XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://thealbanianprofile.com/von-der-leyen-ne-turne-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2021-09-27 20:23
https://thealbanianprofile.com/krijimi-i-agjencise-per-media-dhe-informim-debate-mes-gazetareve-dhe-qeverise/20%Monthly2021-09-27 20:13
https://thealbanianprofile.com/aferdita-suka-deputetja-e-pare-shqiptare-ne-parlamentin-e-landit-ne-berlin/20%Monthly2021-09-27 19:56
https://thealbanianprofile.com/ruajtja-dhe-promovimi-i-vlerave-te-basenit-ujor-te-drinit/20%Monthly2021-09-27 11:06
https://thealbanianprofile.com/studimet-per-holokaustin-dhe-ndihmen-e-shqiptareve-per-hebrenjte/20%Monthly2021-09-27 11:01
https://thealbanianprofile.com/gjermanet-nuk-i-japin-shumicen-asnjeres-parti/20%Monthly2021-09-27 10:49
https://thealbanianprofile.com/humbje-te-ndjeshme-per-unionin-pas-epokes-merkel/20%Monthly2021-09-27 10:53
https://thealbanianprofile.com/gjermania-mes-deshires-per-fillim-te-ri-dhe-per-vazhdimesi/20%Monthly2021-09-25 08:22
https://thealbanianprofile.com/nje-kapitull-i-ri-shqiptaro-gjermanet-qe-garojne-te-dielen/20%Monthly2021-09-25 07:17
https://thealbanianprofile.com/poezite-e-shkruara-me-dore-ne-burg-visar-zhiti-prezanton-librin-e-fundit/20%Monthly2021-09-24 22:34
https://thealbanianprofile.com/pas-vizites-ne-uashington-yuri-kim-takon-lulzim-bashen/20%Monthly2021-09-24 21:57
https://thealbanianprofile.com/shkoder-nderohen-luftetaret-e-kryengritjes-antiosmane-te-vitit-1911/20%Monthly2021-09-24 21:45
https://thealbanianprofile.com/pazari-i-shkodres-ne-vitet-40-tek-punuesit-e-opingave-ose-sic-u-thone-ne-gegerisht-apanga-qe-datojne-nga-shek-shek-v-iv-p-e-s/20%Monthly2021-09-24 21:41
https://thealbanianprofile.com/serbia-nis-fushaten-kunder-njohjes-se-kosoves/20%Monthly2021-09-24 21:31
https://thealbanianprofile.com/6-motrat-e-mbreti-zog-te-parat-qe-veshen-bikini-europiane/20%Monthly2021-09-24 12:49
https://thealbanianprofile.com/porti-i-ri-i-durresit-drejt-ndertimit/20%Monthly2021-09-24 12:39
https://thealbanianprofile.com/rektoret-kunder-vaksines-me-detyrim/20%Monthly2021-09-24 12:36
https://thealbanianprofile.com/rikthehen-misionet-arkeologjike-me-zbulime-te-reja/20%Monthly2021-09-24 12:32
https://thealbanianprofile.com/viti-i-ri-shkollor-ministria-e-shendetesise-dikton-tre-format-e-arsimit/20%Monthly2021-09-24 12:15
https://thealbanianprofile.com/shba-ve-po-u-humb-durimi-me-iranin/20%Monthly2021-09-24 11:01
https://thealbanianprofile.com/serbia-rreshton-ushtrine-ne-kufirin-me-kosoven-presim-urdhrin-e-vucic/20%Monthly2021-09-24 10:44
https://thealbanianprofile.com/gerdeci-apeli-vendos-rihapjen-e-procesit-per-mediun/20%Monthly2021-09-24 12:18
https://thealbanianprofile.com/gjukanovic-ballkani-serish-arene-e-perplasjeve-gjeopolitike/20%Monthly2021-09-24 10:53
https://thealbanianprofile.com/dede-gjo-luli-1840-1915-prijesi-legjendar-qe-u-rreshtua-krahe-heronjve-te-shquar-te-kombit-tone/20%Monthly2021-09-24 21:52
https://thealbanianprofile.com/monitorimi-rimbursime-te-pakta-per-qytetaret-e-prekur-nga-covid-19-gjate-pandemise/20%Monthly2021-09-24 12:28
https://thealbanianprofile.com/fermeret-ne-kosove-protestojne-me-traktore-kundershtojne-subvencionimin-e-grurit/20%Monthly2021-09-23 15:08
