XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://thealbanianprofile.com/masat-e-reja-kufizuese/20%Monthly2021-08-30 15:06
https://thealbanianprofile.com/djali-i-george-soros-takon-punonjesit-afgane-te-fondacionit/20%Monthly2021-08-30 14:55
https://thealbanianprofile.com/afganet-e-soros-me-gucci-dhe-chanel-ne-hotelin-luksoz-te-tjeret-ne-qytetin-studenti/20%Monthly2021-08-28 21:35
https://thealbanianprofile.com/erdogan-bosnja-me-strukturen-e-saj-multikulturore-eshte-nje-vend-kyc-ne-ballkan/20%Monthly2021-08-27 09:00
https://thealbanianprofile.com/shpenzimet-per-shendetin-u-kushtojne-shqiptareve-34-here-me-shume-se-mesatares-se-be/20%Monthly2021-08-27 08:55
https://thealbanianprofile.com/mberrijne-afganet-e-pare-nje-pjese-e-tyre-punonjes-te-fondacionit-soros/20%Monthly2021-08-27 08:49
https://thealbanianprofile.com/vajza-e-shpetuar-hebreje-rikthehet-pas-shtate-dekadash-nuk-do-te-vdisja-pa-i-takuar/20%Monthly2021-08-26 21:52
https://thealbanianprofile.com/perpjekjet-e-deshtuara-te-grushtit-te-shtetit-ne-ish-bashkimin-sovjetik/20%Monthly2021-08-26 21:44
https://thealbanianprofile.com/gjermani-kandidatet-per-pasardhes-te-angela-merkelit-nuk-arrijne-te-frymezojne-votuesit/20%Monthly2021-08-26 21:42
https://thealbanianprofile.com/sulmet-kamikaze-ne-afganistan-shba-do-te-hakmerremi-ndaj-isis/20%Monthly2021-08-26 21:38
https://thealbanianprofile.com/60-viktima-nga-sulmet-kamikaze-ne-kabul-midis-tyre-12-ushtare-amerikane/20%Monthly2021-08-26 21:36
https://thealbanianprofile.com/afganistan-ekspertja-po-fashiten-arritjet-e-20-viteve/20%Monthly2021-08-26 12:29
https://thealbanianprofile.com/anjeze-gonxhe-bojaxhiu-1910-1997/20%Monthly2021-08-26 12:34
https://thealbanianprofile.com/kosove-shume-kandidate-per-zgjedhjet-lokale-me-probleme-ligjore/20%Monthly2021-08-26 12:05
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-denoi-aneksimin-e-krimese-reagon-rusia/20%Monthly2021-08-26 11:58
https://thealbanianprofile.com/nis-festivali-nderkombetar-i-filmit-ne-kosove/20%Monthly2021-08-26 11:44
https://thealbanianprofile.com/akademiket-dhe-intelektualet-ne-filateline-shqiptare-per-vitin-2021/20%Monthly2021-08-26 11:38
https://thealbanianprofile.com/zedhenesi-i-talebaneve-per-mediat-greke-erdogan-do-te-luaje-nje-rol-aktiv-ne-afganistan/20%Monthly2021-08-25 23:04
https://thealbanianprofile.com/njeriu-me-i-pasur-i-botes-ankoron-jahtin-ne-portin-e-sarandes/20%Monthly2021-08-25 16:59
https://thealbanianprofile.com/ngrihet-task-forca-per-afganet-me-koheqendrimi-1-vjecar/20%Monthly2021-08-25 16:54
https://thealbanianprofile.com/be-se-shpejti-edhe-shqiperia-pjese-e-sistemit-dixhital-te-certifikatave/20%Monthly2021-08-25 16:47
https://thealbanianprofile.com/armet-serbe-ne-duart-e-grupeve-te-armatosura-ne-afrike/20%Monthly2021-08-25 16:41
https://thealbanianprofile.com/greqi-gardh-40-kilometra-i-gjate-per-te-penguar-refugjatet-afgane/20%Monthly2021-08-25 16:35
https://thealbanianprofile.com/autoriteti-dosjeve-bashkite-te-bejne-me-shume-per-pasqyrimin-e-krimeve-te-komunizmit/20%Monthly2021-08-25 16:33
https://thealbanianprofile.com/covid-i-nuk-e-le-te-ulet-ne-parlament-shefen-e-infektivit/20%Monthly2021-08-25 16:26
