofile.com/lituania-miraton-ndalimin-masiv-te-azilkerkuesve-nga-bjellorusia/20%Monthly2021-07-15 09:16
https://thealbanianprofile.com/mastercard-nuk-do-te-leshoje-me-karta-ne-indi/20%Monthly2021-07-15 09:13
https://thealbanianprofile.com/be-plan-mbi-infrastrukturen-globale-qe-rivalizon-projektet-e-kines/20%Monthly2021-07-14 09:25
https://thealbanianprofile.com/shtypen-protestat-ne-kube-shba-te-kritikojne-regjimin/20%Monthly2021-07-14 09:09
https://thealbanianprofile.com/te-promovosh-qytetin-tend-kryebashkiaku-i-firences-punon-si-ciceron-per-turistet/20%Monthly2021-07-14 09:03
https://thealbanianprofile.com/tenderi-per-uniformat-e-policise-gjykata-e-posacme-le-ne-burg-9-te-akuzuarit/20%Monthly2021-07-14 08:53
https://thealbanianprofile.com/plehrat-po-shkaterrojne-turizmin-pushuesit-vendas-e-te-huaj-ankohen-per-mbetjet-ne-durres-dhe-kavaje/20%Monthly2021-07-14 08:49
https://thealbanianprofile.com/ministrja-e-bujqesise-inspekton-serat-me-prodhimet-shqiptare-mes-tyre-ishte-mbjelle-kanabis-si-u-censuruan-pamjet/20%Monthly2021-07-14 08:34
https://thealbanianprofile.com/dyfishohen-vdekjet-e-emigranteve-ne-rruget-detare-drejt-europes/20%Monthly2021-07-14 08:16
https://thealbanianprofile.com/1000e-1-celular-dhe-1-arke-me-peshk-ryshfeti-qe-mori-zv-min-e-brendeshme-per-nje-vend-pune-arrestohet/20%Monthly2021-07-15 09:33
https://thealbanianprofile.com/cmimet-e-kripura-shqiptaret-ankohen-turistet-e-huaj-te-kenaqur/20%Monthly2021-07-13 12:43
https://thealbanianprofile.com/ambasada-shqiptare-kerkon-ristrukturimin-e-sheshit-albania-ne-rome/20%Monthly2021-07-13 12:41
https://thealbanianprofile.com/turistet-e-huaj-zgjedhin-zvernecin-plazh-i-bukur-dhe-pa-njerez/20%Monthly2021-07-13 12:39
https://thealbanianprofile.com/popullsia-ne-renie-pakesohet-me-50-mije-banore-ne-2020/20%Monthly2021-07-13 12:34
https://thealbanianprofile.com/okb-dhe-be-perkujtojne-viktimat-e-srebrenices/20%Monthly2021-07-13 12:30
https://thealbanianprofile.com/kina-mbledh-te-dhena-gjenetike-nga-gra-shtatzena-ne-gjithe-boten/20%Monthly2021-07-13 12:27
https://thealbanianprofile.com/eulex-mision-per-sundimin-e-ligjit-apo-mision-politik/20%Monthly2021-07-13 12:24
https://thealbanianprofile.com/terheqja-amerikane-nga-afganistani-vendet-e-rajonit-rrisin-angazhimin-diplomatik/20%Monthly2021-07-13 12:22
https://thealbanianprofile.com/monstra-e-kaspikut-avioni-sovjetik-qe-duhej-te-kercenonte-perendimin/20%Monthly2021-07-10 08:32
https://thealbanianprofile.com/talibanet-marrin-nen-kontroll-vendkalimin-kryesor-kufitar-me-iranin/20%Monthly2021-07-10 08:26
https://thealbanianprofile.com/shtepia-ne-mes-te-lumit-drin/20%Monthly2021-07-10 08:22
https://thealbanianprofile.com/korca-short-film-festival-2021%e2%80%b3-31-filma-shfaqen-per-publikun/20%Monthly2021-07-10 08:10
