XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://thealbanianprofile.com/grindja-per-nderrimin-e-ores-ne-be/20%Monthly2021-10-31 15:22
https://thealbanianprofile.com/%e2%80%8bdita-kur-britania-dhe-shqiperia-u-pajtuan-per-incidentin-e-korfuzit/20%Monthly2021-10-31 10:13
https://thealbanianprofile.com/shba-dhe-be-i-bejne-thirrje-iranit-te-rikthehet-tek-marreveshja-berthamore/20%Monthly2021-10-31 10:05
https://thealbanianprofile.com/biden-shkurton-ndjeshem-paketen-e-investimeve/20%Monthly2021-10-31 10:01
https://thealbanianprofile.com/sa-mire-i-mbron-be-gazetaret/20%Monthly2021-10-31 09:58
https://thealbanianprofile.com/drafti-rritet-kufiri-i-pages-se-pataksueshme-ne-40-mije-leke-pergjysmohet-nga-30-50-mije-leke-pragu-per-shtresen-e-mesme-behet-200-mije-leke/20%Monthly2021-10-31 09:56
https://thealbanianprofile.com/cmimet-e-naftes-shtrenjtohen-per-here-te-gjashte-ne-pak-muaj-arrijne-184-leke-afer-rekordit-historik/20%Monthly2021-10-31 09:53
https://thealbanianprofile.com/shqiptaret-shpenzojne-frikshem-per-halloween/20%Monthly2021-10-31 09:52
https://thealbanianprofile.com/kete-vere-mbizoteroi-tregu-shqipfoles-polaket-po-kthehen-sipermarres-ne-sarande/20%Monthly2021-10-31 09:48
https://thealbanianprofile.com/turizmi-kombinimi-mes-modelit-masiv-dhe-ekskluziv-pati-sukses/20%Monthly2021-10-31 09:43
https://thealbanianprofile.com/g-20-nis-me-thirrjen-per-me-shume-vaksina-per-vendet-e-varfra/20%Monthly2021-10-31 10:06
https://thealbanianprofile.com/si-ne-luften-e-ftohte-bjellorusia-bllokon-dw/20%Monthly2021-10-31 10:00
https://thealbanianprofile.com/tetor-1929-filmimi-i-pare-me-ze-i-bere-ne-shqiperi/20%Monthly2021-10-28 21:52
https://thealbanianprofile.com/40-vjet-muzeu-historik-kombetar-5000-objektet-e-rralla-gjenden-qe-nga-mijevjecari-iv-p-e-s/20%Monthly2021-10-28 21:51
https://thealbanianprofile.com/korsite-e-bicikletave-kane-shtuar-trafikun-ne-vend-te-pedalimit-ne-tirane/20%Monthly2021-10-28 21:37
https://thealbanianprofile.com/oshee-humb-73-milione-euro-sektori-rrezikon-financat-publike-dhe-ekonomine/20%Monthly2021-10-28 21:33
https://thealbanianprofile.com/spak-fillon-hetimet-per-fatmir-mediun/20%Monthly2021-10-28 21:29
https://thealbanianprofile.com/sarajet-e-toptaneve-kalojne-ne-pronesi-te-bashkise-tirane/20%Monthly2021-10-28 21:28
https://thealbanianprofile.com/si-do-te-degjohej-zeri-juaj-ne-mars-provojeni-ketu/20%Monthly2021-10-28 21:26
https://thealbanianprofile.com/tetori-gjerman-sjell-bibliotekat-ndryshe-per-qytetaret-ne-makinat-e-krimineleve/20%Monthly2021-10-28 21:15
https://thealbanianprofile.com/kosova-vendos-sanksione-per-shtate-individe-dhe-nje-kompani-per-lidhje-me-hezbollahun/20%Monthly2021-10-28 21:05
https://thealbanianprofile.com/kercenohet-kryeministri-i-kosoves-albin-kurti/20%Monthly2021-10-28 21:01
https://thealbanianprofile.com/studiuesit-komentojne-marredheniet-shqiptaro-kineze-para-vizites-se-ministrit-te-jashtem-kinez/20%Monthly2021-10-28 20:58
https://thealbanianprofile.com/shba-thirrje-be-se-te-hape-bisedimet-me-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut-deri-ne-fund-te-vitit/20%Monthly2021-10-28 20:53
https://thealbanianprofile.com/facebook-ndryshon-emrin-ne-meta/20%Monthly2021-10-28 20:50
https://thealbanianprofile.com/axhenda-gay-ne-zbatim-pastori-akil-pano-denoncon-formularin-me-prindi-1-dhe-prindi-2-neper-kopshtet-e-tiranes/20%Monthly2021-10-28 20:38
https://thealbanianprofile.com/parlamenti-europian-krimi-i-organizuar-pengese-per-zhvillimin-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2021-10-27 09:07
https://thealbanianprofile.com/gjykata-ne-france-pranon-procesin-berisha-ne-gjyq-me-blinken/20%Monthly2021-10-27 09:05
https://thealbanianprofile.com/nga-foltorja-e-kavajes-sali-berisha-shpall-kandidaturen-per-kryetar-te-pd/20%Monthly2021-10-27 09:04