https://thealbanianprofile.com/rreth-3-800-ushtare-armene-u-vrane-ne-lufte-me-azerbajxhanin/20%Monthly2021-08-25 17:05
https://thealbanianprofile.com/anetare-te-akademise-se-shkencave-te-nderuar-nder-vite-nga-filatelia-shqiptare/20%Monthly2021-08-26 11:31
https://thealbanianprofile.com/energjia-shqiptaret-paguan-2-7-milione-euro-kamatevonesa-ne-fatura/20%Monthly2021-08-24 09:09
https://thealbanianprofile.com/shqiptaret-pushime-ditore-gjate-javes-pune/20%Monthly2021-08-24 09:20
https://thealbanianprofile.com/receta-e-vecante-e-kungullit-te-verdhe-me-kackavall/20%Monthly2021-08-24 08:52
https://thealbanianprofile.com/rritet-prodhimi-vjetor-i-rrushit-vlerat-fantastike-te-produktit-shqiptar/20%Monthly2021-08-24 08:41
https://thealbanianprofile.com/me-shqipen-kunder-paragjykimeve/20%Monthly2021-08-24 08:27
https://thealbanianprofile.com/kerkesat-e-talibaneve-per-legjitimitet-perballen-me-pengesa/20%Monthly2021-08-24 08:21
https://thealbanianprofile.com/a-e-dini-se-kodiku-i-korces-nr-93-eshte-ekzemplar-unik-ne-bote/20%Monthly2021-08-24 08:17
https://thealbanianprofile.com/obsh-thirrje-per-shtyrjen-e-dozes-se-trete-te-vaksines/20%Monthly2021-08-24 08:07
https://thealbanianprofile.com/studiuesit-analizojne-gjuhen-e-ashper-ne-rrjetet-sociale-ndaj-afganeve/20%Monthly2021-08-24 08:03
https://thealbanianprofile.com/tepelene-shenohet-dita-europiane-e-viktimave-te-regjimeve-totalitare/20%Monthly2021-08-24 07:52
https://thealbanianprofile.com/bregovici-i-kontestuar/20%Monthly2021-08-24 07:48
https://thealbanianprofile.com/merkeli-flet-ne-kiev-ne-favor-te-nje-samiti-te-ri/20%Monthly2021-08-24 07:32
https://thealbanianprofile.com/sherim-vaksinim-ose-test-rregullorja-e-re-ne-gjermani/20%Monthly2021-08-24 07:29
https://thealbanianprofile.com/gold-ag-ndalet-per-te-fal-namazin-ne-rrugen-e-kombit/20%Monthly2021-08-24 07:27
https://thealbanianprofile.com/kallashnikov-sjell-pushken-ideale-per-te-shpetuar-pengjet/20%Monthly2021-08-24 07:21
https://thealbanianprofile.com/shaka-me-ezanin-mbyllet-lokali-ne-tirane-besimtaret-kercenojne-me-jete-pronaret-e-biznesit/20%Monthly2021-08-24 07:14
https://thealbanianprofile.com/imazhi-i-saj-u-mbulua-me-boje-ne-kabul-kengetarja-shqiptare-reagon-per-ngjarjen/20%Monthly2021-08-22 08:23
https://thealbanianprofile.com/duhani-ky-zakon-burrash-e-grash-por-qe-pergatitej-nga-femijet-ne-1926-en/20%Monthly2021-08-21 21:53
https://thealbanianprofile.com/shba-britani-sanksione-rusise-per-helmimin-e-navalny-it/20%Monthly2021-08-21 21:34
https://thealbanianprofile.com/grupimi-i-grave-artizanet-e-vau-dejes/20%Monthly2021-08-21 21:28
https://thealbanianprofile.com/jeruzalem-gjetjet-e-reja-arkeologjike-hedhin-drite-mbi-periudhen-e-tempullit-te-dyte/20%Monthly2021-08-21 21:22
https://thealbanianprofile.com/be-nuk-i-njohim-talebanet-nuk-ka-bisedime-politike/20%Monthly2021-08-21 21:17
https://thealbanianprofile.com/imazhet-e-grave-perdhosen-pas-kthimit-te-talibaneve/20%Monthly2021-08-21 21:05
https://thealbanianprofile.com/rusia-me-leje-nga-autoritet-e-reja-te-afganistanit-ofrohet-te-evakuoje-persona-me-avione-civile/20%Monthly2021-08-21 19:25