https://thealbanianprofile.com/rritja-e-cmimeve-edhe-sa-do-te-zgjase-kjo-dukuri/20%Monthly2021-09-23 15:03
https://thealbanianprofile.com/sondazhi-optimizmi-i-biznesit-amerikan-ne-kine-kthehet-ne-nivelet-me-te-larta-ne-tre-vjet/20%Monthly2021-09-23 14:57
https://thealbanianprofile.com/emrat-shikoni-si-jane-ndare-ne-komisionet-parlamentare-deputetet-e-mazhorances-dhe-opozites/20%Monthly2021-09-23 14:53
https://thealbanianprofile.com/ndotja-e-ajrit-obsh-me-i-rende-nga-se-mendohej-7-milione-vdekje-ne-vit/20%Monthly2021-09-23 14:52
https://thealbanianprofile.com/instat-1-3-e-punesimit-ne-biznese-ishte-informale-me-2020/20%Monthly2021-09-23 14:47
https://thealbanianprofile.com/ukraine-plumba-kunder-keshilltarit-te-presidentit-selenskyj/20%Monthly2021-09-23 14:41
https://thealbanianprofile.com/si-mund-te-influencohen-zgjedhjet-permes-sulmeve-kibernetike/20%Monthly2021-09-23 14:36
https://thealbanianprofile.com/ivanka-trump-me-bashkeshortin-jared-kushner-pushime-ne-shqiperi/20%Monthly2021-09-23 14:33
https://thealbanianprofile.com/hakerat-sulmojne-te-dhenat-e-censusit-te-popullsise-ne-rmv/20%Monthly2021-09-23 15:11
https://thealbanianprofile.com/pacienti-zero-i-covid-19-ne-shba-mund-te-jete-prekur-ne-prill-te-vitit-2019/20%Monthly2021-09-23 15:03
https://thealbanianprofile.com/renia-e-nje-kryeprokurori/20%Monthly2021-09-23 07:49
https://thealbanianprofile.com/shqiptaret-me-pagat-me-te-uleta-ne-rajon/20%Monthly2021-09-22 18:01
https://thealbanianprofile.com/universiteti-i-tiranes-greqishtja-dhe-rusishtja-drejt-mbylljes/20%Monthly2021-09-22 11:30
https://thealbanianprofile.com/navalny-akuzon-kremlinin-per-vjedhje-te-zgjedhjeve/20%Monthly2021-09-22 11:20
https://thealbanianprofile.com/talibanet-kerkojne-te-mbajne-fjalim-ne-asamblene-e-okb/20%Monthly2021-09-22 11:20
https://thealbanianprofile.com/be-mbeshtet-francen-ne-grindjen-per-nendeteset/20%Monthly2021-09-22 11:15
https://thealbanianprofile.com/targa-te-ndryshuara-dhe-rruge-te-bllokuara/20%Monthly2021-09-21 15:27
https://thealbanianprofile.com/termeti-dhe-tirana-e-shkund-po-ne-te-njejten-dite-e-po-ne-te-njeten-ore/20%Monthly2021-09-21 15:47
https://thealbanianprofile.com/agjencite-ballkanike-te-lajmeve-dhe-te-evropes-juglindore-diskutojne-per-post-covid-19/20%Monthly2021-09-18 14:10
https://thealbanianprofile.com/muzeu-i-grave-atraksioni-i-vecante-i-tiranes/20%Monthly2021-09-18 14:03
https://thealbanianprofile.com/turqia-ka-arritur-nje-prag-kritik-duke-realizuar-nje-per-qind-te-pjeses-ne-eksportet-boterore/20%Monthly2021-09-18 13:51
https://thealbanianprofile.com/kina-perkujton-90-vjetorin-e-incidentit-te-18-shtatorit/20%Monthly2021-09-18 13:45
https://thealbanianprofile.com/kerkime-per-viktimat-e-regjimit-komunist/20%Monthly2021-09-18 13:41
https://thealbanianprofile.com/okb-zgjat-me-gjashte-muaj-misionin-politik-ne-afganistan/20%Monthly2021-09-18 13:36
https://thealbanianprofile.com/merkeli-me-e-preferuar-se-macroni-per-te-drejtuar-evropen/20%Monthly2021-09-18 13:33
https://thealbanianprofile.com/berbili-thesari-muzikor-i-arberesheve-te-kroacise/20%Monthly2021-09-18 13:29
https://thealbanianprofile.com/deshtimet-e-be-per-mbrojtjen-e-gazetareve/20%Monthly2021-09-18 13:26