https://thealbanianprofile.com/69-vite-me-pare-filloi-punen-industria-e-filmit-shqiptar/20%Monthly2021-07-10 08:01
https://thealbanianprofile.com/madhesia-e-pupilave-tregues-i-shkalles-se-inteligjences/20%Monthly2021-07-09 09:30
https://thealbanianprofile.com/politika-monetare-e-erdoganit-nxit-inflacion-rekord/20%Monthly2021-07-09 09:29
https://thealbanianprofile.com/be-nuk-do-te-pranoje-kurre-dy-shtete-ne-qipro-thote-von-der-leyen/20%Monthly2021-07-09 09:25
https://thealbanianprofile.com/arabia-saudite-e-shqetesuar-me-aktivitetin-berthamor-te-iranit/20%Monthly2021-07-09 09:31
https://thealbanianprofile.com/gerdeci-fatmir-mediu-del-para-gjkko-ne-27-korrrik/20%Monthly2021-07-09 09:14
https://thealbanianprofile.com/zayed-flatrat-e-veriut-nis-zyrtarisht-punen-aeroporti-i-kukesit-ulet-avioni-i-pare-nga-zvicra/20%Monthly2021-07-09 09:09
https://thealbanianprofile.com/inflacioni-ne-qershor-1-6-nga-rritja-e-cmimeve-te-karburanteve-dhe-ushqimeve/20%Monthly2021-07-09 08:55
https://thealbanianprofile.com/10-me-te-pasurit-e-vendit-kane-rreth-540-milione-euro-ne-banka/20%Monthly2021-07-09 08:51
https://thealbanianprofile.com/indeksi-global-i-drejtesise-shqiperia-ne-vendin-e-78-ne-120-shtete-perkeqesohet-me-4-vende-ne-vitin-e-reformes/20%Monthly2021-07-09 08:49
https://thealbanianprofile.com/nje-skuader-e-huaj-e-vrau-presidentin-thote-policia-haitiane/20%Monthly2021-07-09 09:22
https://thealbanianprofile.com/ishp-mohon-pranine-e-versionit-delta-te-covid-19-ne-shqiperi/20%Monthly2021-07-08 14:53
https://thealbanianprofile.com/banka-e-shqiperise-dhe-banka-qendrore-evropiane-nenshkruajne-marreveshje-per-parandalimin-dhe-mbrojtjen-e-kartemonedhave-euro-nga-falsifikimi/20%Monthly2021-07-08 14:48
https://thealbanianprofile.com/dita-e-renies-se-myslym-shyrit-8-korrik-1944/20%Monthly2021-07-08 14:44
https://thealbanianprofile.com/berati-13-vjet-pjese-e-trashegimise-boterore-te-unesco/20%Monthly2021-07-08 14:37
https://thealbanianprofile.com/mjeket-e-traumes-ne-proteste/20%Monthly2021-07-08 14:33
https://thealbanianprofile.com/gjermani-bastisen-shtepite-e-dy-shqiptareve-te-dyshuar-per-lidhje-me-sulmin-ne-vjene-vitin-e-kaluar/20%Monthly2021-07-08 14:30
https://thealbanianprofile.com/kosova-miraton-nje-rezolute-qe-denon-gjenocidin-ne-srebrenice/20%Monthly2021-07-08 14:25
https://thealbanianprofile.com/asnje-perparim-ne-takimin-dy-ditor-kosove-serbi-ne-bruksel/20%Monthly2021-07-08 14:24
https://thealbanianprofile.com/nga-djegia-e-mandateve-tek-shkarkimi-i-presidentit-parlamenti-mbyll-legjislaturen-e-nente/20%Monthly2021-07-08 14:16
https://thealbanianprofile.com/parlamenti-zgjedh-kreun-e-ama-s-pavaresisht-shqetesimeve-te-be-se/20%Monthly2021-07-08 13:38
https://thealbanianprofile.com/pd-e-gatshme-per-reforme-te-re-zgjedhore/20%Monthly2021-07-08 14:31