https://thealbanianprofile.com/mepj-shqiperia-gati-te-prese-mijera-afgane/20%Monthly2021-08-20 18:17
https://thealbanianprofile.com/serbia-nderton-objektin-e-universitetit-te-prishtines-ne-mitrovice/20%Monthly2021-08-20 18:10
https://thealbanianprofile.com/raporti-i-be-76-5-e-ujerave-ne-shqiperi-te-shkelqyera-zonat-e-plazhit-me-ndotjen-me-te-madhe/20%Monthly2021-08-20 18:04
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-nje-nga-prodhueset-kryesore-te-agrumeve/20%Monthly2021-08-20 18:02
https://thealbanianprofile.com/ministri-i-jashtem-yair-lapid-izraeli-do-te-forcoje-miqesine-me-popullin-fisnik-shqiptar/20%Monthly2021-08-20 17:58
https://thealbanianprofile.com/nato-nderpret-mbeshtetjen-per-autoritetet-afgane/20%Monthly2021-08-20 17:49
https://thealbanianprofile.com/vijon-kriza-politike-ne-bullgari/20%Monthly2021-08-20 17:49
https://thealbanianprofile.com/pekini-po-kultivon-kontakte-me-talibanet/20%Monthly2021-08-20 17:43
https://thealbanianprofile.com/talibanet-vrasin-familjarin-e-gazetarit-te-deutsche-welles/20%Monthly2021-08-20 17:41
https://thealbanianprofile.com/indonezi-ushtria-heq-testet-per-virgjerine/20%Monthly2021-08-20 17:53
https://thealbanianprofile.com/tre-filma-nga-kosova-fitojne-cmime-ne-festivalin-e-filmit-ne-sarajeve/20%Monthly2021-08-20 18:14
https://thealbanianprofile.com/dita-boterore-e-fotografise-sami-frasheri-ne-studion-e-vet-te-punes/20%Monthly2021-08-19 12:14
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-dhe-tregu-i-gazit/20%Monthly2021-08-19 12:04
https://thealbanianprofile.com/mali-i-zi-nuk-do-pranoje-refugjatet-afgane-skemi-detyrim/20%Monthly2021-08-19 12:00
https://thealbanianprofile.com/komuniteti-bektashi-feston-diten-e-ashures/20%Monthly2021-08-19 11:56
https://thealbanianprofile.com/presidenti-afgan-ka-shkuar-ne-emiratet-e-bashkuara-arabe/20%Monthly2021-08-19 11:35
https://thealbanianprofile.com/pak-gatishmeri-ne-be-per-pranimin-e-refugjateve-nga-afganistani/20%Monthly2021-08-19 11:01
https://thealbanianprofile.com/american-jewish-committee-nderon-me-certifikaten-e-njohjes-ambasadorin-e-shqiperise-ne-izrael-bardhyl-canaj/20%Monthly2021-08-19 10:59
https://thealbanianprofile.com/shqiperi-izrael-30-vjet-marredhenie-diplomatike-dhe-marreveshje-ekonomike/20%Monthly2021-08-19 10:41
https://thealbanianprofile.com/ish-agjenti-i-fbi-i-bashkohet-fbi-se-shqiptare/20%Monthly2021-08-19 11:34
https://thealbanianprofile.com/vazhdojne-pergatitjet-per-pritjen-e-afganeve/20%Monthly2021-08-19 11:48
https://thealbanianprofile.com/arrestohen-dy-truprojat-e-ish-ministrit-te-brendshem-tahiri-nen-akuzat-per-trafikim-narkotikesh/20%Monthly2021-08-19 11:56
https://thealbanianprofile.com/diplomate-amerikane-ne-gjermani-vuajne-nga-sindroma-havana/20%Monthly2021-08-19 11:05
https://thealbanianprofile.com/celet-pelegrinazhi-bektashi-ne-prishte-te-skraparit/20%Monthly2021-08-19 12:03
https://thealbanianprofile.com/2020-rreth-gjysma-e-punonjesve-ne-sektorin-shteteror-me-arsim-fillor-dhe-te-mesem/20%Monthly2021-08-17 22:24
https://thealbanianprofile.com/po-zbuten-ndaj-grave-zedhenesi-i-talibaneve-intervistohet-nga-nje-gazetare/20%Monthly2021-08-17 22:10