https://thealbanianprofile.com/erdogan-turqia-do-te-perfundoje-njesine-e-pare-te-centralit-berthamor-deri-ne-maj-2023/20%Monthly2021-09-17 16:34
https://thealbanianprofile.com/dy-dite-pasi-kishte-bere-vaksinen-ndahet-nga-jeta-23-vjecarja-nga-kosova/20%Monthly2021-09-17 12:18
https://thealbanianprofile.com/basha-qesh-me-lot-me-te-vetet-2/20%Monthly2021-09-17 12:09
https://thealbanianprofile.com/kievi-zgjedhjet-e-rusise-ne-krime-jane-te-paligjshme/20%Monthly2021-09-17 11:56
https://thealbanianprofile.com/fao-cmimet-globale-te-ushqimeve-ne-rritje/20%Monthly2021-09-17 11:53
https://thealbanianprofile.com/24-bimet-magjike-te-tokes-shqiptare-zbuloni-llojet-mjekesore-dhe-aromatike/20%Monthly2021-09-17 11:51
https://thealbanianprofile.com/ulja-e-emetimeve-te-gazeve-gjate-2020-es-nuk-ndihmoi-per-klimen/20%Monthly2021-09-17 11:45
https://thealbanianprofile.com/statuja-e-bronzit-takimi-magjik-dialogu-mes-konfucit-dhe-sokratit-vendoset-ne-athine/20%Monthly2021-09-17 11:31
https://thealbanianprofile.com/rusia-mban-zgjedhjet-parlamentare-pas-shtypjes-se-pashembullt-te-opozites/20%Monthly2021-09-17 11:23
https://thealbanianprofile.com/australia-do-te-ndertoje-nje-flote-nendetesesh-me-energji-berthamore/20%Monthly2021-09-17 11:27
https://thealbanianprofile.com/ministrat-e-mbrojtjes-se-turqise-dhe-kosoves-takohen-ne-ankara/20%Monthly2021-09-17 16:38
https://thealbanianprofile.com/sali-berisha-nisi-sot-turin-kunder-bashes-vendimi-i-tij-ishte-thike-pas-shpine/20%Monthly2021-09-16 22:16
https://thealbanianprofile.com/sabiha-kasimati-shkencetarja-e-pare-shqiptare/20%Monthly2021-09-16 22:12
https://thealbanianprofile.com/kosove-fillon-fushata-per-zgjedhjet-e-pushtetit-lokal/20%Monthly2021-09-16 21:35
https://thealbanianprofile.com/analistet-amerikane-per-malin-e-zi-instrumentalizimi-i-fese-bota-serbe-dhe-moska-si-roma-e-trete/20%Monthly2021-09-16 21:31
https://thealbanianprofile.com/bashkepunimi-ps-pd-zbulohet-kerkesa-e-rames-per-votat-e-lulzim-bashes/20%Monthly2021-09-16 13:33
https://thealbanianprofile.com/konferenca-e-pezes-16-shtator-1942-2/20%Monthly2021-09-16 13:30
https://thealbanianprofile.com/spacex-nis-raketen-e-pare-me-ekuipazh-te-perbere-vetem-nga-civile/20%Monthly2021-09-16 13:17
https://thealbanianprofile.com/i-derguari-amerikan-dhe-talebanet-fajesojne-ish-presidentin-afgan-per-prishjen-e-planit/20%Monthly2021-09-16 13:16
https://thealbanianprofile.com/ballkani-drejt-pasigurise-pa-merkelin/20%Monthly2021-09-16 13:09
https://thealbanianprofile.com/osmani-investohuni-per-ne-e-jo-per-stabilokraci/20%Monthly2021-09-16 13:00
https://thealbanianprofile.com/mazhoranca-prezanton-programin-qeverises-linda-rama-shfaqet-ne-parlament/20%Monthly2021-09-16 13:40
https://thealbanianprofile.com/komisioni-europian-miraton-certifikaten-dixhitale-te-vaksinimit-per-shqiperine/20%Monthly2021-09-16 14:08
https://thealbanianprofile.com/maqedoni-e-veriut-kosove-mbledhje-e-perbashket-e-dy-qeverive/20%Monthly2021-09-16 13:19
https://thealbanianprofile.com/bosnje-hercegovines-i-duhen-parime-demokratike-e-jo-nacionaliste/20%Monthly2021-09-16 13:12
https://thealbanianprofile.com/festa-e-re-e-dites-se-unitetit-serb-nxit-shqetesime-ne-gjithe-ballkanin/20%Monthly2021-09-16 14:16