https://thealbanianprofile.com/dashurine-ne-vend-te-mbreterise-princesha-e-japonise-nuk-e-mendon-dy-here-kete-zgjedhje/20%Monthly2021-10-27 09:00
https://thealbanianprofile.com/180-mije-dollare-ne-muaj-nga-bitcoin-ferma-me-e-madhe-ne-shqiperi-konsumon-energji-sa-5-furra-buke/20%Monthly2021-10-27 08:55
https://thealbanianprofile.com/ikin-dritat-gjate-raportimit-te-kreut-te-oshee-ne-komisionin-parlamentar/20%Monthly2021-10-27 08:46
https://thealbanianprofile.com/byllidensis-coloniae-gati-dy-shekuj-kerkime-vetem-nje-e-dhjeta-e-zbuluar/20%Monthly2021-10-27 08:20
https://thealbanianprofile.com/si-vepron-huawei-ne-serbi/20%Monthly2021-10-27 08:10
https://thealbanianprofile.com/erdogan-terhiqet-nga-vendimi-per-shpalljen-non-grata-te-ambasadoreve/20%Monthly2021-10-27 08:04
https://thealbanianprofile.com/grate-ne-ndertim-mungese-punetoresh-te-kualifikuar-ne-gjermani/20%Monthly2021-10-27 08:03
https://thealbanianprofile.com/western-balkans-youth-orchestra-orkester-e-re-kunder-konflikteve-te-vjetra/20%Monthly2021-10-27 08:02
https://thealbanianprofile.com/mikrosofti-hakeret-e-mbeshtetur-nga-rusia-synojne-sherbimet-cloud/20%Monthly2021-10-27 07:54
https://thealbanianprofile.com/mangesite-gjuhesore-te-platformes-facebook-dobesojne-filtrimin-e-gjuhes-se-urrejtjes-dhe-terrorizmit/20%Monthly2021-10-27 07:52
https://thealbanianprofile.com/projekt-buxheti-2022-rritja-ekonomike-4-1/20%Monthly2021-10-27 07:47
https://thealbanianprofile.com/shba-do-te-lejoje-hyrjen-e-shtetasve-te-huaj-permes-transportit-ajror/20%Monthly2021-10-27 07:45
https://thealbanianprofile.com/kritiket-e-erdoganit-kerkesa-per-debimin-e-diplomateve-shperqendrim-nga-problemet-ekonomike/20%Monthly2021-10-25 09:41
https://thealbanianprofile.com/raportohet-per-grusht-shtet-ne-sudan/20%Monthly2021-10-25 09:34
https://thealbanianprofile.com/energjia-se-shpejti-e-papagueshme/20%Monthly2021-10-25 09:17
https://thealbanianprofile.com/serbia-ndalon-sportistet-e-kosoves-ne/20%Monthly2021-10-25 09:27
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-pritet-me-fishkellima-ne-garen-e-boksit-ne-beograd/20%Monthly2021-10-25 09:26
https://thealbanianprofile.com/kolumbi-arrestohet-kryetrafikanti-qe-krahasohet-me-eskobarit/20%Monthly2021-10-25 09:40
https://thealbanianprofile.com/bernabic-thote-se-ishte-planifikuar-vrasja-e-vucicit/20%Monthly2021-10-25 09:37
https://thealbanianprofile.com/kanabisi-ne-gjermani-para-legalizimit/20%Monthly2021-10-25 09:21
https://thealbanianprofile.com/gjermani-mungese-e-ndjeshme-e-fuqise-punetore-te-kualifikuar/20%Monthly2021-10-25 09:22
https://thealbanianprofile.com/shba-heq-vizat-per-kroatet/20%Monthly2021-10-24 10:23
https://thealbanianprofile.com/sali-butka-patriot-kacak-poet-dhe-nje-nga-delegatet-e-korces-ne-kongresin-e-lushnjes-ne-vitin-1920/20%Monthly2021-10-24 09:23
https://thealbanianprofile.com/shpopullimi-i-presheves-shaip-kamberi-shqiperia-te-angazhohet-me-shume/20%Monthly2021-10-24 09:18
https://thealbanianprofile.com/kush-do-e-mbaje-femijen-2200-konflikte-per-kujdestarine-ne-shqiperi-menaxhohen-nga-vetem-78-permbarues/20%Monthly2021-10-24 09:16
https://thealbanianprofile.com/bej-si-them-une-por-mos-bej-sic-bej-une-makina-e-policise-rrugore-perplaset-ne-pike-te-mengjezit/20%Monthly2021-10-24 09:13
https://thealbanianprofile.com/gjuha-bashkon-dy-akademite-te-shqiperise-dhe-kosoves-ekspozohen-200-ekzemplare-te-botimeve-shkencore/20%Monthly2021-10-23 19:51
https://thealbanianprofile.com/pasaportat-me-te-fuqishme-ne-bote-per-vitin-2021/20%Monthly2021-10-23 19:40
https://thealbanianprofile.com/sherri-mes-afganeve-ne-lezhe-gruaja-qelloi-me-thike-bashkejetuesin/20%Monthly2021-10-23 19:38
https://thealbanianprofile.com/samiti-i-fundit-i-be-se-per-makinen-e-kompromisit-angela-merkel/20%Monthly2021-10-23 19:32
https://thealbanianprofile.com/kriza-e-varesise-nga-droga-ne-afganistan/20%Monthly2021-10-23 19:27