https://thealbanianprofile.com/shish-agjente-te-huaj-mblodhen-informacione-gjate-pandemise/20%Monthly2021-08-17 22:00
https://thealbanianprofile.com/popullsia-e-rritur-e-shqiperise-me-e-paditura-ne-europe-per-teknologjine/20%Monthly2021-08-17 22:28
https://thealbanianprofile.com/nje-shtetase-shqiptare-ka-mbetur-ne-afganistan/20%Monthly2021-08-17 11:57
https://thealbanianprofile.com/petro-nini-luarasi-veprimtari-i-rilindjes-kombetare-dhe-mesuesi-i-popullit/20%Monthly2021-08-17 11:45
https://thealbanianprofile.com/afganistan-pajisje-amerikane-prej-miliarda-dollaresh-tani-ne-duart-e-talibaneve/20%Monthly2021-08-17 22:13
https://thealbanianprofile.com/turistet-ballkanas-shpetojne-turizmin-ne-shqiperi/20%Monthly2021-08-17 08:33
https://thealbanianprofile.com/talebanet-marrin-afganistanin-cfare-dihet-dhe-cfare-mund-te-pasoje/20%Monthly2021-08-17 08:18
https://thealbanianprofile.com/prokurimet-publike-demi-ne-buxhet-mbi-120-milione-dollare-ne-dekaden-e-fundit/20%Monthly2021-08-16 22:33
https://thealbanianprofile.com/presidenti-biden-mbron-vendimin-per-afganistanin-fajeson-ushtrine-afgane/20%Monthly2021-08-16 22:28
https://thealbanianprofile.com/keshilli-i-ambasadoreve-shqiptare-strehimi-i-afganeve-detyrim-njerezor/20%Monthly2021-08-16 19:05
https://thealbanianprofile.com/okb-bota-te-bashkohet-ndaj-kercenimit-ne-afganistan/20%Monthly2021-08-16 15:28
https://thealbanianprofile.com/varferia-ne-konsum-rrit-varesine-e-inflacionit-nga-cmimet-e-frutave-dhe-perimeve/20%Monthly2021-08-16 15:27
https://thealbanianprofile.com/donald-trump-ben-thirrje-per-doreheqjen-e-biden-pas-permbysjes-talibane-ne-afganistan/20%Monthly2021-08-16 15:20
https://thealbanianprofile.com/afganet-do-te-strehoen-ne-qytetin-studenti-dhe-ne-hotelet-e-durresit/20%Monthly2021-08-16 15:19
https://thealbanianprofile.com/proteste-per-terheqjen-e-fteses-se-goran-bregovic-tifozat-kuq-e-zi-thyejne-xhamat-e-bashkise-korce/20%Monthly2021-08-16 15:06
https://thealbanianprofile.com/komuniteti-mysliman-i-shqiperise-mbeshtet-vendimin-per-te-pranuar-afganet-te-gatshem-te-ndihmojme-ne-cdo-rast/20%Monthly2021-08-16 15:02
https://thealbanianprofile.com/kabul-ushtaret-vrasin-dy-afgane-te-armatosur-qe-sulmuan-avionin/20%Monthly2021-08-16 14:59
https://thealbanianprofile.com/administrata-biden-mbron-terheqjen-nga-afganistani/20%Monthly2021-08-16 14:11
https://thealbanianprofile.com/kaosi-dhe-frika-pushtojne-afganet-qe-perpiqen-te-largohen-nga-vendi/20%Monthly2021-08-16 14:09
https://thealbanianprofile.com/grupi-i-pare-me-250-afgane-pritet-te-mberrije-brenda-javes/20%Monthly2021-08-16 14:05
https://thealbanianprofile.com/talibanet-shpallin-fitoren/20%Monthly2021-08-16 13:59
https://thealbanianprofile.com/shba-pershendesin-vendimin-e-qeverise-se-tiranes/20%Monthly2021-08-16 13:58
https://thealbanianprofile.com/shba-deshtojne-ne-afganistan/20%Monthly2021-08-16 13:52
https://thealbanianprofile.com/reuters-shtetet-e-bashkuara-kane-biseduar-me-shqiperine-dhe-kosoven-per-strehimin-e-afganeve/20%Monthly2021-08-14 07:49
https://thealbanianprofile.com/okb-pulle-postare-per-te-nderuar-nene-terezen/20%Monthly2021-08-14 07:32
https://thealbanianprofile.com/20-vjetori-i-marreveshjes-se-ohrit/20%Monthly2021-08-14 07:25