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-do-te-kete-nje-harte-te-re-te-regjistrimit-te-prones/20%Monthly2021-09-14 20:06
https://thealbanianprofile.com/kryeministri-nuk-lejoi-gazetaret-nga-kosova-ti-benin-pyetje-merkelit-federata-europiane-e-gazetareve-turp/20%Monthly2021-09-14 19:53
https://thealbanianprofile.com/merkel-ne-tirane-zemra-ime-rreh-per-kete-rajon/20%Monthly2021-09-14 16:37
https://thealbanianprofile.com/kurti-ne-tirane-kosova-nuk-merr-pjese-ne-open-balkan/20%Monthly2021-09-14 16:21
https://thealbanianprofile.com/merkel-po-largohet-pa-i-zgjidhur-disa-probleme/20%Monthly2021-09-14 15:47
https://thealbanianprofile.com/putini-kritikon-pranine-e-trupave-te-huaja-ne-siri/20%Monthly2021-09-14 15:44
https://thealbanianprofile.com/lsi-pa-grup-parlamentar-pd-nuk-i-vjen-ne-ndihme/20%Monthly2021-09-14 15:42
https://thealbanianprofile.com/shtepite-ku-u-strehua-komuniteti-hebraik-ne-tirane-do-te-kthehen-ne-muze/20%Monthly2021-09-14 16:48
https://thealbanianprofile.com/ballkan-booster-2021-le-te-gjejme-zgjidhje/20%Monthly2021-09-14 16:36
https://thealbanianprofile.com/pezullohet-futja-e-afganeve-ne-shba-shqetesime-mbi-fruthin/20%Monthly2021-09-11 10:51
https://thealbanianprofile.com/filloi-meseleja-teatri-i-operas-dhe-baletit-i-pari-institucion-qe-te-kerkon-certifikate-vaksinimi-per-te-hyre/20%Monthly2021-09-11 10:54
https://thealbanianprofile.com/cfare-arriti-merkeli-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2021-09-11 10:26
https://thealbanianprofile.com/20-vjetori-i-sulmeve-terroriste-ne-shba-biden-ne-kerkim-te-mbylljes-se-nje-epoke/20%Monthly2021-09-11 10:30
https://thealbanianprofile.com/zbutet-meta-dekreton-ramen-kryeminister/20%Monthly2021-09-11 10:01
https://thealbanianprofile.com/shba-urdhri-per-vaksinim-te-detyrueshem-mund-te-perballet-me-padi-ligjore/20%Monthly2021-09-11 10:30
https://thealbanianprofile.com/aludim-per-bashkepunim-rama-basha-pamjet/20%Monthly2021-09-10 22:13
https://thealbanianprofile.com/100-vite-nga-mbledhja-e-kuvendit-te-pare-shqiptar/20%Monthly2021-09-10 21:33
https://thealbanianprofile.com/presidenti-meta-i-shtrin-doren-e-bashkepunimit-kryetares-se-re-te-parlamentit/20%Monthly2021-09-10 21:22
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-perfaqesohet-ne-harten-boterore-te-inventareve-te-trashegimise-kulturore-jo-materiale-map-of-ich-e-inventories-database/20%Monthly2021-09-10 16:24
https://thealbanianprofile.com/be-me-mision-vezhgues-te-zgjedhjeve-lokale-ne-kosove/20%Monthly2021-09-10 16:07
https://thealbanianprofile.com/perfundon-ndertimi-i-gazsjellesit-nord-stream-2/20%Monthly2021-09-10 15:57
https://thealbanianprofile.com/nen-thirrjet-basha-ik-berisha-hyn-ne-parlament-ajo-qe-ndodhi-eshte-nje-marreveshje-rama-basha/20%Monthly2021-09-10 10:54
https://thealbanianprofile.com/hyrja-per-ne-kuvend-duket-si-nje-pasarele-mode/20%Monthly2021-09-10 09:35
https://thealbanianprofile.com/debutuesit-e-parlamentit-66-deputete-ulen-per-here-te-pare-ne-kuvendin-e-shqiperise/20%Monthly2021-09-10 09:29
https://thealbanianprofile.com/nis-punen-legjislatura-e-10-te-e-kuvendit-te-shqiperise-pas-30-muajsh-opozita-rikthehet-ne-parlament/20%Monthly2021-09-10 09:22