https://thealbanianprofile.com/anijet-luftarake-ruse-dhe-kineze-bejne-patrullimet-e-para-te-perbashketa-ne-paqesor/20%Monthly2021-10-23 19:24
https://thealbanianprofile.com/kina-rusia-dhe-afganistani-ceshtjet-kryesore-ne-takimet-e-sekretarit-austin-ne-bruksel/20%Monthly2021-10-23 19:21
https://thealbanianprofile.com/vritet-ne-nje-goditje-ajrore-amerikane-nje-udheheqes-i-larte-i-al-kaides/20%Monthly2021-10-23 19:19
https://thealbanianprofile.com/turk-erdogan-sulmon-george-soros-dhe-djalin-e-tij-po-perpiqen-te-shtypin-ballkanin-nuk-duhet-ti-lejojme/20%Monthly2021-10-23 19:03
https://thealbanianprofile.com/zgjerohet-debati-brenda-partise-demokratike-per-statutin-dhe-kongresin/20%Monthly2021-10-23 19:17
https://thealbanianprofile.com/erdogan-kerkon-qe-10-ambasadore-te-shpallen-non-grata/20%Monthly2021-10-23 19:56
https://thealbanianprofile.com/paralajmerimi-i-zbulimit-amerikan-kina-rrezikon-te-mbizoteroje-teknologjite-e-perparuara/20%Monthly2021-10-23 19:22
https://thealbanianprofile.com/1oo-vjet-nga-themelimi-i-shkolles-bujqesore-lushnje/20%Monthly2021-10-23 19:46
https://thealbanianprofile.com/vjedhja-e-energjise-ka-cuar-ne-zbulimin-e-nje-laboratori-qe-prodhonte-bitcoin-ne-kruje/20%Monthly2021-10-22 19:22
https://thealbanianprofile.com/shba-shton-presionin-per-kosoven-kerkon-zbatimin-e-marreveshjes-per-asosacionin-e-komunave-serbe/20%Monthly2021-10-22 19:14
https://thealbanianprofile.com/del-vendimi-fifa-denon-shqiperine-per-incidentet-me-polonine/20%Monthly2021-10-22 19:10
https://thealbanianprofile.com/inteligjenca-amerikane-ndryshimet-klimatike-do-te-sjellin-tensione/20%Monthly2021-10-22 18:34
https://thealbanianprofile.com/lindja-e-mesme-ne-fokus-te-bisedimeve-izrael-rusi/20%Monthly2021-10-22 18:31
https://thealbanianprofile.com/izraeli-i-shpall-terroriste-gjashte-ojq-palestineze/20%Monthly2021-10-22 18:30
https://thealbanianprofile.com/si-e-zgjeron-hezbollahu-shtrirjen-e-iranit-ne-lindje-te-mesme/20%Monthly2021-10-22 18:26
https://thealbanianprofile.com/jo-vetem-anglisht-si-humbasin-dijet-dhe-zhduken-gjuhet/20%Monthly2021-10-22 18:38
https://thealbanianprofile.com/kosova-shpall-persona-te-padeshiruar-dy-zyrtare-ruse/20%Monthly2021-10-22 17:59
https://thealbanianprofile.com/mungesa-e-ilaceve-nje-sfide-me-teper-per-familjet-e-femijeve-me-leucemi/20%Monthly2021-10-22 17:57
https://thealbanianprofile.com/berisha-sfidon-bashen-jam-i-hapur-per-cdo-detyre-perfshire-dhe-kryetar-i-pd/20%Monthly2021-10-22 17:54
https://thealbanianprofile.com/zbulohet-plantacioni-me-i-madh-i-droges-ne-europe/20%Monthly2021-10-21 12:25
https://thealbanianprofile.com/samit-nderkombetar-per-talebanet-ne-moske/20%Monthly2021-10-21 12:20
https://thealbanianprofile.com/lorenc-antoni-kompozitori-dirigjenti-dhe-etnomuzikologu-shqiptar-1901-1991/20%Monthly2021-10-21 12:10
https://thealbanianprofile.com/protesta-kineze-kunder-zbatimit-te-certifikates-shendetesore-covid-19-ne-itali/20%Monthly2021-10-21 11:45
https://thealbanianprofile.com/obsh-paralajmeron-se-pandemia-do-te-zgjase-edhe-gjate-vitit-2022/20%Monthly2021-10-21 11:27
https://thealbanianprofile.com/bota-serbe-nje-koncept-qe-po-e-nervozon-rajonin/20%Monthly2021-10-21 11:25
https://thealbanianprofile.com/ai-denon-sulmin-ndaj-lirise-se-shprehjes-gjate-pandemise/20%Monthly2021-10-21 11:16
https://thealbanianprofile.com/greqi-rikthimi-i-ekstremizmit-te-djathte/20%Monthly2021-10-21 11:10
https://thealbanianprofile.com/raporti-i-ke-ku-ka-bere-progres-dhe-ku-ngec-ende-shqiperia/20%Monthly2021-10-21 11:08
https://thealbanianprofile.com/basha-injoron-foltoren-e-berishes/20%Monthly2021-10-21 10:55
https://thealbanianprofile.com/organizatat-studentore-kundershtojne-vaksinimin-e-detyrueshem/20%Monthly2021-10-21 10:44
https://thealbanianprofile.com/trump-hap-rrjetin-e-tij-social/20%Monthly2021-10-21 10:36