https://thealbanianprofile.com/hasan-prishtina-ideologu-i-shtetit-shqiptar/20%Monthly2021-08-14 07:14
https://thealbanianprofile.com/te-papune-dhe-me-shume-kredi/20%Monthly2021-08-13 11:18
https://thealbanianprofile.com/rregullat-e-reja-per-udhetaret-ne-shtetet-e-europes/20%Monthly2021-08-13 11:15
https://thealbanianprofile.com/talibanet-marrin-gaznin-nje-hap-me-prane-kabulit/20%Monthly2021-08-13 11:11
https://thealbanianprofile.com/pengesat-ne-rrugen-drejt-be/20%Monthly2021-08-13 11:07
https://thealbanianprofile.com/ulet-numri-i-te-punesuarve-ne-miniera-gjate-2020-es-u-shkurtuan-944-punonjes-25-e-minatoreve-skane-sigurim/20%Monthly2021-08-13 11:36
https://thealbanianprofile.com/si-dhe-pse-u-ndertua-muri-i-berlinit-60-vjet-me-pare/20%Monthly2021-08-13 11:21
https://thealbanianprofile.com/cmimet-e-apartamenteve-ne-tirane-jane-rritur-me-70-nga-viti-2005/20%Monthly2021-08-12 13:11
https://thealbanianprofile.com/kurti-vetem-kur-jemi-te-lidhur-me-njeri-tjetrin-do-te-hapemi-me-fqinjet/20%Monthly2021-08-12 13:00
https://thealbanianprofile.com/obsh-teston-tre-ilace-per-trajtimin-e-covid-19/20%Monthly2021-08-12 12:34
https://thealbanianprofile.com/gjermania-frikesohet-se-mijera-persona-kane-marre-uje-te-kripur-ne-vend-te-vaksines/20%Monthly2021-08-12 12:30
https://thealbanianprofile.com/largimi-i-mjekeve-e-sakaton-shendetesine-kosovare/20%Monthly2021-08-12 12:23
https://thealbanianprofile.com/marko-bocari-1788-1823-heroi-i-shqetesimeve-atdhetare-e-kulturore-hartuesi-i-fjalorit-te-pare-greqisht-shqip/20%Monthly2021-08-12 12:13
https://thealbanianprofile.com/a-e-dinit-se-shqiperia-kishte-diellin-e-saj-50-vjet-perpara-se-anglia-te-nxirrte-kopjen-e-pare-te-the-sun/20%Monthly2021-08-12 12:04
https://thealbanianprofile.com/theodhor-kavalioti-1718-1797-mendimtar-dhe-filozof-iluminist/20%Monthly2021-08-12 12:20
https://thealbanianprofile.com/udheheqesi-i-opozites-ruse-nen-kercenime-te-reja/20%Monthly2021-08-12 11:48
https://thealbanianprofile.com/raporti-i-okb-se-per-klimen-kod-i-kuq-per-njerezimin/20%Monthly2021-08-12 11:37
https://thealbanianprofile.com/shba-pakicat-racore-ne-rritje-bie-numri-i-te-bardheve/20%Monthly2021-08-12 11:35
https://thealbanianprofile.com/open-balkan-dhe-perplasjet-ne-distance-kosove-shqiperi/20%Monthly2021-08-12 11:29
https://thealbanianprofile.com/zef-skiroi-poeti-prozatori-dramaturgu-etnografi-publicisti-i-shquar-arberesh/20%Monthly2021-08-12 12:19
https://thealbanianprofile.com/permbytje-ne-mes-te-veres-plazh-ne-sheshin-san-marco-te-venecias/20%Monthly2021-08-10 12:39
https://thealbanianprofile.com/kosove-vrasja-e-femijeve-ne-lufte-drejtesi-e-paperfunduar/20%Monthly2021-08-10 12:28
https://thealbanianprofile.com/sa-do-te-kushtonte-zhberja-e-globalizimit/20%Monthly2021-08-10 12:23
https://thealbanianprofile.com/mbyllen-lojerat-olimpike-ne-tokio-shqiperia-del-pa-medalje/20%Monthly2021-08-10 12:21
https://thealbanianprofile.com/berlin-muret-bien-kur-njerezit-nuk-mund-t-i-durojne-ato/20%Monthly2021-08-10 12:12
https://thealbanianprofile.com/jo-pitagora-por-babilonasit-e-zbuluan-trigonometrine/20%Monthly2021-08-10 12:07
