Sunday 24 September 2023
Sunday 24 September 2023

Një moment i dhimbshëm është filmuar nga kamerat e qytetarëve sot në Vlorë: një zonjë që po merrte ajër në buzë të detit tmerrohet nga policët që e ndalojnë dhe i bie të fikët.

 

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar pamjet e trishta  dhe i ka bërë thirrje qytetarëve për mosbindje civile ndaj veprimeve shtazore që ka urdhëruar të ndërmerren ndaj qytetarëve, kryeministri Rama, të cilin e ka konsideruar si xhelat.

 

 

Postimi i Sali Berishës

 

Narkobandit me uniform larg duart nga qytetaret!!

Trajtimi shtazor i qytetares nga narkohorrat me uniforme te Edvin Kristaq Xhelatit ne Vlore!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital!

ps: Edvin Kristaq Bastardi ka shfrytezuar epidemine per vendosur mbi ju te dashur qytetare shtypjen e eger te eterve te tij mizor, Enver Hoxhes,

Hitlerit shqiptar, Daj Xhelat Kolekes dhe Kristaq Xhelat Rames!

Ju bej thirrje te ngriheni ne te gjitha format e protestave dhe mosbindjes civile per te kundershtuar veprimet shtazore ndaj jush te ketij bastardi te xhelateve hoxhist. sb

pershendetje doktor jam 1 qytetar nga vlora
shiko si i trajton policia grate ne vlore
i ndjek me vrap brenda ne det

 

 

16 prill 2020

 

Narkobandit me uniform larg duart nga qytetaret!!Trajtimi shtazor i qytetares nga narkohorrat me uniforme te Edvin Kristaq Xhelatit ne Vlore! Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital! ps: Edvin Kristaq Bastardi ka shfrytezuar epidemine per vendosur mbi ju te dashur qytetare shtypjen e eger te eterve te tij mizor, Enver Hoxhes, Hitlerit shqiptar, Daj Xhelat Kolekes dhe Kristaq Xhelat Rames!Ju bej thirrje te ngriheni ne te gjitha format e protestave dhe mosbindjes civile per te kundershtuar veprimet shtazore ndaj jush te ketij bastardi te xhelateve hoxhist. sb pershendetje doktor jam 1 qytetar nga vlorashiko si i trajton policia grate ne vlorei ndjek me vrap brenda ne det

Posted by Sali Berisha on Thursday, 16 April 2020

Më shumë

Raport i ri monitorimi mbi shpenzimet dhe punësimet elektorale

Akademia e Studimeve Politike publikoi sot Raportin e Monitorimit mbi administratën shtetërore dhe mbi shpenzimet e partive gjatë fushatës për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit.   Në raportin e gjashtë të monitorimit mbi shpenzimet e partive dhe administratën gjatë fushatës zgjedhore të 25 prillit theksohet se ministrat dhe zyrtarët e lartë nuk bënë […]

Raporti vjetor i KLSH: 17.7 milion euro dëm ekonomik gjatë 2020

Kryetari i ri i KLSH-së, Arben Shehu paraqiti në Kuvend raportin e KLSH-së për vitin 2020. Në fjalën e tij, Shehu tha se KLSH i ka kryer të gjitha detyrimet ligjore ndaj Kuvendit të Shqipërisë. “Gjatë viti 2020 Kontrolli i Lartë i Shtetit i ka përcjellë Kuvendi 66 vendime dhe raporte për auditimet e […]

Shqipëria ndër vendet e Europës, me më shumë vdekje nga aksidentet rrugore 

Në Shqipëri, në vitin 2019 humbën jetën 227 persona, sipas të dhënave të INSTAT.   Në raport me popullsinë, vendi shënoi 80 fatalitete nga aksidentet rrugore për 1 milionë banorë.   Kjo shifër e rendit Shqipërinë ndër vendet me vdekjet më të larta nga aksidentet rrugore në raport me popullsisë dhe gati 60% […]

  • © 2017 Albanian Profile Të gjitha të drejtat e rezervuara