https://thealbanianprofile.com/parlamenti-serb-refuzon-te-diskutoje-rezoluten-per-gjenocidin-e-srebrenices/20%Monthly2021-10-21 10:34
https://thealbanianprofile.com/komisioni-evropian-kritikon-te-dhenat-e-dobetate-serbise-per-rastet-e-krimeve-te-luftes/20%Monthly2021-10-21 10:33
https://thealbanianprofile.com/abazovic-rruga-euroatlantike-e-malit-te-zi-nuk-do-te-ndryshoje/20%Monthly2021-10-21 10:58
https://thealbanianprofile.com/kur-nazistet-vrane-100-serbe-per-nje-gjerman-te-vdekur-ne-jugosllavi/20%Monthly2021-10-21 11:34
https://thealbanianprofile.com/proteste-ne-podgorice-ne-mbrojtje-te-kishes-malazeze-dhe-kunder-dhunes-policore/20%Monthly2021-10-21 11:02
https://thealbanianprofile.com/rusia-njofton-pezullimin-e-misionit-rus-ne-nato/20%Monthly2021-10-18 17:18
https://thealbanianprofile.com/ish-sekretari-i-shtetit-colin-powell-humb-jeten-nga/20%Monthly2021-10-18 21:59
https://thealbanianprofile.com/e-verteta-e-tmerrshme-deportimi-i-hebrenjve-para-80-vjetesh/20%Monthly2021-10-18 17:08
https://thealbanianprofile.com/spanja-do-te-ndaloje-prostitucionin/20%Monthly2021-10-18 16:58
https://thealbanianprofile.com/700-mije-shqiptare-kane-ikur-nga-vendi-nga-2008-a-kane-marre-leje-qendrimi-ne-nje-nga-vendet-e-be-se-rekord-ne-rajon-sipas-eurostat/20%Monthly2021-10-18 16:50
https://thealbanianprofile.com/mbahet-edicioni-i-peste-i-maratones-se-tiranes/20%Monthly2021-10-18 11:36
https://thealbanianprofile.com/nje-parti-algjeriane-ben-thirrje-per-dergimin-e-frances-ne-gjykata-per-krime-koloniale/20%Monthly2021-10-18 11:28
https://thealbanianprofile.com/arabia-saudite-dhe-shba-ja-zhvillojne-stervitje-te-perbashket-ne-detin-e-kuq/20%Monthly2021-10-18 11:27
https://thealbanianprofile.com/mianmari-do-te-liroje-mbi-5000-te-burgosur/20%Monthly2021-10-18 11:24
https://thealbanianprofile.com/te-gjelbrit-gjermane-bien-dakord-te-hyjne-ne-bisedime-per-formimin-e-nje-koalicioni-qeverises/20%Monthly2021-10-18 11:21
https://thealbanianprofile.com/nje-zhytes-izraelit-zbuloi-nje-shpate-te-perdorur-gjate-kryqezatave/20%Monthly2021-10-18 11:16
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-ne-panairin-nderkombetar-te-librit-ne-torino-me-me-shume-se-200-tituj/20%Monthly2021-10-18 11:12
https://thealbanianprofile.com/zgjedhjet-lokale-ne-kosove-me-shume-se-gjysma-e-komunave-shkojne-ne-balotazh-bie-vetevendosja/20%Monthly2021-10-18 11:08
https://thealbanianprofile.com/misteri-i-vdekjes-se-kater-ruseve-ne-hotelin-ne-qerret-te-kavajes/20%Monthly2021-10-18 11:00
https://thealbanianprofile.com/krocera-ultramarine-viziton-portin-e-durresit/20%Monthly2021-10-18 10:56
https://thealbanianprofile.com/meteor-mbi-catine-e-shtepise-perfundon-ne-krevatin-e-nje-pensionisteje-ne-kanada/20%Monthly2021-10-18 10:53
https://thealbanianprofile.com/liqenet-akullnajore-te-valamares-oaz-prane-qiellit-per-turistet/20%Monthly2021-10-18 10:49
https://thealbanianprofile.com/shba-zhbllokon-ngercin-me-turqine-i-jep-ok-in-flotes-se-f16-t/20%Monthly2021-10-18 10:45
https://thealbanianprofile.com/mes-kaosit-te-vaksinimit-dhe-largimit-nis-viti-i-ri-akademik/20%Monthly2021-10-18 10:41
https://thealbanianprofile.com/93-e-aplikimeve-per-kredi-bankare-nga-individe/20%Monthly2021-10-18 10:13
https://thealbanianprofile.com/maqedoni-e-veriut-partite-nuk-presin-kshz-shpallin-rezultatet/20%Monthly2021-10-18 11:14
https://thealbanianprofile.com/zbulohet-stera-2300-vjecare-ne-sitin-arkeologjik-te-bylisit/20%Monthly2021-10-16 20:13
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-63-vjet-ne-unesco/20%Monthly2021-10-16 19:45
https://thealbanianprofile.com/avancimi-berthamor-i-iranit-po-rrit-shqetesimin-e-izraelit/20%Monthly2021-10-16 19:36
https://thealbanianprofile.com/donatoret-nderkombetare-kerkojne-menyra-per-te-ndihmuar-afganet/20%Monthly2021-10-16 19:34
https://thealbanianprofile.com/me-syte-nga-gjermania-studentet-shkodrane-dynden-ne-infermieri/20%Monthly2021-10-16 19:32