https://thealbanianprofile.com/kina-dhe-rusia-fillojne-stervitjen-e-perbashket-ushtarake/20%Monthly2021-08-10 11:59
https://thealbanianprofile.com/vritet-nje-prift-ne-france-i-dyshuar-eshte-autori-i-zjarrit-ne-katedralen-e-nantes/20%Monthly2021-08-10 11:56
https://thealbanianprofile.com/turqi-operacion-kunder-kontrabandimit-te-artefakteve-historike/20%Monthly2021-08-10 11:56
https://thealbanianprofile.com/protestuesit-no-vax-sulmojne-seline-e-bbc-ne-londer/20%Monthly2021-08-10 11:51
https://thealbanianprofile.com/unesco-zgjeron-listen-e-zonave-te-mbrojtura/20%Monthly2021-08-10 11:48
https://thealbanianprofile.com/shba-si-po-ndryshojne-agjencite-e-modeleve/20%Monthly2021-08-10 11:46
https://thealbanianprofile.com/vazhdon-lufta-diplomatike-shba-rusi/20%Monthly2021-08-10 11:40
https://thealbanianprofile.com/koreja-e-veriut-kritikon-stervitjet-ushtarake-te-shteteve-te-bashkuara-dhe-korese-se-jugut/20%Monthly2021-08-10 11:38
https://thealbanianprofile.com/libra-falas-edhe-per-klasat-e-8-ta-dhe-te-9-ta-plotesohet-i-gjithe-arsimi-baze/20%Monthly2021-08-10 11:31
https://thealbanianprofile.com/zjarri-i-rene-mbi-tunelin-e-kalimashit-dogji-220-ha-toke/20%Monthly2021-08-10 11:26
https://thealbanianprofile.com/drejtori-i-cia-s-vizite-ne-izrael/20%Monthly2021-08-10 11:17
https://thealbanianprofile.com/nga-serbia-ne-shqiperi-le-monde-bandat-mafioze-jane-ne-qender-te-sistemit-shteteror/20%Monthly2021-08-10 11:11
https://thealbanianprofile.com/pashaliman-orikum-baza-ushtarake-parku-arkeologjik-apo-te-dy-kjo-eshte-ceshtja/20%Monthly2021-08-10 11:04
https://thealbanianprofile.com/gliko-shalqini-si-te-pergatisni-embelsiren-e-shijes-me-te-preferuar/20%Monthly2021-08-10 10:45
https://thealbanianprofile.com/ritet-numri-i-afganeve-qe-arrijne-ne-turqi-si-rezultat-i-dhunes-nga-talebanet/20%Monthly2021-08-10 11:42
https://thealbanianprofile.com/1-vit-pas-protestave-ne-bjellorusi/20%Monthly2021-08-10 12:15
https://thealbanianprofile.com/vucic-njohja-e-kosoves-nga-izraeli-ishte-zhgenjyese-per-serbine/20%Monthly2021-08-10 12:34
https://thealbanianprofile.com/perkujtohet-30-vjetori-i-eksodit-me-anijen-vlora/20%Monthly2021-08-07 11:34
https://thealbanianprofile.com/pas-69-vjetesh-kardinali-troshani-kthehet-ne-kishen-e-kallmetit-ne-lezhe/20%Monthly2021-08-07 11:24
https://thealbanianprofile.com/protesta-per-koncertin-e-goran-bregovic-ne-korce-bashkia-nuk-terhiqemi-arti-nuk-eshte-politike/20%Monthly2021-08-07 11:14
https://thealbanianprofile.com/institucionet-me-te-korruptuara-publikohen-gjetjet-e-barometrit-te-ballkanit/20%Monthly2021-08-07 11:02
https://thealbanianprofile.com/ekonomia-midis-optimizmit-te-matur-per-rritje-dhe-thellimit-te-borxheve-dhe-deficitit/20%Monthly2021-08-07 10:49
https://thealbanianprofile.com/flake-ne-veri-e-ne-jug-ende-vatra-zjarri-agresive/20%Monthly2021-08-07 10:41
https://thealbanianprofile.com/dobesimi-i-golfstrimit-kercenon-sistemin-e-klimes-ne-atlantikun-verior/20%Monthly2021-08-07 10:42
https://thealbanianprofile.com/minat-ne-itinerarin-e-ballkanit-180-000-here-rrezik-vdekjeje-per-migrantet/20%Monthly2021-08-07 10:32
https://thealbanianprofile.com/krimet-mjedisore-mbeten-te-pandeshkuara-ne-shqiperi/20%Monthly2021-08-07 10:51