https://thealbanianprofile.com/basha-e-perjashton-nga-pd-berisha-duhet-te-largohej-vete/20%Monthly2021-09-13 10:25
https://thealbanianprofile.com/bej-si-them-une-mos-bej-si-bej-une-vetem-39-deputete-jane-vaksinuar-101-te-tjere-genjejne/20%Monthly2021-09-09 22:53
https://thealbanianprofile.com/pergjaket-fushata-e-zgjedhjeve-vendore-ne-kosove-dy-politikane-te-pdk-se-vrasin-njeri-tjetrin/20%Monthly2021-09-09 11:36
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-qe-shpenzon-me-shume-per-buke-ne-europe-dhe-e-blen-me-shtrenjte/20%Monthly2021-09-09 07:42
https://thealbanianprofile.com/kapitullimi-i-italise-fashiste-si-u-hapen-dyert-e-shtepive-shqiptare-per-te-mbrojtur-trupat-italiane-nga-nazistet-gjermane/20%Monthly2021-09-09 08:05
https://thealbanianprofile.com/si-sot-75-vjet-me-pare-ne-postribe-u-organizua-kryengritja-e-pare-antikomuniste-ne-vend/20%Monthly2021-09-09 07:13
https://thealbanianprofile.com/sa-ndikon-mosha-ne-votimin-e-gjermaneve/20%Monthly2021-09-09 07:09
https://thealbanianprofile.com/shtepia-e-bardhe-u-kerkon-te-emeruarve-nga-trump-te-japin-doreheqjen/20%Monthly2021-09-09 07:07
https://thealbanianprofile.com/qendrimi-i-afganeve-ne-shqiperi-mund-te-zgjase-me-shume-se-nje-vit/20%Monthly2021-09-09 07:03
https://thealbanianprofile.com/gjeloshaj-joanikije-te-distancohet-nga-ata-qe-kenduan-per-kosoven/20%Monthly2021-09-09 06:58
https://thealbanianprofile.com/maqedonia-e-veriut-shenon-30-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2021-09-09 06:53
https://thealbanianprofile.com/shba-dhe-rusia-diskutojne-per-programin-berthamor-te-iranit/20%Monthly2021-09-09 06:53
https://thealbanianprofile.com/olimpiada-ndeshkon-korene-e-veriut-per-mospjesemarrje-ne-lojerat-e-tokios/20%Monthly2021-09-09 06:48
https://thealbanianprofile.com/digjet-spitali-ne-tetove-viktima-dhe-te-plagosur/20%Monthly2021-09-09 07:00
https://thealbanianprofile.com/rritet-cmimi-i-bukes/20%Monthly2021-09-09 07:55
https://thealbanianprofile.com/deshton-dialogu-teknik-nuk-do-te-kete-takim-kurti-vucic-kete-muaj/20%Monthly2021-09-08 17:15
https://thealbanianprofile.com/rreth-11-mije-emigrante-te-paligjshem-hyne-ne-8-muaj-e-pare-ne-shqiperi/20%Monthly2021-09-08 17:06
https://thealbanianprofile.com/grup-parlamentar-paralel-me-pd/20%Monthly2021-09-08 16:59
https://thealbanianprofile.com/angela-merkel-vizite-lamtumire-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2021-09-08 16:54
https://thealbanianprofile.com/talebanet-emerojne-qeverine-e-re-te-perkohshme/20%Monthly2021-09-08 16:50
https://thealbanianprofile.com/nje-vit-pas-marreveshjes-mes-kosoves-dhe-serbise-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2021-09-08 16:48
https://thealbanianprofile.com/keshilli-europian-miraton-fondin-14-2-mld-euro-per-vendet-ne-proces-anetaresimi/20%Monthly2021-09-08 16:43
https://thealbanianprofile.com/senatori-amerikan-agjencia-e-faucit-i-dha-fonde-institutit-te-wuhan-e-financoi-studime-per-covid-19-ne-kine/20%Monthly2021-09-08 16:37
https://thealbanianprofile.com/hoxha-ne-xhunglen-shqiptare-me-hibridin-me-te-ri-te-kanabisit-made-in-albania-gorrilla/20%Monthly2021-09-08 16:29