https://thealbanianprofile.com/prodhimi-i-energjise-elektrike-ne-rekord-shumevjecar/20%Monthly2021-10-16 19:29
https://thealbanianprofile.com/erozioni-detar-po-gllaberon-bregdetin-e-kune-vainit/20%Monthly2021-10-16 19:27
https://thealbanianprofile.com/po-e-than-qellimisht-putini-tregun-e-gazit-ne-evrope/20%Monthly2021-10-16 19:22
https://thealbanianprofile.com/festivali-miredita-dobar-dan-ne-prishtine-debat-per-marredheniet-kosove-serbi/20%Monthly2021-10-16 19:17
https://thealbanianprofile.com/shba-dhe-greqia-zgjerojne-bashkepunimin/20%Monthly2021-10-16 19:14
https://thealbanianprofile.com/mesdheu-nje-film-per-krizen-e-emigranteve-ne-evrope/20%Monthly2021-10-16 19:12
https://thealbanianprofile.com/nasa-fillon-misionin-per-te-studiuar-asteroidet-e-jupiterit/20%Monthly2021-10-16 19:08
https://thealbanianprofile.com/shba-hedh-poshte-pretendimet-e-talebaneve-per-investime-kineze-ne-afganistan/20%Monthly2021-10-16 19:07
https://thealbanianprofile.com/ndotja-nga-hidrokarburet-mban-peng-gjanicen-dhe-rilindjen-urbane-ne-fier/20%Monthly2021-10-16 19:05
https://thealbanianprofile.com/krize-ne-gjermani-ekonomia-me-e-madhe-e-europes-pa-lende-baze-dhe-pa-force-pune/20%Monthly2021-10-15 17:05
https://thealbanianprofile.com/kina-heton-origjinen-e-covid-19-test-per-200-mije-mostra-te-gjakut-ne-wuhan/20%Monthly2021-10-15 17:00
https://thealbanianprofile.com/kosova-dhe-rmv-ne-diten-e-fundit-te-fushates-zgjedhore/20%Monthly2021-10-15 16:58
https://thealbanianprofile.com/kesh-dhe-oshee-mbi-680-milione-euro-borxhe/20%Monthly2021-10-15 16:57
https://thealbanianprofile.com/te-verbrit-ne-shqiperi-marshojne-per-nje-jete-me-dinjitoze/20%Monthly2021-10-15 16:54
https://thealbanianprofile.com/me-dy-shtetesi-ne-dileme-per-te-votuar-ne-kosove-apo-rmv/20%Monthly2021-10-15 16:50
https://thealbanianprofile.com/kalendar-allaturka-apo-allafrenga-si-sot-me-15-tetor-1582-vitit-kalendarik-iu-hoqen-10-dite/20%Monthly2021-10-15 16:25
https://thealbanianprofile.com/gazetaret-kundershtojne-pre/20%Monthly2021-10-15 17:18
https://thealbanianprofile.com/putin-ne-javen-e-energjise-ruse-rritja-e-cmimeve-te-gazit-ne-europe-ishte-rezultat-i-mungeses-se-energjise-elektrike/20%Monthly2021-10-15 16:11
https://thealbanianprofile.com/tensionet-ne-veriun-e-kosoves-ne-qender-te-debateve-ne-keshillin-e-sigurimit/20%Monthly2021-10-15 17:13
https://thealbanianprofile.com/moska-fton-talebanet-ne-bisedimet-per-afganistanin-me-19-tetor/20%Monthly2021-10-15 16:29
https://thealbanianprofile.com/princ-william-mesazh-per-miliarderet-ne-vend-qe-te-udhetoni-ne-hapesire-shpetojeni-token/20%Monthly2021-10-15 16:33
https://thealbanianprofile.com/zgjedhjet-lokale-ne-rmv-beteje-shqiptare-per-cairin/20%Monthly2021-10-15 17:03
https://thealbanianprofile.com/ne-mal-te-zi-vazhdon-kriza-qeveritare-dhe-politike/20%Monthly2021-10-15 17:10
https://thealbanianprofile.com/rama-i-siguron-mbrojtje-bashes-me-garden-e-republikes-vendimi/20%Monthly2021-10-17 08:18
https://thealbanianprofile.com/ne-12-tetor-1879-u-themelua-ne-stamboll-shoqeria-e-te-shtypurit-shkronja-shqip/20%Monthly2021-10-12 12:14
https://thealbanianprofile.com/papa-francesku-nis-konsultimet-per-reforma-ne-kishen-katolike/20%Monthly2021-10-12 12:01
https://thealbanianprofile.com/mbyllet-konsullata-e-bjellorusise-ne-nju-jork/20%Monthly2021-10-12 11:59
https://thealbanianprofile.com/ministrja-e-financave-borxhi-publik-deri-ne-fund-te-vitit-mund-te-shkoje-ne-80/20%Monthly2021-10-12 11:31
https://thealbanianprofile.com/rusia-reagon-ndaj-deklarates-se-rames-bashkimi-shqiperi-kosove-minon-stabilitetin-ne-rajon/20%Monthly2021-10-12 11:26
https://thealbanianprofile.com/diasporat-shqiptare-boshnjake-dhe-malazeze-ne-shba-shqetesim-per-veprimet-e-serbise/20%Monthly2021-10-12 11:22