https://thealbanianprofile.com/pensionet-publike-dhe-private/20%Monthly2021-08-07 11:28
https://thealbanianprofile.com/hiroshima-perkujton-76-vjetorin-e-sulmit-me-bombe-atomike/20%Monthly2021-08-06 12:35
https://thealbanianprofile.com/parlamenti-i-kosoves-nuk-e-miraton-rezoluten-per-zbatimin-e-marreveshjes-se-uashingtonit/20%Monthly2021-08-06 12:22
https://thealbanianprofile.com/koncerti-i-goran-bregovic-ne-shqiperi-ngjall-reagime-ne-kosove/20%Monthly2021-08-07 11:07
https://thealbanianprofile.com/papunesia-dhe-niveli-i-pagave-problemi-kryesor-i-ekonomise/20%Monthly2021-08-05 21:25
https://thealbanianprofile.com/korriku-i-ketij-viti-i-treti-me-i-nxehti-ne-histori/20%Monthly2021-08-05 21:26
https://thealbanianprofile.com/zbardhen-dokumentet-e-komunizmit-per-beqaret-sa-duhej-te-paguanin-pse-nuk-ishin-te-martuar/20%Monthly2021-08-05 21:19
https://thealbanianprofile.com/njerezit-u-lidhen-dore-me-dore-per-te-shpetuar-pushuesit-cfare-ndodhi-ne-shengjin/20%Monthly2021-08-05 21:09
https://thealbanianprofile.com/individet-po-i-mbajne-bonot-e-thesarit-deri-ne-fund-te-maturimit-bie-tregu-i-titujve-te-qeverise/20%Monthly2021-08-05 21:04
https://thealbanianprofile.com/berisha-i-pergjigjet-ambasadores-kim-askush-nuk-me-pengon-te-jem-ne-parlament-si-pjese-e-pd/20%Monthly2021-08-05 20:55
https://thealbanianprofile.com/takimi-vucic-dodik-a-duhet-te-ndahet-bosnje-hercegovina/20%Monthly2021-08-05 20:35
https://thealbanianprofile.com/presidenti-i-ri-i-iranit-si-te-veprohet-me-raisin/20%Monthly2021-08-05 20:31
https://thealbanianprofile.com/shba-kosova-ti-qaset-me-mendje-te-hapur-integrimit-rajonal-ekonomik/20%Monthly2021-08-05 20:07
https://thealbanianprofile.com/a-e-dinit-se-beteja-me-e-gjate-kunder-nazisteve-ne-ballkan-eshte-zhvilluar-ne-shqiperi/20%Monthly2021-08-05 17:26
https://thealbanianprofile.com/shba-do-ti-riktheje-irakut-17-mije-artefakte-te-plackitura-gjate-pushtimit/20%Monthly2021-08-04 10:43
https://thealbanianprofile.com/nga-paga-deri-te-dietat-nje-deputet-na-kushton-32-mije-euro-ne-vit/20%Monthly2021-08-04 10:46
https://thealbanianprofile.com/gjermania-prodhuesi-me-i-madh-i-akullores-ne-europe/20%Monthly2021-08-04 10:36
https://thealbanianprofile.com/prokuroria-do-te-hetoje-per-terrorizem-5-grate-e-kthyera-nga-siria/20%Monthly2021-08-04 10:33
https://thealbanianprofile.com/tension-ne-lindjen-e-mesme-sulmohen-4-anije-akuza-iranit/20%Monthly2021-08-04 10:25
https://thealbanianprofile.com/corriere-della-sera-plazhet-me-te-bukura-shqiptare-limane-te-fshehura-dhe-gjire-te-virgjera/20%Monthly2021-08-04 10:21
https://thealbanianprofile.com/arkivat-shqiptare-dhe-kosovare-pergatisin-per-botim-arkivat-shqiptare/20%Monthly2021-08-04 10:14
https://thealbanianprofile.com/ne-gjashte-mujorin-e-pare-te-vitit-me-teper-mallra-u-transportuaran-nepermjet-hekurudhes/20%Monthly2021-08-04 10:07
https://thealbanianprofile.com/can-for-balkans-krijimi-i-nje-rrjeti-kulturor-nderkufitar-lehteson-bashkepunimin-midis-artisteve/20%Monthly2021-08-04 10:04
https://thealbanianprofile.com/kinemaja-shqiptare-ne-sarajevo-film-festival/20%Monthly2021-08-04 10:02
https://thealbanianprofile.com/dua-lipa-viziton-butrintin/20%Monthly2021-08-04 09:58