https://thealbanianprofile.com/shqiptaret-me-nivelin-me-te-larte-te-deshires-per-emigrim-ne-2021/20%Monthly2021-07-03 09:16
https://thealbanianprofile.com/osbe-nis-procesin-per-monitorimin-e-gjyqeve-ndaj-krimit-dhe-korrupsionit/20%Monthly2021-07-03 09:14
https://thealbanianprofile.com/terhiqen-trupat-amerikane-baza-bagram-nen-kontrollin-afgan/20%Monthly2021-07-03 09:09
https://thealbanianprofile.com/sllovenia-e-fillon-me-nje-skandal-presidencen-e-be/20%Monthly2021-07-03 09:08
https://thealbanianprofile.com/dash-shqiperia-nuk-i-permbush-standardet-minimale-per-eleminimin-e-trafikimit-te-qenieve-njerezore/20%Monthly2021-07-03 09:19
https://thealbanianprofile.com/junta-e-mianmarit-hapa-per-tu-afruar-me-rusine-duke-balancuar-lidhjet-me-kinen/20%Monthly2021-07-03 09:02
https://thealbanianprofile.com/130-vende-mbeshtesin-marreveshjen-e-takses-globale/20%Monthly2021-07-03 09:01
https://thealbanianprofile.com/stoltenberg-fsk-se-i-duhet-leje-nga-nato-ja-qe-te-shkoje-ne-veriun-e-kosoves/20%Monthly2021-07-03 08:59
https://thealbanianprofile.com/perfundon-konferenca-nderkombetare-forumi-i-dialogut-per-prespen/20%Monthly2021-07-03 08:57
https://thealbanianprofile.com/shba-fuqizimi-i-shpejte-berthamor-i-kines-perben-shqetesim/20%Monthly2021-07-03 08:54
https://thealbanianprofile.com/hyn-ne-fuqi-ligji-i-ri-per-sigurimet-e-detyrueshme/20%Monthly2021-07-01 11:29
https://thealbanianprofile.com/fillon-faza-e-dyte-e-fiskalizimit-por-vetem-60-e-bizneseve-jane-gati/20%Monthly2021-07-01 11:25
https://thealbanianprofile.com/fituesi-i-nobelit-ne-shkence-pas-30-vitesh-do-takohemi-me-alienet/20%Monthly2021-07-01 11:17
https://thealbanianprofile.com/izraeli-thellon-bashkepunimin-me-emiratet-e-bashkuara-arabe/20%Monthly2021-07-01 11:11
https://thealbanianprofile.com/prej-3-javesh-plehrat-e-durresit-pa-u-mbledhur-iu-vihet-zjarri/20%Monthly2021-07-01 10:53
https://thealbanianprofile.com/deti-i-zi-zone-e-rritjes-se-konfliktit-rusi-perendim/20%Monthly2021-07-01 10:36
https://thealbanianprofile.com/konfuzion-ne-lidhje-me-hyrjen-e-personave-te-vaksinuar-ne-be/20%Monthly2021-07-01 10:33
https://thealbanianprofile.com/nga-sot-asdreni-del-ne-treg/20%Monthly2021-07-01 10:24
https://thealbanianprofile.com/100-ditet-e-para-te-qeverise-kurti/20%Monthly2021-07-01 10:16
https://thealbanianprofile.com/ambasadori-reeker-ne-tirane-takim-me-kryeministrin-dhe-kreun-e-pd-por-jo-me/20%Monthly2021-07-01 10:11
https://thealbanianprofile.com/kosova-serbia-dhe-marreveshja-e-washingtonit/20%Monthly2021-07-01 10:00
https://thealbanianprofile.com/hage-dy-aleate-te-sllobodan-milloshevicit-denohen-per-krime/20%Monthly2021-07-01 10:27
https://thealbanianprofile.com/kryqi-i-kuq-qindra-femije-po-mbahen-ne-burgjet-e-sirise/20%Monthly2021-07-01 10:41
https://thealbanianprofile.com/ballkanit-perendimor-pa-tarifa-roaming/20%Monthly2021-07-01 11:16