https://thealbanianprofile.com/investime-te-mangeta-ne-fushen-e-kerkimit-shkencor-per-bujqesine/20%Monthly2021-10-12 11:46
https://thealbanianprofile.com/gjykata-shpall-te-kunderligjshem-vendimin-e-vitit-2012-per-pagesen-e-energjise-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2021-10-12 11:38
https://thealbanianprofile.com/kompania-merck-kerkon-miratimin-e-ilacit-kunder-covid-it/20%Monthly2021-10-12 11:34
https://thealbanianprofile.com/6-muaj-pas-zgjedhjeve-kim-kerkon-hetime-per-patronazhistet-e-ps/20%Monthly2021-10-12 11:52
https://thealbanianprofile.com/maqedonia-e-veriut-perdor-per-here-te-pare-identifikimin-elektronik-ne-zgjedhje/20%Monthly2021-10-12 11:43
https://thealbanianprofile.com/operatori-kabllor-nga-serbia-zgjerohet-pa-leje-ne-jug-te-ibrit/20%Monthly2021-10-12 11:57
https://thealbanianprofile.com/mesueset-e-letersise-dhe-historise-te-cajupi-u-konfliktuan-te-premten-familjaret-perplasen-te-henen-ne/20%Monthly2021-10-11 18:11
https://thealbanianprofile.com/shpallet-fituesi-per-tunelin-e-llogarase-koncesioni-35-vjecar-fitohet-nga-turqit-vlera-e-investimit-do-te-jete-rreth-17-mld-leke/20%Monthly2021-10-11 10:59
https://thealbanianprofile.com/brezi-i-arsimit-pandemik/20%Monthly2021-10-11 09:37
https://thealbanianprofile.com/merkel-ne-izrael-javet-e-ardhshme-jane-percaktuese-per-marreveshjen-berthamore-me-iranin/20%Monthly2021-10-11 09:19
https://thealbanianprofile.com/presidentja-e-tajvanit-do-te-premtoje-mbrojtjen-e-sovranitetit-dhe-demokracise/20%Monthly2021-10-11 08:59
https://thealbanianprofile.com/kriza-energjitike-ekspertet-menaxhimi-i-mire-i-sektorit-ul-importin/20%Monthly2021-10-11 08:54
https://thealbanianprofile.com/deputetet-shqiptare-dhe-kriza-qeveritare-ne-mal-te-zi/20%Monthly2021-10-11 08:38
https://thealbanianprofile.com/nisma-e-vecante-e-arkitektit-amerikan-ne-gjirokaster/20%Monthly2021-10-11 08:32
https://thealbanianprofile.com/kriza-e-migranteve-haitiane-ne-kufirin-shba-meksike/20%Monthly2021-10-11 08:26
https://thealbanianprofile.com/franca-do-ti-ktheje-beninit-26-artefakte-historike/20%Monthly2021-10-11 09:24
https://thealbanianprofile.com/simfonia-e-10-te-e-beethovenit-perfundohet-nga-inteligjenca-artificiale/20%Monthly2021-10-11 08:06
https://thealbanianprofile.com/kosove-arrestohen-pese-vete-te-dyshuar-per-pergatitje-veprash-terroriste/20%Monthly2021-10-11 08:01
https://thealbanianprofile.com/rritja-rekord-e-cmimit-te-gazit-rusia-fajeson-be/20%Monthly2021-10-11 07:58
https://thealbanianprofile.com/poloni-dhjetera-mijera-vete-kerkojne-qendrimin-ne-be/20%Monthly2021-10-11 07:54
https://thealbanianprofile.com/depozitat-ne-euro-shenuan-rritje-rekord-per-gushtin-gati-250-milione-euro-me-shume/20%Monthly2021-10-11 09:40
https://thealbanianprofile.com/grate-afgane-protestojne-per-rikthimin-e-te-drejtave-te-tyre-ne-arsim-dhe-punesim/20%Monthly2021-10-11 09:26
https://thealbanianprofile.com/a-eshte-europa-gati-per-nje-vale-migrimi-post-covid/20%Monthly2021-10-11 08:21
https://thealbanianprofile.com/talebanet-i-kerkojne-uashingtonit-te-zhbllokoje-rezervat-e-bankes-qendrore-te-afganistanit/20%Monthly2021-10-11 09:01
https://thealbanianprofile.com/akuza-per-korrupsion-kancelari-austriak-sebastian-kurz-jep-doreheqjen/20%Monthly2021-10-11 08:03
https://thealbanianprofile.com/xi-jinping-ne-110-vjetorin-e-revolucionit-kina-do-te-arrije-ribashkimin-me-tajvanin/20%Monthly2021-10-09 10:11
https://thealbanianprofile.com/vendet-e-be-kerkojne-fonde-per-ndertimin-e-mureve-te-emigracionit/20%Monthly2021-10-09 10:02
https://thealbanianprofile.com/polonia-hapi-i-pare-drejt-largimit-nga-be/20%Monthly2021-10-09 09:56
https://thealbanianprofile.com/kafshet-e-egra-te-afrikes-njerezit-jane-rreziku-i-saj-me-i-madh/20%Monthly2021-10-09 09:50
https://thealbanianprofile.com/shisnin-ilace-covidi-kontrabande-ne-pranga-farmaciste-dhe-pronare-deposh/20%Monthly2021-10-09 09:35