https://thealbanianprofile.com/britania-kerkon-te-kriminalizoje-migrimin-e-parregullt/20%Monthly2021-08-04 09:51
https://thealbanianprofile.com/republikanet-covid-i-doli-nga-laboratori/20%Monthly2021-08-04 09:49
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-dhe-mali-i-zi-hapin-nje-pikekalim-te-ri-kufitar/20%Monthly2021-08-04 09:39
https://thealbanianprofile.com/zjarret-shenohet-viktima-e-pare-fshatin-asim-zenel-ne-gjirokaster-ne-rrezik-baza-ushtarake-e-pashalimanit/20%Monthly2021-08-04 09:33
https://thealbanianprofile.com/sanksionet-shba-kine-krijojne-universet-paralele-te-teknologjise/20%Monthly2021-08-04 09:19
https://thealbanianprofile.com/atletja-olimpike-bjelloruse-thote-se-perballet-me-kercenime-ne-atdhe/20%Monthly2021-08-04 09:44
https://thealbanianprofile.com/vazhdojne-zjarret-neper-male-deme-mjedisore-te-konsiderueshme/20%Monthly2021-08-03 16:02
https://thealbanianprofile.com/a-e-dinit-se-fituesi-i-pare-i-olimpiades-ishte-shqiptar/20%Monthly2021-08-03 15:53
https://thealbanianprofile.com/kinen-dhe-rusine-i-bashkon-biznesi-ne-serbi/20%Monthly2021-08-03 09:41
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-fiton-164-mln-e-nga-tregtia-me-kosoven-humbet-134-mln-e-me-serbine/20%Monthly2021-08-03 09:29
https://thealbanianprofile.com/dyndja-e-indianeve-per-shkak-te-karantines-rrit-turizmin-ne-serbi/20%Monthly2021-08-03 09:27
https://thealbanianprofile.com/themelohet-institucioni-i-opere%cc%88s-se%cc%88-kosove%cc%88s/20%Monthly2021-08-03 09:25
https://thealbanianprofile.com/%e2%80%8bgjashte-vjet-nga-miratimi-i-gjykates-speciale-aktakuzat-e-para-ndaj-ish-krereve-te-uck/20%Monthly2021-08-03 09:21
https://thealbanianprofile.com/miliona-europiane-nuk-kane-para-per-pushime-verore/20%Monthly2021-08-03 09:17
https://thealbanianprofile.com/iranianet-tallen-me-programin-shteteror-per-ciftezimin-e-te-rinjve/20%Monthly2021-08-03 09:13
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-e-papergatitur-per-kete-fluks-turistik/20%Monthly2021-08-03 09:41
https://thealbanianprofile.com/101-vite-me-pare-grate-shqiptare-organizohen-per-te-ndihmuar-ne-lufte-per-atdhe/20%Monthly2021-08-03 08:55
https://thealbanianprofile.com/gradat-policore-do-i-nenshtrohen-konkurrimit/20%Monthly2021-08-03 08:47
https://thealbanianprofile.com/nje-avion-ne-fund-te-ohrit-nga-prishtina-ne-kerkim-te-nje-speed-fire-te-luftes-ii-boterore/20%Monthly2021-08-02 12:00
https://thealbanianprofile.com/panairi-i-librit-ne-ulqin/20%Monthly2021-08-02 11:56
https://thealbanianprofile.com/zjarre-shkaterruese-ne-zonat-turistike-ne-greqi-e-turqi/20%Monthly2021-08-02 11:51
https://thealbanianprofile.com/izraeli-fajeson-iranin-per-sulmin-ndaj-anijes-cisterne-ne-brigjet-e-omanit/20%Monthly2021-08-02 11:49
https://thealbanianprofile.com/perfaqesuesi-i-larte-per-bosnje-hercegovinen-une-mbeshtetem-te-brezi-i-ri/20%Monthly2021-08-02 11:55
https://thealbanianprofile.com/kurti-ballkani-i-hapur-ngjan-me-shume-si-ballkan-i-hapur-per-ndikimet-nga-lindja/20%Monthly2021-08-02 10:19
https://thealbanianprofile.com/kosova-nderon-me-medalje-presidenciale-djalin-e-ndjere-te-presidentit-joe-biden/20%Monthly2021-08-02 10:17