https://thealbanianprofile.com/30-vite-marredhenie-diplomatike-shqiperi-izrael-zhvillohet-ne-tirane-festivali-kulturor-mes-dy-vendeve-mike/20%Monthly2021-09-08 16:20
https://thealbanianprofile.com/erdhen-per-pune-zhduken-nga-shqiperia-bangladeshasit/20%Monthly2021-09-08 17:09
https://thealbanianprofile.com/indeksi-i-dhomes-amerikane-serish-renie-e-besimit-te-biznesit-ne-shqiperi/20%Monthly2021-09-08 08:52
https://thealbanianprofile.com/mes-tensionesh-mbahet-shugurimi-i-kreut-te-kishes-ortodokse-serbe-ne-mal-te-zi/20%Monthly2021-09-08 16:45
https://thealbanianprofile.com/afganet-e-strehuar-ne-shengjin-nisin-plazhin/20%Monthly2021-09-03 13:06
https://thealbanianprofile.com/fantazi-serbe-per-largimin-e-shba-nga-kosova/20%Monthly2021-09-03 11:58
https://thealbanianprofile.com/afganistan-turqia-iu-afrohet-talibaneve/20%Monthly2021-09-03 11:56
https://thealbanianprofile.com/be-thirrje-per-trupe-mbrojtese-europiane/20%Monthly2021-09-03 11:54
https://thealbanianprofile.com/talebanet-kina-do-te-mbaje-ambasaden-e-saj-ne-kabul/20%Monthly2021-09-03 11:49
https://thealbanianprofile.com/talebanet-e-shkaterrojne-televizorin-me-sepate-eshte-harram/20%Monthly2021-09-03 11:48
https://thealbanianprofile.com/greqi-shfaqet-varianti-mu-i-covid-19-obsh-eshte-rezistent-ndaj-vaksinave/20%Monthly2021-09-03 11:37
https://thealbanianprofile.com/celet-ne-muzeun-historik-kombetar-ekspozita-me-titull-katundet-arbereshe/20%Monthly2021-09-03 11:29
https://thealbanianprofile.com/3-shtator-1920-perfundoi-lufta-e-vlores/20%Monthly2021-09-03 11:15
https://thealbanianprofile.com/ahengjet-ne-trafik-kthehen-ne-trend-dasmoret-ne-fushe-kruje-dalin-nga-makinat-dhe-ia-marrin-valles/20%Monthly2021-09-03 11:17
https://thealbanianprofile.com/largohet-edhe-ushtari-i-fundit-amerikan-nga-afganistani/20%Monthly2021-09-01 12:45
https://thealbanianprofile.com/kancelarja-merkel-viziton-shqiperine-me-14-shtator/20%Monthly2021-09-01 12:42
https://thealbanianprofile.com/shqiptaret-te-ndare-mbi-vendimin-per-te-pritur-refugjatet-afgane/20%Monthly2021-09-01 12:19
https://thealbanianprofile.com/ballkanit-perendimor-i-premtohet-anetaresimi-ne-be/20%Monthly2021-09-01 11:57
https://thealbanianprofile.com/be-kunder-migrimit-te-pakontrolluar-nga-afganistani/20%Monthly2021-09-01 11:54
https://thealbanianprofile.com/si-fitojne-talebanet-nga-prodhimi-i-opiumit/20%Monthly2021-09-01 11:45
https://thealbanianprofile.com/qytetaret-afgane-te-sigurte-ne-shqiperi-por-shume-te-shqetesuar-per-atdheun/20%Monthly2021-09-01 11:28
https://thealbanianprofile.com/talebanet-kerkojne-te-sigurojne-legjitimitet-nderkombetar/20%Monthly2021-09-01 11:24
https://thealbanianprofile.com/biden-mbron-vendimin-per-ti-dhene-fund-luftes-ne-afganistan/20%Monthly2021-09-01 11:18
https://thealbanianprofile.com/shtatori-muaji-i-trashegimise-kulturore-dea-e-butrintit/20%Monthly2021-09-01 11:14
https://thealbanianprofile.com/me-1-shtator-1928-u-shpall-monarkia-shqiptare-2/20%Monthly2021-09-01 11:06
https://thealbanianprofile.com/prodhonin-kanabis-ne-spanje-per-tregun-europian-arrestohen-107-persona-shumica-shqiptare/20%Monthly2021-09-01 11:53
https://thealbanianprofile.com/popullsia-irlandeze-kalon-5-milioneshin-per-here-te-pare-nga-viti-1851/20%Monthly2021-09-01 12:01