https://thealbanianprofile.com/the-economist-shoqerite-qe-keqtrajtojne-grate-jane-me-te-varfra-dhe-me-pak-te-qendrueshme/20%Monthly2021-10-09 09:28
https://thealbanianprofile.com/berisha-merr-drejtimin-e-opozites-njofton-nisjen-e-protestave-kunder-rames-mos-luaj-me-cmimet-mos-luaj-me-kafshaten/20%Monthly2021-10-09 09:25
https://thealbanianprofile.com/arrestohet-ish-drejtori-i-rtsh-thoma-gellci-abuzim-me-tenderin-860-milione-leke/20%Monthly2021-10-08 20:44
https://thealbanianprofile.com/kosove-perfshirje-e-ulet-e-grave-ne-listat-per-zgjedhjet-lokale-te-17-tetorit/20%Monthly2021-10-08 20:28
https://thealbanianprofile.com/shqiperia-nje-superfuqi-energjitike-9-vjet-me-pas-rama-shpall-emergjencen/20%Monthly2021-10-08 21:00
https://thealbanianprofile.com/eksperimenti-me-shqiperine-nderkombetaret-kunder-vetingut-ne-kosove-dhe-maqedoni/20%Monthly2021-10-08 10:20
https://thealbanianprofile.com/imami-bamires-elvis-naci-i-shet-spitalin-per-850-milione-leke-baba-mondit/20%Monthly2021-10-07 22:51
https://thealbanianprofile.com/qetesi-para-stuhise-politikanet-serbe-dhe-kroate-po-punojne-me-urgjence-per-ta-shperbere-bosnje-e-hercegovinen/20%Monthly2021-10-07 12:09
https://thealbanianprofile.com/epopeja-e-kodres-se-kuqe-vojo-kushi-sadik-stavileci-dhe-xhoxhi-martini/20%Monthly2021-10-07 11:56
https://thealbanianprofile.com/riafirmimi-i-perspektives-evropiane-te-ballkanit-perendimor-charles-michel-gati-te-investojme-shume-para-por-edhe-per-te-ndihmuar-ne-reforma/20%Monthly2021-10-07 11:33
https://thealbanianprofile.com/kritika-ndaj-kompanise-facebook-per-ndikim-negativ-tek-perdoruesit/20%Monthly2021-10-07 11:30
https://thealbanianprofile.com/shiu-i-pare-i-vjeshtes-zhyt-ne-kaos-kryeqytetin/20%Monthly2021-10-07 11:23
https://thealbanianprofile.com/emigracioni-dhe-plakja-e-popullsise-ulin-numrin-e-familjeve-ne-vend/20%Monthly2021-10-07 11:04
https://thealbanianprofile.com/vetting-u-do-te-zgjase-deri-ne-2024-en/20%Monthly2021-10-07 11:01
https://thealbanianprofile.com/besnikeria-ndaj-shokeve-coi-ne-gjykate-kreret-e-veteraneve-te-luftes-ne-kosove/20%Monthly2021-10-07 10:54
https://thealbanianprofile.com/nato-pergjysmon-misionin-e-rusise-ne-aleance/20%Monthly2021-10-06 22:12
https://thealbanianprofile.com/putin-per-krizen-e-cmimeve-te-energjise-fajin-e-ka-bashkimi-europian/20%Monthly2021-10-06 22:09
https://thealbanianprofile.com/72-vjetori-i-themelimit-te-republikes-popullore-te-kines-ambasadori-kinez-ne-tirane-zhou-ding-thellojme-miqesine-krijojme-nje-te-ardhme-me-te-mire-se-bashku/20%Monthly2021-10-06 22:00
https://thealbanianprofile.com/protestohet-perpara-kryeministrise-per-rritjen-e-cmimit-te-bukes-energjise-elektrike-karburanteve/20%Monthly2021-10-06 21:56
https://thealbanianprofile.com/takimi-be-ballkan-angazhim-per-zgjerim-por-pa-afate/20%Monthly2021-10-06 21:39
https://thealbanianprofile.com/noma-i-shqiptarit-rene-redzepi-zgjidhet-restoranti-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2021-10-06 14:48
https://thealbanianprofile.com/rritja-e-cmimeve-te-moshuarit-ne-korce-me-syte-nga-femijet-per-te-perballuar-jetesen/20%Monthly2021-10-06 14:40
https://thealbanianprofile.com/dy-korete-rivendosin-komunikimin-nderkufitar/20%Monthly2021-10-06 14:33
https://thealbanianprofile.com/samiti-i-brdos-lideret-e-be-rikonfirmojne-unitetin/20%Monthly2021-10-06 14:26
https://thealbanianprofile.com/nuk-mbeshtetet-2030-a-si-vit-pranimi-i-ballkanit-ne-be/20%Monthly2021-10-06 14:22
https://thealbanianprofile.com/shkoder-proteste-kunder-rritjes-se-cmimeve/20%Monthly2021-10-06 14:19
https://thealbanianprofile.com/spitalet-po-e-perballojne-pandemine-me-mungesa-te-shumta-ne-mjeke-e-pajisje/20%Monthly2021-10-06 14:14
https://thealbanianprofile.com/hovenier-pa-nje-normalizim-te-marredhenieve-kosove-serbi-pa-njohje-te-ndersjelle-rajoni-do-te-mbetet-i-bllokuar/20%Monthly2021-10-06 11:45
https://thealbanianprofile.com/abedin-d-cici-babai-i-hortikultures-shqiptare/20%Monthly2021-10-07 11:48
https://thealbanianprofile.com/be-ballkani-perendimor-nis-takimi-ne-slloveni-nen-paqartesite-per-zgjerimin/20%Monthly2021-10-06 14:12
https://thealbanianprofile.com/fete-ne-dialog-dhe-se-bashku-kunder-corones/20%Monthly2021-10-06 10:54
https://thealbanianprofile.com/shtyhet-fillimi-i-vitit-te-ri-akademik-studenteve-u-kerkohet-te-vaksinohen/20%Monthly2021-10-06 14:46
https://thealbanianprofile.com/zgjedhjet-ne-rmv-per-here-te-pare-krijohen-koalicione-nderetnike/20%Monthly2021-10-06 21:43
https://thealbanianprofile.com/gjermania-pranon-te-kompensoje-6-500-te-mbijetuar-te-tjere-te-holokaustit/20%Monthly2021-10-06 14:36
https://thealbanianprofile.com/pritjet-e-gjermanise-nga-samiti-ballkani-perendimor-be/20%Monthly2021-10-06 14:25
https://thealbanianprofile.com/mbesa-e-diktatorit-fashist-zgjidhet-keshilltare-bashkiake-e-romes/20%Monthly2021-10-06 21:45
https://thealbanianprofile.com/per-here-te-pare-vjen-ne-tirane-konferenca-nderkombetare-e-tendencave-ne-nanoteknologji-tnt2021-me-pjesemarrjen-e-mbi-210-shkencetareve/20%Monthly2021-10-06 15:00
https://thealbanianprofile.com/zgjedhjet-lokale-ne-rmv-pritet-te-zhvillohen-me-17-tetor-301-kandidate-ne-gare/20%Monthly2021-10-06 14:49
https://thealbanianprofile.com/ne-2020-n-shqiptaret-shpenzuan-72-milione-euro-me-shume-per-shendetin/20%Monthly2021-10-05 09:16
https://thealbanianprofile.com/100-vjet-kryqi-i-kuq-shqiptar/20%Monthly2021-10-04 07:08
https://thealbanianprofile.com/cmimet-e-gazit-natyror-prekin-nivele-rekorde-ne-evrope/20%Monthly2021-10-04 07:00
https://thealbanianprofile.com/ndryshimet-klimatike-rrezikojne-sistemet-ekologjike-detare/20%Monthly2021-10-04 06:54
https://thealbanianprofile.com/shtohet-gjuetia-e-paligjshme-gjate-pandemise/20%Monthly2021-10-04 06:51
https://thealbanianprofile.com/audiolibri-po-gjen-perhapje-edhe-ne-shqiperi/20%Monthly2021-10-04 06:48
https://thealbanianprofile.com/misionet-arkeologjike-ne-luginen-e-drinos-sfidojne-pandemine/20%Monthly2021-10-04 06:45
https://thealbanianprofile.com/blinken-niset-per-ne-france-per-te-rigjalleruar-aleancen-transatlantike/20%Monthly2021-10-04 06:41
https://thealbanianprofile.com/gjermania-rruge-me-pengesa-nga-renia-e-murit-tek-bashkimi/20%Monthly2021-10-04 06:35
https://thealbanianprofile.com/shen-joan-kukuzeli-mjeshtri-durrsak-dhe-krijuesi-i-metodave-te-shkrimit-muzikor-bizantin/20%Monthly2021-10-04 06:33
https://thealbanianprofile.com/pekin-2022-lojerat-olimpike-dimerore-pa-spektatore-te-huaj/20%Monthly2021-10-04 06:22
https://thealbanianprofile.com/kosove-serbi-zhbllokohen-teresisht-pikat-kufitare-jarinje-dhe-bernjak/20%Monthly2021-10-04 06:21
https://thealbanianprofile.com/pandora-papers-hap-kutine-e-sekreteve-offshore/20%Monthly2021-10-04 06:19
https://thealbanianprofile.com/britania-synon-zbutjen-e-krizes-me-karburante-permes-ushtrise/20%Monthly2021-10-04 06:58
https://thealbanianprofile.com/sa-e-bashkuar-eshte-gjermania-sot/20%Monthly2021-10-04 06:36
https://thealbanianprofile.com/be-mund-te-mbylle-perspektiven-e-anetaresimit-per-ballkanin/20%Monthly2021-10-01 21:46
https://thealbanianprofile.com/shba-i-ben-thirrje-turqise-te-mos-bleje-me-arme-ruse/20%Monthly2021-10-01 20:13
https://thealbanianprofile.com/zgjedhjet-ne-gjermani-forcuan-qendren-dhe-ndeshkuan-ekstremet/20%Monthly2021-10-04 06:37
https://thealbanianprofile.com/kosova-terhiqet-nga-projekti-i-gazsjellesit-amerikan/20%Monthly2021-10-01 19:29
https://thealbanianprofile.com/tetori-roze-1-ne-8-gra-me-kancer-gjiri/20%Monthly2021-10-01 18:51
https://thealbanianprofile.com/30-vjetori-i-rihapjes-se-ambasades-amerikane-ne-tirane/20%Monthly2021-10-01 18:43
https://thealbanianprofile.com/ne-pritje-te-zbatimit-te-marreveshjes-per-krizen-ne-veriun-e-kosoves/20%Monthly2021-10-01 19:32